1465
A méltán híres Heroes of Might & Magic sorozat legújabb tagja.
  • Nirz
    #153
    Visszalépés a 6 hoz képest
  • Pio
    #152
    ÚJ CIKK a nyersanygokról.

    3 gyakori: wood, ore, gold
    4 ritka: Dragonblood, Starsilver, Shadowsteel, Dragonsteel
  • Andrews2007
    #151
    Szerencsére a törpe-elf szavazásnál nem csaltak ,de most igen tényleg! Fura is volt hogy 1-2 nap alatt simán első lett a 3. féle lénysor :D
  • Nirz
    #150
    Hát ha technikailag nem tudják megoldani akkor kár volt az egészet szavazásra bocsátani,mondom tipikus példája amikor userek elcseszik az egészet mikor beleszólást kapnak,mert mindig van vmi no lifer troll aki igy vagy úgy de nagy kárt tesz
  • Pio
    #149
    Közben van is róla új hír, valóban csalás történt, detektálták, korrigálják a hibát, ezért eredmény csak szeptember 30-án lesz.
    A következő szavazásnál átalakul a rendszer, elvileg védve lesz ettől a fajta csalástól.
  • Pio
    #148
    Szerintem teljesen jogos Shiwo felvetése, ha van egy szavazás, ami az első pillanattól kezdve áll valahogy, aztán jönnek ki a vele kapcsolatos háttérinfók és semmi nem változik, aztán az utolsó háttérinfó megjelenése után 2-3 nappal (tehát egyértelműen nem annak a közvetlen hatására) hirtelen totál a feje tetejére áll az egész az minimum fura és gyanakvásra ad okot.

    Azt eszembe se jutna feltételezni, hogy a Ubi manipulálja az eredményt, de a mai világban, amiben 10 éves gyerekek hobbiból egészségügyi intézmények honlapjainak elérhetőségét teszik lehetetlenné ddos-szal még csak nem is kell túl nagy hajlam az összeesküvéselméletek befogadására, hogy azt feltételezzem, 1-2 hülyegyerek heccből manipulálja az eredményt.

    Abban tudok bízni, hogy a Ubi minumum ránéz erre a témára, valószínűleg a sját logjaikból elég könnyen detektálható lenne az esetleges csalás.

    Amúgy itt egy komment a szavazás alól (ami persze lehet kamu is):

    Skdkdiehcbdj September 23, 2014 17:58:15

    This is nonsense, I'm just going to admit it, this is one of my many 1000s of accounts, I won't say who I've been voting for, but I'm sure you can guess that's why we are so far ahead. But it's not fun anymore. It was funny to see everyone squirm when me and my friends would hit the accounts but now it's just a mess. I hope ubisofts fixes this absolute disaster. Sorry for this mess guys.


    Ez pedig egy kis részlet, imgur, úgyhogy csak LINK, mert azt az esgé nem szereti. :)
  • Nirz
    #147
    nagyon megnyerő.
  • Nirz
    #146
    Lol az is lehet hogy egyszerűen az tetszik a többségnek de nem értem hogy semmi sem jó ha a fejlesztők amúgy megkérdik a játékosokat és hallgatnak rájuk annak ritkán van jó vége....
  • erdbal
    #145
    igen érdekes h a Fury átvette a vezetést mondjuk sztem ez a szarvasos lény sokatt nyom a latba:D
  • Banszien
    #144
    Vagy egyszerűen csak az tetszik a legtöbb embernek :D Én is a Fury-ra szavaztam, nekem őszintén az tetszik a leginkább.
    Amúgy a Haven lények meg nagyon jók lesznek, tetszik ez a római stílus. Ezek alapján eddig a farkas hercegség jobban tetszik, mint a griff.
  • Shiwo
    #143
    hát.. ubiéknál nem csodálkoznék azon sem, ha felsőbb utasításra manipulálnák a szavazást..
  • Maala
    #142
    Ne indulj el ezen az úton sztem. Ennyi erővel akár a készítők is manipulálhatják a szavazást. Egyszerűbb elfogadni, esetleg utolsó nap átgondolni még1x a szavazást.
  • Shiwo
    #141
    csak én vagyok annyira negatív, hogy esetleg némi "csalást" véljek felfedezni a dolog mögött ?

    teszem azt van pár egyén, aki szerint jó poén, hogy "szavazzuk be az utolsót" , rászánnak 2 napot, regelnek 500 e-mailt és mindegyikkel szavaznak.. vagy akár írnak rá egy scriptet oszt szevasz..
  • gandrus
    #140
    Az utóbbi két napban változott meg ennyire a helyzet. Tegnap már vezetett, de még nem sokkal.
  • Pio
    #139
    Jé, most nézem csak, amit mondtok, én nem is értem, az első napokban pont annak nem volt köze se a mezőnyhöz most meg ő az első?
  • Andrews2007
    #138
    Pont akartam írni elég sajnálatos. :( Sokan szerintem át szavaztak a 3.-ra de miért??? Méghozzá a 2.- ról úgy tűnt.

    Én az elsőt akartam, de az már az elején esélytelen volt, jó mondom legyen a 2. hát átszavaztam rá, erre most már az se nagyon esélyes. Már csak 3 nap. :( Keverjék össze legalább a 2-3at a fejlesztők. :D A 3.-ból a szarvas jön be egyedül igazán s kevés benne az új lény is az 5. rész óta.
    Utoljára szerkesztette: Andrews2007, 2014.09.22. 19:59:51
  • gandrus
    #137
    A Sylanna's fury rendesen elhúzott a szavazásnál. :(
    Pedig főnixet akartam. :S
  • Andrews2007
    #136
    https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/armies-of-the-light-part-1

    Koncepciós tervrajzok a Haven nép alap egységeiről! (a fejlesztettek is)
  • gandrus
    #135
    Ezek tetszenek. Sokkal jobbak, mint a másik fele a frakciónak.
  • erdbal
    #134
    https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/creatures-of-irollan-part-2 itt a többi lény. Ugye ez még nem biztos, hogy a végleges kinézet, de eddig nekem ez a frakció tetszik a legjobban, tudtak újítani az 5höz képest szerintem:)
  • Banszien
    #133
    Pont a pixie? Szerintem az nagyon király, ellenben a dryad az kb egy kicsit átdolgozott víz elementál a VI-ból. Sokkal jobb lenne, ha lenne normális teste, elvégre ugye itt is a treantokkal vannak szimbiózisban, sokkal jobb lenne valami fásabb test, nem ilyen szeles. A szarvas meg nagyon jól néz ki, bár kicsit magasztosabbnak gondoltam, kicsit olyan túl szimpla. A kígyó az olyan meh, semmi különös, a sárkány meg nagyon nem jön be.
  • gandrus
    #132
    Nekem az tetszett. :P
  • Shiwo
    #131
    szerintem meg jobb, mint a kis lepkeszárnyú tündérke a 3. részből..
  • gandrus
    #130
    Érdekes. Némelyik nem vészes, de a pixie szerintem meglehetősen rosszul néz ki.
  • Pio
    #129
    ERRE szerintem érdemes vetni egy pillantást a képek miatt.
    A leendő Sylvan lények némelyikét mutatja be, mit ne mondjak, elég egyedi dizájnt kapnak. Ott van, hogy nem a végleges dizájn, de nyilván ez lesz az irányvonal.
  • Andrews2007
    #128
    Én már jó ideje hallgatom más számokkal együtt a ZeneMester ajándékaként! :) Szuper lett szerintem! Elsőre nekem is fura volt kicsit arabos volt :)
    Utoljára szerkesztette: Andrews2007, 2014.09.15. 20:42:17
  • Carmang
    #127
    Erősen hajaz a zene 5-ös Sylvan-ra. Ez nem egy jó pont nálam.
  • Andrews2007
    #126
    https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/some-presents-to-celebrate-the-elves-victory

    Az elf város zene és egy háttérkép az elfekről és városukról!
  • Shiwo
    #125
    köszönjük (:
  • Pio
    #124
    Szintén gratulálok! :)
    Át is szavaztam az unikornisra, egy kis ajándék tőlem a baba mellé. :)
  • Stief
    #123
    Gratulálok :)
  • Shiwo
    #122
    hetek kérdése, és lebabázik, szóval olyan egyszarvút már ne akarjon :D

    de amúgy a Last Unicorn a kedvenc meséje még gyerekkorából, onnan a mániája...
  • Stief
    #121
    Shiwo véletlenül mikor az asszony azt mondta hogy egyszarvút akar, nem arra gondolt hogy nem foglalkozol vele :) ?
  • Shiwo
    #120
    gondolom attól függően variálnak az értékeikkel

    asszony egyszarvút szeretne, szval elsőre szavaztam.. bár a főnix is jó dolog... felőlem a fatuskót ki is hagyhatták volna...
  • Andrews2007
    #119
    Végül az 1.-t választottam de a 2.-nak is örülnék.
  • Andrews2007
    #118
    Nekem nehéz döntés melyikre szavazzak! Fura hogy egyik helyen elit a triant másikon champion! :D Mondjuk lehettek volna újítóbbak is a Sylvannál 1-2 új lény van csak/line up. Lehet én is Főnixezek, majd meglátom.
  • Pio
    #117
    Nyert a Sylvan, most arról lehet szavazni, hogy milyen lényei legyenek. Egészen pontosan 3 lineup közül lehet választanai a hivatalos oldalon. Egyelőre nem túl meglepő módon az vezet, amelyikben főnix is van. :)
  • Andrews2007
    #116
    https://www.youtube.com/watch?v=tpmdVCrd298

    Pre-soloist wizard theme

  • erdbal
    #115
    Szerintem alapvetően nem néz ki rossznak az eddigiek alapján és ez ugye csak a kezdet a megjelenésig biztos sok újítás lesz még, meg utána is:) De ez az emberek vár vhogy. nekem nem áll össze, pedig minden szériában, de főleg az 5-ben, az volt a kedvencem:D a farkast még értem mert van egy olyan klán is a történet szerint, de ahogy le van rajzolva meg meg van csinálva, még a 6 ban is jobban néz ki:D a papnőt is simán áthozták a 6ból azzal a különbséggel h ráraktak egy sisakot és most talán máshogy hívják. Meg az inkvizítort is, pont így nézett ki a hősöd a 6ban ha varázsló volt és a vér útját választottad....a lovas meg egy fénylovon ült ami sztem még jobb ötlet vt, az jó h 2 champion lény van mert legalább nagyobb a választási lehetőség +1 erős lény:) de az embereknél legerősebbnek is szerintem valami természetfölöttit kéne, a szeráfot még értem de azt a másik harcost nem nagyon....a várnézet meg nekem az 5ben tetszett legjobban, talán ott volta legmodernebb, de én teljesen megértem azokat is akik a 3-as verzióval tudnak legjobban azonosulni, az eddigiek alapján talán a 7ben hasonlít is, mert annak is megvolt a maga varázsa:D az akadémia meg megint csak tetszik, bár az a kölyök sárány szerű lény nem tudom mit keres ott:D
    Utoljára szerkesztette: erdbal, 2014.09.11. 15:03:02
  • Carmang
    #114
    Én jobban szeretem a klasszikus gargoyle-t (H3), illetve az Academy keleti irányvonala eleve nem tetszik (H5-től). Mindegy, lesz még frakció bőven :)