1465
A méltán híres Heroes of Might & Magic sorozat legújabb tagja.
  • Shiwo
    #113
    szerencsére mutatósabb, mint a H5 Gargoyle.. az ritka gagyi volt szerintem
  • Andrews2007
    #112
    https://www.youtube.com/watch?v=KumWlih7yEo
    Egy 12 perces orosz. de angol feliratos videó az összes Heroes 7 tudnivalóról, pletykák is vannak benne újak

    PL kiderül belőle, hogy lehet visszatér a régi Behemoth a barbároknál és a Gnoll is mivel a sivatagi barbár orkok lesznek most, a H5 H6-ban is 1-1 különféle fajta volt, mert állítólag 3 féle van a Heroes 5-6-7 es Ashan világban.

  • Andrews2007
    #111
    http://i1322.photobucket.com/albums/u578/DoubleDeck66/gargoyle_zps1a0c0cd1.png~original
    Új artwork kép Gargoyle bácsiról!
  • Andrews2007
    #110
    https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/140909_Screenshot/H7_Screen1.jpg

    Új nap képe egy csatáról! Pár ismerős Academy egység bár a H7-ben még nem láttuk őket! :)

    S hamarosan beindulnak az infók a Heroes 7 fő jellemzőiről!
  • Andrews2007
    #109
    Az elfes téma más lesz ha lesz :) Valamit annó hallottam elfes zörejt! :D
  • Andrews2007
    #108
    https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/king-romero-from-heroes-i-to-vii

    S egy kis nosztalgia faktor! Ma kiraktak egy egyveleget, mixet a Heroes 1-7 ig terjedő Paul Romero- Rob King zenékből! Jó zenehallgatást! :)

    Igen talán lehetett volna erőteljesebb, harciasabb hangvételű talán úgymond, hisz főleg most a H7-ben a Farkas hercegség/dinasztia lesz az alapvető a Haven lények esetén.
  • Carmang
    #107
    Tényleg jó lett, viszont engem ez a HoMM3 Rampart Town-ra emlékeztet.
  • gandrus
    #106
    Köszi! Nem rossz, de nekem a Heroes V Heaven main theme sokkal jobban tetszik. Azért ez is érdekes, csak engem speciel nem fogott meg különösebben.
  • Andrews2007
    #105

    https://soundcloud.com/might_and_magic/h7-hope-for-green-falls

    Nekem már nem új egy ideje, de nagyon jó Haven téma lett! :)
  • Andrews2007
    #104
    Rob King and Paul Romero interview A zeneszerzők interjúja

    A hivatalos blogon!
    Utoljára szerkesztette: Andrews2007, 2014.09.02. 20:31:19
  • b-type
    #103
    szvsz nehezebb védeni a sérülékeny, de hatékony egységeket.
    Egyébként nekem mindegy, szeretem ezt is azt is. :)
  • Pio
    #102
    Órák óta nem megy a hivatalos honlap. Bízzunk benne, hogy valami komoly update miatt van így. :)

    Amúgy Nektek mi a véleményetek a hatszöges VS négyzetrács kérdésben? Nekem egy kicsit hiányzik a hatszöges harctér és amikor a Heroes Online-ban visszaköszönt megörültem, azt hittem, hogy visszaállnak rá, de az előzetesek alapján mégse így lesz. Nem azt mondom, hogy óriási probléma, csak nekem valahogy jobban tetszik, taktikusabbnak éreztem. Lehet, hogy egyszerűen csak azért, mert így ismertem meg annak idején a játékot, nem tudom...
  • Andrews2007
    #101
    Új Gamescom interjúk a készítőkkel! Hm Sivatagi orkok lesznek most érdekes...

    More about choosing Unreal Engine 3, and H7 mechanics direction.
    https://www.youtube.com/watch?v=FJJZQqcRHng&t=6m40s


    Erwan Le Breton
    http://www.youtube.com/watch?v=6OEZGCepr3U
    (I think there is nothing interesting )

    http://www.youtube.com/watch?v=0jXopZvT8fE
    a little interesting info about shadow counsil
    and 2:50 "stronghold this time the desert orcs"
    Szavazhatunk majd a lényekről, az egyes lények képességeiről is ha meg vannak a frakciók!

    Julien Pirou
    http://www.youtube.com/watch?v=Nd7RkVHRODA
    http://www.youtube.com/watch?v=h1HzLXUIA-s
    http://www.youtube.com/watch?v=gcAU7PNvvp8

    Stephan Winter CEO Limbic Ent.
    http://www.youtube.com/watch?v=wumjhQQv_bA DE
    Johannes Pfeifer Limbic Ent.
    http://www.youtube.com/watch?v=gUHEAxjzWRc DE
  • Andrews2007
    #100
    Elvileg kell Uplay de csak egyszer kell aktiválni ala Steam.
  • Lokker
    #99
    Persze hogy emlékszem, de a H6 topikjában ezerszer ki lett tárgyalva a miértje. Reméljük itt nem fordul elő.
  • Nirz
    #98
    Anno emlékszem hogy majd minden ismerősöm aki szerette a szériát megvette mert a warezban ugye hiányoztak a dinasztia fegyverek.
    De most hogy lesz lan is meg semmi online feature egyértelmű hogy teljesen warezolható lesz és kb senki nem veszi majd meg(az előzőeket max akkor vették ha 2 ra esett)
  • Acidlich
    #97
    ofc nem az utolso szalig gondoltam en se, csak a 6. resz kiadasakor elkovetett oriasi bughalmaz jelensegre ne hagyomanykent tekintsenek majd. Aki nem vette meg akkor, annak elmondanam, release verzio az utolso beta verziohoz kepest alfanak tunt kb.
  • Lokker
    #96
    Bugírtással lehetetlent kérsz.
  • Acidlich
    #95
    A lenyeg, a rakfene uplay folyamatos kapcsolatat ne igenyelje, valamint a bugokat irtsak ki rendesen release elott, a tobbi majd csak jo lesz :)
  • Acidlich
    #94
    Szep kollekcio^^
  • Andrews2007
    #93
    http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=838
    Q&A with Ubisoft and Limbic on Might & Magic: Heroes VII
    August, 2014.

    Érdekes kérdezz felelek a fejlesztőkkel a skil rendszer kiderül, a map editorról, a neutrál lényekről stb:
  • Andrews2007
    #92
    Igen most beindultak! :)


    Nagyon jó új hírek!
    Lesz pl LAN is!!! Ez az 5. rész óta nem volt! Lesznek bossok!
    Lesz sajátos csak kampányban látható lény pl Griff is lesz így!
    Stb stb nem fordítok le most mindent! icon_biggrin.gif

    https://www.youtube.com/watch?v=FJJZQqcRHng&t=6m40s
    Short interview to Julien Pirou
    More about choosing Unreal Engine 3, and H7 mechanics directio

    - you have to register your game in Uplay once, after that you can play it offline
    - the sector control system with its forts as in H6 will return although there will be some changes to the system
    - permanent changes to the adventure map will be possible (they mention an avalanche from a mountain that can block a path and they mention destroying a statue in the underworld to drain a sea in the world above which then results in a new explorable area where the sea was before)
    - there will be a new flanking system for the battle system, attacks from the side and from behind will do more damage to a creature
    - spells are no longer permanently learned as skills as in H6, you have to buy them in a town or find them on the adventure map (it's not worded that clear in the article but to my understanding they simply return to the old spellsystem)

    On the multiplayer side, Skirmish and Duel modes are already in, and Hot Seat support is confirmed.
    Highlights include: Development started in March 2013, Unreal Engine 3 will allow to create powerful yet accesible tools for the fans, campaign councilors will tell the player stories of their race, and more.

    You’ll find over 60 hours worth of content in the single-player campaign as you fight to end the civil war tearing the Holy Empire apart. On top of the campaign, the game also includes Hotseat local multiplayer, competitive LAN battles, and Skirmish and Duel modes.
    ________________________________________

    1. Heroes 7 Haven is based on the brutal Wolf Dutchy, not on the holy Griffin one from Heroes 6.

    2. Campaign-only creatures will be available for Ivan, and possibly, someone named Sheymus. One of those creatures will be the Griffin.

    3. Bosses are confirmed.

    4. Reputation system most likely will NOT return.

    5. Dynasty weapons most likely will NOT return.

    6. Necromancy and healing will be like in previous games, not Heroes 6. Healing will NOT resurrect.

    7. Some creatures and races will be updated from the Heroes 6, others, like Sylvan, Academy or Fortress - are from the scratch. Expansions are feasible due to the existing audience and some existing designs.

    8. The mist in the haven town screen is a bug.

    9. There will be a lot of different types of battlefields. Some with many obstacles, some with almost no obstacles.
    2. ________________________________________
    3. - War machines will get a new twist (exactly what is not yet revealed)
    - Some battles could have other objectives than killing all enemies [From the context I'm assuming they are talking about single tactical battles]

    Some highlights: Map Editor is a key part of the game, no permanent connection is neccessary, neutrals are in, story of the campaign and more. HC related
  • Pio
    #91
    Eddig szinte minden napra jutott valami apróság a bejelentés óta. Kíváncsi vagyok, hogy tartani bírják-e ezt a tempót. :)

    Ma kaptunk egy kis visszatekintést a Might&Magic múltjára annak alkalmából, hogy jövőre lesz épp 20 éves a HoMM sorozat, amit a 7. résszel fogunk megünnepelni.
  • Andrews2007
    #90
    Egy kis érdekesség új infók a Heroes 7-ről Úgy tűnik visszatérnek a karavánok és nem lesz azonnali egység átadás egyik várból/erődból a másikba. Az 5. törpök vs elfek szavazás után kiderült a 6. nép szavazása is. A 6. néphez egy Dungeon vs Inferno szavazás lesz. A viszonylag kevésnek ható frakciószám a kisebb költségvetési okok miatt van ez az Ubi sara. De végülis 6 nép van a 4. rész óta sőt a 6. nál csak 5 volt... Mindegyik frakciónak 8 egyedi lénye lesz a bajnok lénynél egy alternatív lehetőségként lesz a 8. Újra lesznek városképek mint régen. Remélem azért pl a Haven-né jobban fog kinézni mint a gameplay demoban. Bár jobb mint a H6 é volt az tény. Nem lehet majd átkonvertálni a várakat mint a 6-ban a saját népünk fajtájára. Újra 6 nyersanyag lesz + az arany és lecserélik arégi fajta nyersiket 3 új féle kristályra a 4. kristály úgy tűnik mintha a 6.-ból ismert lenne + lesz fa és kő és arany. S nekem úgy tűnt a demoból hogy lesznek újra területek mint a H6-ban mivel az erődök is kb úgy helye3zkedtek el benne. http://www.gamestar.de/spiele/might-magic-heroes-7/artikel/might_magic_heroes_7,51546,3058798.html The German PC games magazine GameStar has an article with some additional information direct from Limbic: 1.) The second faction vote (after Fortress and Sylvan) will be between Dungeon and Inferno. 2.) The limitation of faction types is due to budget restraints -- i.e. Ubisoft hasn't given Limbic more money to implement more factions. This is no speculation -- it's the way Stephan Winter, the head of Limbic, himself tells it to GameStar. 3.) Each faction will have 8 unique creatures while there will be two top-tier creatures as alternatives. 4.) Town screens will back as we know them from the good old days. 5.) The game will feature 6 resources plus gold again -- instead of the 3 resources plus gold in Heroes 6. This also means a return of the marketplace. It's interesting to note that there will be 3 new resources replacing gems, mercury, and sulfur. 6.) It will not be possible to convert towns to other town types anymore. 7.) Caravans will be reintroduced as a means of transporting creatures between towns over the course of days. The immediate transportation and global recruitment of Heroes 6 will not exist in Heroes 7. ________________________________________ Újabb infók a német lapból : 7 kampány lesz ezeknek a végén egy epilógus pálya mint a 6. részben. Balliszta, elsősegély sátor visszatér. Egy jó térképszerkesztő lesz! Nem lesz annyira lineáris a játékmenet pl nem lesznek túl magas erejű lények mindenhol blokkolásként egy irányba kényszerítve A Heroes 3 érzést akarják elérni -2D-s városképek lesznek de maga a játék egyébként full 3D-s lesz. There will be 7 campaigns, 1 for each faction and a final campaign/epilogue, like in heroes 6. 4-6 maps per campaign. Ballista, First Aid Tents etc are back. There is a map editor. Less linear gameplay (no high levels monsters to force block paths and force you down a certain route). Wants to capture a Heroes 3 feel Towns screens are 2D again but game is 3D. http://www.joystiq.com/2014/08/14/giving-the-fans-what-they-want-in-might-and-magic-heroes-7 S úgy néz ki külön lesznek a spellek a skillektől, kérdés még lesznek a mage guildek megint. Kérdés lesznek a e bossok újra? http://savepic.ru/5572085.png Hoppá az oroszok megint szivárogtatnak az sg fórumra ez került fel az összes sima és fejlesztett és ostrom egység a Haven és Academy várból! Preview: Might & Magic: Heroes 7 - 3+5=7

    A gameplay videóban Erwan mondja, hogy skill pontjaink lesznek ez akkor azt jelenti hogy marad az én nyomom be mely skillt akarom csak a spellek lesznek a mage guildekben meg külső helyeken. Ez jó!

    1-2 dolgot már lehet Pio is leírt!
  • Pio
    #89
    Megérkezett a Fortress is
  • Pio
    #88
    Sylvan bemutató

  • SZUsszan
    #87
    Pedig az AI-t hogy szpattam így. Atomtáp varázslóval és 5 gyors-olcsó egységgel, amiket egyesével szétszedegettem 5 csapatra, oda teleportálgattam a dimenzió kapuval a közeledő epic seregéhez, odacsaptam neki két implosiont, vagy amivel a legnagyobb kárt tudtam okozni és hazamentem, majd ezt újra és újra, amíg volt pénzem és manám egy kör alatt...
  • Fresh Duke
    #86
    Mondjuk sose értettem, hogy a Conflux miért számít annyira OP-nak. Hiába a sok egység, drága és gyenge.
  • Dzsini
    #85
    Nálunk baráti körben a "Ha Confluxxal jössz orrbaverlek" volt az egyik alapszabály :)
  • b-type
    #84
    sztem amit a versenyeken tiltani szoktak, fly, Dimension door, Black Dragon/arma..régen voltam.
    Megjelenésekpr persze jóval brutálabb volt, de azokat reszelgették. De egy jó játék csak jó térképen lehetséges. ..és jó társaságban ahol nem lehet visszaélni egy gyors lénnyel, ahol atomcsapás a seregre, majd visszavonulás a csatából..
    Vannak nem hivatalos patch-k, de inkább várakat kell válogatni....de gondolom van itt aki jár most is versenyre, az majd leírja pontosan.
    Utoljára szerkesztette: b type free, 2014.08.18. 10:02:39
  • Fresh Duke
    #83
    A 3-mal a mai napig szoktunk játszani a haverokkal. Az egyetlen idegesítő elem, hogy a telepítés utáni első játéknál meg kell nézni az intrót. (Ami amúgy nem lenne baj, csak már vagy 127x láttam.) És halkan megjegyzem, hogy a 2-vel kezdtem kb/max 6 éves koromban.

    Amúgy, milyen "ordas balance bugokra" gondolsz a 3-ban?
  • Nirz
    #82
    "Sajnos a H4-en és a H6-on is érződött, hogy a csődközelség miatt össze kellett csapni a végét, így, hiába a szándék (mert az mindkettőnél megvolt, ez egészen biztos, az alapokon érződött), mégse tudott kerek egésszé összeérni, ami egy ilyen sokrétű játéknál a játék halálát jelenti."

    Nem értem hogy az a H5 pl miért volt kerek egész vagy a H3 rögtön amikor megjelent vagy végtermék?
    A H5 abszolút nem volt bugmentes,ahogy a H3 sem nem is beszélve az ordas balance bugokról,nah persze az emélkek megszépítenek mindent.
    A dolog szerintem inkább arról szól hogy volt aki életében előszőr a H3 al játszott főképpen fiatal korában és azóta H3nak kell lennie az összes Heroesnak.
    Mert ahogy fogalmaztad ez a kerek egész nagyon szubjektív dolog....
    Oké értem hogy a H6 bugos volt az elején de a végére nagyrészt javítva lett,olyan meg nagyon nehezen elképzelhető hogy egy játék teljesen bugmentes legyen megjelenéskor
    De pl a H4 én nem sok bugra emlékszem megjelénéskor az egyetlen igazi bűne hogy nem olyan volt mint a H3 ezért ásták el sokan,meg mondva csinált balance problémákat emlegettek miközben a H3 semmiben sem volt jobb azon a téren.

    Részemről ahogy mondtam a következő résztől a jó ötletek megtartását várom el és nem a visszafelé fejlődést hogy néhány rajongónak megfeleljen,azok visszamehetnek H6 előtti részekkel játszani,de egyébként próbáljátok csak ki a H2 vagy H3 vagy H4 vagy H5 öt játszani,ma már garántálom nem lenne ugyanaz a élmény,feltűnne a sok a mikro idegesítő játékelemek amelyek a maga idejükben jók voltak de ma már NEM ÉLVEZETES.
  • Pio
    #81
    Számomra nem azon áll vagy bukik ez az egész, hogy akkor most hány nyersanyag lesz vagy hogy át lehet-e alakítani a dwellingeket.
    Nekem a HoMM sokkal inkább egyfajta életérzés, mintsem egy játék, része a múltamnak és azért próbálom ki az újabb és újabb részeket, hogy egy kicsit újraélhessem azt.
    Én csak abban reménykedek, hogy igényes lesz, bugmentes, kerek, teljes értékű termék, ami elhozza újra ezt a HoMM életérzést.

    Szóval számomra szinte teljesen mindegy, hogy a fejlesztők milyen döntéseket hoznak karavánok vagy hősfejlődés szempontjából, ha érezni lehet majd a végső terméken, hogy őszinte tisztelettel és szeretettel dolgoztak azon az adott feature-ön és végig az lebegett a szemük előtt, hogy most épp egy olyan dolgon dolgoznak, ami rengeteg ember számára egy életérzés, a gyerek/fiatalkor újraélése, akkor én biztos, hogy elégedett leszek.

    Sajnos a H4-en és a H6-on is érződött, hogy a csődközelség miatt össze kellett csapni a végét, így, hiába a szándék (mert az mindkettőnél megvolt, ez egészen biztos, az alapokon érződött), mégse tudott kerek egésszé összeérni, ami egy ilyen sokrétű játéknál a játék halálát jelenti. Viszont szerintem a H6-ból a végére (és ebben már része volt a Limbicnek is), minden patch-csel és plussz contenttel együtt egy nagyon is jó játék fejlődött ki, amit már én is nagyon szívesen játszottam rongyosra. Ritkán érzem így, de a H6 esetében tényleg úgy voltam vele, hogy ha az utolsó patch után indult volna útjára, akkor a 77/100-as metascore (amit egy kicsit még soknak is érzek az alapjáték számára) legalább 10-15 ponttal feljebb kúszhatott volna.

    Egy szó, mint 100, szerintem nagyon jó előjel az, hogy bevonják a rajongókat is a fejlesztésbe és csak remélni tudom, hogy ezúttal tényleg módja lesz a fejlesztőknek mindent megvalósítani a megjelenés előtt, amit szeretnének, mert szerintem elhivatottságban nincs náluk hiány.
  • b-type
    #80
    Ez igaz, de én sokszor nem is értem a rajongókat, a HoMM4. részénél is az volt hogy ez milyen sz@r az milyen sz@r és hogy inkább a HoMM3, de hát ott volt a HoMM3, és megbukott a játék.
    Utólag már a 4. rész is jó...pedig a felbontás most is problémás, jött az 5. rész ami visszatért a 3. rész gyökereihez. De az sem lett siker. Jött a 6. rész, ahol már fel van vezetve a világ és a történet, mondom ezt úgy hogy a legnagyobb személyes problémám a sorozattal, hogy képesek voltak elpusztítani azt a területet, amit úgy megkedveltem, és amit megismertem, amire akár a H3 intróját megnézve elkapott a harctéri láz :D
    Szal itt van a 6. rész és most megint a régi nóta...mert hogy a 3. rész az igazi.
    De még mindig ott van a 3. rész, lehet vele játszani, én is játszom vele ERA alatt, és játszom a HoMM2-vel is.
    A HoMM6 meg a sorozat 6. része, a HoMM7 meg haladjon már valami mentén, mert ez hogy ez se jó, az se jó nem vezet sehova csak hogy megint egy betoji rész jöjjön mint az 5.
    Személy szerint azzal játszottam a legkevesebbet, és a HoMM2+HoMM6-l a legtöbbet.
  • Acidlich
    #79
    Haat, izlesek es pofonok, ami neked osregi es idegesito, az bizony sok heroes rajongonak hozzatartozik a jatek esszenciajahoz.
  • Nirz
    #78
    Szerintem a 4 és a 6 volt a legjobb.
    A 2 őt is szerettem a kampány hangulata miatt
    A 3 nem jött be
    Az 5 pedig katasztrófálisan rossznak találtam,vicc szintű kampány,a nagyobb pályán több gép ellen ezer évig kell várni még sorra kerülsz,a skillwheel borzalmasan randommá tette a játékot illetve hogyha szar spellt kaptál akkor buktad a gamet,illetve a túl csicsázott 3ds town screen totál fölösleges,egyszer megnézi ember de utána idegesítő a kezelése és nem praktikus!

    A 6 ot leginkább a kiváló újításai miatt szerettem:
    Végre nem random hős fejlesztés,nem random spell!
    Végre nincs 10 féle nyersanyag amely megint csak a random screwed esélyt növelte,egy nyersanyag ami mindenkinek kell!
    Végre nincs az hogy a gép egy nyamvadt hőssel lopkodja a nyersanyagomat elmenekül aztán visszalopja,éljen a területes rendszer!!!
    Végre van normális town konvertálás!
    Sajnos valószinűsíthető hogy rajongói nyomásra vissza lesz fejlesztve a 7,bár már azt most mondom town konvert nélkül(régebben a nekró brutál op volt hogy csak ők tudták konvertálni más város egységeit) be nem töltöm hasonlóképp ha visszatér a lopkodás be nem töltöm

    2015 re remélem hogy nem térünk vissza az ős régi idegesítő mikrora mert akkor abszolút nem tud érdekelni
  • b-type
    #77
    Nekem ebből a szempontból is tetszik a varázstárgyak piaca, nagyobb esélyed van hétről hétre.
    ...meg mondjuk nekem nagyon bejött a HoMM6 harcosa, bár kevés jó online csatám volt jó ellenfelek híjján.

    Egy Kirin-s csatára nagyon emlékszem, Dinasztia fegyver képességgel elkábítottam az összes kis termetű lényét, elléptem a Kirin-nel a seregem előtt, és a Kirin bónuszát használva egy kör alatt odaértek a harcosaim, beütött a az a képesség hogy ha megölöm az ellenfél teljes létszámú egységét, akkor +cselekvés.
    Olyan létszámfölénybe kerültem, hogy feladta, pedig szép varázsló volt, lesebzett volna azért, de a végső csatára sansza nem volt.
    Nagyon sokféle taktika létezik 350+ órám ellenére van mit tanulni.
  • Acidlich
    #76
    Human player ellen csak might hero a 3-ban, a varazslat letilto targyak miatt jo esellyel szivacs volt magic hero-val.
    Ha jol emlekszem volt egy kopeny, ami lvl 3-as, es attol nagyobb spelleket nem engedett csataban, s mivel nem volt magas szintu artifact, eleg gyakran bedobalta a palyara.
  • Pio
    #75
    Ezzel mélységesen egyetértek, nagyon hiányzik a játékból egy szép, részletgazdag interfész már 2 rész óta. Pedig az oroszok nagyon tudnak interfészt csinálni, lásd az általad említett játék vagy egy csomó már ruszki RTS/TBS, nem is értettem, hogy a H5ben miért olyan lett, amilyen, azt pedig pláne nem, hogy miért maradtak meg annál a vonalnál.
  • Fresh Duke
    #74
    Gondolom még nem láttál jól kigyúrt Might hőst. Másfelől, kell egy kis szerencse, hogy a megfelelő varázslatot megkapd. Én játszottam pár emberi játékos ellen, és ott azért kicsit másabb a csata, mint a gép ellen.