808
  • Master91
    #48
    őőő ti találtok érceket???
  • twi452
    #47
    így már nem is olyan könnyű a haladás..:D
    beta szektorban miniboss-tól zsákmányolt fegyverrel és arany felszereléssel hát igencsak meg tudnak szivatni a sima mobok főleg amelyik neked is ront és vért is okád rád sugárban :D
  • ToCsEk
    #46
    -- Weapon DPS fix
    -- Uranium, plutonium and solarium now work as fuels
    -- You can now REALLY craft a grappling hook
    -- Boss balance has been tightened even more
    -- Platinum armor is now unlocked on tier 5
    -- You can now 'recapture' pets
    -- Some more fixes...
  • Thomasovics
    #45
    Nem dobtak- e ki egy patchet az 5k dps es fegyverekre?
  • ferdzs0
    #44
    hi,

    aki esetleg steam-en vette meg a játékot, az felvilágosítana? a soundtracket megkapjátok, leszedhetitek a full cucc mellé? vagy az még fizetős? mert látom, h alapból plusz fizetős.

    csak kíváncsi vok :D én humble store-on vettem, ott meg alapból küldték a linket, hogy szedhetem azt is (nem igazán érdekelt, azért vettem humble-n, mert ott csak 15 dolcsi, és nem 14 euró :D)
  • cataflam02
    #43
    Jézusom :D
    Bocs, de nem nagyon figyeltem ki mit írt :D
    Most nézem te már írtál ide...sebaj
    Én is most kezdtem újra a legfrissebb patchel.
  • Master91
    #42
    tudom :DDD már 5. napja játszok vele

    a patchre értettem hogy kint e van, de már közbe játszok is vele :D
  • cataflam02
    #41
    Csak béta van, ha megveszed vagy letöltöd.
    Én utóbbit választottam, majd ha kész lesz megveszem.
  • twi452
    #40
    én is próbálkoztam vele néhány tárgyat enged bescannelni pl dekorációkat vagy sátrat de az is pixelbe kerül és meg is semmisíti a cuccot elsőre

    persze egy komolyabb pixelmennyiségért cserébe csinál neked amennyit akarsz/tudsz :)
  • Master91
    #39
    ez már kint van amúgy?
  • tutituti
    #38
    hopp,ismét egy gyors kérdés.bár az elején voltam még de a 2d(3d volt lehet) printer az hogy is megy?
    be akartam scannelni egy tárgyamat de semmi.venni kell hozzá lakott területen blueprintet?
    Erre nem jöttem rá csak
  • twi452
    #37
    csak én érzem úgy, hogy kicsit táposabbak lettek a szörnyek, meg mintha sokkal több lenne :)

    vagy csak azért érzem úgy mert újra kellett kezdeni és még gyenge minden cuccom :D
  • BladeW
    #36
    wipe volt
  • ToCsEk
    #35
    ez volt a wipe patch vagy az csak csütörtökön jön? (még nincs meg a game de ezen a héten megveszem 100%)
  • BladeW
    #34
    új patch
  • twi452
    #33
    biztos ti tudjátok de én csak ma jöttem rá, hogy nem kell állandóan legyártani a drága jó minőségű csákányokat.. elég egyet csinálni mert fel lehet "javítani" őket az ércekkel így mindig tip-top lesz :)
  • Master91
    #32
    Közben meg találta, csak pussy volt linkelni ide is :D
  • kekeN7
    #31
    Hivatalos oldal.

    "This update will probably require a character reset (I’m sorry! Beta :( )"
  • Thomasovics
    #30
    Forrás?
  • twi452
    #29
    ide érdemes volt lemászni :)
    arany-ezüst-vas-réz bánya :D
    egyetlen egy gond van vele, hogy obszidiánba van ágyazódva amit fél óráig kell kalapálni a rézcsákánnyal :D
  • Hexex86 #28
    Valakinek megy a multiplay?
  • Since
    #27
    Nekem is tetszik a játék, bár a következő frissítésnél kari wipeolás is less, úgyhogy most hanyagolom egy pár napig.
  • twi452
    #26
    Találtam egy gitárt és hát...beszarás ez a játék :D
  • twi452
    #25
    egy nagy baj van a játékkal

    más most is rohadtul rá tud kattanni az ember és csak elrepül az egész nap :D
  • tutituti
    #24
    ohh,megcsináltam a kapát de erre miért nem gondoltam...köszönöm :)
  • twi452
    #23
    illetve csak a magokat lehet elültetni, a termést nem :D
  • twi452
    #22
    kapával meg kell művelni a föld tetejét és akkor csak simán le tudod pakolgatni őket :)

    tényleg hambit érdemes sütni mert vagy 3szor visszatölti az egész életet annyi hp-t ad :D
    sokszor mentette már meg az életem gázos helyzetben :D
  • tutituti
    #21
    nekem is van ugye búza alma paradicsom banán.na most látom hogy mi a leírás és hová kell ültetni kb.de nekem csak azért se ülteti el.lehet valamit rosszul csinálok?
  • Knabb
    #20
    Én banánfákat ültetek, mire visszajövök a földalól már megértek, és vethetem a kövit.
  • twi452
    #19
    itt van a kis menedék, igen a "föld alatt" is nőnek a dolgok szépen :D


    ezen a bolygón találtam egy kereskedőhajót és tőlük már sikerült lőfegyvert is venni :) már úgy voltam vele, hogy béna bolygó erre találtam egy rohadt nagy vasmacskát a földben :D

    egyszer lehívtam a tetves pingvineket hát úgy megszopattak mint az állat..:S
  • Thomasovics
    #18
    nem lehet tudni hol lehet ezt a patchet leszedni?
  • twi452
    #17
    Én belekezdtem egy kis farmville-ezésbe így a kajaügy megoldva :)
    Hamburgereket gyártok kenyérből meg alien húsból, laktat és sokat gyógyít is úgyhogy tökéletes kaja :D
  • BladeW
    #16
    A legújabb patchben változtattak, és van egy kis esély a hús dobásra. Mivel amúgy is sokszor halok, de sokat is ölök, így nem nagyon kell a hunter bow-al bohóckodni.
  • tutituti
    #15
    elkezdtem bányászni,szövőszéket csinálni stbstb.alap indulásnak.
    gondoltam kalandozok kicsikét.találtam egy tornyot amit robotok őriztek.lézerpisztoly medkit,alma magbomba.
    Viszont ha lézerrel ölöm meg az állatot sajna nem dob húst :(
    csak az éhezés ami aggaszt.63-at már a hajóba is beletankoltam :)

    nagyon leköt a játék de asszem többen még mókásabb lehet
  • twi452
    #14
    És figyelj oda, hogy ne halj meg mert akkor a pixeleid harmadát elveszíted :D
  • Knabb
    #13
    Készíts egy üllőt, és csinálj egy lvl5ös fegyvert, azzal már lehet gyorsan aprítani.
  • Master91
    #12
    Jó kis játék, de hogy a fenébe szedek össze 350 pénzt???? Baromi sok :O
  • cataflam02
    #11
    Igen van.
  • Master91
    #10
    nem nagyon néztem utána, van multi ?
  • Myselor
    #9
    nem szoktam ilyen játékokkal játszani de,ez lenyűgözött ez a trailer,és a zenék is *.* kifogom próbálni köszi ^^