22995
7 Days To Die
Jelenlegi stabil verzió:alfa21.2

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I A22 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!

11 év alfa fejlesztés után! Teljes játék (1.0) megjelenése 2024 júniusban!
5.50 euró a játék április 29-ig,utána brutálisan megdrágul,utolsó lehetőség,csapjatok le rá!
  • undY1ng #21022
    A játéknak már idén kellett volna... :P
  • Bal0924
    #21021
    Az Alfa 18 vagy a játék?
  • Normen76
    #21020
    Úgy van, 2021-ben :D
  • Ironman2
    #21019
    Na az utolsó könyv bemutatója,Magnum Enforcer:

  • FerencHuN
    #21018
  • ntex
    #21017
    Gondolom úgy év vége felé, november - december környéke
  • Ironman2
    #21016
    Még aludhatsz jópár hetet rá!
  • Ironman2
    #21015
    Újabb könyv:Lucky Looter az alfa18-ban:

  • atibacsi1977
    #21014
    A18 mikorra varhato?
  • gilverto
    #21013
    Biztos hogy igen! ;)
  • hardyHun
    #21012
    Sziasztok! Akinek nem lenne még meg a játék, Humble-on most 7,81 euro. :)
  • undY1ng #21011
    Lesztek A18-ban? PVP? :P
  • gilverto
    #21010
    Szerintem mindenki az A18-ra vár
  • Akela0107
    #21009
    Egyébként sok szerver le van állva, erről vki vmit?
  • Akela0107
    #21008
    Az se rossz reggeli :)
    De van ilyen szerver, ki tolja ott?
  • gilverto
    #21007
    Kolbászos tojásrántotta?
  • Akela0107
    #21006
    Sajtos melegszendvics?
  • Ironman2
    #21005
    Ja! Kösz!
  • hapi
    #21004
    Agusztus 16 csak a határidő a jelentkezésre a stream az csak utánna lesz akár szeptember is lehet belőle. "When its done"
  • Ironman2
    #21003
    Ismét streamereket toboroznak! (link)

    Augusztus 16 pénteken lesz az alfa18 stream kihívás,és utána fogják majd kiadni az experimentalt.(ha nem lesz gond) Na akkor lesz mit néznem,csak ne túl hajnalban legyen!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.08.05. 12:28:21
  • Ironman2
    #21002
    A főoldal szerint lesz!

    Lockpicking:
    Hold R for radial options on safes and select pick lock. As long as you have a pick a timer will show up and you can pick the lock. There is a chance to break the pick. Some safes spawn jammed. Perception has a lockpicking perk tree that allows you to break in faster and break lock picks less frequently.
  • ntex
    #21001
    Nem arról volt szó hogy lesz lockpick? Ezek szerint mégsem...
  • Ironman2
    #21000
    Újabb könyvet mutattak be:The Great Heist:

  • DevEagle
    #20999
    Ha kiadják stabilnak, tudod meddig marad fent? Skyrim? Minecraft? csak hogy a modderek és a közösség erejét bebizonyítsam. Adják ki stabilnak az a18 után, majd a modderek és mi életben tartjuk sokáig. Csak legyen egy stabil alap amit lehet moddolni. Semmi más nem kéne.
  • Infrath
    #20998
    szerintem jobb lenne, ha lenne official és test server ek
    és minden verzió stabil / optimalizált lenne
  • hapi
    #20997
    Szerintem nincs ezzel semmi baj, én alpha 1 óta játszok vele és nem bánom sőt örülök, hogy mindig megújul. Minden nagyobb verzióval játszottam a steam szerint lassan 1000 órám lesz benne, jól van ez így.
  • Infrath
    #20996
    igazából szerintem nincs értelme erről beszélni
    hogy soha/lehet igenis
    ez egy alpha játék (sztem örökre az marad)
    én soha nem láttam máshol ehhez hasonló játékot ilyen fejlesztési /alpha idővel (ha van még ilyen osszátok meg kíváncsi vok)
    nincs értelme szidni, várni a kövi a verziót, vagy csodálkozni hogy most az egész megváltozik pl. perk ek, fegyver összerakás , van recept nincs recept stb.
    az a gond hogy nem véletlen marad örök alpha
    kicsi a csapat vagy lusta vagy nincs pénz nem tudom, de gondoljatok bele ha eldöntik hogy az egyik verziót kiadják beta majd teljesbe ott vége is lesz a játéknak nincs tovább
    minimum 3 hó naponta kikéne adniuk vmi updatet ami már (szinte teljesen) bug nélküli ahhoz hogy érdekelje az embereket
    de erre ők nem képesek
    látjátok hogy nem

    ez így marad örökre
    személy szerint a 13.1 asszem nekem jó verzió volt már
    esetleg még 15.1

    (nagyon király lenne ha lenne official szervereik bérelve és lenne normális pve pvp beállítás szerverre) (bár asszem ez íratlan szabály hogy ne legyen alpha játéknál, főleg hogy nem is lenne külön embereik ezeket üzemelni és nem is szednek annyi pénzt be sajna :/ miért? mert semmit nem készítenek eladásra :D)
  • Ironman2
    #20995
    Voltak bent gyárilag is pvp modok,kettő is anno,kár volt kiszedniük.Mikor egy wasteland citybe raktak be minket,és jöttek az ellátmányok ejtőernyővel.Én amúgy el tudnék képzelni egy battle royal modot a játékban,hatalmas lenne,abba részt is vennék.
  • undY1ng #20994
    Itt masszív outside pvp-k voltak. :) nagyon egyszerű a harc az tény, de jól esett nem csak zombikat ölni. Ja és nem báziskemperek voltak..
  • DevEagle
    #20993
    Életemben nem halottam még erről amit írsz, nem is nagyon értem hogy lehet ez a jelentése, de elfogadom. A lényeget szerintem lehetett érteni. 7d2d soha nem lesz PVP és raid game. Akármennyire akarják ŐK, illetve sok játékos. Soha nem lesz se olyan állapotban sajnos (ne legyen igazam, könyörgöm FP!!) illetve soha nem lesz akkora tábora hogy lehessen folyamatosan PVP szerverezni. Ebben a játékban még jobban kiégne bárki, és többet nem menne arra szeróra vissza, ahol ennyire nehezen lehet összeszedni dolgokat. Ha ki-raid-elnének sokkal jobban szívemre venném mint Rust-ban pl.
  • Infrath
    #20992
    "pangás (főnév)
    Áramlás megrekedése, amikor víz vagy más folyadék egy helyben áll, nem folyik, vagy alig folyik tovább."

    sztem úgy értette, hogy a folyó az emberek
    a megrekedés/pangás meg a szerver

    tehát, hogy néhány ember (mondjuk 10) összegyűltek és volt ott egy jó közösség már
    party/buli stb.

    bár nem a legjobb kifejezést használta tény, jobban illik inkább arra amit írtál, de a party szót nagyon átvette a magyar és nagyon hasonlít a pangás -ra (legalábbis nekem nagyon hasonlít, volt hogy már én is használtam tévesen, de értették mit akarok mondani) (szerintem valójában te is értetted mit akart mondani)
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2019.07.31. 03:24:45
  • DevEagle
    #20991
    Telefonon nem lehet javítani hsz.t bocs az elütésekért.
  • DevEagle
    #20990
    Lehet kötözköfő leszek.
    1. A 7d2d soha nem lesz pvp mivel még annyira sem csinálták meg a fegyvereket meg net code-ot mint rustban. Lehet vitatkozni, de tény. Amíg a zombiknak sem jó a hitboxa a karaktereknek sem lesz az.
    Nálam meg sok embernél a pangás azt jelenti hogy mindenki ül a bázisban, illetve kihal a szerver. Mit akartál írni akkor?
  • hapi
    #20989
    Az utolsó info, amit azóta egyszer már madmole meg is erősített, hogy a közös stream után 6 héttel kiadják. A stream július elején volt valamikor. Állítólag akár most is kiadhatnák mert sokkal jobb állapotban van mint az eddigi experemental buildek.
  • undY1ng #20988
    Itt olvasva még semmi tényleges infó róla, hogy mikor jöhet?
  • havenday
    #20987
  • Bal0924
    #20986
    A 17alfa egy kísérlet volt hogy hogyan nem jó a játék?
    Már nagyon várom a 18at, hogy végre játszhassak vele.
  • Ironman2
    #20985
    Ha jól olvasom Madmole Twitter csatornáján akkor nerfelték a gázkannákat,és a felszinen lehet találni,meg bányászni ilyen palákat,amiből kinyerhető majd üzemanyag.Tonnaszámra lehet majd őket bányászni! (katt a kis képre!)



    Lead és potassium nitrát a föld felszinén újra!



    Egy kis közelharc volt:



    Egyiket elveszik,másikat visszaadják,szerintem már ők se tudják mit akarnak.De jól néz ki amúgy.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.07.29. 20:54:21
  • Ironman2
    #20984
    Új könyv:Tűzoltó Almanach


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.07.29. 20:41:18
  • undY1ng #20983
    Jó lenne az a Rust is egy legalább 2-3 fős csapattal akik össze tudnak szokni. Mi haverral tudtunk 1x - 2x szerver "rulerelni". Viszont itt 7D2D-ban is van gilvertonak egy magyar PVP szervere kicsivel nagyobb szorzóval és hihetetlen jó kis pangás működött ott, amikor teli volt.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2019.07.29. 19:22:01