16775
banner
  • Sheltem
    #1912
    Hogy ne csak a megjelenésről, grafikai minőségről stb beszéljünk.
    Jól láttam a videókban, hogy itt is lesznek a ruháknak szintjei? Például fehér, kék, sárga ha jól láttam a videókban. Tehát ez alapján lesz egy fajta lootrendszer is ha jól sejtem ritka cuccokkal ? Vagy vakvágányon vagyok és benéztem valamit.
  • Prof William
    #1911
    Ha jól tudom a játék mindegyik verziójában alapból benne lesz a magyar nyelv.
  • SzirmosSzisza
    #1910
    http://www.pcgamer.com/when-is-our-witcher-3-review-coming/

    Ellenben, ha jól látom ma/tegnap már kiküldték a kódokat \o/
  • chris0000
    #1909
    thx.
    remélem nem lesz semmi variálás.:)
  • Sheltem
    #1908
    Alapból lesz benne magyar nyelv? Szuperül hangzik!
  • Prof William
    #1907
    Próbaként kipróbáltam a Dragon Age Inquisitiont és maxon fut akadás nélkül.

    Egyre bizakodóbb vagyok a Witcher futtatásával kapcsolatban. :) Csak az a baj, hogy most kedvem lenne DA:I-z ni pedig azt biztos nem fejezem be addig amíg kijön a Witcher 3. :)

    Chris: A GOG-azt írta, hogy választható lesz benne a magyar nyelv.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.05.13. 08:42:58
  • bélanéni #1906
    Nekem újra elkezdte a GOG Galaxy letölteni a 24GB-ot. Más nem tapasztalt ilyesmit?
    Pedig a preload már végigment egyszer.
  • chris0000
    #1905
    hi.
    redemeltem a GOG-os verziót+a GOG-os Galaxy klienst,de installnál a nyelv english.
    gondolom majd játékon belül ki lehet választani a magyar nyelvet.
  • ratgab
    #1904
    Hehe....tényleg elírták...XD
  • Jude666
    #1903
    Na igen Paradox :D
    Másik nagy kedvenc bagázsom.
    Várjuk nyárra a Witcher után a HoI IV-t :D
  • Maala
    #1902
    Azért durva, hogy leléptnek az irodából a megjelenés idejére... Vagy csak izgatottak? :P

    /troll off.
  • Negritis
    #1901
    nofene egy kedves tweet

    Paradox Interactive ‏@PdxInteractive 7 h7 órával ezelőtt
    @CDPROJEKTRED Saw the reviews started rolling in for W3, congrats on those scores guys! Lots of ppl at the office exited for the release!
  • ratgab
    #1900
    Ebben természetesen valószínűleg teljesen igazad van.
  • bélanéni #1899
    Elképesztő mennyiségű munka van a játékban, és a kb. 1 órányi video alapján amit láttam, első osztályú minőséget produkált ez a banda. Emellett a hangulat is nagyon rendben van. Az értékelések is a szuper kivitelezést támasztják alá. Aki fél óránként ír egy kommentet és ezek 95%-a teljesen negatív, és ezt követően végigjátsza keresztbe kasul a játékot 1-2 héten belül és újra fintorog, annak kíváncsi lennék mi játszódik le a fejében. Unatkozó vagy irigykedő emberekből dunát lehetne rekeszteni, bassza meg
    Mi az hogy "hype"? Az, hogy reklámozzák a játékot, mert szeretnék hogy a pár(tíz)millió dolláros fejlesztés megtérüljön, esetleg hasznot is hozzon? Vagy hogy tényleg minőségi terméket készítettek, az csípi valakinek a szemét?
    Várom a 19-ét!
  • Prof William
    #1898
    Abban nagy igazság van, hogy van hogy 8-10 órás játékokat árulnak 14 ezer forintért...

    Ehhez képest minimum 100 órát kapunk ugyanennyiért.
  • nyirog
    #1897
    azért egy magyarra fordított strategy guido-t örömmel elfogadnék a játék mellé, anno még a Dragon Age 1-hez kaptam az 576-ban, baromira örültem neki :)
  • nyirog
    #1896
    Ezt redditen írták, de nagyon aranyos, CDPR fejlszető írt a torrent oldalra ,végre nem a szokásos fröcsögő "warez így warez úgy PC-n" megnyilvánulás. Lehet rá azt mondani, hogy ha már egy fejlesztő a torrent oldalakon ír ilyeneket az már rossz, de szerintem meg pont ,hogy jó marketing és láthatóan nem ítélkezik senki felett, hanem csak meggyőzni próbál.
    Utoljára szerkesztette: nyirog, 2015.05.12. 22:03:03
  • nyirog
    #1895
    megy a nyűgösködés mert már mindenki játszana vele :D DA:I szerintem áldhatja a szerencséjét, hogy nem az eredetileg tervezett időben jelent meg a witcher 3. Másfelől a siker borítékolható volt, elég sok gameplay videó és interjú alapján meggyőző játék képét festette mindvégig, más játéknál örülhetsz ha a szemed kiszúrják egy 2 perces gameplay videóval, itt azért spoiletmentesen nyomatták dögivel a rajongóknak (ha ennyire bátrak voltak akkor abból már sejthető volt, hogy annyira nem lesz szar a játék ). :) Lásd új rollercoaster tycoon.... hihetetlen ami ott megy.
    Utoljára szerkesztette: nyirog, 2015.05.12. 21:36:40
  • MerlinW
    #1894
    Nem azt mondom, hogy megszűnt volna a fogalom, csak hogy már nem azt jelenti, mint régen:)
  • Ra1n
    #1893
    Ez van...Hetek óta hiszti topik, megjönnek az értékelések amik tényleg kimagaslóak, erre még ezekben is egyesek a negatívumokat keresik és kiemelik....
  • MerlinW
    #1892
    Köszönjük az összefoglalót és hogy nem hevíted a flémet. Fájneszt.
  • ratgab
    #1891
    Érdekes....

    Csak, hogy ne egy helyről linkeljek.

    Nyilván attól még javítgatnak itt-ott rajta, de attól még a játék maga elkészült (vagy mondjuk úgy elérte a kiadható állapotot, csak hogy az elkészült szócskába se lehessen belekötni).
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2015.05.12. 21:13:01
  • Ra1n
    #1890
    Összegezve a mai napot.
    Grafikahiszti, az 1 millás előrendelések félremagyarázása és gyengének titulálása, első értékelések egytől egyig kimagasló pontszámokkal de ezekben is megtalálva mi a hiba és ezek kiemelése (magyarul a kákán is csomót).

    Fájneszt.

  • MerlinW
    #1889
    Már rég nincs olyan hogy aranylemez:) Code freeze van, azaz egy alap disztribúciós állapot. Ettől függetlenül halad tovább a fejlesztés - lásd pl day1 patch-ek, stb. Az aranylemezes leállás a széles sávszél kora előtt volt divat:)
  • Terawatt
    #1888
    IGN.es ehhez képest ótvar
  • Negritis
    #1887
    wiki Andrzej Sapkowski
  • Prof William
    #1886
    Hány Witcher könyv létezik jelenleg?

    Gondolom idővel mind kijön magyarul...
  • TDC Geronimo
    #1885
    IGNes videó meg ez is fos youtubes minőség ráadásul IGNes videóban fel volt tolva a brightness is az egekbe. TVn nem életlen a kép, főleg nem 1080pben
  • HeadHunter86
    #1884
    GameTrailers-es Review-on már jobban fest, ha ez is konzolos. Bár gondolom az. IGN-nél nem tudom mivel vették fel, de elég gáz.
  • HeadHunter86
    #1883
    Nem kell beszarni. PC-s sokkal szebb lesz. Még downgradelve is :P
    Amúgy ezen a PS4-en olyan életlen a kép, meg mosott minden. Elég szégyen ez a konzol. Xone meg még ennél is gyengébb ugye. Vicc.
    Na mind1, legalább nekünk PC-n jó lesz.
  • Terawatt
    #1882
    "He spent about 100 hours with The Witcher 3 on a PlayStation 4 debug system, a version that included the games' day-one patch. " -Gamespot review :)
  • ratgab
    #1881
    Nekem azt, hogy még aranylemezre kerülés előtt készíthették. (10 órás műszak után vagyok nem vagyok túl friss és üde).
  • Maala
    #1880
    Tehát mit mond el ez neked a cikk elkészültének időpontjáról? :)
  • ratgab
    #1879
    Már egy ideje aranylemezen van a játék, szóval már rég nem készülhet.
  • nxs
    #1878
    Tényleg nem érted miről beszélek :)
    Szarkazmus?

    GTX eladásokat világszerte értettem,nem itthonit...
  • ratgab
    #1877
    Angolul nem lehet ezeket valahol megvenni? Úgy szívesen elolvasnám. De Vaják...Hagyjuk...
  • SzirmosSzisza
    #1876
    Azt írják, hogy PC-s verzió még készül és az összes review PS4-es :D
  • Madi92
    #1875
    Demons
  • drop
    #1874
    mi lehet a gond ?
  • kasa85
    #1873

    Köszi fel szabadítok az SSD helyet :)
    Már aktiváltam viszont még nem töltöttem le :)
    Crysis összes részét mire jön a Day 1 patch addigra ki tolom :)
    A fene a GTA 5 is ott van :D
    Mindegy A Witcher 3 ki játszom addigra meg lesz Magyarítva remélem a GTA 5 ami Konzolon 80% PC 2% van át ültetve :)