11993
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • Ironman2
    #158
    Current Version:

    171.31
    * Minor hotfix increases the number of structures allowed within a radius from 800 to 1400. May increase it further in subsequent builds as we scale perf up.

    171.3

    * Fixed two black screen cases: one was a sky lockup, the other had to do with your character getting ragdoll-teleported upon leaving the game into infinity Z position and staying there forever, preventing you from ever re-entering that server. Now you'll get teleported back to ground IF that ever happens (and it shouldn't again in any case).

    * Added a -nomansky launch argument for the game to launch without the sky system and fallback to a simple sky (which also currently makes the water turn green). Just in case anyone gets driver crashes non-stop until we have those resolved, please try that out.

    * Reduced rate of food consumption by 33%

    * Fixed Ptero throwing its rider off when it runs out of Stamina. It is supposed to force-land in that case, which it now does correctly :)

    * Megalodon saddle is now properly craftable on your player character. If you already have unlocked the Engram, you may need to respawn (die and respawn) your Survivor once to get it alas. (Fast Travel will also work)

    * Made dinos not look at the people who are riding them :-D

    * Improved the look of the Obelisks at night-time. Made the Moon bigger, because yeah. Fixed Carnotaurus rider offset.

    * Modified how some vfx draw calls are sorted for a slight perf gain.

    Note: This Client/Server build is compatible with all 171.x servers (except 171.0), but if you want the changes to Food consumption and Ptero landing and Megalodon saddle, you need to update your server to 171.3!


    171.21
    Fixed (or rather, avoided) a negative delta time issue with AMD CPU's

    171.2
    Made Tamed dinos not look at you unless you're pretty close nearby.
    Improved the loading screen process to cover the entirely load reasonably smoothly, also speeds up loading.


    171.11
    Fixed a wrong INI file that would negatively impact framerate.

    171.10
    Fixed a missing map file. Please ensure your servers are running 171.10 to avoid incompatibility.

    Old Patch Notes (171.0): http://steamcommunity.com/app/346110/discussions/0/615086038674193312/
    Legutóbb szerkesztette: Drake; 5 órája
  • Ironman2
    #157
    igy van! ezért is veszem meg,már unom a sok letöltögetést,1 nap alatt mindig jön 2-3 update
  • bundaskenyerrrr
    #156
    ezek azért tudnak updatelni.. minden nap van valami frissítés
  • Sarthus
    #155
    Ez nagyon jó :D
  • Vamp17
    #154
    Official 184 en vagyok (PvP) bejon a game, de sajna nehez haladni a sok PK miatt...:) Persze ez igy lenne a valosgban is, szoval jo nekem a PvP :D:D

    Vannak amugy rendes emberek is, talalkoztam mar olyannal, aki megengedte, h hasznaljam a tüzet, meg ilyenek..:)
  • Ironman2
    #153
    Elég nagy a gépigénye sajnos,meg kapásból 4 giga memóriát el is vesz a játék.Nálam is csak lebutitva megy,de nézz át a másik topikba,ott van olyan letöltés,aminél az elején lehet választani low,és extra low memory gépet is inditáskor
  • Toni85
    #152
    Nálam nagyon szarul fut így nekem ki marad ez a játék jó ideig.
  • Ironman2
    #151
    Ez rohadt jó,nem győzöm dicsérni a játékot! Vannak benne meglepetések.Amúgy felhúztam most háromnegyedig a resolution scalet,igy nem homályosak a textúrák annyira,és a sebesség is megmaradt,de mikor új tájrészre ér ami nincs memóriában,akkor kegyetlenül megáll a kép míg betölti

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Megjelent a táborom mellett egy zöld erőtér,de mire odaértem volna eltűnt,ezek szerint a pajzs nélküliek változtatják a helyüket.Király!!!! Szintén öröm hogy az ágy lerakásával megjelent az igazi térkép,és van fast travel is az ágyak közt.Ilyen nem sok játékban található! Király ez is!!!

    Nehogy eltévedjek.DDD


  • Sarthus
    #150
    Már szelíd volt.
  • Ironman2
    #149
    Az meg volt szeliditve? Vagy vadállat volt?
  • Sarthus
    #148
    Tatyi meghalt tegnap :((( de át lehet nevezni később is ezt is
  • Ironman2
    #147
    állati a lépcső is a házadhoz de nekem a tatyi név jobban tetszett.DDD
  • Ironman2
    #146
    mindjárt meglesem
  • Sarthus
    #145
    Tettem most fel két új képet a profilomba
  • Sarthus
    #144
    :))
  • Ironman2
    #143
    Hehe,már előre látom milyen táblákat fognak irogatni a playerek.DDD
  • Ironman2
    #142
    Alakul a kunyhóm:




    egyébként irja a map hogy hol vagyok

  • Sarthus
    #141
    Jelenleg hiba van a configban, leresetel bizonyos beállításokat szerver indításkor, és visszakapcsolja mindenhol a pvp-t.
    Na ezért örülök hogy passos a szerverke amin vagyok :)

    Akit esetleg érdekelne ez az üres szerver (PvE, de a mai setuppal ez leesett mindenhol, de mára igérnek újabb patchet), az keressen meg Steam-en: Steam Profile Link és megadom a szerver adatait meg a passt. Csak az a kikötés: nem baszkodunk egymással. A déli részen bázis(ka) meg ágy már van respawnra. Meg egy strego haver.
    Ha egy guildbe lépünk, akkor az ágy mindenkinek spawn point.


    Utoljára szerkesztette: Sarthus, 2015.06.06. 14:09:38
  • Ironman2
    #140
    Persze,én is a megvétel mellett döntöttem.Törtben nincs multi még
  • Norbertboy
    #139
    Megéri a játékot megvenni?
  • Since
    #138
    Én is inkább először PvE serverre mennék ahol kitudom tapasztalni a játékot, természetesen ha elindul illetve ha játszható lesz :)
  • Ironman2
    #137
    Amúgy vannak magok is a játékban,én meg rossz gombot nyomtam,aztán megette a csaj.DD Ültetésre kiváncsi vagyok,szerintem ahhoz is van szerszám
  • Ironman2
    #136
    Én is hétfőn csatlakozom,de csak PVE szerverre!
  • Since
    #135
    Valószínű holnap vagy holnapután csatlakozom. Addig is aki akar vegyen fel steamen (Since, Budapest - Hungary).
  • Sarthus
    #134
    Hát, az az igazság, hogy némi common szerver szívás után, amikor a hostos küldte az üzit, hogy fent az "enyém", rácuppantam tegnap mint egér a sajtra, és mindezt azóta csináltam. Ezért kérdeztem ki jönne esetleg egy nyugis, építkezős, barátságos, szellős szerverre (egyenlőre csak lepassoztam, majd ha lesz whitelist, akkor az is lesz).
    Egyébként ha kell segítség, szívesen segítek :)

    Nagyon durva a játék grafikája, nem tudok vele betelni.
  • hawaaii
    #133
    Én most a THE EU PVE official server 126-on vagyok most kezdtem ha gondolod csatlakozhatsz....
  • Ironman2
    #132
    Ezek a grafikák le vannak butítva rendesen,de 10 évvel ezelőtt biztos ütős lett volna ilyen látvány


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.06.06. 02:58:46
  • Ironman2
    #131
    Mindenütt jó,de legjobb a tűzhely

  • Ironman2
    #130
    Esik az eső! Go home!

  • Ironman2
    #129
    Menj vissza Spielberg bácsihoz,de most gyorsan!!!

  • Ironman2
    #128
    Nekem meg itt van a táborhelyem,doboz1,és 2-vel.D Meg a bungallóm alapjával,de az sose fog elkészülni

  • Ironman2
    #127
    Én most még a 6-os szinten kullogok,már vagy 4-szer kezdtem újra a virágot,de hétfőtől megint újra akarom kezdeni,akkor már eredetivel.Amúgy a karaktert minden szeróra lehet vinni ebben a játékban? Pl Localból átviszem egy multiszeróra,az lehetséges,ezek szerint,vagy nem?
  • Ironman2
    #125
    Ez állati! Nekem sose lesz ilyen jó kéróm!
  • Sarthus
    #124


    Itt éppen egy raptor nézett be hozzám vacsorára ;)
  • Sarthus
    #123
    Egyébként 14-es a kis túlélőm most ezen a szerón, van már kis bungallója, pár ládája, most megpróbáltam beidomítani egy Stegot, lassú mint állat, de 300-at elvisz (multiban csak 100-at vihet a karakter, nem annyit mint single-be). Úgyhogy a fa farm egy kicsit macerás, mert nem igazán bírja el a karakter rendesen. Mivel ugye az alapozáshoz valami 80 kell / alap.
  • Sarthus
    #122
    Ja, azon a súlyon én is nagyot nyekkentem, gondoltam majd milyen jó lesz, telerakom fával, mert az nehéz. Aha, egy stack megy bele :D
  • Ironman2
    #121
    Köszi!!!
    Én meg egymagam csináltam egy törzset,amiben egymagam vagyok a törzsi tag,és Kalózok a neve.DDDDD
    Raktam le 2 ládát már,amiket át is lehet nevezni az egyiket doboz1-nek neveztem,amásikat doboz2-nek.Milyen ötletes,nem? D Azt gondoltam hogy a ládákba csak a slothelyre kell pakolni,és akkor betellik,nagy lófaszt!!! Súlyra is meg van határozva miket pakolunk a ládába.Nekem maradt még 2 slothely,de már a súly megvan bőven,és nem enged pakolni bele.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.06.06. 02:08:28
  • Sarthus
    #120
    Nekem mindegy.
    Én csináltam már a hétvégére egy szervert, mert meguntam a lagfestet, meg hogy nem feltétlen lehet ugyanoda visszamenni, ahol már elkezdtem valamit (tudom, alfa, úgyis lesz teljes rewamp, de akkor is :) ) És egy kicsit a vérpistikéket is meguntam :D szeretnék haladni is a játékkal... De igaz, ez csak 40 slotos.
    Egyébként van magyar szerver, a https://www.facebook.com/HungarianGamesConspiracy csinált egyet, MagyarSzerver-www.gamesconspiracy.hu néven fut.
  • Ironman2
    #119
    Nem tudom milyen szerverek vannak,majd megdumáljuk melyikre megyünk rá,amig valaki nem indit magyar szervert.Bár jobb lenne ha sokan lennénk egy szerón,azért érdemes officialra menni,ott sokan vannak
  • Ironman2
    #118
    Lehet törzseket (tribal) létrehozni,és vannak külön törzsi parancsok is.Mindenki vissza tud spawolni a törzsi helyre,és törzsön belül PVE van,az érdekes.Nekem viszont tetszik a szerkeszthető,irható útitáblák,asszem 6-os szinttől lehet elérni.