533
Jön a Saints Row negyedik része
  • Maxtreme
    #333
    "NPC-k faják itt is, jó kis sztori van velük, meg "mass effect szerűen" tudunk velük khhhhmmm..."

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hey kinzie ya wanna fuck


  • Sir Quno Jedi
    #332
    Ami érdekes, hogy a gépkocsik irányítása tényleg könnyebb lett, avagy sokkal árkádosabb. A kettőben PC-n kínszenvedés volt minden, a 3 szo-szo, itt megy, mint kés a vajban. Persze ettől kicsit kevésbé tűnik rílnek (majd sírnak a szimulátor buziakok, hogy a GTA5-ben ez sooookkal jobb... lesz), viszont lényegese jobban játszható, élvezetsebb és iszonyat száguldásokat lehet elvágni kiscsillió near-miss-szel.

    A szuperugrással gyorsan felbasszák az agyunkat viszont, mert bárminő perem, előtető, kinyúlólófax stb. ugye akadály, amit ha lefejelünk, akkor oda az ugrásunk, így vannak helyek, ahova csak messziről lehet felugrani, avagy magasabb épületekről stb. Ez pedig rampage-ünket nagyon meg tudja akasztani. Szal. nincs egygmobos mászás stb., ez nem AC. :D Nodepláne a charged ugársok azok még idegesítőbbek és sokat kell ám gyakorolni, míg jól megy és utána is kicsit idegen még. Persze fejelszthető sok mindennek az is.
  • IMYke2.0.0.0
    #331
    Folyik a nyálam basszus...
  • gerey
    #330
  • Sir Quno Jedi
    #329
    És persze vannak új ruhák, frizurák, arcra cuccok, ami kell. Fegyófejlesztés is van, részletes.
  • Sir Quno Jedi
    #328
    Nos aki csak a főszálat csinálja és a quest-ként adott mellékküldisorozatokat nem, az sokat fog szopni, mert rengeteg lényeges bónuszról marad le (vagy nehezedik a megszerzése), meg amúgyis az is mindegyik sztori rész és bővíti az egészet.

    A nem quest-ekhez fűződő activity-k opcionálisak, mintahogy a challenge-ek is, de azért azokat sem árt csinálgatni és figyelni. Van bőven és elég változatosak egyetlen activity típuson belül is.

    Gyűjtögetnivaló bőven van itt is, igaz nem gumibabák és pénzlerakatok, hanem pl. text alapú kalandok és szobrok. Meg persze a powerekhez is kell gyűjtögetni a powerupokat, majd elementeket stb.

    Tudunk szinte mindent fejleszteni, nagyon sok lehetőség van, egy idő után el is veszik benne az ember, de így magunknak tudjuk összerakni, mikor mi kell és milyen a taktikáknk stb.

    Az FC3-hoz hasonlóan vannak legyőzhető pontok stb., de a territórium megszerzése (takeover) is megvan a régi SR-ekből (és üzleteket is meg lehet szerezni, jön belőle a della stb.). Van még pár új dolog is, de az már spoiler lenne.

    NPC-k faják itt is, jó kis sztori van velük, meg "mass effect szerűen" tudunk velük khhhhmmm...


    A poénok elemiek. 10 centinként vannak utalások kedvenc filmekre, játékokra. Akinek ezek nem mondanak semmit, az csak bután fog nézni persze. A zenék nagyon faják és term. elmebeteg módon vannak illesztve a történésekhez.

    Sokan panaszkodnak a superpowerekre. Nos azzal együtt is nehéz, ha gyorsan előreszaladunk pl. a mellék questekben. Nem egy hely volt, ahol szükségem volt a bandámra, meg a spéci NPC-kre is együtt, hogy túléljük (és így is kétesélyes volt). A futás nem helyettesíti a kocsit, míg nincs végtelen futási időnk (az meg reward) és utána sem tudunk magunkkal vinni csapattagokat, plusz nem élvezzük a kocsi védelmét stb. Inkább kiegészítő a harcokhoz, ha gyorsan kell pucolni, vagy cikázni ide-oda. A támadó képességeink is kiváló kiegészítői a fegyveres harcnak, de nem pótolják azt (elején semmiképpen sem).

    Ugyanez igaz az új spéci fegyókra, pl. a feketelyukgenerátorra, dubstepgunra, vagy az ameriiica fegyóra stb. Erősek, de limitáltak és 1xrre csak egy lehet nálunk éppen, úgyhogy nagyon oda kell figyelni rájuk, csak kiegészítők, nem helyettesítik a hagyományos fegyvereket. Sem az alien fegyókat.

    Röpzik irányítása itt sem könnyű és ez még csak a sima mód, át lehet csűrni menüben advanced flight modelre.


    És term. a legnagyobb feature még mindig a teljes kusztomizálhatóság karakterünkre, ami aztán a sztoriban is ugyanúgy látszik!!! Ennek fényében minden más "sandbox" játék, ahol ez nem lehetséges, az csupán csak denevérguanó ehhez képest...
  • Shep
    #327
    Na most én itt is ahogy az előző részben is szinte csak a főszálat játszom/játszottam és ezek után egy kérdésem lenne. Mik ezek a hót halál gagyi főszálas missziók?
  • Shep
    #326
    A totális nukleáris háborút kipróbálta valaki, nekem nem csinált semmit pedig az összes gombot lenyomtam,
  • Shep
    #325
    Hajszínt az elején nem tudok állítani?
  • Calver
    #324
    papíron, itt is írta valaki, h dual core-al simán elmegy, nem sokat ugrott gépigény előző rész óta
  • Ironman2
    #323
    4 magos proci kell neki?
  • Béluska74
    #322
    Sziasztok! Ebben is benne van (törtről van szó)a coop mód helyi hálózatos megoldásban?
  • Myselor
    #321
    hát az annyira nem izgat,de majd megnézzük azért.de a GTA V boxra az kell.:)
  • Ironman2
    #320
    magon is!
  • Maxtreme
    #319
    meg nemsoká jön még a lost planet 3 is :)
    Nembaj, de ahogy beszéltük itt a forumon, utána hosszú ideig semmi.
    A gépen meg eláll, kenyeret nem kér:)
  • Myselor
    #318
    oh hát akkor még azzal is játszhatok xd most van a blacklist,xcom meg ez.huh:)
  • Spaceghost
    #317
    Orlyn, már ott van a reloaded verzio.
  • Myselor
    #316
    hát köszi akkor azthiszem várok valami másik verziót.addig itt a blacklist meg az xcom,így is nemtudom mennyi időm lesz ezekkel játszani xd
  • ratgab
    #315
    Senki se ideges tudtommal.
  • ratgab
    #314
    Az durva.
  • Maxtreme
    #313
    Van belőle werzió, de az emberek 90%%-ánál nem működik, és további 5%nál kifagy az egyik küldetésnél.
    Hála isten én a második 5%ba tartozok, akinél megy, és nem is fagyott ki.
    Amit sikerült kideríteni hogy a processzor pontos típusa dönti el a kérdést.
    Nem megy az összes AMD-n, illetve bizonyos szériás 5 és i7-en sem. Durván hangzik, de elvileg ez van :)
  • Myselor
    #312
    na nyugi már.kár volt megkérdezni isteneme xd
  • ratgab
    #311
    Visszakanyarodván az eredeti hsz-hez direkt úgy írtam, hogy "úgy tudom", ami nem azt jelenti, hogy úgy is van...
  • ratgab
    #310
    Hát én nem látom...Nincs időm ennyi fórumot olvasni.
  • ratgab
    #309
    Nem olvasok el mindent, mert nem érdekel. Általában csak átfutom a hsz-ek nagy részét.

    Egyébként meg én nem láttam ezt a hsz-t valószínűleg.
  • Shep
    #308
    Hát én legutóbb a C3-al jártam így de hát oda se neki :)
  • IMYke2.0.0.0
    #307
    Előtte viszont erről beszélgettünk...
  • IMYke2.0.0.0
    #306
    * orra
  • ratgab
    #305
    Az nincs ráírva, hogy ez warez kép....
  • IMYke2.0.0.0
    #304
    Tény és való, hogy az eredeti játék tud kényelmes is lenni.
    Bár, a játéktörténelem és a fejlesztők/kiadók nem egyszer törtek már borsot a tisztességes vásárlók alá azzal, hogy míg ők nem tudtak, addig a WRZ-játékosok minden gond nélkül játszottak (játszottunk - mert nekem is volt ilyenben részem régebben) a ropogós játékkal... :=(
  • ratgab
    #303
    Szarni rá.
  • Shep
    #302
    Kiestél te már a gyakorlatból. Megártott az a sok eredeti játék :D
  • IMYke2.0.0.0
    #301
    Ennek ellentmond, hogy Maxtreme abból szurkálja be a képeit...
  • Myselor
    #300
    okés köszi:)
  • ratgab
    #299
    Én úgy tudom nincs még működő crack.
  • IMYke2.0.0.0
    #298
    5 és fél GB-os szépen működik az ottani visszajelzések szerint. Sz'al...
  • Myselor
    #297
    de megtaláltam,de van pár verzió.azért kérdezem,:)
  • IMYke2.0.0.0
    #296
    Tényleg ne vedd letolásnak, leszúrásnak, de ha már a piratebay-t sem találod meg... :()
  • IMYke2.0.0.0
    #295
    Imy nagyon szeretne - de nincs meg neki, semmilyen formában.
  • Myselor
    #294
    jah értem,na de biztos van akinek nem eredeti,csak érdekelne milyen a játék mégis.de akkor várok meg hátha válaszol valaki még:)