808
  • kemotox
    #208
    Bocsi csak nagyon változó hogy mikor érek rá, meg főleg az, hogy mikor van hozzá kedvem. Ezért lenne jó egy népes szerver, ahova ha felmegy valaki mindig összefut egy csomó emberrel. Ha vége lesz a vizsgaidőszaknak akkor majd beindul a napi 25 órás kockulás :D
  • tutyimutyi2
    #207
    a szerveren nem tud valaki oan kordinátát ahol van repülő hajó?
    egyébként kemotox szivesen jönnék veled multizni csak ahoz visszais kéne irnod hogy neked miko jó.
  • Szaruman
    #206
    Nekem az jönne be, ha tudnék csatlakozni a szerverhez...
  • Zero 7th
    #205
    Na ezaz, menjünk onnan a picsába el! Nem tudom, miért akarsz letelepedni, nekem az űrhajóra berendezett workshop és azzal nomádolás sokkal jobban bejönne egyelőre.

    Elhúzunk valahová, mint a sáskák lepusztítjuk a bolygót, aztán továbbállunk. Szerintem ez lenne célravezető, nem ez a röghöz kötődés.
  • Zero 7th
    #204
    Én egyelőre gyorsan fejlődni szeretnék, részemről az építkezés ráér addig, amíg már csak az marad újdonság a játékban. Egyelőre van mit felfedezni, kraftolni, gyűjtögetni, az építkezés egyelőre engem nem hoz lázba.

    Szaruman kollega röhögött is nagyot, mikor fúrtam a földbe egy lyukat, lebasztam egy ágyat, egy ajtót a bejárathoz, és közöltem, hogy kész a házam... :P
  • Szaruman
    #203
    annyira*
  • Szaruman
    #202
    Leástam a balrogig, de annyi lószar sincs a bolygónkon, h el sem tudod képzelni^^
  • Zero 7th
    #201
    Heh, ne bénázzak, bazz... Mintha a bénázáson múlna és nem azon, hogy még hozzád képest is el vagyok maradva felszereléssel, nemhogy a béta szektorhoz képest... :P

    Mi jót csináltál ma? Lenyúlom a nyersanyagod felét este? :D :P
  • Szaruman
    #200
    Most az elmúlt fél órában ritkamód szarakodik a szerver. Lagtenger, másodjára baszott le.
  • kemotox
    #199
    Be szoktam köszönni, és mindig ugyanaz az emberke ír vissza:D Építünk valami oláh nagy földalatti titkos bázist valami kis eldugott bolygóra?
  • Zero 7th
    #198
    A magyar szerveren. Átnéztem tegnap a hozzá tartozó TS-re is, voltak ott ketten, de egyelőre nem köszöntünk be, maradtunk a saját TSünkön.

    Az meg sztem nem baj, ha nincsenek túl sokan, ez nem az a játék, hogy igényelje a népes szervereket. A hátam közepére sem hiányozna, hogy valami kalóz genyók véletlenül rátaláljanak a bázisra, és elhordják a cuccokat meg berendezést... :P

    Azt egyébként honnan tudod, hányan vannak a szerveren?
  • kemotox
    #197
    Hol toljátok? Beszállnék ha lehet. Ezen a magyar szerveren egy emberke szokott csak lenni :D
  • Szaruman
    #196
    Ne bénázz :D Már összeraktam a refineryt, meg 1-2 okosságot, szóval ha este fölmászol, akkor nem kell szenvedned, h legyen 200 pixeled :D
  • Zero 7th
    #195
    Köszi, közben tájékozódom wikin is, láttam, hogy lehet ilyet. Apró gond vele, hogy azt megépíteni is sok pixel, meg hogy ércem sincs sok fölösleg. De nem para, majd megoldódik, csak játszani kell sokat. :) Remélem haverom egész nap vadul bányászik, és estére felvet minket a nyersanyag és a pénz... :D

    A szerver frissítését meg egyelőre szerintem tekintsük nem létezőnek, amíg biztosat nem tudunk róla. Én tegnap annyit tapasztaltam, hogy MINTHA egy kidobódás után visszacsatlakozva újratermelődtek volna a szörnyek, meg a terep. Az tuti, hogy volt egy ilyen nagy, fehér pörgő basz, ami felrobban, ha ráklikkelsz (tényleg, az mire jó egyébként?), és az újratermelődött reconnect után.
    De fogalmam sincs, hogy a dolgok egyébként hogyan respawnolnak, hogy ez természetes volt-e, vagy szerverrestart, mert nem ismerem még a játékot ehhez eléggé.
  • tutyimutyi2
    #194
    Zero van olyan gép amivel a oixeledből kis blokkot csinálsz és akkor nem veszik el illetve amit mondtak elöttem hogy van refinery én pl azt csinálom hogy a cooperből rengeteg van azokat beszedem és egy cooper ore 5 pixel-t ér.
    A magyar szerón én tegnap találtam egy kis dungit vajon az is frissitve lett?
  • twi452
    #193
    1 arany ha jól emlékszem 25 pixel úgyhogy érdemes összeszedni az értékesebb érceket :)
    de magasabb szintű bolygókon a dögök is többet dobnak úgyhogy azért összejövöget persze meghalni nem érdemes :D
  • kemotox
    #192
    Lehet nem is volt bugos, egy csávó mondta akivel találkoztam a szerón. Én nem mentem más bolygókra.
    Pixelt majd lehet csinálni valami refinery nevű cuccal, azzal elég gyorsan jön asszem.
  • Zero 7th
    #191
    Tegnap tényleg ledobált párszor, de szerintem szintek vannak, átmentünk béta kvadránsba, és a mobok egy érintésre a HP háromnegyedét ütik le. Szal szerintem van szint.
  • Zero 7th
    #190
    Valami jó tipp biztonságos pixel farmolásra? Feszt meghalok, és bebukom azt is, amit nagy nehezen összekuporgattam. Lehet, hogy túl hamar mentem tier2-be..?
  • Terawatt
    #189
    Csontisarit én úgy vertem agyon, hogy csináltam 1 vastag falat fölém olyan magasra, hogy a tűzokádása bőven ne érjen el. Innentől kezdve csak egy pár blokknyi résen keresztül lőttem. Persze ez nem a fun, hanem az effektív kategória a boss megölésére.
  • kemotox
    #188
    Én néha-néha felnézek de tegnap újraindult a szerver vagy mi, és bugos is volt ráadásul, minden bolygó egyes szintű volt, nemtom hogy azóta ki lett-e javítva.
  • Zero 7th
    #187
    Eheh, beszarok.

    "És vágjátok ki az erdő legnagyobb fáját ezzel a kis heringgel!"

    :P :D
  • Zero 7th
    #186
    Hirtelen felindulásból megvettem.

    Remélem a magyar szerver nem csak egy futó lelkesedés, és megmarad hosszú távon is. Haverral oda vettük be magunkat, elkezdtünk kifosztani egy naprendszert... :)

    Jár oda valaki közületek?
  • kemotox
    #185
    Legutóbbi peccsben beraktak olyan dolgokat amik addig csak modokkal voltak elérhetőek, szóval simán.
  • tutituti
    #184
    most beszartam hogy jár a szám aztán én tévedek,lecsekkoltam pár helyet azért :D
    Mondjuk csak az airshipek miatt néztem meg őket.
    Annyiban viszont igazad van hogy a modok miatt néhány nem ott van ahol kellene lennie pl. a naprendszerben van a,b,c,d bolygó és a c-re írja de a d-n van.

    Amúgy most "öltem" meg a csontisárkányt.kellett az npc-k segítsége.remélem kövi patchnél a questek száma nőni fog valamicskét.

    Amúgy nem tudja valaki hogy a legnépszerűbb modokat is tervezik belerakni? mert elég sok jó ötlet van
  • LeWyTy
    #183
    Na jó... de... át lehet állítani

    My bad
  • LeWyTy
    #182
    Az utóbbi verzióváltásnál újra generálták a világot.
    Az aktuális verzió az Angry Koala.
    Az Angry Koala nem szerepel ebben a doksiban :D
    Nem tettem elhamarkodott kijelentést.
    Vagy szerencséd volt, vagy máshogy értették az újragenerálást.
    Ennyi
  • tutituti
    #181
    Gondolom nem is próbáltad ki.

    Nálam jó ha kettő nem volt jó a többi mind tökéletes volt.
    Ne tégy elhamarkodott kijelentéseket!
  • LeWyTy
    #180
    Ebben az a szép hogy semmire sem jó.
    Mivel Ez régi worldhöz lett írva.
    Azt pedig minden updatenél frissítik.
  • tutituti
    #179
    google doksi a különböző bolygókról amin van valami érdekes
  • Animus
    #178
    Hejhóó! :))

    Egy kis érdekesség a Starbound Hungary háza tájáról. Most röffent az új szeró is 64 slottal csak magyaroknak. Hajrá! :)

    Starbound Hungary
  • Thaddeus
    #177
    Köszi Volf!
  • Volfram42
    #176
    http://starbound.gamepedia.com/Race
  • Thaddeus
    #175
    A többi faj speciális képességeit honnan tudhatom meg?
  • kemotox
    #174
    A faji adottságos peccs előtt majomemberrel mentem és annak is volt. Mostmár akkor csak az embereknek van ilyen?
  • KiruHoshino
    #173
    Ez a Human faj különleges adottsága.
  • SötétBarom
    #172
    Passzmek :c

    :D
  • kemotox
    #171
    Két inventory van he! :D Van egy valami alapanyagos rekesz is vagy mi, nemtom, a lényeg hogy oda is pakolgat.
    asd

    Valaki multi? Baromira rákaptam ezekre az építgetős játékokra (Starbound, Terraria, Minecraft), építhetnénk valami überfasza városkát:D
  • twi452
    #170
    ilyenbe még nem futottam bele de még messze van a késztől, legalábbis rengeteg dolgot terveznek még bele
    bugok előfordulhatnak persze vagy csak elhasználtad őket :D
  • SötétBarom
    #169
    Ez még ennyire beta, hogy egy csomó dolog csak úgy eltűnik ? Pl hiába craftolok téglát, nem jelenik meg sehol.. Illetve pont most tűnt el az inventorymból 9 iron bar..