388
10411296_382199818609719_794076382522994
  • Prof William
    #388
    Így kellene csinálni minden sorozatnál. Így legalább van esély a normális lezárásra.
  • PiszkosFred
    #387
    Igen, elkaszaltak, de meg idoben szolt a csatorna, igy a negyedik evadot ugy forgattak, hogy tudtak, ez az utolso es igy kapott egy normalis lezarast, volt lehetoseg kidolgozni az egeszet. Ellentetben egy hirtelen jott kaszaval amikor logva marad minden. Itt szerencsere egy teljes egesz lett a sztori.

    Mas kerdes, hogy neztem volna meg sokaig, mert nagyon szerettem, de ilyen ez a rockszakma, ami nekem bejovos, az masnak nem feltetlen :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.02.21. 20:57:03
  • SzinesGeza
    #386
    Kaszat kapott?! Én azt hittem csak simán lezárták. :)
  • Hunor1
    #385
    köszi . sajnálatos nagyon tetszett. Mindegy majd kezdem előről ! úgy is felejt az ember idő után :))
  • PiszkosFred
    #384
    Ennyi volt. Kaszat kapott de egy korrekt lezarassal, nem maradt "logva" :) semmi.
  • Hunor1
    #383
    Hali. Véglegesen lezárták a sorozatot ? Valami pletyka újabb részről nincs ? köszi .
  • Fenrir
    #382
    Nagyon jó kis sorozat volt, jól le is zárták. Szegény Teach, én azért áthúztam volna párszor a Kormányzót a hajó alatt, csak hogy szokja a dolgot.
  • Count Adyn
    #381
    +jack magyarázata a nagyinak :)
  • SzinesGeza
    #380
    Ha kamu lett volna, akkor nem erőltetik az elején a dialógot Tom Morgan és a "börtönigazgató" között, a nemkívánatosakról.
    Nyilván Silver már korábban nekifogott kinyomozni, hogy pontosan mi történt Thomas Hamilton-nal.
  • TDC Geronimo
    #379
    Elképzelhető, hogy az történt és az egész story kamu, ahogy írtam korábban
  • Hunor1
    #378
    Silver honnan a francból találta ki hogy Flint egykori "barátja" hol raboskodik ? Nekem még az is életszerűbb lett volna hogy simán csak lelövi .
  • RatBaG #377
    mondjuk az nem rossz ötlet, eléggé kikupálódott a végére jack, még a kardozást is kente-vágta már. :D
  • SzinesGeza
    #376
    Nekem pont ez volt az egyetlen sorozat aminek a főcímzenéjét sosem ugrottam át.

    Egyébként még simán lehetett volna folytatni Jack sztoriját a két nővel. :)
  • mindero
    #375
    Vicces, mert én is így tettem :)
  • RatBaG #374
    Szinte mindig átpörgetem a sorozataim főcímét, de most tiszteletből végighallgattam az utolsó rész elején. Mondjuk a Black Sails-el többször is megesett, elég fülbemászó, az egyik legjobb main theme.




    Egy résszel a vége előtt azért én is kíváncsi voltam, hogy vajon hogy varrják ezt el 60 percben, de elég jól sikerült. Imádtam a sorozatot, de nem bánom, hogy 4 évaddal vége. Ha több lenne, lehet kezdenék már én is kicsit beleunni, de ez így perfekt.
  • Palinko
    #373
    Ez pont egy olyan dolog amit lehet elemezni meg vitatkozni én pl pont az ellenkezőjét gondolom annak amit írsz, de ugyanúgy csak megérzés alapján.
  • TDC Geronimo
    #372
    Na ennek is vége. Egy nagy kérdőjel maradt a számomra

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Flint most él vagy meghalt? Elég érdekes volt, amikor mutatták mi lett vele, olyan volt, mint egy álom. Szerintem silver megölte és az egész story, amit madynek előadott kamu. Remélem nem, de ezt már sose fogjuk megtudni
  • SzinesGeza
    #371
    Jó volt tényleg.
    A végén: "Mark Read" - nagy poén! :)
  • mindero
    #370
    Igen, ritka az ilyen.
    Jó döntés volt ez, hogy nincs több évad. Ugyan fáj érte a szívem, de legalább végig feszes maradt a történet.
  • Count Adyn
    #369
    Meglepően jó véget sikerült kanyarítani, szép volt
  • Palinko
    #368
    Szerintem is jól abbahagyták.
  • mindero
    #367
    Ej, de király sorozat volt ez.
    Meg lehet majd venni szerintetek egybe DVD-n?
  • SzinesGeza
    #366
    A harci koreográfiák legutóbb tényleg nagyon bénán sikerültek.
    Csak nem valaki másra volt most bízva? :)
  • Palinko
    #365
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Persze ez kiakasztó volt, de ha ilyen alapon nézzük tele volt bakikkal a rész. Pl pisztollyal kutatok Flint után, aztán 2 vágással később nekirohanok és fellököm, hogy aztán kővel agyonüthessen. Áh nem lövöm le úgy túl egyszerű lenne.

    Ezt a pisztoly használatot párszor még előfordult, mint az sem volt túl reális hogy Flint lelövi a bizalmasát csak azért, hogy fair legyen a küzdelem aminek bizonytalan a kimenetele, mert erre nem számíthatott hogy pont ez lesz. Lehetne a hibát keresni, de sztem nem érdemes, a történet érdekében nem kell a realitást keresni :D

    Persze ettől még jogos, hogy kaphatott volna Hands is minimum olyan harcot mint a japán csávó, sőt még epicebb is indokolt lett volna, egyetértünk. Nem tudom miért nem fért bele, lehet siettek, nem volt idő az 50 percben, költségvetés, valami nem jött úgy össze, a fene tudja.
  • RatBaG #364
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát ez a hands vs flint fight kiakasztott. israel eddig egy badass veterán volt, most meg varázsütésre úgy harcolt, mint valami töltelék újonc, akit csak azért raktak képernyőre, hogy lekaszabolják... röhej.
  • Palinko
    #363
    Igen voltak látványos dolgok, de most már biztos vagyok benne hogy 1 részben nem tudják ezt befejezni :(
  • Count Adyn
    #362
    Nah Bay most kiélhette magát:D
  • Palinko
    #361
    Nem tudom én is azt érzem, hogy kár hogy ezzel az évaddal vége, mert kétlem hogy 2 rész alatt ezt be lehetne fejezni, inkább csak abbahagyni lehet.
  • TDC Geronimo
    #360
    ejj basszus ez a 8. rész is... De fog nekem hiányozni ez a sorozat. Flint és Silver eszméletlen színészek, napokig el tudnám őket hallgatni.
  • Palinko
    #359
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    John, de miért beszélte akkor meg azzal akivel beszélt a zárójelenetbe mert az tudott a dologról? Ott vesztettem el a fonalat, hogy nem nagyon lehetett követni a ládát, aztán meg annyi esemény volt, inkább azokra figyeltem, ha mondani kellett volna valamit a jelenet vége előtt azt mondom a ládát ki sem ásták mert jöttek a spanyolok :D De hát egyértelműen ott volt a hajón, csak kevésbé követte a kamera az útját.
  • SzinesGeza
    #358
    Most komolyan nem volt egyértelmű, hogy ki vitt(ett)e a hajóra? :)
  • Palinko
    #357
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na igazad volt :) Viszont most érdekes lesz, mert már epizód közben lehetett érezni, hogy gazdag fehér felső osztály és a felszabadított rabszolga brancs nem fog együtt győzni :D Aztán a végére nyilvánvalóvá is tették a készítők azzal, hogy Flintet ki kéne nyírnia Rackhamnek.

    A végén nem nagyon értettem, hogy került a láda a hajóra? Lehet a nagy keveredésben nem vettem észre mikor történt, de nem emlékszem mikor ásták ki. Lehet Rackham volt még az ostrom alatt, de akkor meg miért hagyta volna ott a másik hajón?
  • RatBaG #356
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na ugye, hogy ugye!
  • Tikal #355
    pláne :)
  • Stockbauer33 #354
  • PetruZ
    #353
    Több, mint két évad kimaradás nem számít? :) (Amúgy nem zavar, nem volt kedvenc karakterem, és egyébként is pótolom majd a sorozatot, ahogy lesz rá egy kis időm.)
  • Tikal #352
    ha le vagy maradva egy héttel majdnem akkor nem jössz be ide... :)
  • Palinko
    #351
    Azért az jó, hogy mindent spoiler tagben írsz szinte, már szóltak is érte máshol, hogy nem kell minden mondatodat spoilerebe rakni (olyan topicokban ahol sima beszélgetés folyik nem sorozatról) most mikor indokolt lenne mert talán valaki még le van maradva akkor meg nem használod :D
  • Stockbauer33 #350
  • Palinko
    #349
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát törvény, hogy akit nem látunk a képernyőn meghalni az még nem biztos, hogy halott szóval igazad lehet, de szerintem halott és azért kellett meghalnia, hogy ez még konfliktust eredményez a kalózok és a rabszolgák között. Furcsa is volt, hogy nem kérdezték a rész végén, hogy hol van Madi.