808
  • cataflam02
    #88
    Rájöttem erre is XD
  • cataflam02
    #87
    Brain Extractort hogy használom ? :D
  • cataflam02
    #86
    Kösz
    Közben megtaláltam én is :D Elég sok szart kell összeszedni.
  • kekeN7
    #85
    Ilyet.
  • cataflam02
    #84
    Mit kell ahhoz csinálni, hogy fúrót meg ilyeneket is tudjunk craftolni ?
  • kemotox
    #83
    Sziasztok!
    Hatalmas ez a játék!!! Mindjárt meg is veszem azonnal, annyira tetszik:D Tudni kell rólam, hogy alapvetően eléggé türelmetlen, "dolgokathamarmegunós" típus vagyok, így akármennyire is tetszett a minecraft meg a terraria alapötlete, hosszú távon egyik se tudott lekötni. Ezt a játékot viszont néhány napja "kikölcsönöztem" ncore-ról, és azóta tolom. Nagyon jó cucc. 15 dolcsit bőségesen megér.

    Melyik szerveren toljátok? (Alias szokásos kérdés, "hol van sok magar?")
  • cataflam02
    #82
    Valaki multis móka ?
  • cataflam02
    #81
    Csináltam off topicot a játéknak
    Beszélgetés a virágbolti verizórol.
  • twi452
    #80
    én most sajátot szeretném letesztelni

    a gond a "gyáriakkal" hogy szét vannak barmolva a bolygók :D
    olyan szakadékok meg járatok vannak már ásva h megőrülsz :D
  • Master91
    #79
    ezaz, fent vagyok az 1. szerveren :D ti melyiken?
  • ToCsEk
    #78
    nemkéne valami off topic?:D én 5ösel toltam semmi bug nem volt ércek jók voltak
  • Master91
    #77
    már meg van nekem is , de haver szerint ebbe is szarok az ércek
  • twi452
    #76
    küldtem egy ip-t teszteléshez, megnézni hogy működik-e egyáltalán ilyen egyszerűen a multi :)
  • cataflam02
    #75
    Kint van az új patch én is most szedem, ha lesz valaki multis móka törtel, akkor én is csatlakoznék.
  • Master91
    #74
    lol :o
  • ToCsEk
    #73
    nah srácok leszedtem én is virágboltit, kipróbáltam nem rosz de amenyire ráfüggtem streameken hogy nah bazz ez kell nekem, annyira nem is tudom nem hozott lázba :D igaz beleraktam 4órát :D körbefutottam 2bojgón és ami találtam ércet azt kibányáztam nah meg kicsit vakondkodtam :D ott is találtam jóságokat :) jó cucc, mérgező vízbe mennyiszer belestem :D mobok is öltek, volt hogy járatba mentem vissza és lezuhantam tök magasról insta die :D nah akkor majd én meg mutatom lvl5ös bolygó havas aha mentem 10secig majd insta halál, megfagytam nem kicsit :D
    végülis nem rossz game, csapatban biztos jobb, lehet beszerződnék valaki mellé :D
  • twi452
    #72
    már van 5-ös :P :)
  • Master91
    #71
    tehát törtel lehet joinolni?

    4-es patchem van, még is azt írja hogy a server 622-est használ, én meg 621-est
  • twi452
    #70
    ezért kell haverral partizni :)
    egy kis lag mondjuk néha szokott lenni

    saját szerverhez meg elindítod a starbound_-server -t és te localhosttal (127.0.0.1) tudsz magadhoz kapcsolódni a többiek meg elvileg a rendes ip címeddel
  • Master91
    #69
    SG-esekkel legyél partyba csak :D
  • Scharnhorst
    #68
    Saját szervert jobban preferálnám mint az általánost, még a végén kirabolnak, mert sajnálatos módon a hajón lévő cuccokhoz bárki hozzáférhet akivel partiban vagyok :P :D
  • twi452
    #67
    http://starbound-servers.net/server/99/

    én ezen szoktam rohangálni, global chat alapján mások is vannak itt-ott :)
  • twi452
    #66
    vagy lehet tökölni saját serverrel de nem szükséges :)
    kinézitek az ip-t bemásoljátok és már fent is van törttel is
  • twi452
    #65
    http://starbound-servers.net/

    innen kinéztek egy servert felmentek rá és hajrá :)
    játékban a bal fent a fejed melletti + ikonnal tudod meghívni a haverod :)
  • Scharnhorst
    #64
    Nekem eredeti szóval pláne nem tudom :D :D Kell hozzá biztos valami leírás ha lehet egyáltalán.
  • cataflam02
    #63
    Hülye vagyok, leírás alján van, hogy működik.
  • cataflam02
    #62
    Épp most jött ki kalóz öbölbe a legújabb patch szedem is már lefele, bár nem írják, hogy abba működik-e a multiplayer.
  • twi452
    #61
    csak szedd le hozzá az új kis patch-et :)
  • Scharnhorst
    #60
    Úgy kissé nehéz elindulni bármerre is :D
  • cataflam02
    #59
    Fogalmam sincs :D Még nem próbáltam.
  • Scharnhorst
    #58
    Nem tudom, hogy azzal, hogyan működik. :) Gondolom hamachi meg hasonló nyalánkságok kellenek. Vagy nem :D
  • cataflam02
    #57
    Virágbolti verzióval jöhetek :D
  • Scharnhorst
    #56
    Valakinek lenne kedve játszani multiba?
  • Master91
    #55
    igen értelek :D


    én még azt is beraknám hogy ha bolygóra kattintasz ,valami Note-t lehessen már írni
  • twi452
    #54
    igen ezt csinálom de ha kizoomolsz azért látod h milyen kurvasok helyre lehet menni :D ott a térképen lenne jó ha már jelölné h jártam ott :D
  • cataflam02
    #53
    Valaki holnap multi virágbolti verzióval ? (elvileg működik).
  • Master91
    #52
    ahogy le spawnolsz a bolygóra építs pár blockos valamit 1 fáklyával, legalább már tudod akkor hogy már voltál ott
  • twi452
    #51
    én már találtam néhány ércet eddig :D

    ami nagyon kéne az egy jelzés, hogy melyik bolygón voltam már..
    most keresek a beta szektorban egy bolygót mert kell olyan lila matter block egy nagyon fasza armor sethez..de amikor ott jártam még nem tudtam h kelleni fog úgyhogy csak néhányat vettem fel véletlenül :D
    és most fingom sincs hol volt a hely :D

  • Master91
    #50
    Hmh. Hát, remélem hogy akkor így lesz, mert pl. 2-es holdon vagyok , nem is kicsin, és kb. lófaszok vannak a föld alatt.
  • twi452
    #49
    Van olyan bolygó ahol én sem találkoztam egy árva darabbal sem, máshol meg roskadásig :)
    Nálam pl az induló bolygón viszonylag sok volt ezüstből és aranyból is.