1573

11788072641442253059

Hivatalos oldal | Steam oldal | Fortify

Túlélő játék, melyet a nagy sikerű Garry's mod fejlesztő csapata a Facepunch Studios készít.
Olyan más alkotások ihlették, mint például a DayZ, a Minecraft és a Stalker.

  • nab
    #34
    Magyar nincs.
  • Since
    #33
    Esetleg van Magyar PvE friendly server?
  • nab
    #32
    Akinek van eredeti accja ezen a Community szerveren megtalál minket. [RU] Rust Server NEW
  • nab
    #31
    Érdekes hibába botlottunk, nekem eredeti accom van, havernak tört, leléptünk mind a ketten amikor visszamentünk nekem mindenem megvolt de haver mindent elvesztet. Erre érdemes figyelni.
  • fecska
    #30
    és ha beszálltál akkor hülye hangot ad, kiszállni csak úgy lehet h ha szétverik mások, akkor robban egy nagyot, és elrepülsz a g*cibe sebzés nélkül :D
  • Ironman2
    #29
    az tök jó! majd meglesem
  • Nohab
    #28
    A térképen itt ott el van dugva néhány kocsi. Irányíthatatlanok, lassúak és csak egy ember képes beszállni (kiszállni már nem fog tudni), de vannak. :D
  • mijki
    #27
    Ha holnap nem is, de 25.-én 2 haverral felnézünk oda :)
  • Ironman2
    #26
    nyilvános 24/7 szerver:
    net.connect 176.36.133.21:2302

    kliens indítása után F1,és a konzolba ezt beirni.amúgy ha valakinek nem akar indulni,akkor fel kell telepíteni a microsoft visual c++ progikat innen:

    http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=40784

    letöltés,és telepítés menete itt:
    http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=63980
  • macleody
    #25
    Az ok, de nekem win 7 van a gépen.
  • Jim Morrison
    #24
    én azon csodálkoztam, hogy... 2160p ben is lehet nézni
  • Ironman2
    #23
    8.1-hez vannak külön fájlok,nekem a 8-hoz elég volt a crack-et bemásolni a hostnál is,és a szervernél is
  • Ironman2
    #22
    DDDDD.időutazó
  • twi452
    #21
    nem a last hanem a first action hero :)
  • hapi
    #20
    Most ez hogy van hogy még gatyájuk sincs de má pisztolyt szorongat a kezében? Milyen ősember ez? :)
  • macleody
    #19
    Csak win 8-hoz van okosság?
  • Ironman2
    #18
    Össze kéne hozni egy csapatot ebben is mint a 7daysben,akinek a legnagyobb memóriája van az legyen a host,neki külön el kell indítani a szerverprogit (már ha nem eredeti a játéka),a többieknek elég csak a klienst elindítani,majd megnyomni az f1-et,és a konzolba beirni hogy net.connect x:y
    x-a host ip cime
    y-28015 port

    mivel csak úgy tudtam játszani hogy az én gépem volt a host,ezért join-kor be kellett irnom az ipv4 átjáró címet ami 192.168.0.100 jelen esetben
  • nab
    #17
    De vannak. Zombik amik dobnak tervrajzokat. Sokat nem lehet elvárni a játéktól mert még csak alpha. De nekem tetszik, ötletes.
  • Ironman2
    #16
    Ebbe NPC-k nincsenek is?
  • Ironman2
    #15
  • Ironman2
    #14
    tüzet tudok már rakni.DDD

  • Ironman2
    #13
    Akinek nem megy a crackelt,az szóljon!
  • Ironman2
    #12
    7 days to die-ből már ismerős a grafika
  • Ironman2
    #11
    Ősember szimulátor.Nekem sikerült beinditani,a gépem a szerver:


  • Torzonborz
    #10
    Oké ez jól hangzik de ...mitől jobb mint a többi hasonló crafting-survivor játék ? Ez is csak egy a sok közül vagy van ami kiemeli a tömegből ?
  • Neoncsoves
    #9
    Craftolás alapú a játék. Ősemberes játékként kell elképzelni, ezért kezdesz pucéran és egy darab kővel. Ruhát, fegyvert lehet craftolni, illetve a házhoz való alapanyagokat, stb. Nagyon ötletes játék de még közel sincs kész. Illetve pl. ha kilépsz a szerverről, akkor a karaktered ott ahol vagy lefekszik aludni. Amikor legközelebb felmész játszani, ugyanott kelsz fel. Ez csupán azért fontos, mert ezalatt az idő alatt megölhetnek, kirabolhatnak. Persze vannak non-sleeper szerverek is.
  • Ironman2
    #8
    Valami gatyát azért adhattak volna rájuk.

    Bár a női karaktereket megnézném szivesen
  • Ironman2
    #7
    LOOOOOL.ez komoly

  • Fehercsoki
    #6
    De ez most wtf, az elején túl kell élni aztán meg már hirtelen jönnek repülők meg gépfegyveres ellenségek? Ebben így mi a jó?
  • Ironman2
    #5
    Akinek nincs rá pénze,így karácsony elött 2 nappal:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=63980&hilit=rust
  • Ironman2
    #4
    Tök jó! Már annyi ilyen game van mostanában
  • Lord Ilpalazzo
    #3
    Sziasztok mi 3 an jatszunk egyutt eddig ismerosok , ha van kedvetek egy normalis kissebb letszamu szerverre jonni akkor ugorjatok be erre itt megtalaltok minket estenkent: sv9
    csatlakozni szerverre:
    f1 bill. kijin a consol oda ezt bemasolni:
    net.connect eude60.playrust.eu:28075
  • nab
    #2
    Steam link itt: http://store.steampowered.com/app/252490
  • nab
    #1
    Ezt a témát azért nyitottam mert nem találtam ennek a kiváló játéknak még egy aktív témát sem. Jelenleg alpha állapotban van de elég gyorsan fejlesztik.