1465
A méltán híres Heroes of Might & Magic sorozat legújabb tagja.
  • bendáj17
    #313
    Szerintem is nagyon állat tetszik :D
  • gandrus
    #312
    Nem voltam elájulva a Haven várnézettől, de ez elég jó, kreatív. :)
    Mintha nem is ugyanazok készítették volna.
  • Pio
    #311
    Lustáknak itt van egészben, szerintem nagyon jó lett. Mondjuk nekem a Haven is bejött, amit amúgy mindenki szidott szóval nem vagyok mérvadó... :)

  • Andrews2007
    #310
    Már jó linkkel a Nekrók új városa
  • Andrews2007
    #309
    A Pókváros a nekrók városa.


    A hivatalos blog nem akar rendesen bejönni biztos túlterhelték a fanok. :D
    Utoljára szerkesztette: Andrews2007, 2015.02.04. 19:28:39
  • Andrews2007
    #308
    Sok új februári Heroes 7 kép!

    Kiadtak jó pár új képet! Még csak alfa verzió! A városkép javult, de még mindig nem tökéletes. Azért az tuti szép lesz a játék! :)

    Utoljára szerkesztette: Andrews2007, 2015.02.02. 20:27:40
  • Andrews2007
    #307
    [/URL][URL=http://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/january-community-news]Közeli Heroes 7 frissítésekről infók
    A közeli várható Heroes 7-es új frissítésekről.
    Nekró várkép és zene, Academy hősosztályok, Haven videó stb.
  • gandrus
    #306
    Most meg működik a lövés. Kissé bizonytalan, néha működik gond nélkül, néha meg nem. Fura. Egyébként jó játék.
  • gandrus
    #305
    Jól néz ki, és jól fut az Acer Iconia A1-810 tableten, és csak 8 font a steames 12 fonttal szemben. Az irányítás is elég jónak tűnik eddig, csak a lövést nem akarja megcsinálni, hiába tapicskolom kétszer az ellenséget... nem értem miért. Mindig csak az inforációt adja be róla.

    Shiwo, neked csak sima dupla kattintás az ellenségen a lövés?
    Utoljára szerkesztette: gandrus, 2015.01.29. 20:58:46
  • Shiwo
    #304
    szórakoztam vele 10 percet tableten.. egész irányíthatónak tűnt az első harcig..
    elég furcsa a logikája.. ott anyáztam egy sort... ugyanis..

    - a pályán felszedni dolgokat dupla érintés

    - a távolsági támadás dupla érintés

    - ha közvetlen mellettem az ellenfél, akkor tudom dupla érintéssel támadni

    - de ha nincs mellettem, csak elérhető távolságon belül van, akkor a dupla érintésre elvesztem a köröm !!!!!

    olyankor a támadásra lenyomva kell tartanom az ujjam az ellenfélen, majd a megjelenő sárga mezők egyikére ráböknöm, hogy honnan akarom támadni..
    oké, tudni akarja honnan támadok.. de könyörgöm, dupla érintésre akkor legalább ne skippelje a körömet ..

  • Pio
    #303
    ITT nézhető HoMM III HD remake stream.
  • Banszien
    #302
    Imádtam a 3. részt, de véleményem szerint nagyon szűklátókörűnek kell lenni ahhoz, hogy valaki ne lássa, hogy az 5. rész mennyit javított még rajta. A 3 "jóságához" nagyon nagy részben hozzájárul a nosztalgiafaktor. De visszanézve igen is voltak komoly hibái, a legnagyobb talán az iszonyatos mértékű kiegyenlítetlenség. Az 5 egy nagy lépés volt, viszont abszolút nem tért el olyan mértékben az eddigiektől, hogy elvesztette volna a heroes érzést (ellenben hattal). Nagyon sokat játszottunk mi is multiban a hárommal, de manapság inkább az 5-tel játszunk. Sokkal kiegyensúlyozottabb, és sok más hibát is kijavítottak. A 6 ezzel szemben valóban nem sikerült jól. Bár ez teljes mértékben a ubisoft hibája volt, és nem a Black Hole-é. Itt egy nagyon érdekes írás egy volt BH dolgozótól, aki részt vett a 6 fejlesztésében. Nagyon nagyon érdekes, javaslom akinek van 1-2 perce olvassa el, jó egy kicsit a színfalak mögé látni:
    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=470614
  • bgabor
    #301
    Hát én ezt a felturbózott harmadik részt tutira azonnal megveszem!

    Szerintem az ötödik rész háromdésítése óta a Heroes sorozat fabatkát sem ér. Bezzeg a legendás második és a harmadik rész! Mai napig tolom őket. A legviccesebb az hogy az ótvar 5.-6. részek fényében még a negyedik is egész jó.
  • Andrews2007
    #300
    Igen ebben igazad van. Főleg hogy sok a troll is a Shadow Council honlapon láthatóan aki csak flammel és spammel!
  • Pio
    #299
    Azért szerintem kicsit sokat rinyál a community. Egészen konkrétan mindig, mindenen. :)

    Komolyan egyre jobban tetszenek a játékkal kapcsolatos hírek, aztán megnézem a kommenteket a honlapon vagy a facebookon és az élettől is elmegy a kedvem.
  • Andrews2007
    #298

    Nekropolis bocsánatkérés és esetleges változtatások
    Már meg is volt a bocsánatkérés a nagyon (Heroes 6-hoz) hasonló Nekropolis egységek okán.
    Necro - A word fro | Might & Magic® Heroes 7 | Ubisoft Official
    mmh7.ubi.com
    1-2 modellt egységet lehet lecserélbnek vagy más lesz a kinézete
    de a képességek maradnak bár még az se tudjuk mik azok
  • steweee
    #297
    elég durván jó lesz ahogy elnézem.....

    sosem gondoltam volna hogy idáig "fajul" ez a játék. anno az első és második rész után az ember azt hitte, olymposzi magasságokba juott ez a játékkategória a hmm3-nál. :)
  • Andrews2007
    #296
    Kérdések és válaszok 3. rész - Kiderül többek között hogy neutrál lény lesz a griff és van egy kép is a tenger tündéről!
  • Andrews2007
    #295
    The Wizards Waltz (Academy Faction Theme)
    Academy zene
  • Andrews2007
    #294
    Ez a titán közelharcos támadása. Tud lőn is amint a demó videóból kiderült. Kérdés hogy az alap változat is tud e már.

    A fejlesztett lényeknek az Academynál a kritikus ütésük van a simánál pedig a sima.
    Utoljára szerkesztette: Andrews2007, 2015.01.23. 19:42:34
  • Andrews2007
    #293
    Frissült a tegnapi alap lények kinézete és ott vannak a sima változatok is most.

    Megkaptuk az elit és bajnok lényeket is.

    Necropolis alap egységek felfrissítve új képekkel

    Necropolis elit és bajnok egységek bemutatva most a sima változatok képeivel

    Azért nagyrészt ugyanaz kinézetre is mint a Heroes 6-ban....
    De legalább van újra Csontsárkány és új névvel és lóval tért vissza a kaszás, amolyan Dead Knight pótlék a H3-ból. Plusz van élőhalott pók.
  • Ohyner
    #292
    Bennem azért pár kérdés felmerült az egységeket látva. Tény, hogy a többség nagyon tetszett, de ez a cabir master támadás nekem kicsit bugyuta. Jobban tetszene, ha tűzlabdát lőne ki a pofáján.

    A varázslók szépek, de nekem ez a varázsszőnyeges stílus nem jön be. Ez mondjuk egyéni ízlés dolga.

    A champion madárban nagyot csalódtam. Mi ez a sok csillám vagy csillag vagy mifene? Valamiféle füstös hatás, vagy örvénylő vonalak önmagukban szebbek lettek volna. Nekem nagyon elüt a többitől a modell stílusa. Nem látom benne az erőt. Nem áraszt félelmetes hatalmat, vagy magasztosságot, csak cukiságot.

    A titán kapcsán egy kérdésem van. Nem lesz távolsági harcos? Az animációból én ezt szűrtem le. Nagy változás, de így csak egy upgrade gólem. Remélem nem lesz igazam.

    Hirtelen ennyi.
  • bendáj17
    #291
    Köszi ez tényleg brutál jól néznek ki.
  • Andrews2007
    #290
    Academy egységek 3D-ben
    A varázslók egységei is már fent vannak 3D-ben! Jól néznek ki!

  • Andrews2007
    #289
    Mp3-ban. :) Sajnos nem publikus... A zeneszerző adta annó, ahogy a többi számot is.
  • Banszien
    #288
    Hol hallgatod? :D Én is kíváncsi lennék rá :)
  • Andrews2007
    #287
    S elvileg épp a nekrók zenéjét hallgathatom! :)

    Az már nekrósabb! :D

    Dungeon szerintem most nem lesz annyira lila eleve mások az egységeik is. Sokkal inkább H3-asak! :)
  • Shiwo
    #286
    kaptak némi Dungeon beütést...
  • Andrews2007
    #285
    Heroes 7 Necropolis alap lények bemutatása

    Heroes 7 Necropolis alap szintű lények!!!!

    Érdekes a hosszú bevezető, hogy elnézést hogy kevésbé másak mit a H6-ban látottak, de elégedettek voltunk velük! Azért lesznek új lények is mindjárt pl Élőhalott pók! :D A kinézet minőségén remélem még gyúrnak ez kb H5 H6 szint a képeken. (Mondjuk ott is van, hogy nem végleges) Haven és Academy lények pl jól néztek ki. Ja ás visszatérnek a régi típusú felélesztéses képességhez ahogy a Herose 3 Heroes 5 -ben láthattuk. Erről les külön cikk is majd.
    Utoljára szerkesztette: Andrews2007, 2015.01.21. 17:42:19
  • Andrews2007
    #284
    Haven Magic hősök
    Haven Mágus hősök 3 féle van itt is mindegyikből van női és férfi is.
    Kérdezz felelek 2. rész
    A kérdezz felelek 2. része a produktummal magával a játékkal kapcsolatos kérdésekre itt vannak a válaszok.

    Heroes VII év végi és 2015 év eleji összefoglaló videó
    Heroes VII hivatalos blogoldal 2013 év végi és 2014 év eleji frissítések ismertető
    Csináltam is egy nagy 2. összefoglalót az eddigi hírekről.
    Utoljára szerkesztette: Andrews2007, 2015.01.17. 14:42:50
  • Andrews2007
    #283
    Random map generator lehet hogy csak az 1. kiegészítővel lesz nem eddig is mindig így volt!
  • Andrews2007
    #282
    A Haven Erő hősei ők mindent erőből megoldanak :D

    Today we have the great pleasure to introduce you Haven’s Might Heroes!

    With Heroes VII, we decided to keep the traditional Might & Magic classes separation. Each hero will be whether Might or Magic of course but subcategories also exists, allowing different skill wheel paths and additional abilities linked to their specialties.

    Even if Might Heroes can cast spells, they aren’t the best in this area of course (that’s why Magic Class is for) and would rather prefer to use warcries.

    Might Heroes from Haven are divided into 3 categories:

    Vindicators,
    Knights,
    and Paladins.
    VINDICATOR
    Vindicators are the most offensive of the Haven heroes. They rely on the sheer force of their blades to win battles. Masters of warcries and offense, they also have strong leadership and warfare skills. They are decent explorers and users of Light Magic, and even capable of casting the occasional fireball to clean the battleground.

    Main skills: Righteousness, Warcries, Offense

    KNIGHT
    Knights are the most typical Haven heroes. Well balanced, they have the strongest leadership skill of all classes. Trained to be rulers and lords, they are skilled in in diplomacy and display a great ability to administrate kingdoms. They also get a basic magic education, mostly from the school of Light.

    Main skills: Righteousness, Leadership, Economy

    PALADIN
    Paladins are the enlightened warriors whose path is guided by the holy light of Elrath. Masters of defense and diplomacy, and skilled in Light Magic, their strength is focused on protecting their armies and their people. However, they should not be under-evaluated as competent fighters and battlefield heroes.

    Main skills: Righteousness, Diplomacy, Defense

    2D-s városkép egyrészt a költségvetése miatt lesz (A H5-ben 35-40 %-át kitette a költségvetésnek csak a 3D-s városképek elkészítése!)
    Plusz hosszútávon pl multiban jobb a 2D, mivel gyorsabban betölti a gép és nincs időnk nézelődni se mindig. De én is szerettem a 3D-s városokat is!
  • Ohyner
    #281
    Szerintem ez az új várnézet elég gyenge. Az Akadémiáé még tetszett, de ez a Haven valami borzalmas. Kövezzetek meg, de nekem tetszettek a 5. rész várnézete. Mondjuk lehetett volna valami beállítás, hogy akarsz-e három dimenziós nézetet, vagy nem.
  • Pio
    #280
    Őszintén szólva én se nagyon, csak van 3-4 haverom, akik mindig ezt kérdezgetik és nekik próbálok infót gyűjteni. :)
  • Szaruman
    #279
    Én speciel sosem használtam a rmg-t, sokkal nagyobb élmény handcrafted pályán menni. Inkább a map editor legyen jó :)
  • Pio
    #278
    Random map generatorra még mindig nincs sehol se megerősítés se cáfolás?
  • Andrews2007
    #277
    Kérdésekre válaszok part 1
    Sok sok válasz a kérdéseink egy részére part 1

    20 éves a Heroes of might and magic idén! :)
    20 éves idén a Heroes !

    Megannyi kérdésre van válasz. A kommentekben is.
    Szerencsére a válaszok titeket nagy fanokat és a VIP-sokat erősítik :) Egy nem balancolt játékot nem ment meg semmilyen 3D-s szuper városkép ahogy írták Ubinoxék! : :)
    Plusz kiderült pár VIP-es rajongó már teszteli a térképszerkesztőt! :)
  • Andrews2007
    #276
    Lehet majd beállítani pl tiltott vagy nem tiltott varázslatokat pályánként a pályaszerkesztővel ala Heroes 3% :D
  • Andrews2007
    #275
    Mage Guildek és varázslatok és varázslatosztályok a Heroes 7ben! Eléggé hasonlít a Heroes 3-5 re!

    Mage Guildek és varázslatok a Heroes 7-ben
  • Wootan
    #274
    Az a baj, hogy igazából azt sem tudni, hogy jönnek-e majd a kiegek, mert valahol azt írták hivatalosan, hogy azoknak nincs meg a forrása. Persze lehet kamu, és úgy vannak vele, hogy kiadják az alapot, aztán majd ha van rá elég érdeklődés, jön a többi is.