808
  • twi452
    #288
    Megjött az új patch :)
    http://playstarbound.com/changelog-for-v-furious-koala/
  • tutyimutyi2
    #287
    hát igen sajna van mikor nem jó
  • John Titor
    #286
    Kétszer próbáltam egyszer sem volt jó a szerver.
  • tutyimutyi2
    #285
    nézd meg a második oldalon a 178-as kommentet
  • John Titor
    #284
    Nem tudtok valami magyar szervert ? :D
    Vagy valaki multi ?
  • tutyimutyi2
    #283
    azok is akik ezt készitették nagyon örülhetnek hogy törlés lesz XD
  • 3lm0
    #282
    Ha jól emlékszem akkor mikor felugrasz rá nem megy sehova (esetleg ha futás közben ugrasz akkor majd arra visz).
    Az a lyuk a lávában nem volt olyan nehéz, először kirakta teljesen kővel, földdel, stb, majd a közepét kiszedte. Ha puha anyagot használt a közepéhez , nagyon gyorsan ki tudta bányászni újra.
  • tutyimutyi2
    #281
    a skyrail csak akkor megy ha a jobrát vagy a balrát nyomjuk?
    illetve az eltaerthatott egy ideig mire a lávába megcsinálták azt a lyukat
  • 3lm0
    #280
    Mivel a Mech az egy Tech így bármelyik faj tudja használni.
    Ahhoz a Skyrail rendszerhez igencsak kellett anyag, de ez nem olyan nagy probléma, ha többen játszanak és meg van beszélve, gyorsan össze lehet szedni. Titanium bőven akad, szenet meg fából lehet égetni végtelen mennyiségben.
    Én úgy tudom hogy igen a láva a legalja (ha nem így van javítsatok ki).
    Gondolom a videóban látott alagutat kézzel, fentről lefele építették ki és utána tették bele a Skyrailt.
  • tutyimutyi2
    #279
    1. mégis hány milla durastell kelhet egy ienhez?
    2. a láva az a bolygó legalját jelzi?
  • Terawatt
    #278
    Highway to hell- skyrail tekerj bele 3:20ig és meglátod mire jó.
  • tutyimutyi2
    #277
    illetve ha építek skyrail-t akkor azon lógva megyek vagy miben jobb mint a sima platform?
  • tutyimutyi2
    #276
    lehet hogy hülyeség de floran-nal lehet human vagy apex mech-et használni?
  • tutyimutyi2
    #275
    hát jelenleg is alpha szektorban mozgolódok steel hunting bow-al vagy mivel de csak hús meg holiday spirit esik.
  • twi452
    #274
    egy sima egyszerű otromba nagy rambokés :D
    Hunting Knife

    ha gyorsan akarsz bőrt farmolni és már azért tovább jutottál a játékban és van komolyabb íjjad akkor vissza kell menni alpha szektoros bolygókra aztán körbefutni és mindent leölni ami útbaesik :)

    egy jobb íjjal egy lövés egy mob, vagy a késsel is végigszaladhatsz úgyis már van jobb páncélod és meg sem érzed ha megütnek ezek az alacsony mobok :)
  • tutyimutyi2
    #273
    öm mien a vadász kés?
  • twi452
    #272
    Minden fegyverrel dob már húst az egyik korábbi patch óta csak kis valószínűséggel :)

    Íjjal és a vadászkéssel szinte mindig dob húst (van amikor semmit se) és néha bőrt is, viszont ezekkel semmi mást nem fog dobni csak ezt a kettőt :)
  • tutituti
    #271
    van olyan kard ami mellett egy villám jel van.Az kilő magából egy bizbaszt.ha nem csapod meg csak azzal ölöd meg akkor is dob húst.Vagyis nekem dobott régen.De az előző patch óta már ritkább.
  • twi452
    #270
    íjjal és hunting knife-al húst dob és néha leather-t, máshogy ha jól tudom nem lehet szerezni
  • tutyimutyi2
    #269
    ha ijjal akkor csak hust képes sajna
    am kurvajó hogy vannak azok a nagy méretű kapszulák amik valami buffot vagy debuffot adnak és már régóta nem müködik egyse erre most hogy volt 12k pixelem persze egyből jó volt a mérgező és már a füstje megölt
  • twi452
    #268
    lehet belőle egy páncélfajtát csinálni de ahhoz még kell találnod 1-2 ilyen laboratóriumot :)

    leather-t meg csak akkor kapsz ha íjjal vagy vadásztőrrel ölöd meg a mobokat :)
  • tutyimutyi2
    #267
    am mennyire számit ritkának az hogy találtam egy nagy méretű sivatagi bolygón egy robotos földalatti bázist és ott volt egy nagy köralaku terem amiben 1 piros szürke henger amire mikor e betüt nyomtam kilőtt magából 9 antimattert?
  • tutyimutyi2
    #266
    az a baj hogy már bármit ölök semmiböl sem jön a leather
  • twi452
    #265
    Ruhával :)
    A Yarn Spinner-rel lehet már az elején csinálni egy [URL=http://starbounder.org/Snow_Infantry_Set]téli "páncélt"[/URL] ami a durva hidegben is sokat segít viszont páncélzata nem nagyon van neki :)

    Aztán ahogy haladsz a rendes páncélok is egyre jobban fogják bírni a hideget ha pedig kevés akkor feldobod mondjuk a sapkát aztán annyi elég is szokott lenni.
  • tutyimutyi2
    #264
    am ha csinálok és a hátmra rakom azt a cuccot ami ojan hogy lámpa 1 boton és elmek egy havas bolygóra akkor nem fagyok meg?
    illetve ha ez nem akkor mivel érhetem el azt hogy ne keljen fojton tüzet leraknom hogy ne fagyak meg?
  • LeWyTy
    #263
    Aegisalt csak 5-6lvl es bolygókon van.
  • Zero 7th
    #262
    Azt nem árt tudni, hogy az adott szint "fő" érce threat leveltől függ. Szén, réz, ezüst és gyémánt minden bolygón van. Ezen felül threat leveltől függ, hogy mi az érc, az elején vas, aztán titánium, stb, szép sorban felfelé rubiumig, ami level 10. A radioaktív ércek is hasonlóan működnek, de ott nem olyan éles a határ, akár kétféle is lehet egy bolygón.

    De egy rubiumos bolygón nem fogsz semmi más ilyen ércet találni, csak rubiumot meg az alap ásványokat. Ha pl vas kell, akkor vissza kell menned az alfa szektorba, mert az csak ott van.
  • BuriP
    #261
    Megoldva! A komment utáni első bolygón szó szerint ráestem. XD
  • BuriP
    #260
    Aegisalt hol találok? Két napja túrom az x szektor bolygóit rubium, és cerulium már a fülemen folyik ki de ezt nem találom sehol, pedig láváig lemegyek.
  • twi452
    #259
    We’re still working on a few things, so you can expect the patch in about a week’s time. Not all patches are going to take this long, of course.
  • tutyimutyi2
    #258
    kb mikorra várható az update?
  • tutyimutyi2
    #257
    pedig olyan szivesen megtartottam volna a mikulás jelmezt :(
  • twi452
    #256
    igen most törölnek mindent de átdolgozták a mentés rendszert úgyhogy több karakter törlés nem lesz az updatekkel a jövőben
  • Zero 7th
    #255
    Igen.

    Én szerintem most teszem félre a játékot, majd néhány hónap múlva megnézem, hogy áll.
  • tutyimutyi2
    #254
    szoaval az a karakter vesztést ugy kell értelmezni hogy jön az új patch és akkor minden törlődik?
  • Zero 7th
    #253
    Erről jut eszembe, amikor benéztem egy német szerverre, ott egy kurvanagy, felépített városban kezdtem, ami tele volt pléjerrel. Ha lebontom a városukat és rajzolok a helyére egy faszt, akkor mi történik? :P

    Csak mert mintha kicsit kevés lehetőség lenne a játékban a grieferek ellen...
  • Zero 7th
    #252
    PvP mód kéne, ahol a csak partyn belül nincs friendly fire. :)
  • Terawatt
    #251
    "New game modes! Permadeath and drop-everything-on-death modes."
  • twi452
    #250
    De úgy tűnik utoljára :)
    És lesznek revolverek meg kézigránátok stb stb stb :D
  • Zero 7th
    #249
    Yay. Azért megoldják nekünk a fejlesztők, hogy ha nincs is sok mindent csinálni a játékban még, azt legalább sokszor végigcsináljuk. :P

    Tegnap pont "kész" lettem, maxos felszerelés, sok nyersanyag, felszerelt űrhajó. Akkor ez megy a levesbe. :)