22981
7 Days To Die
Jelenlegi stabil verzió:alfa21.2

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I A22 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!

Alfa22 megjelnés 2024 nyara!
  • Ironman2
    #528
    Jól szétszedték a zombik:

  • Ironman2
    #527
    szép kis híd:

  • Ironman2
    #526
    Meglepi Coronado felé:




  • Ironman2
    #525
    Hopp! esés közben!

  • Ironman2
    #524
    általában mikor egy 3.ember csatlakozik,akkor szokott nálam is eltünedezni minden a képről
  • Ironman2
    #523
    okés,tényleg meg kéne próbálni majd új pályával,holnap keress majd meg mikor ráérsz 19 után!
  • IXEMGabeo
    #522
    elteszem azt a mentést...

    nem szart be, pusztán sok a hiba még mindig
  • Ironman2
    #521
    mi lenne amúgy ha ujat kezdenénk holnap? lehet a mentés beszart rendesen? igaz sok munka van benne,sajnálnám is
  • Ironman2
    #520
    fingom sincs,tényleg annyi volt! egy vagon zombit kiirtottam,és szétszetdtem a házat is vele,ahogy látod! pedig most raktam fel ujra nemrég,és nem állítottam benne semmit se
  • IXEMGabeo
    #519
    79??:D hogyan?
  • Ironman2
    #518
    na itt megpihenek:

  • Ironman2
    #517
    Az érdekes volt!! 79 shotgun tárat találtam az egyik házban,kicsit szét is amortizáltam mindent!

  • Ironman2
    #516
    na egy kis rádióaktiv csapda:

  • Ironman2
    #515
    erre kiváncsi vagyok amúgy hatnak-e a zombikra? érdekes lenne ha megdöglenek tőle,mert akkor elég ha ilyennel vesszük körbe a bázist.DD
  • Ironman2
    #514
    hehe,egy kis rádióaktiv föld gyüjtögetés:


  • Ironman2
    #513
    ez amúgy mitől lehet? valaki tudja,vagy bugos az egész szar:

  • Ironman2
    #512
    mondjuk egy alfától mit várjon az ember,és ezért fizessek 35 dollárt?
  • Ironman2
    #511
    ilyen volt amúgy nekem is egyszer-kétszer
  • Ironman2
    #510
    DDDDD
  • IXEMGabeo
    #509
    nem tudok képet beszúrni, de örülök neki

    akkor így tessék megnézni a "szépségeket"

    egyeske

    ketteske

    hármaska

    négyeske

    kezd a tököm tele lenni, hogy egyik hiba után jön a másik...
  • IXEMGabeo
    #508
  • Ironman2
    #507
    azok nincsenek!
  • IXEMGabeo
    #506
  • IXEMGabeo
    #505








    1.1 szépségei?
  • Ironman2
    #504
    már elcsesztem,mert nem kerestem kaját,2 napot birtam ki igy
  • Ironman2
    #503
    hát ez hihetetlen,dupla tüskés csapdával vettem körül a házat,és beugrottak.DDD ez a pattogós effektus nagyon szar lett! egyhelyben ugrálnak le fel,az egyik meg felugrott a tetőre is,akkorát néztem mit a fene.sima háztetőre felugrott
  • IXEMGabeo
    #502
    majd holnap...
  • Ironman2
    #501
    Ha itt vagy,lesd meg gyorsan mit csináltam,lépj be,mert 23 után kiszállok.DD
  • Ironman2
    #500
    PFFF,nem ezt lehet amúgyis szerkeszteni az xml fájlban már mióta,ott van a data/config mappában,meghatározhatod miből álljanak a cuccok,igaz egy kis csalás is,de személyre lehet szabni a craftolást
  • IXEMGabeo
    #499
    lool, ez a creative mode?
  • Ironman2
    #498
    eh,vagy inkább 80 lőszert gyártson 8 helyett.király!!
  • Ironman2
    #497
    na ebben a sorban kell átirni,és ezentúl 2 ironingot kell hozzá,de lehet amúgy könnyíteni is a recepten,mondjuk legyen 4 bot-egy shoti lőszer.DDDD

  • Ironman2
    #496
    ki is probálom
  • Ironman2
    #495
    a leadingot-ot meg el is lehet hagyni az xml fájlban,vagy átirni ironingot-ra,és máris lehet shotgunlőszert gyártani,akkor nem is kell foglakozni az olommal
  • Ironman2
    #494
    amúgyis irtuk már hogy hamachin melyik szobában vagyunk,olyan hülye nem vagyok hogy a saját ip cimemmel lépjek be a játékba
  • kemotox
    #493
    Wut?
  • IXEMGabeo
    #492
    Ambrus

    még a végén lenyomoznál minket:DDD
  • Ironman2
    #491
    akkor ez nagy hiba,gondolom hamarosan javítják
  • Ironman2
    #490
    nem ti,hanem gyárileg nincs benne.DDDD
  • Master91
    #489
    Nem töröltük, hanem "új " játékunk lett :D

    Át írtuk, működik.