22981
7 Days To Die
Jelenlegi stabil verzió:alfa21.2

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I A22 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!

Alfa22 megjelnés 2024 nyara!
  • IXEMGabeo
    #327
    csatlakozz szívesen látunk bárkit

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    tedd fel a hamachit és írd be így a dolgokat

    7daysroom

    jelszó: die



    viszont márcsak 1 hely kiadó, mert mijki, Qweqwe, Vasember és én vagyunk maximum 5 ember lehet 1 szerveren.
  • Ironman2
    #326
    nyúlpörköltet amúgyis szeretem!

    szarvast viszont csak távcsövessel lehet lelőni,de egy golyó nem is elég neki,akkor is elugrál,utána meg kell megint várni mig lepihen
  • Ironman2
    #325
    nyulakra is szoktam vadászni,szerencsétlenek hangosan visítoznak mikor megdöglenek,de ez van,túl kell élni a napokat,ez nem állatvédő játék.ehe
  • Ironman2
    #324
    gabeo csinált fasza ültetvényt a föld alá,a kajával nem lesz gondunk,mivel azok újra kinőnek,azt nem is tudtam viszont hogy a napok elteltével erősödnek a zombik,azt hogy többen lennének az szerintem nem igaz,mert már az első nap éjjel is sokan rohamoztak minket
  • Ironman2
    #323
    nappal gyüjtögetünk,éjjel meg épitjük tovább a kazamatrendszert.DD
  • Ironman2
    #322
    szombaton ráérek egész délután,meg este is,sőt vasárnap is,úgyis bennt vagy a szobában,akkor 4-en nyomulunk:)
  • mijki
    #321
    *játszanék
  • mijki
    #320
    Én is jétszanék veletek, csak elég későn szoktatok játszani. De most jön a hétvége, ha péntek este nem is, de hétvégén játszhatunk! :)
  • Ironman2
    #319
    dehogyis oktatsz,ha van valami tipp,akkor jöhet úgyis.))
  • Since
    #318
    Ok elvileg fel léptem, nem annyira ismerem Hamachit. A 313-as hozzászólásommal nem akartalak kioktatni sorry :)
  • Ironman2
    #317
    Hamachin vagyunk:

    7daysroom
    jelszó:die
  • Ironman2
    #316
    majd jönnek a falmászó,és repkedő zombik,na az nagyobb kihivás lesz!amúgy érdekes hogy meggondolják magukat a rohadékok,és elkezdenek lefelé ásni.látom ahogy potyognak a törmelékek a fejemre
  • Ironman2
    #315
    gyorsmenüben csak a legszükségesebbet tárolom amit éppen használok,a többi az inventoryban van.Sőt ha gyüjtök farönköket vagy bármi mást,akkor áthúzom az inventoryba rögtön,nehogy közben elhalálozzak.Jöhetnél amúgy hozzánk,majd Gabeo megmondja,egyelőre én se tudom folytatni,mert elaludt a host.DDDD
  • Ironman2
    #314
    Köszi,rendes vagy,de már 2 le van rakva,egy a bázison,egy az alagútban lévő helységben,bárhova teleportálhatok
  • Since
    #313
    Erre találtam egy jó módszert. Leraksz egy sleeping bag-et három különböző területen és újra spwanolhatsz (suicide) ha kell valamilyen resource, természetesen a hotbart érdemes előtte kitakarítani mert elvesznek a cuccok :)
  • Ironman2
    #312
    Harmadik vége meg a sivatagban van,azt nem is irtam.Olyan helyen ástunk le ahol viszonylag közel van 3 különböző terület
  • Since
    #311
    Nem rossz :)
  • Ironman2
    #310
    Egyelőre 2-en vagyunk,Gabeonál van a host,ő eldönti majd kiket vesz be,vannak tervek a pályán azokat kell folytatni,nem céltalanul pusztítani,meg öldökölni.GYüjtögetni is sokat kell.Rengeteg láda van,és lesz is.Igazi csapatmunka van ott! Most az alagútrendszert csináljuk,hamarosan kiérünk a 2 végéhez,egy házhoz,ás a város elött fog feljönni.Mindegyik kijáratnál lesz egy erőditmény.Éjszaka felügyelni kell majd ezeket nehogy betörjenek a zombik az alagutakba.D
  • Since
    #309
    Nemtudom hogy van-e magyar dedicated server, viszont jó lenne multiban játszani másokkal :)
  • Master91
    #308
    Van aki tovább lép minecraftozni a játékba :D
  • Since
    #307
    Multiban játszotok?
  • Since
    #306
    Érdekes, akkor mi értelme van a játékban ha nem támadják meg ezeket a materialokat?
  • Ironman2
    #305
    félelmetes!!!
  • Ironman2
    #304
    jó kis erődítményünk készülget.alatta hatalmas katakombarendszer ami elér a városig,és a sivatagig is.D


  • IXEMGabeo
    #303
    attól függ miből építetted, mert vannak anyagok melyek olyan keménységűek, hogy otthagyják és inkább leásnak...

    én pl nem láttam még, hogy concretot vagy metaltrussingot valaha is szétvertek volna
  • Since
    #302
    No közben leástam teljesen méylre illetve építettem a felszínen egy kis erődítményt. Viszont ami furcsa hogy az erődítmény közelébe nem is mennek, hanem valahol elkezdenek ásni...
  • IXEMGabeo
    #301
    ha közelebb mész hozzájuk akkor lejönnek nyugi:) attól függ, hogy ástál le, ha függőleges járatot csináltál akkor nehezen tudnak lemenni elkezdik verni a berendezést

    amúgy előbb utóbb le tudnak ásni ezért kell folyamatos védelmet csinálni, mert szívós gecik:)
  • lammaer
    #300
    Höh, akkor még a favból is kivehetem egyelőre. Köszi ;)
  • gvarga12
    #299
    legutobb 2014 majust olvastam asszem, de ez szerintem eleg optimista becsles
  • lammaer
    #298
    Van információ arról hogy kb mikorra tervezik kiadni?

    Alfa/béta nem nagyon érdekel, kb pont kiégnék mire kijön a full élvezhető játék :D
  • Since
    #297
    Látom mindenki játszik :)
    Építettem egy föld alatti "bunkert", és azt vettem észre hogy a zombik nem jönnek utánam. Ott állnak a lejárat előtt és nem csinálnak semmit. Ez normális, vagy szerintetek ez egy bug? Ti már találkoztatok ilyen jelenséggel?
  • Since
    #296
    Egy idő múlva a resource-ok "újratermelődnek"?
  • IXEMGabeo
    #295
    Hamachival szárszor gyorsabb a játék, nincsenek megszakadások...és jó végre csatlakozott lenni nem pedig host. Nekem is könnyebb így...
  • Ironman2
    #294
    hát igen,a hálózsák a mentési pont.sajna a minecrafttal nem játszottam,állítólag abban is igy van
  • IXEMGabeo
    #293
    TNT robbantgatás nagy poén:) sok yuccát kéne gyűjteni
  • Ironman2
    #292
    gagyi az egész!!
  • Ironman2
    #291
    milyen a cset ablak??? nálunk nem ilyen.amúgy mindjárt belépek!
  • IXEMGabeo
    #290


    elvannak:DDDD
  • Thomasovics
    #289
    linkelve van a wiki a fórum tetején
  • Since
    #288
    A crafting rendszer picit átláthatatlan a számomra, találtatok valamilyen tutorial oldalt ami használható? Köszönöm!