11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • Sarthus
    #282
    Tudom, noob vagyok, de hogy teszel fel nagy képet? Nekem közli hogy 35k a kép max size limit.
  • Ironman2
    #281
    A háttérbeli elmosódás az gyorsítja a teljesitményt,vagy lassitja?
  • XeroX
    #280
    Hát azt nem tudok, de itt egy Low HD fénykép,így simán fut 35-40 FPS-el, igaz a TombRaider1 -nek jobb grafikája volt :)

  • Ironman2
    #279
    Ja,jó szar! medium részletességgel 17-18 fps-el! majd valaki rakhatna be gyönyörű képeket full felbontásban,kiváncsi lennék rá
  • Sarthus
    #278
    WOW! Jó képek!
  • Ironman2
    #277
  • Ironman2
    #276
    Dinofarm:


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.06.11. 22:01:32
  • Ironman2
    #275
  • Báthorya
    #274
    STEAM CSOPORT

    Csatlakozz!
    Hirdess szervert, szövetséget, toborozz, vagy jelentkezz téma indítónak (ezzel fejlesztve és segítve társaidat).

  • Ironman2
    #273
    Egyébként gratula a fejlesztőknek a környezetbarát játékért,ilyent még sose láttam játékban hogy a szart össze kell szedni magunk,meg a dinok után,mert trágyázásra lehet használni,Volt olyan hogy belebotlottam kakikba,és nem találtam a gazdáját.DD
    Még szerencse hogy kannásbort nem lehet craftolni
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.06.10. 19:07:38
  • Ironman2
    #272
    De csak azért,mert a kaki is 50000 polygonból áll.DDDDDD
  • Szabi #271
    kaptál már választ a másik topikban.. most tényleg kezd el itt is :D

    a játék legnagyobb hibája hogy brutálisan optimalizálatlan... biztos nem fognak rajta javítani és így hagyják.. :)
  • PeeTeR
    #270
    lesz ra fix biztosan :)
    igy is ontjak magukbol a javitasokat, gondolom nincs leszarva ez a resze sem... - sot
  • Mr_no_NaMe
    #269
    Ezekszerint akkor még nincs megoldás a kicsi fpsre. GTA 5, Wicser 3 és hasonló kaliberű játékok maxon mennek 40-45 fps-el.

    Epic beállításokon ilyen 15-16-17 fpseket présel ki magából, amúgy gyönyörű lenne de játszhatatlan...
  • Ironman2
    #268
  • Szabi #267
  • Vamp17
    #266
    Patch Notes Current (172.4) & Upcoming
    Current Version:
    172.4
    - Dinos that are being tamed no longer disappear or lose their inventories upon save-game being reloaded. (in singleplayer or multiplayer). Thanks everyone for helping us nail this bug! (Server Admins may wish to update at their leisure for this hotfix)

    172.3
    - You can now rename your tribe. (if you are the founder or have transferred the ownership)
    - You now also earn 50% of the XP on your human character that your mount earns (when riding it).
    - You can no longer grab onto ladders thru walls.
    - You can now search for sessions by name.
    - In PvE, you can't build in caves/cave-entrances anymore and all such structures are auto-destroyed (but sleeping bags are allowed). This is to prevent PvE players from blockading the caves with no other players able to damage such structures.
    - Torpor now increases per level on creatures as a percentage of their max torpor, not via an absolute value. Makes big high-level creatures tougher to knock out.
    - Tribechat key can now be rebound via UI
    - in Pve the flyers can no longer grab players who are on a different team
    - Punching structures you can't damage (such as metal) still hurts you now, so you can kill yourself in metal cages etc.
    - 10% global insulation effectiveness boost
    - Minor GPU optimization to shader caching.
    - Servers now auto-restart if they crash, should yield better server uptime for now.
    - If corrupted local or server save files, data is now automatically restored from the last backup.
    - "Pistol whip" melee damages are nerfed appropriately and they now lose durability accordingly.
    - Base Food/Water Resource consumption rates reduced by 25% each
    - Mountain Stones now have a lot more metal. Still more to do here (actually new resource visuals and rich metals on the mountain summits) but wanna reserve the full map update 'till Friday, as it will require more testing.
    - Dinos can no longer damage metal structures. Rockets are now using "demolition" damage type which makes them as effective as C4. All explosions effectiveness vs structures increased 50%.
    - Grenade Engram moved to level 30, & no longer requires Crystal to craft.
    - Visual Glitches ("pop-in") on caves with low view distances is fixed.

    Coming This Week:
    Jurassic ARK Content Update
    Hardcore GPU optimization pass 1: expected gains ~10% on high-end, ~20% on mid-range, ~30%+ on low-end. <------ Ez eleg jol hanzik!
    Tribe Government Types
    Spike Blockade (primitive tech): very effective vs dinos
    Food Storage Salt Bin (primitive tech): lets you keep your foods from spoiling longer prior to getting a fridge.
    Melee Attacking without stamina will now be allowed on Dinos and Players, but will increase your torpor each time you do it >:)--
    Post-Login Msg if you died indicates why you died, who/what killed you, etc.
    Capability for flyers to carry low-height dinos, not just humans.

    Utoljára szerkesztette: Vamp17, 2015.06.10. 16:33:31
  • drop
    #265
    nem lesz rossz de még nincs optimizálva a játék,nekem high beállítással 25 fps környékén van
  • XeroX
    #264
    Kipróbáltam, de sajna gyenge a videó kártyám hozzá, OculusRiften Full Low beállításon is csak 11 FPS, a látottakat nem minősíteném.
    Viszont kipróbáltam Elit beállításon, ott még 4-5 FPS -t kipréselt magából a 4 gigás kártya, hát itt már valóban élmény volt a dínók között sétálni és a raptor bal hátsó hatosát közelről megnézni :)

  • drop
    #263
    köszi nagyon jó a sanctuary szerver
  • Sarthus
    #262
    Tudtommal nem, ha adminnak kinevez valakit, az is.
  • Ironman2
    #261
    A Tribe-ba csak a tulaj (owner) vehet fel tagokat?
  • Sarthus
    #260
    A Sanctuary nem lagos de nem is vagyunk rajta sokan :)
  • drop
    #259
    magyar szerver jó lenne csak nekem nagyon lagol sajnos :((
  • XeroX
    #258
    Látom próbálgatjátok, most nézem, hogy támogatja a VR sisakot, ez kipróbálós lesz még ma :)
  • zugbir
    #257
    siasztok, valamikor este áttelepülök a 250 esre,ha van még hely a törzsben persze :)
  • drop
    #256
    kösz megoldva
  • drop
    #255
    valaki leírná a 250 szerver ip címét ha kérhetném köszi
  • Sarthus
    #254
    Nem, az az amiről én beszéltem.
  • Ironman2
    #253
    Sajna ilyen előfordul,meg kellett várni a biztos halált
  • Ironman2
    #252
    Na ilyenkor mi van? Beestem olyan helyre,ahol mozdulni sem bírok,grafikai glitch.Suicide meg nem müködik,hiába irom a konzolba

  • Ironman2
    #251
    Van egy HUN Sanctuary jelszavas szerver is,az nem a tiétek?
  • Báthorya
    #250
    A Gamesconspiracy indított magyar szervert!

    http://steamcommunity.com/groups/ARKHUN

    Csatlakozzatok a csoporthoz, jelölgessetek, Steam-szerverek - Barátok és Maygar Szerver Gamesconspiracy!
  • Ironman2
    #249
    Akkor most biztos gyomorrontása van szegénynek!
  • 7days
    #248
    valaki kibaszta a falamat és megevett az éjjel :D:D:D mindegy csinálok fa kuckót oda még egy kroki se tudott bejönni :D
  • Ironman2
    #247
    már láttam,de majd este megyek rá,mert hulla fáradt vagyok most
  • 7days
    #246
    csöndben megint updételt hajnal óta. tök jó. Nagyon dolgoznak a grafon amúgy a srácok. utánanéztem miért ennyire húzza a vasat. állítólag mindent amit látsz renderel, még azt is ami egy másik tárgy mögött van és ez nem hatékony. De mondom dolgoznak gőzerővel rajta. Ezek a beállítások, hogy low meg very low performance csak ideiglenes és nem túl hatékony megoldások. Reméljük hamar átlendülnek ezen a problémán és játszhatóbb lesz, mert kb 10-20 közötti fpsem van. Redditen van egy-két módosított ini file amivel el lehet érni a 30-60at egyeseknél, de nagyon bugos. pl ha köd van fekete a képernyő és relogolni kell, meg nincs fákjafény. Szval ezis csak erdőtűz oltása egy locsolócsővel.
  • 7days
    #245
    vas megkíméllek tőle! a favorites-be rakd bele a friendsből, mert a szerverválasztón nicns fent a 250es, i gess ezért nincs teli a szerver mert nem is lehet kiválasztani. akik ott kezdtek azok vágják a többi nem. na mindegy már szépen fejlődök havaiiék mellett, írj ha megvan a gém pls :) segítek ha kell (hanem :P )
  • Ironman2
    #244
    Szép magyar nyelv!!
  • Szabi #243
    na igen, ettől tartottam, macerás ha külön szerveren kezdtetek és át kell vándorolni egy másikra, na meg ha véletlen nem egy helyen kezdtek és a sziget két oldalán lesz a házatok, abból nehéz jól védhető "falut" csinálni... ehh :D