1465
A méltán híres Heroes of Might & Magic sorozat legújabb tagja.
  • Lokker
    #33
    tény, nagyon nem volt jelentősége, mert a két messzelövő egységgel gyorsan le lehetett aprítani mindenkit.
  • Lokker
    #32
    Primitívségben a sorozat előtt jársz jó messze.
  • Austin Bailey
    #31
    ez a szar sorozat még van? Már legalább 10 éve nem újítottak semmit. Kb a IV-ig szerettem, utána viszont mát döbbenetesen primitív lett a sorozat.
  • Shiwo
    #30
    az miért baj, ha gyorsabb ? az egyik egy nagy lomha dög, a másik meg valamivel kisebb fürge dög..
  • Lokker
    #29
    infernó menjen, nálam alap vár, de amilyen brutál volt a dungeon a kiegben valószínűleg az megy tovább.

    mondjuk azon röhögtem, hogy a scorpicorn gyorsabb volt a feketesárkánynál
    Utoljára szerkesztette: Lokker, 2014.08.13. 23:06:05
  • Shiwo
    #28
    a szavazás meg jó dolog, de biztos voltam benne, hogy amire szavaztam, az torony magasan vezet és a következő párosításból is van egy tippem, hogy mi megy tovább...
  • Shiwo
    #27
    hmm.. télleg.. azért itt valamivel jobban mutat a harc...

    a várnézet kép meg kábé olyan, mint ami utólag készült a 6. részhez.. a bronzérmet tán átveszi tőle nálam, de a H5 első helye nincs veszélyben és a H3 ezüst érme sem...

  • Pio
    #26
    - Lesznek megsemmisíthető és újraépíthető tereptárgyak (például hidak)
    - a két megválasztott frakció lényeinek némelyikét is mi szavazhatjuk majd meg

  • Pio
    #25
    Az nem várostrom, hanem gondolom valami speciális csatamező.

    Szerintem még nem adtak ki várostromos képet.

    Itt van ostromgép, de ez se igazán tűnik várostromnak:

  • Kings Bounty
    #24
    Akkor itt sem lehet majd hőssel csatázni óóóóóóóóóó
  • Micsu
    #23
    az lehet csak mellette 1000 sebből vérzett, a 3 volt a legkiegyensúlyozottabb rész
  • Shiwo
    #22
    kövezzetek meg, de szerintem ez a Tower - várostrom kinézet ritka ronda lett

    a térkép nézet még úgy-ahogy elmegy..
  • Pio
    #21
    - 6 frakció lesz a játékban
    - 7 nyersanyag lesz
    - nem lehet majd átalakítani a városokat a saját frakciónkra
    - nem lehet egy helyen bevásárolni minden lényt
    - lesznek karavánok
    - 7 kampány lesz 4-6 pályával
    - H5ös skillwheen lesz
    - választani kell a 2 champion lény közül
    - az interfész prototípus, szóval elvileg a végleges nem egy felturbózott H6 interfész lesz
    - unreal engine 3-mal készül a játék
    - editor érkezik a játékkal
    - a csatatéren az eddig megszokottnál több object/obstacle lesz
    - a következő szavazás dungeon VS inferno lesz
    - lesz first aid sátor, catapult, ballista
    - 6 magic iskola lesz
    - lesz hotseat
  • Pio
    #20
    Csata:

  • Pio
    #19
    Térkép:

  • Pio
    #18
    Academy ingame városnézet:

  • Pio
    #17
    HIVATALOS OLDAL

    Eddig ismert frakciók: Haven, Academy, Stronghold, Necropolis.

    A Limbic fejleszti, akik a M&M X-et is és ahogy ott is, itt is bevonják a játékosokat a fejlesztésbe, most például arról lehet szavazni, hogy a következő vár a SYLVAN vagy a FORTRESS legyen-e, aki szavazna csak be kell jelentkeznie uplay accounttal. Nem spoilerezem le az állást, bár szerintem kitalálható.

    Frakciónként 3+3+2 (core/elite/champion) unit lesz, illetve egy új kategória, a WARFARE unit, ebből 3 lesz per frakció.
    4 hero class lesz frakciónként.

    Amit eddig tudunk:

    HAVEN
    Core: Crossbowman, Dire wold
    Elite: Hurseman
    Champion: Swordbearer (azért egy picit vicces, hogy ez CHAMPION :) )

    ACADEMY
    Core: Cabir
    Elite: Djinn
    Champion: Magic Bird, Colossus
  • Szaruman
    #16
    Asszem 16 v 24 EZER volt a max dmg, amit tudtam ütni egy hőssel. Ütésenként, úgy, h 3x ütött körönként a hős. Van 1-2 pálya, ami a hősökre koncentrál (draconic, truth and justice), ezeken extrém magas hősöket lehet csinálni.
  • Lokker
    #15
    Pedig számít. Jó buffokat lehet vele adni a seregnek. Plusz, haladósabb a map eleje ha van egy erős hősöd.
  • Cobra.
    #14
    Azért 4-ben kicsit túlzásba estek, hogy egy max szintű barbár jó felszereléssel egyedül ki tudott irtani egy teljes hadsereget. A rekordom valahol 30 fekete sárkány körül volt, amit gyógyital nélkül le tudtam verni egyetlen harcossal. Cserébe a 6-ban meg szinte alig számít valamit a hős.
  • Szaruman
    #13
    Én annak örülnék a leginkább, ha visszatérnének a h3as art stylehoz. A 4 übergagyi volt ilyen téren, az 5 túl mesefigurás lett, a 6 elment, de nekem a 3 az etalon itt (is).
    Ahogy nézem, a fajokból/népekből itt is kimarad egy pár, kell vmi tartalom a kiegre is^^
  • TBTPumpa
    #12
    Videó is van:
  • SZUsszan
    #11
    Szerintem a 3 remakenek bőven megfelelt az 5 is. Nekem mind a kettő nagyon tetszett (az 5 a randompálya generátor után természetesen).

    Viszont a 4 is bejött, más volt, de tetszett. Akár csak az Age of Wonders.

    Hiába volt egy istencsászár mágus a hős, ha az első elf sortűz kinyírta és a feltámasztó lötyi miatt talpraálló hőst az elf csapat második lövése is kifektette. Ez szimpi volt.

    Pont ettől ment el a kedvem a 3ban, amikor a haver úgy vertem el, hogy a mindenható 20+ spellpoweres és knowledges hősöm, aki manawortexben járt előtte a cirka 400+ manájával fosta magából a mirror imageket, resurrectiont a saját 60 titánomra.

    Azt azért nehéz volt überelni nem varázsló hőssel egy közel ugyanakkora méretű sereggel.

    A 4-ben ráadásul a harcos hős is jó lehetett, csak kellett neki olyan fegyver, amivel távolabbról is tudott bökni (longarm, vagy polearm), meg fagyasztó lötyi, ami a fekete sárkányra is hatott. És rengeteg passzív sereg buffoló képesség.
  • Brasi
    #10
    Érdemes megnézni az új honlapot, mert láthatunk pár lényt az academyből meg a havenből. A Havennél egyből látszik, hogy nem ilyen csillogó-villogó lények vannak, mint a 6-ban, az Academyben pedig nagyrészt azok lesznek amiket az ashan compendiumban láthattunk, de már most első ránézésre is több fantáziát látok benne mint a hatban volt. pl: lény
  • Fresh Duke
    #9
    Van egy sejtésem, hogy olyan rossz lesz, mint a 6... De manapság ez a normális...
    Személy szerint én is örülnék egy 3 remakenek. De félreértés ne essék, nem az a bajom a 6-tal, hogy túl sokat "újított". A 4-et is nagyon szerettem, az 5-tel is viszonylag sokat játszottam. Nem a változással van bajom, hanem azzal, ha szart csinálnak egy jó sorozatból. (Lásd még, Hitman 5, Disciples 3, etc.)
  • Molnibalage
    #8
    Miután a IV. rész kijött a III. részre rá sem tudtam nézni, annyira retardált volt a rendszere. A IV. volt az első Heroes, ahol a "trükkös" varázslatoknak volt értelme, a korábbi Heores részekben gyakorlatialg semmit nem értek.
  • Micsu
    #7
    "Ehelyett egy parányi ablak volt csak."

    volt, még ki nem javjtották
  • Angelus1991ster
    #6
    Egyszerű a képlet : a harmadik részt kell "remake"-elni. ha erre képtelenek akkor bukta lesz.
    6.részben nagyon elcseszték a bázisfejlesztést, vártam, hogy olyan legyen mint a többi részben volt. Ehelyett egy parányi ablak volt csak.
  • Shiwo
    #5
    hát, a 4. részre olyan tekintetben hasonlít, hogy elég sok játékbéli újítás volt benne, ami eltér a megszokottól
  • Molnibalage
    #4
    A VI. az melyik korábbi részre hajazott? Nekem a IV. rendszere tetszett a legjobban, csak sajnos a hadjáratok blőd szarok voltak.
  • Szaruman
    #3
    Remélem, h ez jobban sikerül, mint a 6. Ha egy kicsit is hallgatnak a rajongókra, akkor nem lesz gond.
  • Pio
    #2
    ERRE található a twitch.tv programja, azon belül augusztus 16-án 2:40 AM PDT-kor a címben szereplő játék.
  • Pio
    #1
    A twitch.tv kitette a gamescom programját és ezzel hivatalosan is kiderült, hogy bejelentésre kerül a Might & Magic: Heroes VII.
    Egyelőre ennyit tudunk.