1465
A méltán híres Heroes of Might & Magic sorozat legújabb tagja.
  • Pio
    #273
    Inkább elvi kérdés szerintem, őszintén szólva nem vág földhöz az 5ezer forintos ár sem, egyszerűen csak nem érzem annyinak a hozzáadott értéket, hogy dupla áron adjanak feleannyi tartalmat.
  • Shiwo
    #272
    majd jönnek a kiegészítők :

    Sharpshooter DLC - 1 Euro
    Azure Dragon DLC - 3 Euro
    Conflux fraction DLC - 7 Euro
    stb..

  • b-type
    #271
    Szerencse hogy ráérünk megvenni míg olcsóbb lesz...végül is rongyosra játszottuk sztem, én pl. most a karácsonyi szünetben toltam ki a RoE-t...a fene tudja hanyadik alkalommal
    Utoljára szerkesztette: b type free, 2015.01.07. 12:07:36
  • Pio
    #270
    Egyetértek, ez így nagyon túlárazott. Ha complete lenne megérne ennyit, de így...
    Good old games-en feleennyiért ott a complete és van hozzá rajongói HD mod.
    Oké, itt azért újrarajzoltak mindent, meg lesz benne multi lobby, de szerintem ez úgy lenne korrekt, ha itt is a complete-et kínálnák ennyiért.
    Persze szerintem így is meg fogom venni, de azért tényleg szomorú, hogy nem a complete.
    Attól tartok,h ogy a többit külön fogják hozni és a végén annyit kell rászánni, mint egy teljes játékra, ami nevetséges.
  • Angelus1991ster
    #269
    Elnézést a vulgaritásért, de szerintem mindannyian ezt akarjuk nem? Régi szeretett játékainkat felturbósítva viszont látni.

    Pl. a Heroes III-ban a az ördög teleportja még a mai napig brutális.
  • Shiwo
    #268
    és az lesz a legviccesebb az egészben, ha még netalántán bugos is lesz..
  • Wootan
    #267
    15 euro pffff :D A sima alap játékért, vicces. Ráadás a gépigénynél azt írja a steam, hogy minimum win7... meg core2duo 2GHz :DDD Hát grat.
  • Angelus1991ster
    #266
    Na látod! Legszívesebben azt is megcsináltatnám a seggfejekkel, hogy a várban bóklászni is lehesen.

    Csak irritáló, hogy 14-15 év óta ugyanaz a séma. Mint egy Total War széria. CA-sok perverzitását mutatja az , hogy előszeretettel vesznek és tesznek vissza hasznos opciókat az epizódokból.

    Mellesleg Heroes IV introja és zenéje mai napig erős.
  • Angelus1991ster
    #265
    Fejlesztőket is néha szájbabasznám, meg a kiadós bölényeket egy szerelmes szívlapáttal.
    Heroes III , kiváló várnézetek, azt kellene 3d-síteni, oszt ennyi. Nem pedig egy újabb lsd tripet megcsinálni, mert ez a Heroes 7 egy gonzo játékfejlesztés, vagyis a fejlesztés közben a fejlesztők be lehetnek állva.

    Red Alert 3 -at is így kurták el, de kurvára , hogy nem az elődöt újították fel, ehelyett lett belőle egy plüss-fetisiszta játék.
    Filmiparban a remake az ötlettelenséget jelenti, de a pc játékiparban inkább pluszt jelent.

    Itt van a Red Alert 2 (+ a Yuri ) , a világ egyik legjobb stratégiai játéka. HD-síteni kellett volna már tavaly.
  • Shiwo
    #264
    fura, nekem nem volt túl combos gépem akkoriban és mégsem vártam órákig a vár megjelenésére

    és speciel nekem eddig az 5-ben lévő várnézetek tetszettek a legjobban.. második helyen áll a 3. rész, azok is valóban szépek és hangulatos várnézetek, a maguk idejében meg egyenesen überelhetetlenek voltak

    a képeket elnézve a H7 max a bronzéremért versenghet a H6-tal..


    meg sztem az 5-ben és a 6-ban is volt saját zenéje a frakcióknak
    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2015.01.06. 22:18:38
  • gandrus
    #263
    Az a vicc, hogy én pl. megvettem volna steamen is, és a google play storeban is, de ilyen áron biztos nem. PC-re legalábbis. Ok, hogy javítgattak a kinézetén, de akkor is egy kb. 15-16 éves játékról van szó. Aztán majd csodálkoznak, hogy nem nagyon veszik... Na mindegy, ahogy írtad, lesz ez még -75%, bár én igazából már -50%-al is elégedett lennék.
  • Carmang
    #262
    Nekem is majdnem megremegett az ujjam az egérgomb felett, de lesz ez még szezonális ajánlatban -75%
    : )
  • Carmang
    #261
    A Heroes V-ben pont az volt a rossz, hogy 3D volt a vár is, és akinek gyengébb gépe volt, az egy csomót bámult a töltőképernyő előtt csak azért, hogy vegyen egységet, vagy felhúzzon egy újabb épületet. Más értelme nem is volt az egésznek, hisz minden orbitális nagy, és emiatt teljesen jellegtelen lett. Meg nem is volt valami szép.
    A Heroes első 3 része pont attól (is) volt nagy, hogy a várnézet nem egymásra dobált épületekből állt, hanem egy rendszert alkotott, akár beépítetlenül, akár beépítve nézted. Beépítve volt persze az igazi, mert egyszerűen jó volt ránézni az egészre. Plusz a harmadik rész mindegyik faja kapott egy eszméletlen jó aláfestő zenét...
    Na mindegy is, aki tudja, hogy mit jelent ez az egész játék, annak jó 2D-ben is, 2015-től függetlenül.

    Egyébként pedig amit látsz a képeken, az TÉNYLEG az kép, ahogy ki fog nézni a játékban (nagy valószínűséggel, hiszen még "work in progress").
    Utoljára szerkesztette: Carmang, 2015.01.06. 21:25:49
  • Lokker
    #260
    Hogy függ össze a kettő, a 2015 meg a 3D-s nézet? Szerintem a 2D-s várnézetek klasszisokkal jobbak voltak mint a H5-ben lévő 3D-s. Egyedül a Sylvan tetszett a többi az rém gyenge volt.
  • gandrus
    #259
    Már megvásárolható a Heroes of might & magic 3 hd steamen, de "enyhén" túlárazott... 12 font, az 4900 Ft a mai árfolyamon! Én biztos nem veszem meg ennyiért PC-re, mikor az eredeti Heroes 3 már megvan rá... Esetleg tabletre. Bocs, az off-ért, bár félig-meddig ide is tartozik, és nem találtam Heroes 3 topicot.
    Utoljára szerkesztette: gandrus, 2015.01.06. 21:05:09
  • Angelus1991ster
    #258
    3D-s várak lesznek mint a Heroes V-ben?. mert ha nem akkor ez egy kicsit csöppet szánalmas lesz, hiszen 2015 van.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.01.06. 19:01:48
  • Carmang
    #257
    Faja.
  • Pio
    #256
  • Andrews2007
    #255


    Az emberek városa (Haven) képekben és részletes leírásban, az épületek leírásai és képe.
    Haven városkép és épületek
    Academy városkép és épületek
    A varázslók (Academy) városa képekben és részletes leírásban, az épületek leírásai és képe.

    Heroes 3 feeling sok épület kapcsán!
  • Andrews2007
    #254
    Lesz random skill rendszer és te választas féle is amit mi akarunk pályabeállításkor
    Év végi jó hír az öreg Heroes fanoknak. Lesz random skill rendszer a Heroes 7-ben mégis! Pontosabban lehet majd választani gondolom pályakreálásakor hogy legyen. Legyen random vagy te választasz mi döntünk majd mindig.
  • Carmang
    #253
    Szép lesz! Olyan, mint ahogy egy Heroes-ban lennie is kell.
  • b-type
    #252
    luck :(
    mindig utáltam, nyomorult AI-nak mindig adta a morált is meg a luck-t :((
    Néha nagyon bosszantó volt, sansza nem volt már, de azért +akcióval lesebezte az egységemet..
  • Andrews2007
    #251
    Sok információ a Heroes 7-ről mi hasonló a Heroes III-hoz benne

    Hős adatok, luck és morale hogyan lesz, stb. stb

    A statokból én egyedül a Magic defense-t hiányolom HVI-ban az egy jó ötlet volt.
    Utoljára szerkesztette: Andrews2007, 2014.12.17. 20:52:36
  • Andrews2007
    #250
    Academy városkép részletesen elmagyarázva
  • Pio
    #249
    Az annyiból lenne fura, hogy a HoMM 7 és a gyűjtői valószínűleg minimum fél évvel később jön, mint a HoMM3 HD.
    Én esetleg a HoMM 3 egyik kiegjének, esetleg a HoMM 2-nek a HD verzióját látnám szívesen. :)
  • Wootan
    #248
    Mért van olyan érzésem, hogy a plusz meglepetés a homm3 hd lesz.
  • gandrus
    #247
    Köszi, engem érdekelt. ;)
    Meg is veszem majd tabletre, ha fair áron adják.
    Utoljára szerkesztette: gandrus, 2014.12.15. 22:38:18
  • Andrews2007
    #246
    Új hírek

    Megvannak az eredmények : A régi típusú hangulatú Dungeon várkép nyert, nyert a játékzene cd is. De mellé megkapjuk meglepire a Dombornyomott papírokat is! :D Sőt lesz még egy eddig meg nem nevezett meglepetés a gyűjtőihez majd mindenkinek.
  • Pio
    #245
    Félig-meddig OFF, de gondolom, hogy aki ezt a topikot látogatja azt mindenképp érdekli, szóval... ingame képek a remake-ből:







  • Andrews2007
    #244
    H7 Academy Bajnok és Ostrom egységek

    H7 Academy bajnok egységek és ostrom egységek
  • Andrews2007
    #243
    Academy alap és elit lényei képességeikkel, képekkel
  • gandrus
    #242
    Jogos. Akkor remélem kompatibilis lesz vele, és, hogy a kezelhetősége jól megoldott lesz. :)
  • Shiwo
    #241
    mivel nem 3d, így nem hiszem, hogy komoly gépigénye lenne tablet téren.. annó egy 133 MHz-es gépen is elment 32 mega ramma... manapság egy számológépben erősebb a proci... más kérdés, hogy mennyire korlátozzák le a kompatibilitást, van pár játék, ami adott tableten / telefonon simán kellene, hogy menjen, de play-ről nem lehet letölteni mert szerintük nem oké a dolog...
  • gandrus
    #240
    Azért egy tablet gépigény nem ártana. Mondjuk, valószínűleg az Acer Iconia A1-810-esemen elfutna, de akkor se ártana biztosra tudni.
  • Wootan
    #239
    Hát reméljük, főleg, hogy látszólag ez csak az alapjáték lesz. Egyébként ez ugyan hogy fog működni? Steam-en megveszed, és utána még kell majd hozzá a uplay is?
  • Shiwo
    #238
    hát, 15 éves játék, csak nem kérnek el érte 2-3k -nál többet
    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2014.12.09. 21:29:00
  • Wootan
    #237
    Na itt megnézhető hogy fog kinézni a játék. Szóval lényegében marad minden a régiben, csak nagy felbontás támogatás + tisztább grafika.
  • Carmang
    #236
    You have made my day :D
  • Shiwo
    #235
    és tabletre / telefonra is elérhető lesz.. faja (:
  • Wootan
    #234
    Ez igen! Árban ugyan mennyi lesz.

    Az igazi királyság az lenne mondjuk, ha valamilyen módon megcsinálnák, hogy bekerüljön a játékba a Forge város/sztori szál. Hihetetlen hogy pont rajongói nyavalygás miatt vágták ki annó, pedig aki játszott a MM7-el, annak egyáltalán nem volt meglepő az az irányvonal. Szerintem sokkal izgalmasabb lett volna, mint az elementálok.

    Jah és remélem a kezelőfelület marad a régi, nem cserélik le erre az 5 óta lévő minimál farokságra.
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2014.12.09. 20:40:32