16775
banner
  • Terawatt
    #2152
    Valaki tudna segíteni abban, hogy hol tudnák letölteni előre kód nélkül? Dobozosan veszem, de nincs mivel beolvasni a cdket és nem ártana már kedden tolni. Gog vagy nvidia accot ahol le lehet szedni valaki megosztaná velem egy töltés erejéig? :)
  • AnuluWork #2151
    Ha nem az lesz, mint a GTA5nél, hogy belehalsz, mire letöltöd a patchet, mert ledob, akkor mindegy, egy nap alatt csak lejön bármilyen sebességgel az az 500 MB. De az, mint a GTA5nél, hogy otthagytam a gépet 6.45kor, és délután 17:30kor még mindig ugyanott tartott, mert ledobott, nos, remélem lengyel barátaink hasonlóval tisztelnek meg minket!
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.05.16. 15:49:24
  • Myselor
    #2150
    vannak akik kaptak engedélyt hogy kedd előtt pakolhassák fel a végigjátszásukat youtuberől az egyik gyerek már 10videónál tart.:)
  • Terawatt
    #2149
    Lehet streamelni. Szerk.: Dantes köszi a fordítást, céljainknak tökéletesen megfelel, nem kell szépirodalmi szint :)
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.16. 15:23:10
  • darkSectorxxx #2148
    Mi? :D
  • kill3r21
    #2147
    KonzolRicsi is toltam tegnap a magyar IGN-en tegnap egy 1,5 órát :)
  • darkSectorxxx #2146
    Vagy elkezdték árusítani itt-ott idő előtt.
  • Jude666
    #2145
    és ez a srác is újságíró, hogy már játsza a gémet?
  • TDC Geronimo
    #2144
    Magyar witcher stream

    Akit esetleg érdekel a fordítás minősége.
  • Ra1n
    #2143
    Köszönjük!! :-)
  • DantesHUN
    #2142
    Tessék-lássék módon a cikk egy részét lefordítottam, németről, még mielőtt bárki kritizálná: nem profi, és nem is szó szerinti fordítás , csak úgy nagyjából a lényeg. Van benne jó sok hiba is, egyrészt nem vagyok elég penge németből, biztos van amit tuti elcsesztem, másrészt a technológiai dolgokat, a hardweres problémákat sokszor magyarul se értem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A bemutató alatt, a világ minden táján lelkesedtek a CD Project új zászlóshajójáért Witcher 3-ért a néhány felmerülő technikai hiányosság ellenére is. Az eddigi cikkekben megjelent erős pozitív vélemények mellet, további közös vonás, hogy a PS4-es verzióról szóltak. A PCGames-nek időközben lehetősége nyílt a PC-s verzióval játszani. Ebben a cikkben az első benyomásainkat szeretnénk ismertetni

    A elkövetkező héten megjelenő PCG –ben széleskörű bemutató lesz, még több háttér információval ,és gyakorlati dolgokkal.

    A Witcher 3 PC-n kivallóan néz ki. A látvány, a Downgrade ellenére is, erősen impozáns., a látótávolság nagy, a világ élő és aprólékos, részletes, dinamikus időjárással, a megvilágítás csodálatos, és a hiperrealisztikus napszakváltással csodálatos az összkép.
    Szerencsére jól teljesít Radeon és Geforce VGA-kon is. Ugyancsak jó hír, az ultra beálklításokhoz, és full HD felbontáshoz már elég egy középkategóriás VGA, mint a R280x vagy a GT 770, annak ellenére, hogy nagyon szép a grafika, elég hozzá egy 2 gigás VGA. Mi már sejtettük: mielőtt játszani kezdtünk vele, a CD Prjoekt sokat dolgozott az optimalizáción

    A CD projekt saját engine-ének előnye, hogy teljesítményt és memóriát takarít meg.

    A táj részletesen modellezet, és további poliygonokat is használnak ahol kell. Annak ellenére hogy az optimalizáció kiterjed az erőforrások jó felhasználására a Witcher 3 nem néz ki unalmasan. A változatos és dinamikus fantasy ország,nagyon részletes. A látványvilág mindig tud újat mutatni, mint mondjuk szépen meganimált vadállatokat az útmelletti bozótosban, vagy madárrajokat az égen. Akinek mégis nagyobb részletesség kell, vessen egy pillantást a konfigárációs beállításokra. Ott sok további lehetőséget kap, például nagyobb látótávolság, jobb árnyék vagy Textura minőség, Amint meglesz a kész verzió , tervezünk tesztet a jobb grafikáról a high-end VGA-al. A többmagos pocikat kivállóan támogatja. A mi gépünkön- egy 4790k –ösön, a szálakon egyenlően használja a szálakat, még a logikai magot is hasznosítja. Az erőforrások példaérékű használata lehetővé teszi hogy (nem tudom mi az a hyperthreading) deaktiválja, és 2 Ghz-n elérje a ultra részletességet. 100%-osan kihasználja a számítógépet, és egy viszonylag új 4 magos procival 2 gigás VGA-val nem csak legszebben fog kinézni a Witcher 3, hanem legjobban is fog futni, le kalappal a CD project előtt.

    A PC-s verzió egyértelműen a legszebb, nagyon jó a teljesítménye, jól optimalizált. Természetesen lez mind három Witcher válozatról teszt, részletesen bemutatva a technikai dolgokat, és részletesen elemezve a teljesítményt A galériában találhatsz ulra részletességű képeket , ezenkívül a további benyomások megtekinthetők videón ahol Ralf és Phil véleményezi a youtube-on, ultra hd minőségben.
  • DantesHUN
    #2141
    Éppen ellenkezőleg.
  • drop
    #2140
    ezt vártam mikor lesz xd
  • Shep
    #2139
    Szerintem a legjobb ha mindenki úgy készül ,hogy szerdától hamarabb nem tud majd játszani és akkor nem éri kellemetlen meglepetés.
  • bélanéni #2138
    jarlaxxe: remélem nem
    Ra1n:
  • wedge31
    #2137
    Valahol olvastam, hogy anélkül el se fog indulni.
  • Negritis
    #2136
    remélem a day1 patch nélkül is játszható lesz mert nem tudom mikor lesz netem
  • darkSectorxxx #2135
    (ps-en 500mb a peccs)
  • wedge31
    #2134
    Még kb 20GB fog letölteni meg az 0day patch ami ki tudja mennyi, ja sanszos, hogy az indulás lassú lesz.
  • Ra1n
    #2133
    Késni fogsz jobb ha beszólsz...:-D
  • jarlaxxe
    #2132
    Majd kiderül mennyit szed le és mennyire lesznek le terhelve a szerverek, lehet majd csak meló után fogsz te ezzel játszani (reméljük nem igy lesz )
  • darkSectorxxx #2131
    Üdv.Tölteni állítólag Steam-en már napok óta lehet.
    Konzolon 2 nappal előbb szokták engedni de én már leszedtem reggel.

    Mindenhol (steam, konzol), az aktiválás KEDDEN hajnali 1 óra!
  • bélanéni #2130
    GOG Galaxy ezt írja: Play in 2 days and 12:38:20 hours
    Tehát magyar idő szerint elvileg kedd 1:00-től lehet játszani.

    Ergó kedd reggel meló előtt 1 óra befigyel
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.05.16. 12:23:13
  • wedge31
    #2129
    Nem arról volt szó, hogy bannolják öket?
  • Prof William
    #2128
    Geforce GTX 960 2DDR-es kártyám van.
  • TBTPumpa
    #2127
    Steam is május 18-at ír. Előrébb hozták a megjelenést?
    YT megmár tele van Walkthrough videókkal.
  • wedge31
    #2126
    May 18th, 4.00 pm PT (Los Angeles)
    May 18th, 7.00 pm ET (New York)
    May 19th, 00.00 am BT (London)
    May 19th, 2.00 am UT (Moscow)
    May 19th, 8.00 am JT (Tokyo).
  • rage
    #2125
    Nem tudom milyen videokártyád van, de az előző VGA-val (5850) s ezzel a procival a Unity tökéletesen játszható volt közepes beállításokkal.

    Nem tudom, én nem vettem meg. Az első rész collectors editionben van meg, a második dobozos kiadásban, de most ugye a minimum követelményt nem éri el a gépem, így akkor először megvárom a tapasztalatokat.
    Utoljára szerkesztette: rage, 2015.05.16. 11:53:16
  • Prof William
    #2124
    Nekem egy I5 3.1GHz-es proci van, és elméletileg azon sem kellene mennie mert min 3.4-est ír de eddig kivétel nélkül minden általam kipróbált játék maxon futott. (Dying Light, Dragon Age: Inquisiton, Wolfenstein stb.)

    Most fogom a híres-hírhedt Assasin Creed: Unytit kipróbálni, hogyan is megy... Majd meglátjuk.

    Mondjuk. lehet hogy ez a porci dobozán beharangozott Turbo Boost 2.0 segít. Elméletileg ha úgy érzékeli, hogy még kell kraft akkor felnyomja a procit 3.4-3.5 körülire.

    Más. A GOG még 2 napot ír ki az indulásig. Akkor lehet hogy már hétfőn lehet tölteni a játékot?
  • ratgab
    #2123
    Itt még nem írtam le....:-P
  • wedge31
    #2122
    Ezek szerint bírod a diafilmvetitést, akkor nem lesz gondod, engem megőrjit ha akadozik egy játék, ilyenkor megy az unistall és majd inkább késöbb elöveszem.
  • Shep
    #2121
    Ez a történet már legendássá vált itt a fórumon. :D
  • rage
    #2120
    Mivel a procim egy I5-750-es (2,67 Ghz) elviekben el sem kellene indulnia a játéknak
    Kíváncsi leszek rá.
  • ratgab
    #2119
    Emlékszem annó mikor kijött a Beyond Good and Evil azt 640x480-ba játszottam végig úgy, hogy minden le volt tekerve minimumra és még úgy is szaggatott durvána. Végső bossfightnál konkrétan diavetítés volt. De a mai napig hatalmas élményként őrzöm emlékezetemben a játékot...Ennyire számít nálam az fps...
  • CalebJoe
    #2118
    Nem kell 200fps csak ne szaggason legalább lowon.
    Anno a második részt 20-25 frémmel vittem végig, utána folyamatosan próbálkoztam vele patchek, driverek stb. de nem segített egyszerűen szarul ment pedig a gépem meg volt hozzá, ezért remélem hogy ez jobban van optimalizálva mert eléggé érdekel a játék mióta bejelentették a harmadik részt.
  • wedge31
    #2117
    Valszeg attól is fog függeni mennyi az a minimum fps amit még tolerálsz.
  • ratgab
    #2116
    Én azt prognosztizálom, ha az alábbiak igazak és az ultrához elég olyan kártya amit írtak, akkor egy low-normal közötti beállítás 1080p-ben járható út lehet...Habár nekem I5 3470 van a 7850 (szintén oc 2gb ram)mellé.
  • FoxMurder
    #2115
    Én is izzítom az i3-4160 és Radeon HD 7850 O.C. 2GB párost, vszeg sok kompromisszumra lesz szükség, és most először ki kell hagynom a 1080p felbontást.
  • ratgab
    #2114
    Minden kiderül kedden már nem sok van hátra. Izzítom a 7850-et... :-)
  • Ra1n
    #2113
    Ilyen játéknál a 30-al is beérem a lényeg hogy ingadozás ne legyen. De van akinek ebben is 60 kell... Plusz annó ezt igérték,ezért gondolom hogy arra lőtték be a listát.