808
  • twi452
    #168
    még egy apróság, hogy nappal így be lehet világítani is a barlangokat ha ilyen "ablakokat" ütsz rá :) persze ez is csak egy ideig megy és csak ha süt a nap :D
  • SötétBarom
    #167
    Hát erre sosem jöttem volna rá.. :D
  • twi452
    #166
    így pl ha víz van egy barlangban akkor kiszeded a háttérből az anyagot is kifolyik a víz belőle :)
    persze csak bizonyos mélységig működik ez a trükk, ha túl mélyre mész akkor nem folyik el sehova hiába szeded ki :)
  • twi452
    #165
    jobb klikkel a háttérből lehet bányászni és oda is lehet pakolni a dolgokat vele :)
  • SötétBarom
    #164
    Hogy lehet "hátteret" craftolni házikóhoz? :D
  • LeWyTy
    #163
    Találtam egy bosszantó bugot:
    Ha megnyitsz pl. egy ládát és a kezedbe veszel valamit, aztán elmész a ládától úgy hogy a kezedben van a cucc.. akkor bezárul a láda és a cucc elveszik a semmibe.
  • LeWyTy
    #162
    Én még nem találtam Hylotl cuccokat... úgy tudtam még nincs is a játékban.
  • tutyimutyi2
    #161
    én már töbször is találtam de csak kis házat 2 ajtóval kb 10 blokk szélesen 1 ággyal :(
  • twi452
    #160
    gondolom van olyan bolygó ahol ők élnek és szépen lebontotta a házakat :D
  • Lazarus
    #159
    repülő ökoszisztéma
  • Master91
    #158
    ez miiiiiiiiiiiiiiiii
  • LeWyTy
    #157
    Ez meg bekaphassa... jólnézki/honnan szedte a Hylotl cuccokat?
  • twi452
    #156
    hamachi sem kell hozzá, egy kis visszaolvasás a topicban és ott a megoldás :)
  • LeWyTy
    #155
    Jaaaj! jöjjön már ki a következő verzió... Hylotl(japán) cuccokat akarok!!! KÉP

    -Remélem lesznek majd nagyobb hajók is.. KÉP1 KÉP2 KÉP3
  • LeWyTy
    #154
    Hamachi
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És még az sem számít megvetted-e... de psssszt :)
  • bendr424
    #153
    Sziasztok!
    Hogyan lehet saját hostolású szerveren játszani úgy hogy más is rád tudjon csatlakozni?
    Előre is nagyon szépen köszönöm a választ

    UI: eredeti a Starbound nekem is és a barátomnak is
  • tutituti
    #152
    sajna odáig nem jutottam mert egyik mod miatt buktam a karaktert.
    Most kezdtem újra és csak a robotic crafting stationnél tartok.Még az mk3-at se gyártottam le.
    meg is lesem gyorsan.
  • LeWyTy
    #151
    Survival System??
  • tutituti
    #150
    ééés ismét köszönöm.
    Megfigyeltem hogy itt mennyire segítőkészek a starbound játékosok mint itt,mint pedig a hivatalos fórumon vagy a nexus-on.
    úgyhogy
  • twi452
    #149
    :P
  • twi452
    #148
    lehet craftolni ilyen szkafander cuccot, most meg nem mondom fejből mi a neve meg mi kell hozzá :D
  • tutituti
    #147
    én arra vagyok kíváncsi,van e olyan armor amivel levegőt kapok az űrben.modot már felraktam de ott se ment.
    Valami space cuitra gondolok amivel levegő is van,meg nem fagyok halálra pikkpakk
  • LeWyTy
    #146
    Azt tudtátok hogy ki lehet repülni a bojók légköréből és ott is vannak aszteroidák? És a "Space Heater" az abszolut0°ban is felmelegít?
  • LeWyTy
    #145
    Arra már rájöttem hogy aszteroidamezőben ha tudsz repülni általában függölegesen van egy máson vagy 5-6 épület... mindeben van fegyver... ott is előfordulnak jók. Ha tudsz repülni akkor egész hatékony.
  • twi452
    #144
    lilákat lehet ütni minibossokból kis szerencsével :)
  • LeWyTy
    #143
    Viszont csak az X bolygókon találsz lőfegyvert a ládákban.
    Ami meg engem érdekelne Tudunk valami rare epic ritka fegyverekről?
  • kemotox
    #142
    Asszem már talán alphában is, de bétában tuti. Rohanj végig több bolygón, amelyiken találsz egy vasmacskát hosszú lánccal, ott tudsz venni fegyvert. Fel kell másznod valahogy (magad alá építesz például) és lesz fenn egy hajó ami ki van kötve, ott tudsz venni majd valakitől. Sörétest nem ajánlom, elég fostos :D
  • tutyimutyi2
    #141
    béta bójgókon szerezhető már lőfegyver?
  • Fantos
    #140
    Elég ha a hajó fájlt kitörlöd.
  • nepszter1
    #139
    steamtrades , van 3kulcsért vagy 4ért kb 1600ft ra jön ki a játék :)
  • LeWyTy
    #138
    Hát ja... próbáljanak csak még valamit beletenni és még a végén meg is veszem

    Ez a vacak sokkal jobban leköt mint a Terraria... de nem értem miért.
  • Titan
    #137
    Valóban! Nagyon köszi..:) _o_ Zseniális játék és ha tényleg benne lesznek amiket ígértek, akkor...húúú
  • tutyimutyi2
    #136
    miért nem látom csillagtérképen bolygóra kattintva hogy mennyi üzemanyag kell ahhoz hogy oda mehessek?
    illetve lenne valakinek kedve multihoz?
  • Master91
    #135
    Navigation térképen teljesen ki kell zoomolni ( mikor galaxisokat csak 1 csillagnak látod ) és úgy próbáldd
  • Titan
    #134
    Skacok! Azt nem tudjátok véletlen, hogy a kézzel beírt koordinátákra hogyan lehet ugrani, mert hiába írom be és hiába van tele a tank, nem ugrik sehova csak megy a warp és ugyan ott vagyok ahonnan elindultam...
  • kemotox
    #133
    Starbound in real life
    Apexek coppert bányásznak :D
  • Eisenberg
    #132
    Kösz
  • twi452
    #131
    játssz az egyikkel egy percet és utána meg tudod nézni dátum szerint, hogy melyikkel nyomtad aztán törlöd ami nem kell :)
  • Eisenberg
    #130
    Az oké, hogy kitörlöm a fájljait de két karim van és mindkettőnek ugyanaz a neve :D
  • LeWyTy
    #129
    Pofátlanság ha egyszerre találtam meg mind a kettőt?