Might & Magic: Heroes VII
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A változtatásoknak sem vagyok ellene...majd meglátjuk.
Fantasztikus sorozat, bár kaphatnánk egy DLC-t vagy nagyobb kieget, ahol időkapuval visszatérhetnénk mondjuk Enroth-ra, a régi helyekre..
A HoMM6 gyönyörű sztem, nagyon játszható, de ha változások jó irányban történnek akkor lehet még jobb is a sorozat.
...ahogy lehet megveszem. topik meg megy kedvencbe.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
ráadásul a "dire" jelzővel ellátott állatok a normális verzió vadabb, veszélyesebb, szörnyesebb kiadása, amelyről süt az ősi vadon nyers brutalitása
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
az infok alapjan jo resznek igerkezik, ha ki tudjak adni bugmentesen akkor nagyot fog utni. Legalabbis remelem 😊
A fejlesztheto fegyverek jo otlet volt, remelem tesznek bele tobb fejlesztheto targyat is, pancel, kesztyu stb, kulonleges varazslatokkal stb...
Habar nem hiszem hogy ennyi idejuk lesz a fejlesztesre es UBI beletettet uj funkciokat is a jatekba... Inkabb kivenni szoktak, ujrafelhasznalni es egyszerusiteni...
Hide and fear, Cobra Commander is here !
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

- regelni kell uplayen a játékot, de utána offline játszható
- Petiknight, jóhír, marad a terület-kontroll, csak változásokon megy át
- kalandtérképen permanens változások lesznek (egy lavina hatására megváltozik a terep, valamit mókolunk a föld alatt aminek hatására eltűnik felül a víz és új utak nyílnak meg, satöbbi...)
- számítani fog az, hogy szemből, oldalról vagy hátulról támadunk (utóbbiak bónuszt kapnak)
- a spellek nem skillek lesznek, mint az előző részben, elvileg olyan lesz, mint régen, tanulod majd mage guildból, terepen, satöbbi...
amikor meglattam a hirt tegnap felorditottam oromomben, tudom eleg gyerekesen hangzik, es eleg furcsan neztek ram a munkatarsaim, de imadom a sorozatot. A kepek alapjan latszik, hogy eleg sok grafikus elemet megorokol a 6 bol, de a jatek inkabb az 5-os re fog hajazni. Amit en elvarnek az uj resztol:
-alapjatek nem csak 6 frakcio, hanem 9, inkabb varnek ra felevet tobbet
- csomo, eros semleges leny, ne legyen olyan keves mint a hatban
-nekem tetszett a terulet-kontroll, kar hogy nem lesz, eleg lett volna ki venni a telportot es az erodoknek syanhattak volna tobb szerepet, pl lehettek volna fejleszhetok specialis funkciokkal vedelmi varazslatokkal kiegeszitve, kicsit mas tipusu varakkent
-DlC-kuj frakciokkal egysegekkel
-remelem az egysegeknek keszitenek kesobb alternativ valtozatot is, mint az 5-ben
-legyen random map generator, szimultan lepeses multi, hot-seat nek orulok
-legyen sokkal tobb varazslat mint a hatban, a skill wheelnek megint orulok, na meg a tobb nyersinek is
-grafikus stilus orokolje a 6-bol, imadtuk az asszonnyal, PUPPETWORKS respect
-nekem special a karavanok nem hianyoznak, az 5-ben is utaltam mindig kulon kattingatni extra egysegekert, de hat ez van
Nagyjabol, ennyit varnek el tole. Lehet kovezni 😊.
Mártmint, hogy a 4 kiegyensúlyozatlan volt a 3 meg nem? Háááááááááááááát....
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
mondjuk azon röhögtem, hogy a scorpicorn gyorsabb volt a feketesárkánynál
Utoljára szerkesztette: Lokker, 2014.08.13. 23:06:05
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
a várnézet kép meg kábé olyan, mint ami utólag készült a 6. részhez.. a bronzérmet tán átveszi tőle nálam, de a H5 első helye nincs veszélyben és a H3 ezüst érme sem...
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
- a két megválasztott frakció lényeinek némelyikét is mi szavazhatjuk majd meg
Szerintem még nem adtak ki várostromos képet.
Itt van ostromgép, de ez se igazán tűnik várostromnak:

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
a térkép nézet még úgy-ahogy elmegy..
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
- 7 nyersanyag lesz
- nem lehet majd átalakítani a városokat a saját frakciónkra
- nem lehet egy helyen bevásárolni minden lényt
- lesznek karavánok
- 7 kampány lesz 4-6 pályával
- H5ös skillwheen lesz
- választani kell a 2 champion lény közül
- az interfész prototípus, szóval elvileg a végleges nem egy felturbózott H6 interfész lesz
- unreal engine 3-mal készül a játék
- editor érkezik a játékkal
- a csatatéren az eddig megszokottnál több object/obstacle lesz
- a következő szavazás dungeon VS inferno lesz
- lesz first aid sátor, catapult, ballista
- 6 magic iskola lesz
- lesz hotseat



Eddig ismert frakciók: Haven, Academy, Stronghold, Necropolis.
A Limbic fejleszti, akik a M&M X-et is és ahogy ott is, itt is bevonják a játékosokat a fejlesztésbe, most például arról lehet szavazni, hogy a következő vár a SYLVAN vagy a FORTRESS legyen-e, aki szavazna csak be kell jelentkeznie uplay accounttal. Nem spoilerezem le az állást, bár szerintem kitalálható.
Frakciónként 3+3+2 (core/elite/champion) unit lesz, illetve egy új kategória, a WARFARE unit, ebből 3 lesz per frakció.
4 hero class lesz frakciónként.
Amit eddig tudunk:
HAVEN
Core: Crossbowman, Dire wold
Elite: Hurseman
Champion: Swordbearer (azért egy picit vicces, hogy ez CHAMPION 😊 )
ACADEMY
Core: Cabir
Elite: Djinn
Champion: Magic Bird, Colossus
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
Hide and fear, Cobra Commander is here !
Ahogy nézem, a fajokból/népekből itt is kimarad egy pár, kell vmi tartalom a kiegre is^^
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
Viszont a 4 is bejött, más volt, de tetszett. Akár csak az Age of Wonders.
Hiába volt egy istencsászár mágus a hős, ha az első elf sortűz kinyírta és a feltámasztó lötyi miatt talpraálló hőst az elf csapat második lövése is kifektette. Ez szimpi volt.
Pont ettől ment el a kedvem a 3ban, amikor a haver úgy vertem el, hogy a mindenható 20+ spellpoweres és knowledges hősöm, aki manawortexben járt előtte a cirka 400+ manájával fosta magából a mirror imageket, resurrectiont a saját 60 titánomra.
Azt azért nehéz volt überelni nem varázsló hőssel egy közel ugyanakkora méretű sereggel.
A 4-ben ráadásul a harcos hős is jó lehetett, csak kellett neki olyan fegyver, amivel távolabbról is tudott bökni (longarm, vagy polearm), meg fagyasztó lötyi, ami a fekete sárkányra is hatott. És rengeteg passzív sereg buffoló képesség.
"Az élet egy nagy szarosszendvics és minden nap egy újabb harapás..." -ismeretlen gerilla feljegyzése-
Személy szerint én is örülnék egy 3 remakenek. De félreértés ne essék, nem az a bajom a 6-tal, hogy túl sokat "újított". A 4-et is nagyon szerettem, az 5-tel is viszonylag sokat játszottam. Nem a változással van bajom, hanem azzal, ha szart csinálnak egy jó sorozatból. (Lásd még, Hitman 5, Disciples 3, etc.)
A heavy cost. I pay it gladly.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
volt, még ki nem javjtották
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
6.részben nagyon elcseszték a bázisfejlesztést, vártam, hogy olyan legyen mint a többi részben volt. Ehelyett egy parányi ablak volt csak.
angelus1991ster.blogspot.hu
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM