533
Jön a Saints Row negyedik része
  • Maxtreme
    #13
    hát a gfx sokat nem fog változni ahogy látom.
    Valóban inkább egy nagyobb dlc szaga van.
  • mans
    #12
    Maradhattak volna a második rész stílusánál,túl hülyeség lett a 3,ez a negyedik meg inkább egy kieg a 3-hoz.
  • Prince23
    #11


    Beágyazható formában, official trailer.
  • Ryder62
    #10
    A The Third-öt kipróbáltam. Hát nem rossz, de néha kezdett agyzsibbasztó lenni ilyenkor félre kellett tennem kicsit. De volt olyan amikor 3-4 órát játszottam vele non-stop :)

    A lövöldözés, pusztítás tetszett a legjobban. Mikor minden robbant, repkedett mindenki. Awesome :D

    Nah meg az az event mikor az volt a cél hogy hogy össze vissza törd magad úgy hogy elütnek a kocsik. Nah hát az kész volt főleg mikor 3-4 kocsiról pattantam le úgy hogy közben nem értem a földhöz. Szakadtam a nevetéstől :DDD

    Úgyhogy szemmel tartom ezt is :)

    Szvsz jobban szórakoztam rajta mint egy GTA-n.

    Régebben SA-ban is lehetett ilyen robbantásokat, lődözéseket csinálni, voltak vicces jelenetek, animációk stb. A GTA IV egy trágyakupac, túl reálisra sikerült, engem az nem szórakoztat hogy azért halok mert mert Niko bevándorló egyesével mássza meg a lépcsőfokokat csigatempóban.
    Meg amúgy is küldetések közt unatkoztam. Nem tudtam mit csinálni. A The Third-ben viszont van tartalom, és lehet rombolni pusztítani :DD
  • Maxtreme
    #9
    Ok hát látom ez ugyanolyan elmebeteg, agyhalott idiótaság lesz mint a többi.


    Tuti vétel.
  • IMYke2.0.0.0
    #8
    Én nem vagyok ilyen téren nagy igényű - ha RPG-zni akarok, akkor RPG-vel játszom. :)
  • JethroHUN
    #7
    De azért nem ártana, ha hosszabb lenne. Több ill. valamivel tartalmasabb küldetések.
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    Részemről, ha a 2., vagy a 3. rész színvonalán jön, tök mindegy: KELL.
    Ha kevésbé lesz "agyatlan", mint a 3. rész: KELL
    Ha agyatlanabb is lesz: KELL.
    0 Day. Zéró déj. Megjelenéskor. S tejelek az értelmesebb DLC-kért is. Mert számomra meg fogják érni.
  • tutituti
    #5
    klafa lesz +fav
  • ratgab
    #4
    Ámen!
  • preziosi
    #3
    örülök, remélem jó kezekben van a deep silvernél. abból a szempontból már megnyugodtam, hogy nem akarnak komolyságot ráerőltetni a sorozatra.
  • Tinman #2
    Pre-order.
  • Prince23
    #1
    A Deep Silver kizárólag a GameTrailers.com számára kiadott egy új debütáló előzetest a Saints Row negyedik részéből, melyben megtudtuk a hivatalos megjelenési dátumot is. A Saints Row 4 a Volition fejlesztésében még idén augusztus 20-án megjelenik PC-re és konzolokra egyaránt. A játékmenet hasonló lesz mint az előző részekben, tehát számottevő újításokat senki ne várjon el tőle. A kötelező elvárásokat hozni fogja.

    A játékot mutogatni fogja a Deep Silver a jövő héten megrendezendő PAX-on, Bostonban.

    DEBUT TEASER

    Sry, GT-s videót nem tudok beágyazni. nagy kár