777
  • Since
    #414
    hááát nemhiszem, de persze ez is lehetséges... reggel 5kor néztem EU Serveren, illetve a fórumon is panaszkodnak hogy nem működik rendesen a loot
  • Neocortex
    #413
    vagy pár perces késéssel valakinek folyamatosan a nyomában voltál ^^
  • Since
    #412
    Igen, azért is terveztem hogy inkább elásom a cuccokat, de sajnos elkéstem és kifosztottak :) Viszont a loot spawn megint bugzik, az utolsó két órában nem találtam semmi használhatót...
  • Neocortex
    #411
    faajtó az csak annyira jó hogy oda csalogasd a fosztogatókat, baltával kb 100-200 durabilitiből be lehet törni
  • Since
    #410
    Tegnap este azon gondolkoztam hogy jó lenne elásni a cuccaimat, erre reggel benéztem a játékban és szétverték a faajtómat és kilootoltak mindent :) Volt egy jó pár scrap metal illetve metal bar meg más nyalánkságok, úgyhogy kezdhetek neki elölről, valószínű csapatban :)
  • Neocortex
    #409
    pve szerveren tapasztald ki előtte szvsz aztán ha meguntad pvpn már lehet egymást pofánlőni. BR szar, szeró restartnál van esély bejutni, majd remélhetőleg csinálnak rá queue rendszert
  • Gabe18
    #408
    Kipróbáltam én is ezt a csodát. Ahhoz képest nem rossz hogy még kész sincs.
    Mondjuk full nem tudom még mi hogy van benne. Egyszer agyonlőtt két arra járó jóember. Aztán vagy fél órát futkostam az erdőben nyomomban 3 farkassal mire eljutottam valami épületekig (most már majd használom a lenti térképet indulásnál hogy legalább kb. tudjam merre megyek...). Na ott meg jól megszivattam magam. Volt ott egy ilyen építmény, szerintem biztos valami player tákolta, mert kódot kért a bejutáshoz. Na azt persze nem tudom. De van a kerítés előtt 2 láda. Hát... minek ide kód, ráugrok a tetejére és már bent is vagyok. Ja, csak bent már nem volt láda, amire felállva kijutottam volna, így egyszerűen ott ragadtam bezárva, amíg éhen nem haltam... Ha szándékos volt csapda volt, ötletes.
    Viszont a Battle Royal szervereket EU-n nem látok, az US részen meg nem lehet rájuk belépni. Az miért van?
  • Ironman2
    #407
    team chat van benne?
  • 7days
    #406
    az jó lesz TS-eltünk 3an de csak kuplungot sikerült megtalálni nagy a map, hiába mérik h kisebb mint a dayzjé, így is nehéz megtalálni egymást
  • Neocortex
    #405
    F10 a hullája fölött, érezze a szeretetet
  • oneal1
    #404
    ez komoly?:D

  • Ironman2
    #403
    Holnap már én is csatlakozom!
  • mike01010101
    #402
    Koszi majd megprobalom.
  • mike01010101
    #401
    En nem azt irtam hogy szar a jatek. Lehet hogy en vagyok bena.
  • 7days
    #400
    azt hogy csináltad? vegyél fel blueberryt az elején amíg nem veszel fel több kaját aztán kútból, találsz üveget megtöltöd kivágsz fát bedobod a vizet purify-olod meggyújtani meg a flare-el tudod amit kapsz mikor a játékba lépsz. túlélni nem nehéz cuccot gyűjteni és megtartani szerintem nehezebb sokkal. ásni kell mert csináltam bódét beléptem másnap már szétverték
  • bosco05 #399
    Attól, hogy rossz vagy benne, attól nem a játék szar :D Minden offense nélkül l2p és élvezni fogod.
  • mike01010101
    #398
    Megvettem, eloszor eletemben vettem early access mmo-t, de nem az elso kidobott hat rongy az eletemmben. Ketszer szomjanhaltam, asszem ennyi eleg volt.
  • AntiHero 2010
    #397
    Még in sem talalom néha mert az erdő közepén ástam el. Aztan ránőnek a gazok...

    Ott szoktam a főldet nezve araszolgatni meg a koordinatakat irogatni. (Mert ugye a lementettem a koordinatakat) :D
  • 7days
    #396
    am jogos én is meghaltam párszor, nem nagyon izgat kezded elölről, persze a cuccokat amit elástál nem baj ha felkeresed :D kivéve ha más már meglódította akkor meghúzom a szám szélét és folytatom a játékot, legalábbis a begyűjtős részét. nekem bejött a gém :)
  • 7days
    #395
    ne basz rá se; én se talállak téged :D a kuplung_hun -t írtam be a barátkeresőbe, steamid-san megtalálsz:
    http://steamcommunity.com/id/ slexvagyok
  • AntiHero
    #394
    Ohh hát szard már le :D

    Sose ertettem miert sír aki meghal egy ilyen játékban...

    Én pl az ősszes cuccom elasom. Az ott is van.. Amikor meg maszkalok eppen annyi cucc van nalam ami fontos. :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.01.25. 15:23:59
  • bosco05 #393
    Jó lenne az a szerver, de mindenki ku**a anyázik, ha lelövöd... Az egyik csávó odáig süllyedt, hogy átjött majmozni a streamemre... Borzasztó, hogy a magyarok nagy része mennyire nem érti ezeknek a lényegét... Van olyan aki pl CS:GO szerveren is beugat DM-en ha lelövöm, hogy ezt most miért kellett??? Totális téboly.
  • XenHai
    #392
    Van már valami társaság alakulóban ? Szívesen csatlakoznék.
    Van egy nagy házam de addig nem akarom le rakni amíg nincs egy jó csapatom.
  • StrikeFor
    #391
    LIRIK bazzeg szakadok rajta minden nap :D

    "i am John from teamspeak" classic :D

    http://www.twitch.tv/lirik/v/3708656

  • XenHai
    #390
    Másnak hogyan lehet beadni ?
    Egyébként jó sok fasz van a szerveren (Budapest) ....
  • KupLungHUN
    #389
    :D olyat már talltam, el is használtam azonnal, de nem szűnt meg, mondjuk nem is növekszik :)
    Am meg nem tudom hogyan sikerült, csak megjelent a "USE" felirat és hát miért ne :)
  • Chob
    #388
    Van a játékban egy olyan szer fecskendőben, hogy Hypherpheron. Ez állítólag valamilyen szinten jó a fertőzés ellen, de nem vagyok benne biztos, hogy meg is állítja teljesen.
    De amúgy hogy a fenébe vagytok ti képesek beadni magatoknak a fertőzött vért? Leszívod, aztán meg jól beadod magadnak, hiszen csak egy zombi vére, biztos nem fertőz alapon? :D
  • KupLungHUN
    #387
    Since, felvettelek, [SLEX]-et nem találom. Én steam-en kuplung_hun vagyok.
    Am sajna elkövettem egy hibát. :) Találtam ures fecskendőt, lecsapoltam egy zombit, és hát... beadtam magamnak... most meg státuszként megjelent a H1Z1 felirat, egyenlőre 1%-al. Mit lehet ellene tenni, vagy most mi a csöcs van? :)
  • Ironman2
    #386
    ne bax ki velem,ehagytad a 7 days-t D
  • AntiHero 2010
    #385
    Csiter max olyan van a budapest szerveren aki lőszert sokszorosít. Egyedül is ellehet lenni. El kell futni és kilogolni xD
  • 7days
    #384
    Jövő héttől lehet bandázni velem is majd, Steamen elértek [SLEX] nickel, meg a játékba perpill a budapesten SLEXhun. sajna nem sokat fejlődtem még a játékban, mert nem találtam scrap metalt, másik szerveren igen ott kísérletezgettem már a dolgokkal.
    Arra rájöttem hogy egyedül kinyírnak elég hamar, főleg a bandák és a csíterek :D
  • Since
    #383
    Nekem lenne kedvem viszont csak holnap delutan leszek online. Vegyel fel steamen Since neven megtalalsz :)
  • KupLungHUN
    #382
    Sziasztok! Van valakinek kedve társasághoz? a "Budapest" szerón vagyok, de jobb lenne valakivel/valakikkel. A nyugati városban vagyok. ott vigyázok a rendre egy sotival és 106 tölténnyel :)
  • AntiHero 2010
    #381
    Igen. A terkep kozepen levő részen eleg kevesen mozognak. Ha bemész arra a helyre elvileg az egyik haz mögött ott egy macheta. Elastam még 1 napja oda. :D

    Meg van egy másik helyem is. Ahova pisztolyt, lőszert vagy 8 konzervet, 8 vizet, machetat, fejszét, meg mindent elastam. Azt viszont nem modom meg hol van. :P
  • 7days
    #380
    Találtam a budapest szerveren az erdő közepén egy műhelyet 3 fejsze is volt ott meg minden szar, nincs út oda, ezért nem is találták meg :D meg egy nagy betonfalas valami azt még nem térképeztem fel vagy falu vagy mint amit lentebb posztoltak ilyen egy bejáratos jól védhető hely.
  • Neocortex
    #379
    mert olyan szerón játszol ahol lockolva van fps nézetbe
  • Norbertboy
    #378
    Köszi, tényleg ég láthatatlanul :)

    Nálam nem működik a külső kamerakép. Olvastam fórumokon, h nem a mouse 4 hanem a T-ét kell nyomni. Nekem nem reagál.
  • AntiHero 2010
    #377
    Amúgy ha gondoljátok kérek házigazda jogot. A másik accommal (AntiHero). Mert amiről most írkálok az a telefonos.
  • AntiHero 2010
    #376
    Nekem működött mindig rendesen.
  • Egoraptor
    #375
    Begyullad egyből viszont sokszor láthatatlan a láng, tegyél be
    valamit mindig megnézni sül e vagy poshadt vizet hogy tisztul e.