22981
7 Days To Die
Jelenlegi stabil verzió:alfa21.2

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I A22 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!

Alfa22 megjelnés 2024 nyara!
  • IXEMGabeo
    #608
    ritkán

    inkább az ültetvényekből van bőven kaja abból is az áfonyás süti a legjobb...attól nem lesz szomjas az ember
  • Master91
    #607
    van az a shotgun amire nem tud nemet mondani Bambi :D
  • Ironman2
    #606
    na majd este folytatom.csao!
  • Ironman2
    #605
    abban a kék házban voltunk 4 napot,szét is baszták rendesen!! nem győztem foltozni
  • Ironman2
    #604
    én a malacokat szeretem! szarvast nehéz kilőni,azt csak távcsövessel lehet!
  • Ironman2
    #603
    osztály vigyázz!!




  • Master91
    #602
    vadászni szoktatok? nyuszi/szarvas?

    Annyi szarvast felhalmoztunk, hogy nem igaz.

    Olyan pörköltet csinálok hogy a zombik nem minket akarnak meg enni hanem a főztömet :D:D
  • Ironman2
    #601
    csoportképek:



  • Ironman2
    #600
    nyugi!!! nálunk semmi se lesz lehetetlen!!
  • Ironman2
    #599
    DDD,akkor majd folyamatosan menekülni kell ha a metaltrussingokat is szétverik,meg a concretet is
  • Ironman2
    #598
    Ja,és némely helyen összegyülnek egybe,mikor visszamegyünk,már vagy 50-en jönnek onnan,pl a háznál kicsit meglepődtem:

  • Master91
    #597
    ezt nem nevezném elbaszásnak, sztem tuti lesz/van ilyesmi hogy napról napra erősödnek, és gondolom próbálgatják

    lesz majd ugye a falmászós zombi meg még kitudja mik.
    Szar lenne, ha 50. napodat az atom bunkerben úgy éled meg, hogy 0 gondod van a zombikból.
  • Ironman2
    #596
    mert átugrálnak a tüskéken,vagy ennyire szívósak lettek?
  • IXEMGabeo
    #595
    előző játékban az volt a mákunk, hogy a 2., 3. nap megépítettük a bázis egy részét, amit körbevettünk azután márcsak áskálódtak másutt, de ennek ellenére úgy érzem, hogy szívósabbak és a tüskék nagyon gyorsan elkopnak...
  • Master91
    #594
    ez miért elbaszás? :D
  • Master91
    #593
    1 akna 1 zombira jó csak

    asszem 3 féle van, a legkisebb 1 zombit visz el, de nem rongálja a környéket

    közepes is 1 zombit visz el ( talán sebez még 1-2őt?) de hagy 1-2 lyukat

    legnagyobb meg azt hiszem képes nagyobb területi sebzésre, de kráter marad

    haverom a legkisebbet szokta lerakni, a kék kis szart, a legkisebbet
  • Ironman2
    #592
    ja,valamit nagyon elbasztak a készítők!
  • IXEMGabeo
    #591
    baszhatod, ha felrobban és jönnek majd még:D ahhoz rengeteg akna kéne és nekem 16 hub capom van...
  • Ironman2
    #590
    hehe,micsoda kép!! mindent elárul!


  • Master91
    #589
    10. nap miatt, mi úgy vettük észre hogy napról napra erősödnek.


    1. nap még szinte azonnal emg halnak, 10-15. napon meg rúdugrók.
  • IXEMGabeo
    #588
    ez azért gáz nem tudom, hogy a picsába ugorják át...az 1.0-ban nem tudtak rajta keresztül menni itt igen...és 2 pillanat alatt elkopnak a tüskék is, ami nem gáz csak nem lehet így haladni a bányászással:D
  • Ironman2
    #587
    tudod mi kell ezeknek?? aknákat gyártani.DDDD azt meg kell majd próbálni.
  • Ironman2
    #586
    szart se ért az egész,egyből bejutottak,átugráltak 4 sávnyi tüskemezőn.DD
  • Ironman2
    #585
    irtam neked facen.D
  • Ironman2
    #584
    köcsög zombik,keresztülrohannak a tüskéken:


  • IXEMGabeo
    #583
    frankó lett csak a zombicsekek könnyen áttörik...szívósak lettek az 1.1 óta
  • Ironman2
    #582
    egy lejárat a sivatagban:



  • Ironman2
    #581
    csak akkor van ilyen hiba,ha valaki hostol!
  • Ironman2
    #580
    na ebbe beleugorjak? DDD

  • Ironman2
    #579
    alfa 2 original!
  • Terawatt
    #578
    Virágbolti vagy béta? :D
  • Ironman2
    #577
    olyan verzió nem hiszem hogy lesz,bár ki tudja! alfa2 jön majd!
  • Terawatt
    #576
    Ha kijön a 1.2 akkor virágbolti verzióval jönnék játszani veletek ha van rá lehetőség. Béta felé meg megvenném ha már van benne több tartalom.
  • Ironman2
    #575
    Unity engine
  • Terawatt
    #574
    Ilyen hina a minecraftban is volt nagyon sokáig. Ott ha jól emlékszem a java miatt volt, mert az bugzott valamit/optimizálatlan volt a játékban valami. Ezt mivel csinálták?
  • Ironman2
    #573
    kész röhej.DD
  • Thomasovics
    #572
    na írni se tudok.. első mondat rész nem kell*
  • Thomasovics
    #571
    ténylegeg igaza van, vagy lekell rakni valamit, vagy az ürességbe kell beleboxolni és akkor kirajzolódik az egész 1 kis területig
  • Master91
    #570
    nem kell tüske, bármi jó amit le tudsz tenni
  • Ironman2
    #569
    érdekes,ha lerakok egy tüskét a hibás hiányzó részre,akkor kirajzolja rögtön a területet