11617
  • Shiwo
    #1040
    grafikában akár az is benne lehet, hogy minek strapálják magukat, miért tömjenek csomó időt, energiát, erőforrást a megfelelő textúrákba, ha megjelenés után 1-2 hónappal már úgy is tele a net mindenféle ultra-HD modokkal, függetlenül attól, hogy mennyi időt fecéreltek bele
  • Kandurex
    #1039
    Jó ez a garfika, már csak egy nem frame hibás beton 30 kell és oké. Ellenben, ha ez is valami DaS3 frame problémás genyósság, felgyújtom az egészet!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.01. 10:19:40
  • PiszkosFred
    #1038
    Butasag is lett volna, mikor mar a trailer utani elso interjuban elmondtak, hogy kenyszerbol a grafikan "sporoltak", hogy minden mas ficsornek jusson "eroforras". :) Rendben van ez igy, bar a tavoli targyak arnyekai tovabbra is neccesek, de ez mar csak ilyen, a motor ezt tudja.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.01. 10:17:17
  • Evoluti0N
    #1037
    Nem egy Witcher 3, ha már idei open world játékhoz hasonlítjuk grafikailag, de ha a többi része jó lesz, akkor nem fogok panaszkodni. Bethesda játéktól nem is számítottam korszakalkotó grafikára.
  • Paranoia
    #1036
  • Paranoia
    #1035

    szép ez! vagy csak én vagyok elfogult,de szerintem teljesen rendben van
  • TDC Geronimo
    #1034
    Jöttek normális png minőségű PS4es képek.


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.01. 01:52:12
  • PTW
    #1033
    Az, hogy egy játék alkalmazza a gameworks-t nem jelenti automatikusan azt, hogy hairworks is jelen van.
    Rengeteg modulból áll, lehet hogy csak a fizikát használja belőle pl.
  • Carlos
    #1032
    +1
  • R0GUE
    #1031
    Igen egy rádió jópofa lett volna például,de ez hogy tegyem bele a telefonom...Értelmetlen...Polcon meg így szarul mutat....
  • morcosqtya
    #1030
    Vagy ha vasból lenne a pipboy és lenne benne rádió, radar, gps, napló, naptár, óra, iGo....
  • R0GUE
    #1029
    Én lemondtam a gyüjtőit, ez a pipboy annyira gagyi kínai hatású műanyag a dobozzal együtt, nem ér meg 40ezret, még ha 15-20 lenne a game + mellé a pakk akkor talán,de még inkább annyit se....Egyszerűen gagyi...
  • TDC Geronimo
    #1028
    De az
  • broman191
    #1027
    A GayWorks fícsöröket kikapcsolva biztosan játszható lesz mindenfelé egy manapség értékelhető géppel... :)
  • Paranoia
    #1026
    Nekem ez így teljesen megfelel!
    Csak ne legyen fosfrém,ha átmegyek az erdőközepén...tócsán vagy folyón... :/
  • broman191
    #1025
    Majd csinálnak szép és kevésbé teljesítmény gyilkos alternetívát a modderek... :))
  • Evoluti0N
    #1024
    Elméletileg lesz a játékban Nvidia Gameworks, amiben általában Hairworks is van. Szóval lesz ott szőr, csak megesz minden kártyát, ami nem felső kategóriás Geforce. :D
  • broman191
    #1023
    Bőven jó, főleg ha ráképzel az ember egy majdani színesítő SweetFX profilt és magasabb felbontású textúrákat...és valami szőrösítő modot DogMeat-nek, mert ebben a formában elég viaszbábu...de legalább k*rva okosan tud nézni. :D
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.10.31. 15:03:30
  • Paranoia
    #1022
    Képek a játékból!Egy kicsit megnyugodtam...nem is olyan szörnyű ahhoz képes,h ps4 shotok
  • Lengyel2
    #1021
    Szerintem édi. :)) Mit akartok, ez ál-50-es évekbeli design, akkor minden ilyen gagyi műanyagnak nézett ki. Az emberek nájlonruhában jártak, és minden háztartási kisgépet ilyen bumszli műanyagbevonat borított.
    Mondjuk csak úgy a polcra nem venném meg, de poénból, munkába járni talán igen. Azt lehet vele csinálni, hogy a kollégák megkérdezik, mi az a karodon, és te szemrebbenés nélkül közlöd, hogy a Pip-Boy 3000-resed. És élvezed, hogy milyen képet vágnak.
  • haxoror
    #1020
    Ez gondolom már végleges:

  • Paranoia
    #1019
    Okostelefont bele lehet rakni,lesz hozzá app.lehet vele bohóckodni...
  • Carlos
    #1018
    Na asszem lesz egy at nem vett ce a galaxisban... Ez uber gagyi!
  • bundaskenyerrrr
    #1017
    egyébként mire jó ez a pip boy? lehet vele valamit csinálni?
  • Paranoia
    #1016
    engem se nyert meg
  • Papa01 #1015
    Szerintem ez nagyon gagyi... :((
  • Paranoia
    #1014
    PiP-Boy edition unboxed
    (xbox verzió) KÉPEK
  • tutituti
    #1013
    Kozolokszervize-ben van elvileg pipboy edition.nagyon gondolkodok rajta.túlságosan nagy a fallout posztapok rajongásom és a pipboy jól mutatna a polcon.
  • PTW
    #1012
    been there done that! ;) kellőképp öreg motoros vagyok eh
  • Although
    #1011
    Az is egy jó megoldás ami az fnv-be volt ha egy quest npc-t megöltél felugrott a hozzá tartozó quest failed felirat. Persze ehhez, úgy kell megírni a sztorit, a találkozási pontokat az egész miliőt, hogy ez működjön. De erre itt én se számítok túl sok munka ez ahhoz, hogy a Beth vergődjön ezzel. És függ a világ méretétől is. És ebben a verzióba persze a sztori irányítja a haladási vonalat. Pl maxos lényekkel arra terelnek amerre menned kell. Ezt a mob megintcsak nem nyelné be. Pedig meg lehet csinálni zseniálisan egy open worldot így. Ez és hasonlók ami miatt úgy saccolom, max 4-es lesz a játék. De az is jó ha lesz annyi a 3-as után az is előrelépés :D
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.10.31. 08:47:06
  • Maala
    #1010
    Azt ugye vágod, hogy te csak a jogokkal rendelkező cégtől vásárlod a játékot, nem az eredeti "szellemi atyától". Ha történetet, karaktereket akarsz, akkor ott a Wasteland 2, és az inXile játékokat javaslom.

    Nyilván itt senki sem vár hatalmas történetet, emlékezetes karaktereket. Ez egy Bethesda játék lesz, amiben a Bethesda motívumok fognak dominálni.

    De/És ha esetleg a várakozásokon felül teljesítenek az általad is említett dolgokban, azzal mi, játékosok, csak nyerünk.
  • PTW
    #1009
    én h aőszinte és vulgáris volnék:

    széttárt farpofával fosom telibe a grafikát.

    -fejlődött a bethesda gyermeteg írói részlege?
    -fejlődött a betheda borzalmas karakterdizájn részlege?
    -fejlődött a bethesda elrettentően gagyi, AAA kaetgóriához nem méltó animációs részlege?

    whatevs... bahh....ígyis imádni fogom....
  • mike01010101
    #1008
    Ma rendeltem elő az 576-nál, 12.990,- ért. Biztos, hogy nem fogok csalódni benne, de arra kíváncsi leszek, hogy a játék grafikája fejlődött-e 7 évnyit. Ma 7 éve jelent meg az F3.
  • AnarchoiD
    #1007
    Tegnap vettem ennyiert csipszet ;) (fallout 4 day one tulelo keszlet resze lesz ;)
    Utoljára szerkesztette: AnarchoiD, 2015.10.30. 15:38:49
  • Evoluti0N
    #1006
    Nem tom. Azt tudom, hogy a cdkeys.com oldalon a legolcsóbb jelenleg digitálisan. 40 dollár. Az kicsit több, mint 11k forint.
  • Maala
    #1005
    Jól láttam, hogy a CD Galaxisban lehet a legolcsóbban itthon beszerezni? Az összes online/offline lehetőség közül.
  • Kandurex
    #1004
    az bizony nem olcsó...és tényleg nem látszik valami különlegesnek...tényleg ilyen piaci gagyi hatás
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.30. 15:05:18
  • Carlos
    #1003
    Tyu hat ez eleg gagyesz! Elo van rendelve de enis elbizonytalanodtam!
  • PiszkosFred
    #1002
    Par resz ota a testvernel, a TES sorozatban is jelen van/volt/es lesz is ez a "koronas" (ertsd, halhatatlan) NPC fogalom. miszerint a fontosabb NPC-k sosem halnak meg, nem is olheted meg, stb. Ami nem gond, mert ha nem lehet parancsba adni nekik, hogy ne alljanak az aoe kellos kozepen, addig ugyis midnig meghal(na) mindegyik. Ennyi "cheat" kell :)
  • Evoluti0N
    #1001
    Se ő, se a többi társ nem tud meghalni. Persze ha sokat sebződnek, akkor kidőlnek, de utána felkelnek. Szóval olyan Bioware-féle megoldás lesz.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.10.30. 14:28:03