2947
Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • b-type
    #2707
    Jól néz ki, Mindjárt a dombtetőn összenéztem az Ultra és a High grafikai különbséget, sztem egész jól össze van rakva. A falu szép,és úgy jó az egész. A KDC viszont sztem részleteiben jobban van kimunkálva, ezét annyira állat a hangulat a képet tekintve (szerintem!)
    De játékmenetben is, ott inkább megvolt középkori hangulat, itt pedig ahogy írod, túlélős, építs házat, gazdaságot. De jó, már amennyire három óra játék után ez megalapozott kijelentés. építettem háza, csapdát meg amit lehet, parcellát...kíváncsi leszek milyen lesz a gazdaság.
  • PiszkosFred
    #2706
    A külcsínyre gondolt szerintem, mert amikor az út végén megláttam az első falut, először azt hittem ismét KCD-szel játszok :) Én is Conan/Ark+KCD szerelemgyerekeként ajánlom mindenkinek a játékot, mert így be lehet lőni.
  • Torzonborz
    #2705
    Szerintem is nyiss neki topikot, úgyis annyi üres van mint a szemét, +-1 már nem számít :D
    Viccen kívül engem is érdekel az a játék, külön topikba mehetne egy kis beszámoló.
  • b-type
    #2704
    sztem mehet neki külön topic, megvettem és elszöszöltem vele 3órát, nekem tetszik, viszont a a KCD-tól messze van azért (eddig), teljesen más műfaj hiába középkori a hangulat és környezet.
  • Montanosz
    #2703
    remélem így nem gond off-ba rakva, csak gondoltam többeket érdekelhet hogy megjelent a Medieval Dynnasty, virágbolti verzio is van már
  • lonvard
    #2702
    Magyarítás remélem folydogál azér. Én csak arra várok, hogy belevágjak immáron vagy nyolcadjára. Előző hét alkalommal odáig jutottam, hogy elkezdtem nyomozni a kibelezett skac gyilkosai után. Ott lett hirtelen annyi szöveg, ami már immersion romboló volt, hogy nem dekódolom olyan gyorsan, ahogy az kényelmes nekem. Szóval a fordítók felelőssége, hogy jól érezzem magam ebben a játékban! :)
  • AnuluWork #2701
    Nem is foglalkoztam vele reggel, hogy mi ez, mert van ilyen kinézetű mod a KCDhez, de most hogy írjátok ezmiez, nem is olyan rossz. Én spec örülök, hogy beraktad. Augusztus 7. meg mindjárt itt van.
  • Montanosz
    #2700
    oké akkor hanyagolom
  • Malakai
    #2699
    Kő egyszerű az oka, hogy mi miatt zavaró az ilyen. A kedvenc témák listában / topik listában új hozzászólással megjelenik KCD akkor KCD-re számít az ember, amikor belép.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2020.08.02. 14:57:50
  • Torzonborz
    #2698
    akkor legyen átnevezve /medieval shitre aztán kész, kcd meg kuka úgy látszik
    topikgazda meg sztem nincs
  • akyyy
    #2697
  • Montanosz
    #2696
    1.azt azért nem mondhatnánk hogy modfelett pörög a topik. hogy ne férne bele havi egy poszt
    2. én is irtam már hogy tök felesleges létrehozni egy topikot amig megnem jelenik a játék és legalább 10 ember nem játszik vele.
    3. nem középkori témájú játékot posztoltam hanem olyant ami kb tartalmában, grafikában és témában is NAGYON hasonló mint a KCD
    4.van akit érdekel egy hasonlo játék is
    5. ne nézd meg és kész, ha topikgazda akarja törli a posztomat
  • PiszkosFred
    #2695
    Csak a pontossag kedveert, egy, nem nekem irtad, ketto, a mostani videot sem en linkeltem. :) En csak valaszoltam egy "mi ez" kerdesre.

    Nem szokasom offtopik videokat linkelgetni, egyedul csak egy topikban, ahol az ott forumozokkal kozosen gyujtjuk a JA/XCOM fele jatekokhozhasonlokat.
  • Piko888
    #2694
    ilyen alapon ezer játékot rakhatnánk a KCD topicba, de nem rakunk, mert ez csak a KCD-ről szól.
    Ahogy korábban is írtam neked, miért nem hozol létre egy középkori játékok topicot, oda pakolhatnád ezeket.
  • PiszkosFred
    #2693
    Hasonló settings, aki a KCD-t kedveli talán ez is érdekli. Ennyi, nem kell túlgondolni. :)
  • Torzonborz
    #2692
    remek, és mi a fene köze van a KCD-hez?
  • grebber
    #2691
    "It is made in Unreal Engine by a one-man team.The experience is about 1-2 hours long and focused on narrative storytelling"

    Kb egy walking sim lesz ,de továbbra sem értem én sem akkor minek ide berakni
  • PiszkosFred
    #2690
    ez
  • Torzonborz
    #2689
    ez most mi?
  • Malakai
    #2688
    /rename Medieval Shit
  • b-type
    #2685
    valszeg nem gulyás. ..vagy legalábbis nem az amit mi annak ismerünk, a színe a kajának sok mindentől függ, jellemzően inkább fekete volt ahogy olvasom mert vérrel rántották.
    De valszeg meg lehet moddolni :)
  • Piko888
    #2684
    paprika
  • Aborg
    #2683
    Nagyon ugyeltek a korhusegre, de megis becsuszott egy hiba. Vajon mitol piros 1403-ban a bogracsgulyas? :)
  • Montanosz
    #2681
    https://www.gamestar.hu/ingyen-jatekok/a-kingdom-come-deliverance-ismet-ingyenesen-jatszhato-a-hetvegen-280383.html
  • grebber
    #2680
    A Deep Silver legújabb sajtóközleményéből kiderült:

    -Már 3 millió példányban elkelt a Kingdom Come: Deliverance
    -Míg a DLC-kből összesen 1,5 millió talált gazdára
  • PiszkosFred
    #2679
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyetértek, nem feltétlen itt a helye ennek.
    Egyúttal viszont köszönöm is, mert nem ismertem eddig ezt a játékot és lehet idővel megnézem
  • Piko888
    #2678
    Ez nem gyüjtő topic, hanem kimondottan a KDC fóruma, hozz létre egy középkori játékok topicot és oda mehet mindegyik.
    A játékot amúgy én is fordítom, szóval te vagy aki semmit sem tesz le az asztalra
  • Montanosz
    #2677
    felesleges minden játéknak topikot nyitni, ami középkori szimulátor említés szintjén érdemes, ha valakit érdekel.
    ha neked gagyi nyugodtan elkészítheted a rendes fordítását, addig is segítség annak aki nem profi angolból
    felesleges valamit leszólní amikor semmit nem teszel le az asztalra, míg más időt és fáradtságot nem figyelembe véve segíti a gamereket, nos ezért is említettem meg hogy készíthető hozá magyarítás
  • Piko888
    #2676
    Ezt miért ide? Emellett az ilyen szar, gagyi fordítást nem kellene reklámozni
  • Montanosz
    #2674
    na igen, és csak egy turista angol szótáram volt. azt ne is mondjam hogy 70 km-t utaztam hogy megvegyem a a talán pc guru-t? amiben az ismertető volt
  • PiszkosFred
    #2673
    A Krondorban a ladanyitasok es a hozzajuk tartozo kodszavak mai napig kisertenek :D
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.05.17. 14:53:52
  • Montanosz
    #2672
    Nem tudom kitolta annak idején a Betrayal at Krondort, de nekem hatalmas élmény volt mert ez volt az első nyílt világú rpg hatalmas térképpel, és persze mind a huszonvalahány könyvet is olvastam kétszer darálva :-D, szóval a folytatások vackok lettek, de most készük egy indie játék ami szellemi örököse lesz, és minden egyébb olyan jósággal ami a 90'-s években szerettünk az RPG-kben.
    Call of Saregnar
    https://www.youtube.com/watch?v=vEp7nUQKUbo
  • Malakai
    #2671
    Majd a köv-köv. Biztos készül már egy ideje, UE5 pedig majd csak jövő év elejétől lesz elérhető preview állapotban.
  • Montanosz
    #2670
    UE5 grafikával jönne ki a következő rész az durva lenne :-D
  • AnuluWork #2669
    Pici off:
    Ua csapat:
    Pécs anno
    On
  • grebber
    #2668
    Ja sorry az én hibám azt hittem Kingdom rendesre gondol

    RDR 2 re van megoldás csehek már fordítják. Felkéne venni velük a kontaktot hátha segítenének..
  • Montanosz
    #2667
    bedobnád a linkjét mert a magyarítások infon nem találom a RRD2 gépi forditás linkjét
  • grebber
    #2666
    Gépi már van hozzá.
    Rendes magyarítása is készül. Magyaritasok.infon is ott van már.
  • jofer
    #2665
    Gépi vagy hagyományos? Csak annyit olvastam, belenézett Baker és le is tett róla.

    Az az igazság, hogy a KC:D-ben is a Google fordítós magyarítást használom, de volt 1-2 küldetés, amikor főzöm sem volt mit is kell csinálni, pedig magyarul volt leírva. Persze, nagy segítség, és volt is benne munka. Érdekes módon, az RDR2 angolja érthetőbb volt számomra, mint a KC:D angolja.
  • grebber
    #2664
    Lesz hozzá, mert készül a rendes magyarítása