533
Jön a Saints Row negyedik része
  • Prince23
    #1
    A Deep Silver kizárólag a GameTrailers.com számára kiadott egy új debütáló előzetest a Saints Row negyedik részéből, melyben megtudtuk a hivatalos megjelenési dátumot is. A Saints Row 4 a Volition fejlesztésében még idén augusztus 20-án megjelenik PC-re és konzolokra egyaránt. A játékmenet hasonló lesz mint az előző részekben, tehát számottevő újításokat senki ne várjon el tőle. A kötelező elvárásokat hozni fogja.

    A játékot mutogatni fogja a Deep Silver a jövő héten megrendezendő PAX-on, Bostonban.

    DEBUT TEASER

    Sry, GT-s videót nem tudok beágyazni. nagy kár
  • Tinman #2
    Pre-order.
  • preziosi
    #3
    örülök, remélem jó kezekben van a deep silvernél. abból a szempontból már megnyugodtam, hogy nem akarnak komolyságot ráerőltetni a sorozatra.
  • ratgab
    #4
    Ámen!
  • tutituti
    #5
    klafa lesz +fav
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    Részemről, ha a 2., vagy a 3. rész színvonalán jön, tök mindegy: KELL.
    Ha kevésbé lesz "agyatlan", mint a 3. rész: KELL
    Ha agyatlanabb is lesz: KELL.
    0 Day. Zéró déj. Megjelenéskor. S tejelek az értelmesebb DLC-kért is. Mert számomra meg fogják érni.
  • JethroHUN
    #7
    De azért nem ártana, ha hosszabb lenne. Több ill. valamivel tartalmasabb küldetések.
  • IMYke2.0.0.0
    #8
    Én nem vagyok ilyen téren nagy igényű - ha RPG-zni akarok, akkor RPG-vel játszom. :)
  • Maxtreme
    #9
    Ok hát látom ez ugyanolyan elmebeteg, agyhalott idiótaság lesz mint a többi.


    Tuti vétel.
  • Ryder62
    #10
    A The Third-öt kipróbáltam. Hát nem rossz, de néha kezdett agyzsibbasztó lenni ilyenkor félre kellett tennem kicsit. De volt olyan amikor 3-4 órát játszottam vele non-stop :)

    A lövöldözés, pusztítás tetszett a legjobban. Mikor minden robbant, repkedett mindenki. Awesome :D

    Nah meg az az event mikor az volt a cél hogy hogy össze vissza törd magad úgy hogy elütnek a kocsik. Nah hát az kész volt főleg mikor 3-4 kocsiról pattantam le úgy hogy közben nem értem a földhöz. Szakadtam a nevetéstől :DDD

    Úgyhogy szemmel tartom ezt is :)

    Szvsz jobban szórakoztam rajta mint egy GTA-n.

    Régebben SA-ban is lehetett ilyen robbantásokat, lődözéseket csinálni, voltak vicces jelenetek, animációk stb. A GTA IV egy trágyakupac, túl reálisra sikerült, engem az nem szórakoztat hogy azért halok mert mert Niko bevándorló egyesével mássza meg a lépcsőfokokat csigatempóban.
    Meg amúgy is küldetések közt unatkoztam. Nem tudtam mit csinálni. A The Third-ben viszont van tartalom, és lehet rombolni pusztítani :DD
  • Prince23
    #11


    Beágyazható formában, official trailer.
  • mans
    #12
    Maradhattak volna a második rész stílusánál,túl hülyeség lett a 3,ez a negyedik meg inkább egy kieg a 3-hoz.
  • Maxtreme
    #13
    hát a gfx sokat nem fog változni ahogy látom.
    Valóban inkább egy nagyobb dlc szaga van.
  • preziosi
    #14
    szerintem azért várjuk meg a PAX-es bejelentést, elvileg valami nagy dobással készülnek a játékkal kapcsolatban.
  • Prince23
    #15
    Anno a THQ mondott valamit, hogy valami nagy DLC-t készítenek a 3-hoz. Na, és a látottak alapján lehet ez az, csak most kiadó váltás is volt, és egy nagy ok, hogy kiadja a DS negyedik részként.
  • jarlaxxe
    #16
    AMD-s haj effekt?
  • Maxtreme
    #17
    Aha asszem valami matrix dlc v mi a túró volt a neve.
  • Prince23
    #18
    PAXon egy gameplay-el jönnek, meg egy bejelentő trailerrel. Ez csak egy teaser volt. Bár ki tudja, lehet hogy csak demózni fogják.
  • IMYke2.0.0.0
    #19
    Enter The Dominatrix.

    Azt írták, hogy annyi mindent bele tudtak zsúfolni, annyi ötletük támadt közben, hogy új rész lesz. S lőn.
  • preziosi
    #20
    enter the dominatrix lett volna a neve, aminek az alapötletében annyi fantáziát láttak a thq-nál, hogy inkább több erőforrást biztosítottak, csak legyen teljes folytatás. elvileg az majd egy director's cut változatban kijön dlc-ként a játék megjelenésekor, de konkrétan nem ez az, csak az alapötlet.
  • preziosi
    #21
    "Akik még emlékeznek az előző részhez tervezett Enter the Dominatrix című bővítményre, azoknak mindez nagyon ismerős lehet, hiszen gyakorlatilag ugyanez várt volna ránk ott is, így jogosan aggódhatunk amiatt, hogy a DLC-t nyújtották ki egy egész játékká. Azonban a Deep Silver szószólója biztosított minket arról, hogy erről szó sincs, csak bizonyos elemeket vettek át, s majd a teljes játék megjelenésekor kiadják az Enter the Dominatrix „rendezői változatát.”
  • preziosi
    #22
    az eb games canada előrendelői oldalán ilyenek szerepelnek:

    Product Details:
    From the Crackhouse to the Penthouse to the White House, the Saints' rise to power is complete. Now, take control of the leader of the free world against an enemy who threatens to destroy all that you have created... and the planet too. The most over-the-top game EVER!

    Patriots, Saviors, Saints - The presidency is not without its perks. Wield the most outrageous arsenal in Saints Row history. This is what the Second Amendment was meant for.
    What is the Simulation? - Bend the world to your will and harness an array of super powers including Mind-Bending Telekinesis, Really Really High Jump, Really Really Fast Sprint, Shiny Blue Force Shield, and Sparkly Purple Fireball Projectile-of-Doom.
    Vehicular Manslaughter - Command a fleet of American made tanks, jets and attack choppers or hijack mechs, jet bikes and interstellar ships from an alien armada - it's all science, with just a little fiction.
    Streaker of the House - Be the leader you were born to be with Initiation Station 2.0. Save the world as an overweight ninja cheerleader or as hulking brute in a three-piece suit with a penchant for pony tails.
    Friends with Benefits - Seamless drop-in, drop-out co-op, a Saints Row standard, improved. The only thing better than one malicious super-powered President is two.
    Custom Weapons, Custom Mayhem
  • Maxtreme
    #23
    Az, nem matrix.
  • grebber
    #24
    Saints Row 4 survey asks what you’d like included in the Collector’s Edition

  • IMYke2.0.0.0
    #25
    Enyim:

  • grebber
    #26
    Enyém kb ugyanez csak pólóval! Meg mondjuk a térkép annyira nem érdekel mert egyik játéknál se használtam soha!
  • Sir Quno Jedi
    #27
    mikor lehet már előrendelni végre?
  • preziosi
    #28
  • SzirmosSzisza
    #29
    http://www.gamesradar.com/saints-row-4-news-release-date/

    you are the President of America (details how not known yet)
    can jump ultra high in the air
    glide around the town
    run super fast
    feels sorta like Crackdown
    set (at least in part) in Washington DC
    aliens attack
    they can have super powers also
    can use Inflate-o-ray to blow up people's heads
    you have a Dubstep Gun (makes people dance)
    you have more customization with your guns
    you can get in a giant mech (president in a mech suit? Metal Wolf Chaos anyone?)
    will be designed for current gen
  • preziosi
    #30
    Volition explains relationship between Saints Row 4 and 'Enter the Dominatrix'
  • preziosi
    #31
    Saints Row 4: presidential campaign

    Saints Row 4: Aliens, Superpowers and Dubstep Guns
  • Ryder62
    #32
    Épp hogy megtudtuk hogy jön a köv. SR, de már van megjelenési dátum is (augusztus)
  • Prince23
    #33
    ...amit tuti elfognak csúsztatni :D
  • Ryder62
    #34
    Nagy esély van rá :D
  • preziosi
    #35
    [URL=http://www.vg247.com/2013/03/25/saints-row-4-has-a-fuck-ton-more-content-than-sr3-dlc-outsourced/]Saints Row 4 has a "fuck ton more" content than SR3, DLC outsourced[/URL]
  • preziosi
    #36
  • preziosi
    #37
    Minden eddiginél őrültebb lesz a Saints Row 4
  • preziosi
    #38
    Saints Row 4 Commander in Chief Edition Announced
  • IMYke2.0.0.0
    #39
    Kár, hogy csak Észak-Amerikában lesz elérhető :(
    Bízzunk benne, hogy nekünk, csacska európaiaknak is jut valami finomság.
  • broman191
    #40