2947
Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • JonasSandor
    #2747
    Hát igen a 1030 és főleg a 710 nem nevezhető videókártyának olyan gyengék mint a harmat. Mai címeket nem is visz csak a 1030 de ott is csak valami agyonbutított felbontással és mindent lowra állítva csikarható belőlük 30 fps-t. XDXDXDXD
  • hunbalee
    #2746
    Ha tolom majd max grafikán akarom.
    Az hogy neten fent van minden nem igen izgat én érteni is akarom mi történik , ehhez pedig megvárom a magyarítást. Az úgyis előbb lesz mint VGA-m.
  • Montanosz
    #2745
    hát én 1030-assal tolom, de a 710es az már csak a vaterán pár ezer forint és remekül elviszi a 2gigás is
    mint irtam a javitott gépi magyaritás remekül szuperál a menü, löttyök,párbeszédek terén...a lexikon meg kevésbé fontos, tekintve hogy küldetések leirása meg lejátszás a neten is fent van, videok is, full térképek összes kincsel és hogy eleht hozzájuk jutni...ezekkel együtt mayx élvezettel játszhatod mert csak ott nézel segitség után ahol teljesen elakadtál és nem akarsz egész nap egy gerenda átugrását gyakotolni

    a harcrol már sokszor irtuk hogy mivel maximálisan élethű egy középkori kardvivás tankönyve is linkeltünk, de nem véletlenül csak öngyilkosok és mazohisták probálnak kardal hadakozni amikor mindenkin van egy bőrmellény abban a korszakban minimum.

    tehát ütőfegyvereket favorizáld, azokhoz nem kell szaktudás, minthogy a huszita seregek is jol elboldogultak velük ahol a 80%k paraszt meg szatócsinas volt :-D

    tehát buzogány vagy csatakalapács bárd stb

    hidd el megéri vele játszani mert ritka egy játék ami ennyire betud szippantani és max beleélhetőséget biztosit
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2021.06.10. 09:28:32
  • hunbalee
    #2744
    Mindig kedvet kapok hozzá mikor a videókat nézem...de van pár dolog ami hátráltat engem nem sorrendben de erősen közrejátszanak

    Nincs VGA-m
    Még nincs kész a magyarítás
    Már az okatatóharcot se tudtam végiszenvedni.

    De amint az első 2 adott lesz megpróbálom majd megint
  • Montanosz
    #2743
  • Montanosz
    #2742
    meglovagolva a sikert, fejlesztés alatt egy hasonló oroszok fejlesztette rpg. Reális középkori szimulátor, nincs varázslat meg sárkányok, kereskedelem,kézművesség,stb.

    Donensbourgh (korai változat tölthető,UE4)
  • AnuluWork #2741
  • Montanosz
    #2740
    kicsit visszatérve a bokrokban felakadási problémára, most olvastam Erwin Rommel könyvében az első világháborús visszaemlékezésében hogy a háború kezdetén amikor még csak szakaszparancsnok volt, első életében levezényelt rohama fennakadt és meghiusult a szederbokrokon :-D szal ezek a bokrok csak igy működnek
  • Montanosz
    #2739
    hát igen, de ugye dolgozom, csak ugy mint a ck3 esetében annyit javitottam rajta amivel játszani már lehet.és a kevés szabadidőm nagyrészét ilyenkor a kertben töltöm

    amugy jo lenne egy olyan fordito, vagy más program ami egy szövegből csak kivonatot készit.
    Gondolok én arra amikor 200 mondatban egy füstös kis hegyi falurol értekeznek :-D, abbol ennyi maradna hogy távolban egy kis füstös hegyi falu látható
  • Piko888
    #2738
    Igen,készül, kb 80%-on áll jelen pillanatban. Megbízható fordítók jelentkezése nagyban felgyosítaná a folyamatot.
  • Montanosz
    #2737
    gondolom
  • hunbalee
    #2736
    A rendes magyarítás vajon készül még?
  • Montanosz
    #2735
    privátban kérdezték de lehet többieket is érdekel, itt lejjebb valahol linkelve a magyaritás nem pusztán gépi hanem egy srác aki elkezdte forditani elküldte J-nek igy azzal már kivan egészitve, természetesen asszem az utolso dlc már nincs javitva
  • lonvard
    #2734
    Ez teljesen így van. A Witcher 1-ben éreztem először, hogy a növényvilág olyan, mint mikor kimegyek otthon a közeli rétekre és erdőre. Mert a lengyelek belerakták a mi európai növényvilágunkat. Utána évekig kerestem a mezőn a lidérceket. :D Kingdom Come meg hát akár nálunk is játszódhatna.
  • Montanosz
    #2733
    a tájjal egyszerűen nem tudok betelni, vannak szebb játékok azota de annyira otthonosan érzem magam itt koborolva :-D
    Eskü a játék óta járok ki a maros partra meg kőrös-re meg a szikes pusztákra, királyhegyesi ősbozótosba :-D
    mintha játékbol lépnék ki

  • AnuluWork #2732
  • lonvard
    #2731
    Jóvan ez már egy nagyon jó hír. Itt jelzem, hogy nagyon várom már, és biztosan nem vagyok vele egyedül. Csak mer gondolom szar lehet, hogy eltelik pár év, látszólag már senkit nem érdekel a játék, és még mindig fordítjátok. Hát nem, érdekel minket! A többiek nevében is. :D
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.01.15. 16:58:10
  • Piko888
    #2730
    Nincs kész a fordítás, kb 80%-os, ebben az enciklopédia is benne van. Lassan, de biztosan haladnak.
  • MerlinW
    #2729
    És nálad mitől magyar? A kiadó nem fordította magyarra. A gépi fordításról senki sem akar hallani.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.01.15. 14:15:25
  • Montanosz
    #2728
    Mint irtam nálam magyar az enciklopédián kivül.
    a video dátuma 2020 kora ősze azota semmi mozgás a forditásrol, és ez még tiz másodperc sem volt.
    De ha neked biztos infód van a fordításról annak örülök.
  • MerlinW
    #2727
    Nem magyar és készül a fordítás. Montanosz, te meg nézz utána ha nem tudsz valamit, nekem is 10 másodpercembe tellett.


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.01.15. 12:43:41
  • lonvard
    #2726
    Enciklopédián kívül full magyar? Ez komoly? És ez nem a gép fordítású magyar? Tehát lényegében elkészült hozzá a magyarítás?
  • hunbalee
    #2725
    Mi az hogy nem fordítja senki sem? Készül hozzá..
  • Montanosz
    #2724
    hát mivel az enciklopédián kivül full magyar és nem fordítja senki sztem jobb verzio már nem lesz, az enciklopédia meg gépi fordításu
  • lonvard
    #2723
    Magyarítás állapotáról szeretnék kérni infót. Mit saccoltok, mennyi idő kell még?
  • Botond #2722
    Azóta már kint a cáfolat a fejlesztőktől twitteren.
  • Montanosz
    #2721
    https://hu.ign.com/kingdom-come-deliverance/64179/news/egy-uj-igen-meghokkento-platformra-is-megjelenhet-a-kingdom-come-deliverance
  • AnuluWork #2720
    Megfogadva! :D
  • b-type
    #2719
    texturacsomag, snowmod a nexus-n.
  • lonvard
    #2718
    Ez miez?
  • Montanosz
    #2717
    lehet csak ez miatt ujra játszom, szinte érzem ahogy a latyagban bukdácsolok :-D

  • Montanosz
    #2716
    csak ne nicolas cage legyen a főszereplő :-D
  • grebber
    #2715
    Adaptációt kap a Kingdom Come: Deliverance

    A Warhorse Studios 2018-as szerepjátéka, a Kingdom Come: Deliverance élőszereplős adaptáció előtt áll. Ugyan azt még nem tudni, film vagy sorozat lesz a végeredmény, de a projekt előkészítését már megkezdték.
  • Ironman2
    #2714
    Ja,jó kis konkurencia született.Sokban hasonlít a két játék.
  • b-type
    #2713
    Oks.
    Itt a topik
  • Montanosz
    #2712
    nyissál neki nyugodtan topikot, én csak ajánlottam, most nem játszom vele mert a CK3-t tolom hogy tudjam forditani aztán meg a imperatort, ez maradjon KCD topik mert ugyis lesz második rész akkor meg beindulnak a posztok
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2020.09.20. 10:17:46
  • Torzonborz
    #2711
    ja legyen medieval shit aztán jóccakát :D
  • b-type
    #2710
    Nem nyitod a Medieval Dynasty topikot? ..vagy legyen ez átnevezve valami középköri hangulatú játékok topikra, most melyik lesz?
  • Montanosz
    #2709
    "tolószékes grafikusok"
    emberi gyarloság de most megmosolyogtattál :-)
  • Xsillione #2708
    Élt 10 másodpercet, mivel ezt is tolószékes grafikusok készítették, akik még életükben nem sétáltak, hiszen egyébként semmilyen headbobbing nem lenne egyetlen játékban, főleg nem félméteres ugrálás, mint ebben is...