777
  • Adam5
    #14
    Ezek a zombis játékok eddig valahogy kimaradtak az életemből. De Forgelight engine + néhány ezer játékos...ennek azt hiszem adok egy esélyt. Főleg mivel állítólag az Everquest Nexthez beharangozott emergent AI rendszert fogja használni.

    De amúgy fuck you SOE, amiért screamert raktatok a hivatalos weboldalba. Nem kóser ez így .
  • Kongy
    #13
    Nekem a tököm tele van már ezekkel a DayZ-féle túlélő szarokkal.

  • Ironman2
    #12
    DDDD
  • RAZOR27
    #11
  • M313R
    #10
    Lirik interview egy fejlesztővel LIVE
  • Ironman2
    #9
    Miért ne? Nem a saját topikom,még nem vagyok hg
  • Fresh Duke
    #8
    Öhm, te most tényleg odakommentelted a saját topikodba, hogy a kedvenceid közé raktad?
  • tutituti
    #7
    +fav természetesen.Remélem végre valami igazán jót ad ki a keze alól egy cég.
  • Malakai
    #6
    A videó alapján csak nekem lett olyan érzésem, hogy fogalmuk sincs mit akarnak, csak hogy beszálljanak ebbe a telített műfajba és... Legyen nagyobb. Ja igen, meg fel lehet gyújtani a dolgokat...
  • Tinman #5
  • bakkerman
    #4
    "Bár a játék free-to-play, lesz korai hozzáférés húsz dollárért cserébe."

    és majd fognak jönni a faszságok,hogy az emberek vegyenek "early access"-t,mert akkor ennyi meg annyi bónuszt meg kiváltságokat kapnak a a teljesben
  • Ironman2
    #3
    Na a DayZ felkötheti a gatyóját! Jó kis konkurencia lesz neki!

  • Ironman2
    #2
    +fav!
  • Ironman2
    #1
    A SOE egy ingyenes zombis MMO-t fejleszt és azt ígéri, hogy egészen más lesz, mint az eddigi próbálkozások.

    A Sony Online Entertainment elnöke, John Smedley lerántotta a leplet a titokzatos H1Z1 név mögött álló játékról, amely egy free-to-play, mikrotranzakciókat használó sandbox túlélő-horror stílusú MMO lesz, méghozzá zombikkal.

    Gamestar cikk

    Teaser