22995
7 Days To Die
Jelenlegi stabil verzió:alfa21.2

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I A22 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!

11 év alfa fejlesztés után! Teljes játék (1.0) megjelenése 2024 júniusban!
5.50 euró a játék április 29-ig,utána brutálisan megdrágul,utolsó lehetőség,csapjatok le rá!
  • undY1ng #20902
    De jó lenne ha nem csak az ikonokat hanem pl. a fegyvereket is újra modelleznék... Hangok azok már adják, de a kinézet már nagyon csúzli.
  • Hexex86 #20901
    Hopp. Köszi. Nem volt sok időm visszaolvasgatni.
  • Infrath
    #20900
    neked is Hex ^^
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2019.06.16. 15:43:52
  • Infrath
    #20899
    #20872 -től #20877 -ig való bejegyzéseket ajánlom olvasásra ^^
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2019.06.16. 15:38:27
  • Ironman2
    #20898
    Ilyen szép kis ültető parcellák lesznek az a18-ban! Madmole irta hogy 50 nitrátot használt el a felupradgelt dirt-hez,és 50-es szintnél tart jelenleg,és érdekes dolgok jönnek elő.Hajrá!



    (katt a kis képre!)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.06.16. 13:09:20
  • Bal0924
    #20897
    16,4hez van fordítás.
    17hez még nincs. (vagy nem is lesz?)
  • Hexex86 #20896
    Sziasztok. A Legújabb verzióhoz nem találok fordítást. Valaki segítene egy kicsit?
    Előre is köszönöm.
  • Mályki86
    #20895
    A jelenlegi legfrissebb vanilla verzióban nem lehet beakert gyártani.
  • Infrath
    #20894
    The Beaker
  • franky79
    #20893
    Ha Random szerverén nyomod, akkor a kohóban lehet simán gyártani. Nem tudom, hogy mod miatt, vagy a 17.4-el jött be.
  • k2029
    #20892
    Óóó kiraly köszi.
  • Mályki86
    #20891
    300
  • k2029
    #20890
    Köszönöm a válaszokat. És még egy kérdés. Mekkora most a maximális szint.
  • Mályki86
    #20889
    A tradererek is szoktad adni küldik jutalmául. Ha jól emlékszem 3-as külditől, már előfordul ott is. Érdemes azt is fejleszteni.
  • havenday
    #20888
    kórházakban, patikákban biztosabban találsz
  • havenday
    #20887
    gyere, adok
  • k2029
    #20886
    Köszi.
  • Normen76
    #20885
    Ha nem találsz érdemes benézni a kereskedőkhöz. Minden pályán van 3-5 kereskedő (vagy több), náluk találhatsz, illetve a személyes ajánlataik közt. 3 naponta frissül az árukészletük, érdemes átnézni őket időnként.
  • havenday
    #20884
    nekem annyi van, nem győzöm eladogatni...
  • k2029
    #20883
    Az új patch óta nem lehet sehol találni beakert. Ez a szemetes kosár kinézetű cucc kellene a vegyi asztalhoz. Nem tudja valaki hol találhatok?
  • lammaer
    #20882
    Nincs.
  • k2029
    #20881
    Sziasztok. Ennek a játéknak van vége? Úgy értem van valamilyen szál amit végig kell vinni hogy befejeződjön a játék?
  • DevEagle
    #20880
    Hali. Darkness falls 17.4re. sok sikert
  • Random_
    #20879
    Olyan nincs! Mindenkinek más az ízlése egyébként az én szerveremen fut a legjobb. :)
  • kecsydee
    #20878
    Hali a legjobb modpackot keresem!!
  • Random_
    #20877
    Ezt nem december óta kell számolni, hanem az utolsó patch óta. Olyan szinten belenyúltak folyamatosan a játékba a perkek fordítása felőrölt. Mikor kiszedtek sorokat majd újakat raktak be az addigi munkád kuka. A legnehezebben fordítható játék szerintem. Semmi automatizmus nem rakható be és nagyon ismerni kell a játékot a konverzió pedig nagyon időigényes, ha igényes akarsz lenni. Azaz írásjeleket és ékezeteket is használni. A questek magyarítása folyamatosan meg van osztva már hónapok óta.

    A másik fájlt innen letölthetitek xls formátumú ki kell exportálni txt-be.
  • Norbertboy
    #20876
    Ha a nyelvi fájlokat közkincsé tudnád tenni kalálkában gondolom meg lehetne oldani. A magyarítása van igény, sajnálom hogy eddig nem készült el december óta...

    vasi0405: Én szívesen segítek és gondolom mások is.
  • vasi0405
    #20875
    Nyílván megértem hogy van jobb dolgod :D Az a gond hogy közösségi projektben is lehetne csinálni, de ez a crowdin csak 15 napig free utánna sajna elég költséges :D más ilyen közösségi megoldásról nem tudok.
  • Random_
    #20874
    Igen mindig változik és sajnos nekem a költözés és babázás elveszi minden időm a projekttől. :(
  • vasi0405
    #20873
    Nekem nem túl erős az angolom, de crowdinen elkezdtem magamnak kreálni a fordítást hozzá tegnap. Csak egyedül valószínűleg soha nem leszek elég hozzá :D arról nem beszélve hogy ha jól sejtem minden egyes verzióval változik a lokalizációs fájl is....
  • Tramdriver100
    #20872
    Jól látom, hogy a magyarítás folytatása nem várható??? Sajnos nem született meg az a nyelvtanár aki bármilyen idegen nyelvre képes lenne megtanítani.
  • DevEagle
    #20871
    Megkövetem magam. Nekem sajnos 75hz.s a monitoron, csak a 75hz.t látom max. De komolyam mondom hogy zavarba jöttem attól amit láttam. Folyamatos 60+ fps stabilan néha néha kicsit leesve játszottam tegnap kb 2 órán keresztül. Nemnis hittem el. Igaz ehhez hozzá tartozik hogy a gépet újra indítottam mert 25fpsem volt valamiért utánna egyböl mint a vaj. Na ezt kéne megoldani a hangulata annak hogy nem kell azt is latba vetni hogy ha sokan vannak fps leesik és a harcban sajnos taktikai elemmé válik felemelő. Bárcsak...
  • Bal0924
    #20870
    Én Sivatagban és olajat és silvert találtam, lerombolt területen nitrátot, leégett területen meg csak ólmot.
    Szenet meg a leégett területen a fákból szerzem, máshol egyenlőre én nem találtam.
    Ja és a zöld területen meg vasat.
  • Infrath
    #20869
    zöld ólom, havas nitrát, feléget/hamu rész szén, sivatag olaj, és a köves zóna aknákkal ott több silver-gold-diamond érceket lehet bányászni
    minden zónában van mindenből, csak több esélyel/több van ezen helyeken
    ez mind még régi infó kérdés így maradt e
  • ntex
    #20868
    Már lett volna egy behemótunk is vagy 2 éve nem? Aztán valami oknál fogva az sem került be még azóta sem...
  • havenday
    #20867
    remélem már alapon, a 7. napon is jön már a robbanós.....
  • Ironman2
    #20866
    Robbanó zombi az alfa18-ban! Robbanóanyaggal van körberakva a teste,keresztülgázol a tüskés csapdákon is,és ha falhoz ér akkor bummm!!! Mielőtt közelünkbe érne,le kell vadászni!!
    Jó lenne róla már videót is látni!

    "
    New Demolisher zombie. Rigged with explosives he will plow through spike traps and explode when he reaches your walls. Shoot him in the flashing sweet spot to detonate him before he gets too close."


    Új fegyverek,és eszközök:
    Baseball Bat
    Grenade
    Brass Knuckles
    Spiked Knuckles
    Primitive Spear
    Iron Spear
    Steel Spear
    Wooden Bat
    Steel Bat
    Stone Sledgehammer
    Steel Sledgehammer
    M60 Heavy Machine Gun
    M60 Heavy Machine Gun and Ghillie Suit
    Double Barrel Shotgun
    C4
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.06.06. 11:49:03
  • havenday
    #20865
    Na látod ez még érdekesebb. Találtam már szenet nitrát mellett például. Most 17.4 en játszom, ott a kiégett részen fúrtam, a módszer ugyanaz, adig megyek, amíg nem találok sódert, ott lesz a szén is
  • Bal0924
    #20864
    Nagyon köszönöm a tippeket!
    Megtaláltam a nitrátot.
    Most lenne egy másik kérdésem.
    Szenet lehet ugyan így bányászni? (Melyik terület alatt lehet találni)
  • hapi
    #20863
    Hát azért, mert a mostani +50fps-t több zombiban, esetleg új feature-ökben fogod elveszíteni. Talán jobban viselkedő vízben stb...