3249
QBYTW0tvAwMDBVxLFAVR
  • Ironman2
    #2729
    Köszi! Érdekesen hangzik! MInt a Star Wars-ben a kocsma.DD
  • Hexex86 #2728
    1:Saját sessiont érdemes a legelején. Játék közben tudsz majd az űrben hívni egy "Anomaly" nemű bázist ami egy hub-ként szolgál. Ott lehet találkozni más játékosokkal és együtt menni küldetésekre.
    2:Ha jól tudom 32-en vannak egy sessionbe.
    3:Ez jó kérdés. Szerintem nem.
    4:Nem rust szerű, de lehet est se tudom jól.
    Jó játékot hozzá.
  • Ironman2
    #2727
    Megvettem hála istennek most 50 százalékosan,pár kérdésem lenne:

    Látom itt is sessionok vannak mint a GTA5-ben,
    1.Melyiket érdemes indítani,saját sessiont,vagy más sessionba becsatlakozni?
    2.Hányan vannak kb egy sessionban?
    3.Megtámadhatnak-e más játékosok az űrben vagy bárhol?
    4.Ha építek bázist,akkor más játékosok kiraidelhetnek,vagy elpusztithatják a bázisomat? Gondolom van bázisvédelem,nem tudom hogy működik a játékban.
  • RaKmaTakaTa
    #2726
    Az jó, de hogy kattintsak rá, ha nincs egérmutatóm ezen a képernyőn? :)
    Utoljára szerkesztette: RaKmaTakaTa, 2019.08.23. 20:14:01
  • MerlinW
    #2725
    Gondolom a Copy address-el a link fölött.
  • RaKmaTakaTa
    #2724
    Sziasztok!
    Hogyan lehet a screenshot képernyő bal alsó sarkából kimásolni a címet?

  • Carlos
    #2723

    made my day!
  • Dzsini
    #2722
  • NiceScream
    #2721
    Bocsánat, akkor félreértettelek :) Ha jól rémlik, akkor a Subnauticában van, hogy amerre néz arra fordul - szörnyű!
    Ha használod intenzíven a kontrollereket, akkor hamar meg lehet szokni.
  • wollnerd #2720
    Nem, dehogy akartam hogy a fejemmel válasszam az irányzékot, az még kényelmetlenebb mint bármi más.
    Mondjuk legjobban a xbox controllerrel akartam iránytani a játékot, de sajnos egyszerűen nem működött. Ezt bár már több napja volt és csak egyszer, majd megnézem ps dualshock controllerrel is, hátha. :) Azóta már pár kisebb frissítés jött az expentrial verzióhoz, a key mapping probléma még mindig fennáll...
    persze a touch-ot is elfogadnám, ha tudnám hogy melyik gomb mit csinál... Megpróbálom majd jobban tanulmányozni.
  • NiceScream
    #2719
    Te ha valahova éppen sétálsz és elfordítod a fejed, akkor automatikusan arra mész vagy mi? ;) Nem bántásból kérdezem, csak úgy..

    Szerintem teljesen rendben van az irányítás - kicsit szokni kellett bill. után, de hamar rá lehet érezni (rift + touch).

    Nekem minden maxra tolva, OTT-ben a super sampling 2.0-ra állítva megy mint a gép.

  • TokraFan
    #2718
    Ez az új Discovery page csak nekem átláthatatlan? Oké, szebb és szép animált meg minden, de emiatt lassabb navigálni és egy kissé katyvasz lett az egész. A bázisépítésnél a kábelezést még nem tudtam kipróbálni. Próbálta már valaki? Tényleg nem lehet eltüntetni a kábelt a föld alá?
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.08.17. 09:41:46
  • BenedekFeco
    #2717
    Közben már rájöttem, csak első indítás után meglepődtem, hogy nem tudtam mi van :)
  • MerlinW
    #2716
    Miért kéne új játékot kezdened. Ott a quest az áramellátásra, meg minden más új dologra.

    Egyébként nekem sincs semmi gondom szerencsére, egyedül nexus az ami 7fps (egyébként 60 mindenhol), még úgy is hogy kikapcsoltam a multiplayer-t. Kicsit nagy lett az a bázis úgy érzem :D
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.08.16. 01:13:10
  • EFRM
    #2715
    en a touch controllerrel nyomom es az iranyitas ua mint regen a x360 controllerrel volt ami a gombokat illeti. de amugy irja is minden activitinel hogy melyik gomb mit csinal. a control mappings tenyleg ures amugy :D vicces (vagy inkabb tragikus)
  • wollnerd #2714
    Próbálta már valamelyikőtök VR módot keyboard/mouse kombóval, vagy gamepaddal? (xbox,ps4 controller)
    Én elindítottam, először htc kontrollerekkel, de nagyon idegennek éreztem az írányítást. Azt se tudtam hogy melyik gomb mire való és a játék nem nagyon akarta magyarázni... (Próbáltam a google-t de eddig semmi összefoglalót nem találtam a vr irányításról.)
    utána k/m kombóval is próbáltam, bill működött, de az egér nem működött a körülnézésre/irányváltásra, csak a menüben müködik..
    Ja a játék turning akcióra a két felkiáltójelet mutat egy perjel közt, mintha nem is lenne beállítva... WTF?
    Még a fejem forgatására sem vált irányt, csak megy a karakter 'előre'...
    Végül az xbox360 kontrollerrel is megpróbáltam, a steamvr felismerte, de a játék nem! Nuku, egyik gomb se működött, még a menüben sem..
    Ja, és ha belépek a controls mapping-ba akkor szinte minden parancsnál csak beállíthatlan kötőjeleket látok és be se tudom állítani...
    WTF?!
  • EFRM
    #2713
    amugy nem tudom miert van ez, h vkinek ennyire ratyi a cucc, nekem teljesen korrektul mukodik (beallitottam reddit szerint)
  • EFRM
    #2712
    lehet setalni es epp ezt ugattam hogy annyira uberul van megcsinalva h semmilyen szedulest nem tapasztaltam. most is toltam par orat :D kurva nagy lett. teljesen mas jatek
  • Dzsini
    #2711
    Ahogy a videóban el is mondja, van ilyen mozgási mód, és van normális "séta" mód is.

    Ez a fajta mozgás sokkal kevesebb VR használóban vált ki kellemetlen érzéseket, szédülést, stb.


    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2019.08.15. 20:34:33
  • Giles
    #2710
    VR-ben nem tudsz gyalogolni, csak így ugrabugrálni a teleporttal?? :O Ez így elég béna. :( Nincs VR-em, de nagyon kipróbálnám. :)
  • wollnerd #2709
    Már nekem is, csak telepítenem kellett a legfrissebb videodriver-t... Expentrial patch-et is telepítettem. Még csak kicsit néztem körbe pl. a space station-ben, vannak érdekes újítások, a NPC már mozognak is, nem csak állnak mereven végig... :)
    Desktop-on néztem csak, vr-t majd megnézem.....
  • EFRM
    #2708
    sztem a repcsi kontroll eleg foscsi lett, nekem kicsit tulerzekeny. de amugy a bugok ellenere kibaszott nagy elmeny VRben (oculus rift 1080gtx). megkockaztatom az egyik legnagyobb cucc ami jelenleg jatszhato. mivel kb 2 eve probaltam utoljara new game lett, par orat toltam. erdekes h a mozgas egyaltalan nem okoz problemat/szedulest
  • Dzsini
    #2707
  • BenedekFeco
    #2706
    Nálam semmi gond, megy pöcc-röff. A régi mentéssel sincs semmi, gond nélkül folytatja ahol abbahagytam. Persze a bázisomon semmi nem működik mert nincs Póver, így kezdhetek egy új játékot, hogy mégis mi merre :)
  • wollnerd #2705
    Ezt a frissítést sztem elrontották nagyon! Elindítom, megjelenik a hello games logo, zene is elindul, de érdekes módon pár mp után a hang megakad 1 mp-re és pár mp után crash! kilép az asztalra...
    Töröltem a modokat, a cache-t, a settings mappát is töröltem, ellenőriztem a fájlokat és SEMMI! Ugyanúgy crash.
    Egyszerűen nem értem. 2 napja még vígan futott a játék!
    Másnál a szitu?
    (Vajon beyond update már a Vulcan API-re megy? Ha igen, sztem nem kellett volna erőltetni... vagy benne hagyhatták volna az opengl választási lehetőséget...)
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2019.08.14. 22:41:53
  • wollnerd #2704
    PC-n 4,8 gb, PS4-en 11 gb???
  • BenedekFeco
    #2703
    PC-re is kint van. 4,8GB
  • AntiHero
    #2702
    Ps4en màr kint a patch. 11GB
  • Aquila2222
    #2701
    Na ez jó hír, köszönöm szépen! @The_Anger @Giles
  • The_Anger
    #2700
    Szintén 21:9 tökéletesen megy.Nyilván felbontástól függően lehet fps külöbség egy pici.
  • Giles
    #2699
    Én 21:9-ben játszom. Nagyon jó! Először féltem, hogy a széleken nagyon torzulni fog már a kép a széles látószög miatt, de semmi ilyen probléma nincs.
  • Aquila2222
    #2698
    Hali! Valaki játszik ezzel a játékkal 21:9 képarányban, ha igen mik a tapasztalatai vele, mennyire jó vagy rossz?
  • xblades
    #2697
    Nekem eddig nem befolyásolta sehogy sem.
  • The_Anger
    #2696
    A meglévő játékomat,mentésemet miben befojásolja az új frissités?Újragenerálodik a "map"?Okozhat a mentésben bármi gondot a frissités?
  • xblades
    #2695
    Írányról
  • xblades
    #2694
    1. Ez sok játékra igaz ami Vr támogatott.
    2. Én csak az írány róla beszéltem, hogy az jó. Az hogy kinek mennyire jön be a Vr meg egyéne válogatja ☺️
  • BenedekFeco
    #2693
  • TokraFan
    #2692
    Hát igen, itt főleg a multi rész van kiemelve.
  • Ainz
    #2691
    Új update launch trailer.
  • TokraFan
    #2690
    Biztos élvezetes lehet így játszani, de két problémám van ezzel:

    1. Az NMS klasszikusan olyan játék, amibe 100+ órákat lehet beleölni. A VR ezzel szemben nem arról híresült el, hogy egyhuzamban sokáig bírja az átlag. Érzek itt egy kis disszonanciát.

    2. A VR jelen állapotában nem igazán lett sikeres, a kezdeti hiszti után elég sokan túladnak rajta. Szerintem lett volna fontosabb fejlesztési terület még bőven, ami szélesebb kört érintett volna.