16775
banner
  • Prof William
    #1952
    A preload verzió letöltve (GOG Galaxy) de a configuration menüpontban még csak az angol van feltüntetve mint játszható nyelv.

    Ha majd elérhető lesz a játék, gondolom majd a többi nyelv is szépen letöltődik hozzá.
  • TBTPumpa
    #1951
    Holnap új CGI videó:
  • bardocz
    #1950
    A warez verzióval nem volt semmi gondom anno. Aztán megvettem, és sokszor nem tudtam betölteni a mentéseim, csak ha kezdtem egy új játékot :D
  • Although
    #1949
    Én is :)
  • Although
    #1948
    Nem ennyire egyszerű :) A fallout NV soha nem adod el annyi példányba mint a skyrimet :) Mégha nem egy idétlen Obsidian csinálja akik a legritkább esetben adnak ki bugmentes játékot :)
  • bardocz
    #1947
    Igen, az elég jó benne, hogy bizonyos helyek megközelítéséhez fejlődni kell. Hogy örültem, amikor először elsétáltam goodspringből vegasba a rövidebb úton. És közben az összes deathclawot sikerült kiírtani.
  • DantesHUN
    #1946
    Aha..a lényeg, hogy a W3-ban bejárható a teljes terület az elejétől fogva. Ha legfeljebb meg esz pár szörny, ez van.
  • Although
    #1945
    Ez szerintem az egyik legérdekesebb téma. Pont a fallout nv és skyrim közötti különbségek megfigyelése adja.
    Pl a Fallout NVbe közel az induláshoz lv20 giant skorpiók vannak. Ha egy akció játékos elkezd játszani és rohangál körbe körbe gorsan meghal és nem is érti mi történt vele. A Beth ezt akarta elkerülni szerintem. Mert ott nagyjából nyugodtan szaladgálhatsz viszont a sztorit ezerfelé szét kell vinni úgy hogy jó legyen. Ez még a Bethnél sokkal jobb képességű csapatoknak is nagy kihívás persze.
    A Fallout Nv ben pont az csodálatos, ha nem eszetlen akció játékos vagy és figyelsz a táblákra meg amit az npck mondanak, persze ehhez kell kreativitás a készítők részéről :), akkor megérted egyből nem tudsz elindulni Vegas felé mert rövid úton bantha eledel leszel. És elkezded követni az eseményeket és máris élvezhető a sztori akár open world akár nem. Persze ez kompromisszum.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.05.13. 20:51:26
  • DantesHUN
    #1944
    Hát én márpedig úgy tudom bejárható minden terület, bármikor.
  • Although
    #1943
    Jelenleg a Gamebansheen is a Fallout NV a legjobb open world rpg. azt a pillarst is készítő Obsidian csinálta ők talán az egyik legjobb banda. Azért nem olyan mint a skyrim. Bár a fallout 3 se rossz. És a Fallout NV pont szintezet tehát erre számítottam itt is a hideg kiráz a skyrim szerű karakterrel fejlődő világtól. Nem hiszem hogy lehet vele kiemelkedőt csinálni. Eddig a Fallout 3 a legjobb szerintem abban a rendszerbe.
  • Although
    #1942
    Nem figyeltem mostanában de ezt nem értem, a sztori szerint mész végig egy játékon akkor nem lehet mindenhova menni mert szintezi kell az ellenfeleket. Vagy ha nem így van akkor a sztori nem lesz olyan jó. Vagy ez valami nagyon új lesz akkor ha mégis.
  • bardocz
    #1941
    Ja, azok tényleg eléggé el vannak találva benne.
  • bardocz
    #1940
    Akkor nem csak én vagyok így a Skyrimmel. Falloutból csak az NV-vel játszottam, az szerintem nem vészes ilyen szempontból, legalábbis nem untam bele a dungeonokba. De a Skyrim...tök ugyan olyan az összes, minden terem vagy kör, vagy téglalp, a folyosók is ha ránézel a térképre, 8 irányba mehetnek, 45 fokonként elforgatva, egyedül az a nagyon színes rész ami jól nézett ki adungeonokban. A városok meg bár jobbak mint az oblivionban, de még mindig eléggé élettelenek, lehetne több npc benne, hogy ne folyton ugyan azokba ütközzünk bele. Végigvittem az összes céh küldetését, meg a fő szálat is, de nem egy nagy durranás, witcher 1-2 számomra sokkal jobb.
  • Palinko
    #1939
    Mint minden TES-ben a tolvajcéh és a black hand küldetések a legjobbak. még a fősztori is gyengébb azokhoz képest :D
  • Negritis
    #1938
    a fallout nálam jobb amúgy mert ott szivesen követtem rádiójeleket stb, de a skyrimban annyi volt hogy amit találtam Questet lenyomtam és csók
    kb 60-80 órám van benne, de a világ szép és meg van töltve mégis a "lélek" hiányzik belőle

    Dai-t nem toltam anynit hogy megítéljem a helyzetét
  • DantesHUN
    #1937
    De az elejétől bejárható az egész világ. Minden város.
  • Ra1n
    #1936
    Kismilliószor inkább egy ilyen Da:i-hoz hasonló szabadság amiben mindent aprólékosan ki tudnak dolgozni,mintsem a Bethesda féle amiben kolbászolhatunk értelmetlenül és minden sarkon belefutunk egy totálisan egyhangú, ismétlődő barlangba amiből van 100 de mind ugyan úgy néz ki.
    Az összes Bethesda cím ott vérzett el nálam,hogy a felszint végigkóborolva és ámulva mind mind dögunalomba fulladt. Amúkor a 20. csatornát a falloutban vagy dungeont a skyrimban ki kellett pucülni küldetéscímen, és mind ugyan úgy nézett ki ugyan azokkal az ellenfelekkel és csapdákkal...Nem kell köszi...
  • Although
    #1935
    Lesz szabadságod de elmondták a mindig a sztori és a karakterek lesznek az elsők. Ne számíts skyrim szerű mászkálásra, talán még az instancok sem gyártják újra az ellenfeleket. ahogy olvashattad a sztori mentén haladva időnként más karakterre fog kapcsolni. Tehát fog hasonlítani a kettőhöz de nem annyira lineáris lesz mivel az adott területen belül oda mész ahova akarsz. Ez kicsit megtöri a lendületet de szerintem nem lesz gond vele.
  • DantesHUN
    #1934
    A nagy fene Open World-ben az a ,,probléma" hogy mit is kezdjünk benne? Oké, amint szabad kezet kapunk, nyomni a fő sztori szálat? Mellékküldetések? Vagy csak felfelezni a világot? Legalább nagyjából bejárni a térképet?
  • Although
    #1933
    Anno már a skyrim előtt is reméltem lesz ilyen benne. A questek életre kellenek egy kis animáció keretében. Talán nem tűnik soknak, pedig az. Főleg ha jól meg vannak írva. És itt olyannak tűnnek, amilyenek lenniük kell. Bioware is használja ezt, csak sajnos az összkép nem csak ebből áll.
    Eddig nekem úgy tűnik, áll amit mondtak a játék előtt. Elhozzák az open world rpg-k új hajnalát. Nem mintha egy percig is kételkedtem volna benne.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.05.13. 18:29:48
  • Prof William
    #1932
    Szerintem igen. + narrátor is éppen mondja hogy "lehet találkozni pl szilvánnal."

    + könyvben is valami kövér alak, kecskelábakkal, hegyes fülekkel és szarvakkal. Ráillik a személyleírás.

    Én nem ennyire kövérnek gondoltam. Bár nem kizárt, hogy felszedett pár kilót. :)
  • jarlaxxe
    #1931
    Ez nem teszt hanem egy küldetés végigjátszása.
  • TBTPumpa
    #1930
    Ciri!
    Ebből a háromból egyértelműen az IGN a leggyengébb. Nem is értem miért verik a mellüket rá, hisz a másik két lap, sokkal részletesebb és igényesebb rívjút hozott össze.

    Itt a Game Informer tesztje is (20 perc):

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.13. 14:33:13
  • Evoluti0N
    #1929
    Lehet, hogy ez az almán vagy a körtén.
  • DantesHUN
    #1928
    Ja, arra emlékszem, ez lenne a szilván? A könyv alapján nem pont ilyennek képzeltem el. Ha lesz szilván, akkor remélem alakváltó is lesz benne.
  • wedge31
    #1927
    Ne is mond...
  • Palinko
    #1926
    akkor már arról beszéljünk, hogy a játszhatatlan játékok 7 nél kezdődnek...
  • wedge31
    #1925
    A 10/10 értékeléseket én se szeretem mert olyan játék nincs, elég ha a 8.35-nél levő graf bugot nézzük már nem tökéletes a játék és nem is kell annak lennie, szvsz.
    Azt viszont sajnálom, hogy az beigazolódott, hogy az open world játékmenet miatt nem lesz olyan erős a story szál de hát valamit valamiért...
  • Prof William
    #1924
    Pedig ez a lény éppen hogy szerepelt az első novelláskötetben.

    A Világ Pereme c. novelában ő volt a Szilván nevű lény. Egy kendermezőből kellett volna Geraltnak kifüstölnie, de aztán az események sokkal bonyolultabbá váltak, mint ahogy azt hősünk gondolta volna...
  • Negritis
    #1923
    hülye kérdés de nem lehetne vmi style off gombot implementálni?
    elég fos a netem telón/melóba és jó lenne ha ki tudnám kapcsolni
  • Palinko
    #1922
    nincs tökéletes játék... valamibe meg bele kell kötnie hogy legyen negatívum is, de az szerinte olyan, hogy nem ront bele az élménybe
  • HeadHunter86
    #1921
    Egy két kritikust nem értek .10/10-et ad, de azért negatívumok között felsorol 2-3 pontot. Akkor adjon 10/10-et, ha már tényleg nem tud mibe belekötni. Értem én, hogy a hangulat meg a beleélés, de akkor adjon 9.8-at, de ne 10-et ha nem tökéletes.
  • DantesHUN
    #1920
    Olyan 2.26 körül, az a dagadt szőrös, nagy fülű alak, mi akar lenni? Ilyen szörnyre a könyvből se emlékszem.
  • wedge31
    #1919
  • wedge31
    #1918
    Több mint 26GB a preload, ha neked csak 24-et töltött le akkor ott valami gebasz volt.
  • Negritis
    #1917
    én is így érzem magam még jó h hosszú hétvége jön :D
    egyre közelebb állok hozzá hogy nem mék borfesztre hanem albiban kockulok és pizzát rendelek :D
  • Sheltem
    #1916
    Jó lenne addig befejeznem az Ac4 Black Flaget :)
    Bár még nem döntöttem el , hogy a Gta5 öt kezdjem el utána először vagy a Witcher3at.
    Az élet nagy problémái :)
  • Prof William
    #1915
    Hamarosan itt az idő...

  • Sheltem
    #1914
    Frankó. Én valamiért arra emlékeztem a régi witcherekből hogy ott még jóval egyszerűbb volt ez a dolog, nem volt kidolgozva...
    Vagy rosszul emlékszem vagy ezt is fejlesztették.

    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.05.13. 09:12:48
  • renato999
    #1913
    Szerintem a színek azt jelentik hogy rare vagy common stb. A páncélok tovább fejleszthetőek lesznek ha megszerzed az elkészítéséhez szükséges diagrammot. Ennek én nagyon örülök mert én beleszerelmesedtem az alap páncélba. Remélem nem lesz gyorsan nagyon gyenge ha fejlesztjük :)