11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • 7days
    #242
    érdekes a sorba nincs benne de a friends-nél igen :S berakom favba.
    elég bugos vazzeg; nagyon felhúzott agyilag.
    Utoljára szerkesztette: 7days, 2015.06.08. 01:52:08
  • 7days
    #241
    hallod ; bemész a szerverre és megnézzük kiadja e h friends-re a szervert?
  • hawaaii
    #240
    steam - view - servers - kiválasztod az ark-ot és kiadja a szervereket.
  • hawaaii
    #239
    Nem igazán közösség még, eddig 2-en vagyunk, mondta 1-2 ember még hogy jön, de még semmi szóval asimán tudtok akár együtt is pvp szerverre menni.
  • 7days
    #238
    oké ost 15 különböző szerverre csatlakoztam, sorba rakja a szervereket csak érdekes módon 127 után 252 jön és nekem nem adja be a 250est... megpróóbálom szétütni a refresht hátha. ha az se akkor holnap megnézem.

    még azt is meg tudom mondani h fentről lefele a 14. az 127 a 15. már 252

    hát hiába ütöm nincs ilyen szerver jelenleg így hajnalban nem üzemel ezek szerint.
    nem hiszem h a netemmel lenne gond mielőtt ezzel jönnétek 10-15 Megabájtos (nem megabit)
    Utoljára szerkesztette: 7days, 2015.06.08. 01:47:53
  • hawaaii
    #237
    Lehet egyszerűbb lenne felvenni barátnak és rám joinolni.....talán :D
  • 7days
    #236
    nem beszélve arról, hogy tapogatom egyesével számolom melyik lehet a 250 es, mert gecire ki kell pontozni a végét hogy szopna le. nemigaz hogy nem lehet normálisan megcsinálni fél órája keresem a 250est legalább...
  • 7days
    #235
    Jó egyszerűen nem tudok csatlakozni arra, nem tudom melyik az sorrendbe rakom és bazmeg a 173 után 252 van nincs meg a 250. gecis szerver már a faszom teli van vele egy fél órája itt gecizek ezzel a szarral. fos az egész cső.

    sorbaállítom megint erre 252 előtt 127es van hát a faszom kivan ezzel a gecivel.
    Utoljára szerkesztette: 7days, 2015.06.08. 01:18:52
  • 7days
    #234
    hát nem is mutatja azokat a szervereket normálisan:
    nekem így mutatja:
    TheEU PVE official server...
    a lényeget ki...-olja
  • Győri Devi
    #233
    Én mennék pvp-re. Csak pve szerintem unalmas, főleg egy idő után.
  • 7days
    #232
    megyek oda új karaktert kell kezdjek :S elmentem az obeliszkhez de egy csomó mindenért cserébe lehet valamit summonolni. talán azzal lehet szervert váltani? csomó erekjét kért meg Trex kezeket meg ilyenek...


    egyébként harcban jobban edződik az ember, jobb a pvp, de mivel mindenki pve ezért csatlakozok a közösséghez :)
    Utoljára szerkesztette: 7days, 2015.06.08. 00:55:24
  • hawaaii
    #231
    Ezt válaszra sem méltatom, már bocs.
  • 7days
    #230
    ugye nem úgy nézted meg, hogy a haverod bázisába ütöttél? :D am rem. nem veled egy törzsben lévőén nézted meg :)
  • Ironman2
    #229
    dedit tudnak csinálni,megvannak hozzá a fájlok,csak éppen csatlakozni nem tud rá senki se törttel! eredetivel lehet dedicated szervert csinálni,és csatlakozni,le is irják steamen hogy kell
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.06.07. 20:01:00
  • Ironman2
    #228
    nem megy a multi törttel egyelőre sehogyan se
  • fantomvampire
    #227
    Ironman2 offban irkaltam majd tudsz infot adni azokrol?
  • hawaaii
    #226
    Most néztem meg neked nem lehet se falat se embert.
    Bár aki elájul (dinó által vagy épp nincs a szerveren) azt ugyanúgy ki lehet fosztani, azt már csináltam
  • 7days
    #225
    PVE-n is szét lehet baszni egymás házát? mert akkor ugyanúgy ki tudnak rabolni ha nem vagy ott... illetve nehezen, csak ha sokan vannak akkor.
  • Ironman2
    #224
    Egyetértek! Főleg a magyarok közt is vannak vérpistikék,nem irok nevet de tudom kik azok,szóval én csak PVE-ben vennék részt
  • hawaaii
    #223
    Addig semmi értelme nincs PV-re menni szerintem ameddig a játékból csak körülbelül 30%-ot se láttál, plusz anélkül hogy 5-6 ember lenne akik napi szinten nem keveset játszanak, és van közülük aki éjszaka és délelőtt is van. Annak semmi értelme hogy mindannyian délután 5-től este 9-ig játszotok (vagy kevesebbet) a többi időben meg kb senki nincs fent, hidd el nem lesz meg sokáig a base. Ha megtalálják a base-t mindegy milyen fal van. Rust és RoK tapasztalattal mondom.
  • 7days
    #222
    a faházat már nehezebben veszik be, 20 hp egy ütés asszem és 10.000 egy fal.
  • 7days
    #221
    csak pve? áááá
  • hawaaii
    #220
    Hát eddig 2-en vagyunk ott mi ilyen 10-12 körül és ez PVE egyenlőre, szóval senki nem támad senkit.
    Azért döntöttünk 2-en ez mellett mert még ki kell tapasztalni a gamet, aztán majd később esetleg PV szerver is szóba jöhet.
    Ha gondolod vegyél fel steam-en, ha esetleg úgy döntesz hogy átjössz.
    http://steamcommunity.com/id/hawaaii/
  • Szabi #219
    naja, ez a gáz a játékban.. ha nincs megbeszélve hogy mindenki ugyanazon a szerveren legyen.. :-/
  • 7days
    #218
    csatlakozom. Melyik szerveren toljátok mindenki a 250? mert én a 241-en lvl 18 nem szeretném újrakezdeni :S ti hányasok vagytok?
    már van egy 4*8 as fa bázisom 2 magas fallal nektek? Együtt kéne tolni. most öltek meg 3-an voltak egy folyó mellett... nem fair 1v3azni, kéne csapat... a szintezéskor nem is beszélve h szinkronban lehetne fejlődni.
  • Báthorya
    #217
    Kreáltam Steam csoportot, hogy láthassuk ki onlány. Szabadon írkálhat mindenki toborzót, leírásokat stb. Szívesen adok elöljáró jogot annak aki igényt tart rá, és szívesen foglalkozna a csoportal.

    http://steamcommunity.com/groups/ARKHUN
    Utoljára szerkesztette: Báthorya, 2015.06.07. 16:50:19
  • Ironman2
    #216
    kösz! holnap én oda csatlakozom akkor
  • hawaaii
    #215
    TheEU PVE official server 250
    Mi ezen vagyunk 2-en már egy kisebb házzal a déli részen, ha gondoljátok ide jöhettek. A szerveren általában olyan 40-50-en szoktak lenni.
  • Ironman2
    #214
    Közben szép csendben jött vagy 4 patch:D

    Upcoming Version:
    171.7
    * No longer lose performance after singleplayer savegame loads! Still needs more testing however.

    Current Version:
    171.6
    * Unofficial Servers could crash if they had Dinos downloaded to them (at Obelisk) in some cases. Server Admins should update to get this fix.
    * XP glitch that resets your Survivor XP to your Mounts' XP is now fixed, however will require that servers are updated to 171.6 to get this. To avoid this until your server is updated, be sure to Earn some (any) XP on your Survivor after disembarking your mount.
    * Parasaur Founder's Saddle Skin now shows correct icon when applied to the Parasaur Saddle
    * Client connection timeout is now 30s rather than 20s
    * Slight performance improvement to calculation of particle LOD's
    * Fixed singleplayer characters erroneously starting with 1000 Weight limit
    * Ensured loading movie loops during direct joins

    171.5
    * PIN codes now work properly on Doors, and also have been enabled on Small and Large Storage Boxes. (note your Tribe does not have to use the PIN codes, but this will prevent non-TribeMembers from accessing those functions. However, if the container is destroyed, it drops the contents anyway of course).

    * Server Admin Passwords are working again, both from "ServerPassword" key in the "ServerSettings" section of the INI, and via commandline. Sorry about that, server admins!!!!

    * Resolved error with sky rendererer that would cause some players to crash or ock at the end of the loading process when connecting into a game.

    * You can now upload Character & Dino Data from Tribute Terminals on Official Servers.
    However note these data can only be Downloaded onto Local or Unofficial Servers, for now.

    * Removed the "suicide" command. It was for testing only and is not a realistic thing. If you fall into a cavern and are gonna die of starvation, do what this guy does instead:


    * Fixed invisible ocean caverns

    * Improved loading feedback to not have any temporary black/screen / possible lock between loading the initial gamedata and connecting to server. Should now be seamless.

    171.4
    * Fixed some remaining blackscreen/connection cases! (hopefully all of them)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.06.07. 15:24:14
  • Ironman2
    #213
    Jól skálázható az Unreal 4 motor,az .ini-kben is lehet állítani,remélem hamarosan találok valami buherálást,idáig nem nagyon találtam róla leirást
  • Szabi #212
    hangulatos játék, jól ellehet vele bszni az időt :D

    viszont még sokat kell optimalizálni, a 450gts kártyámmal minden low-on 10fps-t tud, úgyhogy most még tuti nem veszem meg :)
  • Győri Devi
    #211
    Na az utóbbi patcheknek köszönhetően már tűrhetően fut a játék, így ideje nekem is jobban belemerülni online. Esetleg ha valaki akar játszani vegyen fel steamen, illetve akár lehetne csinálni SG-s csoportot is ha gondoljátok.
  • Ironman2
    #210
    Melyik szerón vagytok most? Beszéljük meg,van aki csatlakozna hozzátok,én csak holnaptól tudok csatlakozni. Jó lenne egy szerveren maradni mindenkinek
  • PeeTeR
    #209
    pedig ertheto es jo otlet
  • Szabi #208
    áhhá, szóval -fav :D
  • Since
    #207
    Ezt találtam, szerintem megválaszolja a kérdésedet :

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    The obelisks functionality has not been fully defined out to the user base yet so no one except the devs really know.
    What has been said so far.

    Obelisks will allow you to transfer from one Official server to another. They are not exactly easy to get to so it isn't like you'll be hopping between official servers willy-nilly. It isn't a backup/save, but an actual moving of the character.
    You can also make a local copy of your character, but you'll not be able to bring that local copy back onto official servers.
    Character profiles transferred out of official servers to say single player or unofficial servers will never be able to return to an Official server (to prevent going to an easy server, or modified game and coming back).
    Player run servers (both dedicated and locally hosted) can have a choice if they want to allow characters to import in or not. The choice is up to the individual server owner. If they enable it, you can take your player character started elsewhere (SP, another server) to those servers, if they don't you can't and must start fresh on that server.
  • Szabi #206
    amit még nem teljesen értek, hogy zajlik itt a mentés ?

    egy mentést csinálsz és azzal mehetsz fel akármikor akármelyik szerverre, vagy ha egy szerveren elkezdtél játszani, akkor ott maradsz amíg le nem lövik a szervert ? :D
  • Since
    #205
    Van már esetleg kijelölt Server amin játszottok, vagy mindenki össze-vissza játszik?
  • Ironman2
    #204
  • Ironman2
    #203
    Legyen mindenkinek a táborban saját bunkere,meg ládája,plusz legyenek közös ládák ahova a kész nyersanyagokat gyüjtjük Előny hogy át lehet nevezni mindent,még a ládákat is! Ilyen ősközösségbe benne vagyok én is,csak jövő héten este tudok majd fenntlenni