388
10411296_382199818609719_794076382522994
  • desigo
    #228
    A második évad erősen feljavult minden szempontból.
    Várós a harmadik évad
  • SzinesGeza
    #227
    Ebben nincs kettős mérce. A hetero férfiak (általában) szeretik a szép leszbikus nőket mivel szexuálisan izgatóak számukra, viszont a meleg férfiak nem.
  • Palinko
    #226
    Game of Thrones durvábban tolja sztem, de ejtsük is a témát, mert nem akarom flém legyen belőle

    most láttam a 2. évadot teljesen és nagyon durván jó, csak most várhatok 1 évet a folytatásra? :S
  • G_ArchAngel #225
    A latenseket zavarja csak, akik felnek attol, hogy attol is azza valhatnak, ha csak nezik.
  • Palinko
    #224
    semmi csak a szokásos kettős mérce.

    az volt az érdekes, hogy szerettek ezt vagy azt, itt pont nincs egyértelműen jó vagy rossz karakter
  • SzinesGeza
    #223
    Ebben mi az érdekes?
  • Palinko
    #222
    átolvastam a topicot és közben elértem a 2. éved 5. részéhez, látom megy a hőbörgés a buzi vonal miatt.
    érdekes a lezbizés miatt nem volt hőbörgés, vagy mikor hárman csinálták.
  • desigo
    #221
    +fav

    Most végeztem az első évaddal.
    A látvány pazar,a szereplők szokhatóak a zene és a humor is rendben van.
  • Count Adyn
    #220
    Billy Bones mondta valamelyik részben hogy pontosan hol vannak már az angolok, de valóban valahol közel:)
  • Tikal #219
    Nem tudom, de sok ilyen van a sorozatban. egyik pillanatban még itt vannak, másikban meg ott :) Pl a Guthrie-t is elég gyorsan leszállították, én azt hittem az angolok egy másik helyszínen vannak, de ezek szerint ugyanazon a szigeten lehettek, mert éjszaka elfogták, reggelre meg már át is adták.

    Jó évad volt, kár hogy bemelegedett a történet az évad felénél, az egy kicsit csalódás volt.... John meg lassan átalakul, talán kap majd egy papagájt is :)

    Azért a Vikings jobban tetszik még mindig.
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.04.09. 03:24:14
  • ForzaInter
    #218
    csak ne lenne ilyen kurva hosszú szünet:\
  • StrikeFor
    #217
    talán egy masszív hajó csatát hiányoltam csak!

    a Spanyol sorhajóval megnéztem volna 1-2 alázást :)
  • Darthmushroom
    #216
    zseniális évadzáró, zseniális szezon. így két évad után azt kell mondjam h a színészek nagy része is jól el lett találva. látvány is bejövős volt, pedig azért nem is Starz nem épp arról híres. egy baj van h nagyon soká lesz következő évad (mondjuk örüljünk h lesz :D)
  • G_ArchAngel #215
    Ja, volt a falnal egy 50 szereplos es egy 20 statisztas King's Landingnal. Ugyanaz, mint a BB, amibol eleg lett volna az 5. evad is, de mindenki hypeolja.
  • DasIsFuck
    #214
    Igazából a Black Sails után merül fel bennem a kérdés, hogy ha Itt lehet ilyen látványt és csatajeleneteket előadni, akkor egy Trónok Harca ami agyon van hypolva miért nem?
  • StrikeFor
    #213
    már Mozifilmeket megszégyenítő harcjelenetek vannak benne!
  • G_ArchAngel #212
    Hosszú ideje nem volt sorozat, ahol ennyire feszülten néztem volna a képernyőt. A szar rendesen meg lett kavarva, nem lesz gyenge a következő évad kezdete sem ennek köszönhetően.

    Vikingstől várok hasonlót.
  • DasIsFuck
    #211
    Az lenne a jó, csak valszeg arra nem lenne elég pénz.

    Nem tudom mekkora volt a költségvetése az első és második évadnak, de gyanítom messze ennek volt a legnagyobb az adott évben.
    Bár lehet a Trónok harcának nagyobb, de ott max úgy tudom elképzelni, hogy a színészek viszik el, mert ott elég kevés a látványos jelenet.
  • DasIsFuck
    #210
    Az epicusságra új kifejezés van, a Black Sails!

    Ez az évadzáró eszméletlenül jó volt.

    ÉV legjobb sorozata idén, esélytelen bármi is ami befogja ezt az évadot.

    Csak mire a kövi évad indul..istenem de messze:(

    Jobb lenne ha úgy lenne mint a TWD, hogy egy szezon kihagyással kezdődik az új évad.
  • StrikeFor
    #209
    10-es évad volt!
  • RatBaG #208
    és megint egy évet várhatunk nyamvadt tíz részre.
    miért ilyen rövidek az évadok az összes igazán fasza sorozatnál? legalább lenne 15 vagy 12 rész.

    szegény randallt csúnyán eltették láb alól, de most már silver átveheti a szerepét, ééértitek...
  • stargatelost
    #207
    Hát kibaszott jó lett ez az évad, főleg a második fele. Az évadzáró meg epic volt minden tekintetben.
  • SzinesGeza
    #206
    Inkább a valósághoz a tartsák magukat. ;)
  • Count Adyn
    #205
    Nálam ez az évad az év sorozata máris ki merem jelenteni:D
  • StrikeFor
    #204
    a Walking dead ZS kategória lett nálam is,teljesen összefüggéstelen,agyatlan bullshit,nevetséges megoldásokkal
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2015.03.29. 21:40:44
  • DasIsFuck
    #203
    Ez a rész baszott jó volt és most ezt most kibaszott nagy betűkkel képzeljétek el:D

    Hitetetlenül sok dolog történt benne és meg annyiszor felborult az aktuális status quo.
  • dave9004
    #202
    Vane amúgy hogy jutott el olyan közel charlestownhoz kb észrevétlenül?
  • ForzaInter
    #201
    Bár most így utána olvasva Flint kizárt, és Vane halála is korai lenne, de simán meghúzhatják az írók.
  • G_ArchAngel #200
    Ha tartjak magukat a Kincses Szigethez egy kicsit is, akkor Vane lesz az.
  • ForzaInter
    #199
    Ráadásul Ray Stevenson fogja játszani.
  • ForzaInter
    #198
    Hat nem is tudom elmondani mennyire kurva jó ez a 2 évad! Nekem az 1 az kicsit csalódás volt, igazán csak az utolso 2-3 resz volt jó, de ez a 2 évad mindenben jobb. Simán az egyik legjobb futó sorozat jelenleg!

    !!!SPOILER!!!

    A 10 rész előzetese alapján a Flint- Vane kettősből valaki tuti meg fog halni..:(
  • RatBaG #197
    na az a vacsorajelenet szinte már got-szinten vett váratlan fordulatot :D
  • Darthmushroom
    #196
    egyet kell értenem, Vikings meg a Black Sails jelenleg jobb szórakozás mint pl egy Walking Dead. bár mondjuk előbbieknek van egy kis történelmi mivoltuk ami pl. Nekem növeli az élményt/érdeklődést.

    következő évadban jön Blackbeard, azaz Feketeszakáll :D
  • G_ArchAngel #195
    Akkora kaosz lett, hogy meg sem tudom tippelni, ebbol mit hoz ki Flint es Silver...

    Szerintem felert a Romahoz a sorozat, a Vikings-szel egyutt sokkal jobb, mint az agyonhypeolt Game of Thrones vagy Walking Dead.
  • Count Adyn
    #194
    Mai rész epic volt
  • stargatelost
    #193
    Legutóbbi két részt egybe néztem meg, és eléggé kurva jó volt mindkettőnél a cliff a végén. Fasza ez az évad.
  • SzinesGeza
    #192
    Kb csak nagyjából követik a történelmi vonalat, nem biztos, hogy ez spoiler volt/lesz.
    Már így is nagyon sok az eltérés (pl Kincses szigetes szereplők).
  • StrikeFor
    #191
    ilyeneket ne pls! direkt ne olvastam történelmi dokumentumokat,hogy ne spoilerezzem el magamnak
  • SzinesGeza
    #190
    Pedig ő lesz a legkeményebb lázadó (amíg fel nem kötik). :)
  • dave9004
    #189
    Ezt a Vane bátyót annyiszor megszivatta már csak magában Eleanor, hogy igazából nem tartok tőle.