388
10411296_382199818609719_794076382522994
  • cylonflatus
    #28
    Most vettem csak észre, hogy Bear McReary írta hozzá a zenét, nem hiába tetszett ennyire.
  • cylonflatus
    #27
    Ahogy irreális az is, hogy egy játékfilmen egyesek ennyire számon kérik a realitást... Még a tv híradóban is a torzított, kozmetikázott valóságot látod, akkor mit vársz egy kitalált történettől? Szűk egy órára dőlj hátra, és elképzeled mi lenne ha. Ha ez nem megy, vagy zavaró a fantázia minimális szárnyalása egy kitalált történet esetében nem kell nézni, olvass inkább Tolsztojt: garantáltan nem lesznek ilyen zavaró élményekben részed.
  • DasIsFuck
    #26
    az viszont elég irreális, hogy ha még sikerülne is amolyan kis államocskát létrehozniuk, hogy az olyan sikeresen vívhatná meg a harcot az európai gyarmat birodalmakkal...
  • cylonflatus
    #25
    Hát a zömük lehet, hogy primitív bunkó volt, volt ott azért sok jó képességű, intelligens ember is. Nyilván a sorozat is ezekről az emberekről szól, nem pedig a 90%-ról, akinek az élete kimerült a hajópadló sikálásában, néha egy kis rablásban, szabadidőben pedig a minél gyorsabb lerészegedésben. Ha érdekel a téma ajánlom Földi Pál: Fekete lobogó alatt c. könyvét. Meg fogsz lepődni, hogy a valóságban mennyire rafinált emberek voltak, mennyi művelt, tanult ember volt köztük. Nyilván belőlük lettek a vezetők, kapitányok, stb.
  • Shiwo
    #24
    sorozatjunkie-n megválasztották a hét idézetének :D
  • RatBaG #23
    “Fruit. Fruit. Tits. Tits. Plant. Plant. It’s the fucking same.”
    :DDD
  • G_ArchAngel #22
    Alakul, van mar cici/punci, bar akcio nem igazan volt. Kicsit szurrealis, hogy a kalozok mindent agybol akarnak megoldani es folyamatos a tervezes, cselszoves...
  • cylonflatus
    #21
    Nyilván nem csak ennyi lesz a történet, bonyolódik majd ez még.
    Apropó, észrevette valaki Mr Gates fején a tetoválást a piramissal és a mindent látó szemmel? Nem hiába van az ott...
  • ForzaInter
    #20
    ja meg kicsit brutálisabbak is lehetnének majd:D
  • DasIsFuck
    #19
    Jó kis sorozat lesz ez,, azért remélem később lesz egy kis politikai szála és így tényleg bejönnek majd a hajócsaták a kalózok és a gyarmatosítók között.

    Ezt a spanyol kincses hajós szál elég kevésnek érzem így az első rész után.
  • ForzaInter
    #18
    Kezdésnek jó volt, később ez tuti még jobb lesz. Itt még inkább csak bemutatták a karaktereket, felvàzolták az alaphelyzetet és hogy mi lesz a főszál.
  • PetruZ
    #17
    Most néztem én is az első részt, tetszett. Kb. az a sztori, amit a PotC-ből ki lehetett volna hozni, ha nem délutáni matinénak készül. :)
  • hapi
    #16
    Bár nem Spartacus de azért jó lesz ez!
  • a.carkey
    #15
    Remek sorozat lesz ez.
  • G_ArchAngel #14
    Az elso feloraban azt hittem, hogy ez ennyi volt, de szerencsere felporgott a masodik felidore.
    Lattam mar erosebb kezdest sorozattol...
  • dregnarr1 #13
    Régiózáras, de Starz hivatalosan feltette az első részt YT-re:
    https://www.youtube.com/watch?v=v68pX9k4PJY
  • PetruZ
    #12
    A pilot-ból kikerült a screener a netre, de nem túl jó minőségű (dvd felbontás és screener feliratok).
  • PetruZ
    #11
    Új előzetes:

  • PetruZ
    #10
    Indulás: 2014. január 25.
  • a.carkey
    #9
    Jöhetne már, mert a Hornblower óta nem volt jó hajós sorozat.
  • PetruZ
    #8
    Új trailer:

  • PetruZ
    #7
    Még fél év, mire kezdődik az első évad, a Starz máris berendelte a másodikat...
  • PetruZ
    #6
    Új videó, főszereplők bemutatása, pár új jelenet:
  • a.carkey
    #5
    Igaz.
  • twi452
    #4
    és az Onedin család az smafu? :)
  • a.carkey
    #3
    A tengeren játszódó sorozatokban talán a Hornblower a legjobb.
  • tigeroo
    #2
    meglessük majd :)
  • PetruZ
    #1
    A Starz új vér&csöcs sorozata, indulás 2014. januárban.
    Első plakát itt.

    Trailer: