11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • bladex
    #446
  • bladex
    #445
    Ez a én kecóm.:)

  • Sarthus
    #444
    Current Version: 183.31
    * Fixed a client-side Crash with structure placing
    * Eliminated some false-positives with underground-structure exploit detection (Behemoth Gates, etc)
  • Sarthus
    #443
    Úgy tűnik a friss patch (183.3) kicsit megbolondított mindent. Jelenleg majdhogy nem semmit sem tudok letenni (építkezni) a Sanctuary-n, és a kicsit dimbes-dombos helyen levő valamennyi Behemote Gate ajtó eltűnt, újratenni nem lehet.

    A fórumok tele vannak ezzel a problémával, remélem hamar kiderül mi a megoldás rá, addig is mindenki csak óvatosan próbáljon meg bármit is csinálni :)
  • Ironman2
    #442
    Fura hadsereg:




    Szegény Jancsi kimúlt a Trex-el való küzdelem során:


    Bekerültek az Emotionok ,bár PVP szerón nem sokat érnek.Integetni se lesz időd:


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.07.05. 02:06:46
  • Ironman2
    #441
    Current Version: v183.1
    * Fixed servers and clients not being able to load into the world without existing savedata present
    * Fixed clients not seeing correct item counts on the Repair Cost tooltip when items are in a remote inventory

    v183
    Unversioned Hotfix:
    * Fixed a server-side crash

    * Fixed case of clients unable to spawn in the online game / getting booted. Temporary solution before v183 until this new version is to TOTALLY delete your game directory and redownload the game (the issue is due to having some extra old map files in your Maps dir that need to be cleared out). v183 will ignore these however. Mega props to Steam User "crua9" for helping us to track this down!
    * Fixed some collision gaps in stone tier (dinos could hit thru them, etc)
    * Fixed a case where you could unprone into people's bases.
    * Added "Independence Fireworks" Skin for Flare Gun. Find it dropped from a variety of high-level dinos, and skin your Flares with this, to light up the night sky with a blazing fireworks display. Will only drop this weekend, so better stock up!
    * New Primitive-Only Official Servers! Only stuff available that you might actually find in caveman-era tech, for role-playing fun. PvP, PvE, and PvP Hardcore in North America, EU, and OC. If players like this and the servers get crowded, we can add more :)
    Server Admins can now explicitly remove items from the Supply Crate drops, to facilitate these primitive servers (a little later will expose the full loot tables for editing)
    We'll be providing the INI's used to setup these servers so that players can easily host their own Primitive-Era servers as they may wish.
    * Emote Wheel! 10 emotes for now Male and Female, along with two Emote Hotkey bindings.
    * Mod makers can now override the minimap and spawn regions
    * Fixed Ichthyosaurus losing taming affinity too fast and not being feedable quickly enough
    * Fixed issue where swimming dinos were attempting to beach themselves to eat corpses :-P
    * Made dinos able to properly damage structures again, in many cases a trace check was failing causing them to not do damage
    * Dinos can no longer push you through structures ;)
    * Made high level supply crates more likely to give high-level items
    * Improved server perf Phase 1
    * Hopeful fix for dinos appearing through floors when re-entering a zone or reloading a server
    * Added key for "Proximity Text Chat", to say something in text chat only within a short audible range (has a unique text chat color)
    * Improved visual look/materials of Stone Structures
    * Likely fix for case where Tribe data could be lost when reloading a server
    * Fixed a case where "Take All From Inventory" could lose items if it would make your own Inventory greater than 2x overweight. Now it'll stop if it reaches that.
  • drop
    #440
    egyébként lehet transzferelni egyik szerveröl a másikra?dinók elvesznek?
  • xrm
    #439
    Sokat nem toltam vele, remélem fejlesztik a 11 hónap alatt míg kijön a végleges.
    Első ránézésre nagyon jó,de pl kezdő "taccs" kunyhót a kezdet kezdetén akár 1-es szintű kezdő is beveri,teljesen értelmetlen, mintha nem is lenne...
    Fa,kő dettó,csak azt 1-es szinten nem fogják beverni,de 1-2 nap játék után igen... a fémet,meg magasabb szinten simán berobbantják. Szerver infóban látszik kik játszanak,ha egy klán elmegy IRL sima ügy bemenni egy jó bázisra is,amit hetekig építenek.
    Dínó "karám" ha nincs 2-3 kerítés mellette értelmetlen, a fejük simán átbugol (elvileg javították,de gyakorlatilag lehet trollkodni...) kitartással simán ölhetők a befogott dínók ha neutral,vagy agressiv, ha passiv akkor meg egy madárral bedob egy ember és lemészárolja az összeset... A lándzsa jobb mint a lőfegyverek...Egy szál lándzsával simán ölhető egyedül akár T-Rex is ,ha kicsit húzod a karaktert.
    Parasaur-t (alap növényevő) attackra/életre húzva elpicsáz elég sok húsevőt is ...
    Ha 10-nél többen vannak egy szerveren a ping elfogadhatatlan,50-100 embernél már ne is beszéljünk róla. Lagol mint a dög, hiába 50-60 fps a magas ping miatt "teleportálnak" a dínók. Látod,de közben már vagy 10 méterrel arréb van,vagy épp a hátad mögött.
  • drop
    #438
    van csak frissítés volt
  • Ironman2
    #437
    Nincs sanctuary
  • Ironman2
    #436
    Szép az Unreal 4 motor,csak kell hozzá atomerőmű,kár hogy nem a Cryengine 3 motorra tették,mert az jobban optimalizált,annál medium beállításnál van ilyen látvány kb,és megy vagy 50 fps-el
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.07.04. 02:00:02
  • Ironman2
    #435
    Csináltam pár képet Epic beállítással,mindent maxra húzva,igaz játszhatatlan diavetítés lett az egész sajnos,de a látványért megérte:



  • Ironman2
    #434
    Itt a Bronto tojás amit felvettem,utána kaptam is a gazdájától egy jó nagy nyaklevest.DD

  • Ironman2
    #433
    Ők a Feláldozhatók.D




    Ankhyloval simán elbántak:



    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.07.04. 01:30:43
  • Ironman2
    #432
    Current Version: 182.1
    * Fixed Stone wall collisions/height protruding through bases
    * Added Missing Stone tier icons
    * Limited overdamage (overharvest) of resources to 5x the total resource health, to avoid server lag giving hundreds of berries in one hit on a plant.
    * Increased resolution in stone tier textures
    * Stone dino gate is now colorizable
  • Ironman2
    #431
    ja tudom már,nálam az a probléma hogy nem láttam a mozsárban a mappákat,hiába kattintottam kétszer a mappára,el kell találni a duplakattintás sebességét,nemtudom miért igy csinálták meg ezt
  • steelboner
    #430
    " Full Stone Structure Tier!"

    haha amikor 4 gránát szétver 3 egymás melletti egy síkban levő kőfalat és kb 5 perc összeszedni a cuccokat hozzá... nemhogy a kő a metál se ér szart se.
  • steelboner
    #429
    van egy small cropplot nevű cucc egy fakeret a földön. abból csinálj 4-6 drabot, szedd a bokrokat amig nem lesz elég narcoberry sheed-ed. minde crop-ba tegyél egyet meg 3-5 darab szart. locsolni nem kell mert esik az eső és az feltölti. fél óránként 29 bogyó terem bennük. biztosabb ha csinálsz egy composting bint, abban a szarból fertizer "műtrágya" lesz. két medium dinószar kell bele és 50 rőzse, persze teljesen fel lehet tölteni és akkor termeli folyamatosan. egy fertizer kb 1 irl napig tart a cserépben sima szar pár óráig. ezután fogj egy raptort és pakold attack power-re farmold a malacokat mert sok húst adnak. húzd szét az invertoridban a stac-eket 1 darabokra akkor egyszerre rohad meg az egész. egy narko-hoz 5 narcoberry kell és 1 rohad hús, ami a mozsárban tudsz összekeverni. elég sok xp-t ad gyorsan lehet szintezni is vele. a hús meg a bogyó a dínókban lassabban rohad el tehát mindig csak annyit vegyél ki amit éppen feldolgozol. de mindig érdemes a bogyót feldolgozni amikor van 5 vagy annak egész többszöröse, mert a cserépben is rohad és ha eléri a 29-et nem terem több, a narko visznot nem romlik meg. ja és: ha van valaki a szerveren aki csinál neked saddle-t a macskára akkor ne raptort fogj mert kb ugyanannyi idő egy saber, viszont az attack power-el skálázódik a kitin/keratin, hús, bőr amit kinyer az állatokból és emellett kb 3x gyorsabban sprintel és nagyobbat ugrik mint a raptor.
  • steelboner
    #428
    a pve unalmas, értelmetlen és céltalan 66-on kettesével öltem a trex-eket, spinokat flak armoban metalpike-al meg ak se kell hozzá.... a pvp meg szar, fegyverek rosszak, nincs esése a lövésnek gyakrlatilag a revorver távcsővel egy sniper de még a longneck-el is 3-4 lövés kell egy csupasz ember leterítéséhez. gyakorlatilag nem is pvp hanem pvo player versus object. én tegnap untam meg amikor a 3x3x3-as metal bázisomat aminek turet is van a tetején ugy szét c4-ezték 5 perc alatt hogy 1 foundation maradt. namost felépíteni másfél hét volt, mert rohadzs sok keratin kell hozzá olyan 3k körül szedtünk össze, a c4 mennyiseég ami szétverte az egészet pár órás farmolással összejön. balance nélküli szar... mondom ezt úgy, hogy 600+ órám van a rustban és tudom mi az hogy raid game. részemről uninstall. ami azért fasza mert mivel 20x fps-eim voltak gtx660-al 720p-ben is elköltöttem 70k-et egy gtx770-re amivel 1080p-ben is megvan a 40k viszont más játéknál erre nem lenne szükség...
  • Ironman2
    #427
    2 dilokám jóbarátok! Julcsi kicsit erősebb (nehéz is volt befogni,kellett vagy 20 raw meat,négyesével zabálta kábulat közben.D):



    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.07.03. 01:02:28
  • Ironman2
    #426
    Bemutatkozik a Pachycephalosaurus
  • Ironman2
    #425

    Current Version: 182.0
    * Approximate additional 10% GPU perf gain on Shader Model 4 pipeline specifically (it was doing a bunch of GPU work that was not applicable to SM4)
    * Full Stone Structure Tier!
    * Major client loading speed improvements
    * Environment foliage rendering performance improvement

    * Finally fixed the remaining Tamed-Megalodon/Swimmer beaching-death case -- thank you RightHand ;)

    * Fixed issue with flying dinos losing Oxygen when they got "near" the water surface
    * Auto-Turrets damage vs dinos increased by 3x
    * Ichthyosaurus can now fit thru dino gates
    * Crop plot yields increased 50% and max # of crop items on them increased by 300%
    * You can now drag item stacks that will make you overweight onto your inventory -- it will now only drag the portion of the stack that can fit in your inventory, rather than not allowing the drag operation at all.
    * Turret aim against big dinos (i.e. Rex) is now fixed
    * You can no longer "respawn" in Hardcore by reconnecting to server

    * HarvestHealthMultiplier should finally work on your custom servers :)
    * Linux client: fullscreen at non-native resolutions now scales properly

    * Restored the previous "overdamage" of Harvestable Resources, while we work in the coming days on a new balance for per-Dino Resource Harvesting multipliers -- unofficial servers can enable the limiting optionally with "ClampResourceHarvestDamage=true"
    * Fixed Shark spawn percentages (may take some time to have effects on existing servers, since the increased Shark population won't immediately despawn. Go Shark Hunting to clear 'em out ;). More Dolphins, and far less Sharks.
    * Fixed Linux Server socket termination crash -- thank you to Steam user 'Beast' for tracking it down :)
    * Fixed mod maps not automatically downloading when connecting to a server hosting a mod
  • Ironman2
    #424
    Amúgy a rengésekkel tönkremegy a padló,utolsó pillanatban vettem észre,mert majdnem leszakadt,még a színe is elfakul ha valami megy tönkre.Hála istennek elmentek onnan a brontók! Majd lecserélem a padlót erősebbre (foundation)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.07.02. 21:05:02
  • Ironman2
    #423
    azóta már level 5,én most jutottam el odáig hogy tammoljak.D a kacsákkal nem birok,mindig felkelnek,narcoticot hogy kell kavarni?
  • 7days
    #422
    most duplázták meg valamelyik előző pecsben az erősséget az officiallokon, de még így is piskóta.
  • Ironman2
    #421
    Én úgy hallottam hogy alapból ennyi a loot,csak az official pve,pvp szerverek vannak megnehezítve,biztos nem véletlenül.
  • 7days
    #420
    lvl1 dilo aranyos meg a kőbalta :D a pvp szerón már van két raptorunk befogva felnyergelve meg egy kis faház a cuccoknak bent az erdőbe ahol alig látszódik :)
  • 7days
    #419
    rá lehet ülni a follow miatt bugolnak fel a víz fölé! nekünk már hetek óta van egy megalodonunk, soha nem lett semmi baja nyereggel kell mozogni!!!
  • Ironman2
    #418
  • 7days
    #417
    5x szorzóval nem nehéz gyűjtögetni

    amúgy mi meg a 214es pvp-n vagyunk már 20as vagyok, meg van egy 67es karim egy ideje a lent említett pve szerveren. jó a gém, a pve már unalmas
  • Ironman2
    #416
    Alakulok a Sanctuaryn én is:

  • steelboner
    #415
    Az én megalodonomat is megölték ma de rácseszett mert pont online voltam elkaptam argentavissal bezártam egy 1x1-es fakockába kapja a narkót folyamatosan nem tud felébredni és a vérét csapolom. részemről törölheti ezt a karakterét meg soha többé nem engedem el. egyébként a gyöngy meg az olaj farmoláshoz nem kell megalodon csak lazarus, a barlangba leraktam egy nagy szekrényt ami tele van bőrrel meg fiber-el. letettem egy hálózsákot, beresselek leszedem a gyöngyöt és berakom a dobozba rakok uj zsákot és megfulladok. most 3k silicaperal-em van... simán a barlang felé repülök leugrom leúszok lazarussal felhozom a haver meg kiszed a vízből vagy csak berakom az invertorijába. talán az olaj farmolásához kellhet de most van 300 gasoiline és tegnap óta 9-10 fogyott a generátorból kevesebb, mint óránként egy. szóval azt a keveset a part mellett is össze lehet szedni.
  • Ironman2
    #414
    Most jut eszembe már egyszer elküldték a jelszavat,csak pont melóztam akkor.DD
  • Ironman2
    #413
    ok,kösz!
  • Sarthus
    #412
    Ahhhhhhh, ezer bocsánat, a STEAM-et szoktam folyamatosan nézni, itt meg nem is jött fel az a kis téglalap hogy üzenetem van, ne haragudj :(
    Küldtem meghívót a STEAM csoportunkba, ott minden adat megvan a szerverről/TSről. És üdv a fedélzeten!
  • Ironman2
    #411
    Felhúzok majd maxra mindent,kiváncsi vagyok hogy néz ki a játék úgy,mert neked rohadtul jól néz ki a grafika.Amugy küldtem privit tegnapelött,nézd meg légyszi.Igen pocsék ez a 250-es szerver,tegnap harcolok egy raptorral,aztán mire megszúrnám,már a hátam mögött van,össze vissza jeleniti meg a szerver a 150-170-es pingjével.Átmennék hozzátok ha lehet! Vagy valaki küldje el a jelszót privátban.kösz!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.07.01. 12:35:17
  • Sarthus
    #410
    Végre! Egész reggel a megalodonokat irtottuk a parton, és végre spawnoltak ők is :D (Ráülni nem merünk a bugok miatt :( )



    Majd egy "laza" kis mount gyűjtés a növekvő tribenak:

  • Ironman2
    #409
    No ez meg az én kunyhom itten északon:



    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.07.01. 01:27:05
  • Ironman2
    #408
    jött megint egy patch! 181.2

    changelog nincs róla egyelőre,de a megalodonok furán kijöttek a viz felszinére,lehet ezt javították most.DD



  • Báthorya
    #407
    Üdv!
    Tagokat keresünk a Gamesconspyraci Magyar szerverén lévő Mezeipockok-Törzsbe.
    Jelenlegi tagok száma kemény 2 fő, casual szinten toljuk átlag DU 18:00 tól Éjjel 1ig.
    Nem számít mikor kezdted, szívesen segítünk az alapok elsajátításában is.
    Az egyetlen megkötés a +18 életkor, vagy emberhez méltó viselkedésforma.
    Lvl 45 körül járunk, van bázis, eszközök és farmolo dinok.
    Amennyiben csatlakozásra adnád fejed, kérlek vedd fel a kapcsolatot velem (Kinin), vagy Ral-al