Might & Magic: Heroes VII

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Shiwo
#52
reménykedjünk benne.. bár szegény Griffek átmennek Core-ba (:

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

gandrus
#51
Nem, én is ugyanerre gondoltam, mikor megláttam. 😊
Legalábbis fura.

Acidlich
#49
Jo lesz az majd griffnek is, mire veglegesitenek a felallason😊

b-type
#48
A Ballista-nak örülök, nekem a 6. rész teljesen jó volt eltekintve a keleties beütéstől.
A változtatásoknak sem vagyok ellene...majd meglátjuk.
Fantasztikus sorozat, bár kaphatnánk egy DLC-t vagy nagyobb kieget, ahol időkapuval visszatérhetnénk mondjuk Enroth-ra, a régi helyekre..

A HoMM6 gyönyörű sztem, nagyon játszható, de ha változások jó irányban történnek akkor lehet még jobb is a sorozat.
...ahogy lehet megveszem. topik meg megy kedvencbe.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#47
Én is egyetértek, nagyon fura döntés. De akár még változhat is...
Shiwo
#46
a Haven vár az valahogy mindig a középkori civilizált embernépet juttatja eszembe, most egy farkas inkább passzolna az elfekhez vagy az orkokhoz, akik a természethez közeliek.. ha mindenáron négylábú, akkor legyen idomított harci kutya, de szerintem még a paraszt is jobban passzolna..
ráadásul a "dire" jelzővel ellátott állatok a normális verzió vadabb, veszélyesebb, szörnyesebb kiadása, amelyről süt az ősi vadon nyers brutalitása

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#45
Koszi Pio,

az infok alapjan jo resznek igerkezik, ha ki tudjak adni bugmentesen akkor nagyot fog utni. Legalabbis remelem 😊

A fejlesztheto fegyverek jo otlet volt, remelem tesznek bele tobb fejlesztheto targyat is, pancel, kesztyu stb, kulonleges varazslatokkal stb...
Habar nem hiszem hogy ennyi idejuk lesz a fejlesztesre es UBI beletettet uj funkciokat is a jatekba... Inkabb kivenni szoktak, ujrafelhasznalni es egyszerusiteni...
Cobra.
#44
Vehetjük úgy, hogy kiképzett harci kutyák. Még mindig jobb, mint a paraszt.

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shiwo
#43
csak én érzem valahogy a Direwolf-ot nem a Haven csapatba passzoló egységnek ?

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#42
#41
H6 történetére gondoltam hogy jó és remélem a kieg történéseit veszi fel. Tippre Kiril ellen kell majd menni. Elég epik befejezése volt a dungeon kampánynak.
#40
miért, mi lesz a történet?

#39
Ez is tuti előrendelés lesz nálam. A történet jó, bár sajnáltam, hogy az Inferno a 6-ban olyan gyenge lett. A 9 játszható várat pedig soknak érzem, 6 kezdésnek bőven elég volt. Maradjon valami későbbre is.

#38
Úgy mint a 4-ben a hősöknél?
#37
Fordítok újabb morzsákat:

- regelni kell uplayen a játékot, de utána offline játszható
- Petiknight, jóhír, marad a terület-kontroll, csak változásokon megy át
- kalandtérképen permanens változások lesznek (egy lavina hatására megváltozik a terep, valamit mókolunk a föld alatt aminek hatására eltűnik felül a víz és új utak nyílnak meg, satöbbi...)
- számítani fog az, hogy szemből, oldalról vagy hátulról támadunk (utóbbiak bónuszt kapnak)
- a spellek nem skillek lesznek, mint az előző részben, elvileg olyan lesz, mint régen, tanulod majd mage guildból, terepen, satöbbi...

#36
én meg azt várnám tőle, hogy ezt a körökre osztott szánalmat ezt végre úgy oldják meg (ha már ez a védjegye a sorozatnak, mint ahogy a trabantak a 90-es végsebesség), hogy valami pluszt is adjon a játékhoz, és ne csak úgy tűnjön, mint egy dos-korszakból itt maradt elavult ostobaság. Ugynez van a pályával, ami meg úgy épl fel, hogy a hegset úgy kell lerakni, mint a varázskutat. De ha legalább úgy lenne megcsinálva, mint egy 16. századi térkép, ahogy a helyeket ugyanígy rajzolták be, akkor legalább lenne valami értelme annak, hogy ez miért ilyen. De így csak egy baromság. És a Heroes játékoknak történetük sincs. Szóval szerintem a Heroes 2000-ben még cuki volt, de most már egyszerűen gagyi és szánalmas.

#35
Sziasztok,

amikor meglattam a hirt tegnap felorditottam oromomben, tudom eleg gyerekesen hangzik, es eleg furcsan neztek ram a munkatarsaim, de imadom a sorozatot. A kepek alapjan latszik, hogy eleg sok grafikus elemet megorokol a 6 bol, de a jatek inkabb az 5-os re fog hajazni. Amit en elvarnek az uj resztol:

-alapjatek nem csak 6 frakcio, hanem 9, inkabb varnek ra felevet tobbet
- csomo, eros semleges leny, ne legyen olyan keves mint a hatban
-nekem tetszett a terulet-kontroll, kar hogy nem lesz, eleg lett volna ki venni a telportot es az erodoknek syanhattak volna tobb szerepet, pl lehettek volna fejleszhetok specialis funkciokkal vedelmi varazslatokkal kiegeszitve, kicsit mas tipusu varakkent
-DlC-kuj frakciokkal egysegekkel
-remelem az egysegeknek keszitenek kesobb alternativ valtozatot is, mint az 5-ben
-legyen random map generator, szimultan lepeses multi, hot-seat nek orulok
-legyen sokkal tobb varazslat mint a hatban, a skill wheelnek megint orulok, na meg a tobb nyersinek is
-grafikus stilus orokolje a 6-bol, imadtuk az asszonnyal, PUPPETWORKS respect
-nekem special a karavanok nem hianyoznak, az 5-ben is utaltam mindig kulon kattingatni extra egysegekert, de hat ez van

Nagyjabol, ennyit varnek el tole. Lehet kovezni 😊.
Molnibalage
#34
az lehet csak mellette 1000 sebből vérzett, a 3 volt a legkiegyensúlyozottabb rész
Mártmint, hogy a 4 kiegyensúlyozatlan volt a 3 meg nem? Háááááááááááááát....

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

#33
tény, nagyon nem volt jelentősége, mert a két messzelövő egységgel gyorsan le lehetett aprítani mindenkit.
#32
Primitívségben a sorozat előtt jársz jó messze. <#vigyor2>
#31
ez a szar sorozat még van? Már legalább 10 éve nem újítottak semmit. Kb a IV-ig szerettem, utána viszont mát döbbenetesen primitív lett a sorozat.

Shiwo
#30
az miért baj, ha gyorsabb ? az egyik egy nagy lomha dög, a másik meg valamivel kisebb fürge dög..

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#29
infernó menjen, nálam alap vár, de amilyen brutál volt a dungeon a kiegben valószínűleg az megy tovább.

mondjuk azon röhögtem, hogy a scorpicorn gyorsabb volt a feketesárkánynál
Utoljára szerkesztette: Lokker, 2014.08.13. 23:06:05
Shiwo
#28
a szavazás meg jó dolog, de biztos voltam benne, hogy amire szavaztam, az torony magasan vezet és a következő párosításból is van egy tippem, hogy mi megy tovább...

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Shiwo
#27
hmm.. télleg.. azért itt valamivel jobban mutat a harc...

a várnézet kép meg kábé olyan, mint ami utólag készült a 6. részhez.. a bronzérmet tán átveszi tőle nálam, de a H5 első helye nincs veszélyben és a H3 ezüst érme sem...

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#26
- Lesznek megsemmisíthető és újraépíthető tereptárgyak (például hidak)
- a két megválasztott frakció lényeinek némelyikét is mi szavazhatjuk majd meg

#25
Az nem várostrom, hanem gondolom valami speciális csatamező.

Szerintem még nem adtak ki várostromos képet.

Itt van ostromgép, de ez se igazán tűnik várostromnak:

#24
Akkor itt sem lehet majd hőssel csatázni óóóóóóóóóó
#23
az lehet csak mellette 1000 sebből vérzett, a 3 volt a legkiegyensúlyozottabb rész

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

Shiwo
#22
kövezzetek meg, de szerintem ez a Tower - várostrom kinézet ritka ronda lett

a térkép nézet még úgy-ahogy elmegy..

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#21
- 6 frakció lesz a játékban
- 7 nyersanyag lesz
- nem lehet majd átalakítani a városokat a saját frakciónkra
- nem lehet egy helyen bevásárolni minden lényt
- lesznek karavánok
- 7 kampány lesz 4-6 pályával
- H5ös skillwheen lesz
- választani kell a 2 champion lény közül
- az interfész prototípus, szóval elvileg a végleges nem egy felturbózott H6 interfész lesz
- unreal engine 3-mal készül a játék
- editor érkezik a játékkal
- a csatatéren az eddig megszokottnál több object/obstacle lesz
- a következő szavazás dungeon VS inferno lesz
- lesz first aid sátor, catapult, ballista
- 6 magic iskola lesz
- lesz hotseat
#20
Csata:

#19
Térkép:

#18
Academy ingame városnézet:

#17
HIVATALOS OLDAL

Eddig ismert frakciók: Haven, Academy, Stronghold, Necropolis.

A Limbic fejleszti, akik a M&M X-et is és ahogy ott is, itt is bevonják a játékosokat a fejlesztésbe, most például arról lehet szavazni, hogy a következő vár a SYLVAN vagy a FORTRESS legyen-e, aki szavazna csak be kell jelentkeznie uplay accounttal. Nem spoilerezem le az állást, bár szerintem kitalálható.

Frakciónként 3+3+2 (core/elite/champion) unit lesz, illetve egy új kategória, a WARFARE unit, ebből 3 lesz per frakció.
4 hero class lesz frakciónként.

Amit eddig tudunk:

HAVEN
Core: Crossbowman, Dire wold
Elite: Hurseman
Champion: Swordbearer (azért egy picit vicces, hogy ez CHAMPION 😊 )

ACADEMY
Core: Cabir
Elite: Djinn
Champion: Magic Bird, Colossus
Szaruman
#16
Asszem 16 v 24 EZER volt a max dmg, amit tudtam ütni egy hőssel. Ütésenként, úgy, h 3x ütött körönként a hős. Van 1-2 pálya, ami a hősökre koncentrál (draconic, truth and justice), ezeken extrém magas hősöket lehet csinálni.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#15
Pedig számít. Jó buffokat lehet vele adni a seregnek. Plusz, haladósabb a map eleje ha van egy erős hősöd.
Cobra.
#14
Azért 4-ben kicsit túlzásba estek, hogy egy max szintű barbár jó felszereléssel egyedül ki tudott irtani egy teljes hadsereget. A rekordom valahol 30 fekete sárkány körül volt, amit gyógyital nélkül le tudtam verni egyetlen harcossal. Cserébe a 6-ban meg szinte alig számít valamit a hős.

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Szaruman
#13
Én annak örülnék a leginkább, ha visszatérnének a h3as art stylehoz. A 4 übergagyi volt ilyen téren, az 5 túl mesefigurás lett, a 6 elment, de nekem a 3 az etalon itt (is).
Ahogy nézem, a fajokból/népekből itt is kimarad egy pár, kell vmi tartalom a kiegre is^^

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

TBTPumpa
#12
Videó is van:

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#11
Szerintem a 3 remakenek bőven megfelelt az 5 is. Nekem mind a kettő nagyon tetszett (az 5 a randompálya generátor után természetesen).

Viszont a 4 is bejött, más volt, de tetszett. Akár csak az Age of Wonders.

Hiába volt egy istencsászár mágus a hős, ha az első elf sortűz kinyírta és a feltámasztó lötyi miatt talpraálló hőst az elf csapat második lövése is kifektette. Ez szimpi volt.

Pont ettől ment el a kedvem a 3ban, amikor a haver úgy vertem el, hogy a mindenható 20+ spellpoweres és knowledges hősöm, aki manawortexben járt előtte a cirka 400+ manájával fosta magából a mirror imageket, resurrectiont a saját 60 titánomra.

Azt azért nehéz volt überelni nem varázsló hőssel egy közel ugyanakkora méretű sereggel.

A 4-ben ráadásul a harcos hős is jó lehetett, csak kellett neki olyan fegyver, amivel távolabbról is tudott bökni (longarm, vagy polearm), meg fagyasztó lötyi, ami a fekete sárkányra is hatott. És rengeteg passzív sereg buffoló képesség.

"Az élet egy nagy szarosszendvics és minden nap egy újabb harapás..." -ismeretlen gerilla feljegyzése-

#10
Érdemes megnézni az új honlapot, mert láthatunk pár lényt az academyből meg a havenből. A Havennél egyből látszik, hogy nem ilyen csillogó-villogó lények vannak, mint a 6-ban, az Academyben pedig nagyrészt azok lesznek amiket az ashan compendiumban láthattunk, de már most első ránézésre is több fantáziát látok benne mint a hatban volt. pl: lény
Fresh Duke
#9
Van egy sejtésem, hogy olyan rossz lesz, mint a 6... De manapság ez a normális...
Személy szerint én is örülnék egy 3 remakenek. De félreértés ne essék, nem az a bajom a 6-tal, hogy túl sokat "újított". A 4-et is nagyon szerettem, az 5-tel is viszonylag sokat játszottam. Nem a változással van bajom, hanem azzal, ha szart csinálnak egy jó sorozatból. (Lásd még, Hitman 5, Disciples 3, etc.)

A heavy cost. I pay it gladly.

Molnibalage
#8
Miután a IV. rész kijött a III. részre rá sem tudtam nézni, annyira retardált volt a rendszere. A IV. volt az első Heroes, ahol a "trükkös" varázslatoknak volt értelme, a korábbi Heores részekben gyakorlatialg semmit nem értek.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

#7
"Ehelyett egy parányi ablak volt csak."

volt, még ki nem javjtották

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

#6
Egyszerű a képlet : a harmadik részt kell "remake"-elni. ha erre képtelenek akkor bukta lesz.
6.részben nagyon elcseszték a bázisfejlesztést, vártam, hogy olyan legyen mint a többi részben volt. Ehelyett egy parányi ablak volt csak.

angelus1991ster.blogspot.hu

Shiwo
#5
hát, a 4. részre olyan tekintetben hasonlít, hogy elég sok játékbéli újítás volt benne, ami eltér a megszokottól

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Molnibalage
#4
A VI. az melyik korábbi részre hajazott? Nekem a IV. rendszere tetszett a legjobban, csak sajnos a hadjáratok blőd szarok voltak.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Szaruman
#3
Remélem, h ez jobban sikerül, mint a 6. Ha egy kicsit is hallgatnak a rajongókra, akkor nem lesz gond.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.