24485
sybbf8.jpg
Hivatalos oldal :: Hivatalos facebook :: elderscrolls.hu :: Tamriel Történelmi Tudástár :: Magyar guildek @ ES HQ
TÖRLÉSRE KERÜLŐ HSZ-EK: TROLL, OFF, SPAM, FLOOD, SZEMÉLYESKEDÉS, KÖZÖSSÉGBOMLASZTÓ VISELKEDÉS

MAGYAR SZÖVETSÉG

ELDER SCROLLS ÚTMUTATÓ

  • Although
    #200
    A mikrotranzakciós forma bejött nekik. De tényleg 3x-ra felment a részvényeik ára kb. A bukott játék meg a rétegjáték között különbség van. De ez off itt nagyon. Meg nem is érdemes folytatni. 2010-ben megjelent expansionból két éve hajtják be a pénzt. Okosan csinálják.
  • Torzonborz
    #199
    "Végül a bukott szartól nagyon messze van. :) Te szeretnéd így gondolni"

    Nem , a játékosok többsége gondolja így.
    Persze a cég szempontjából a pénz a lényeg .Szóval ha nyereséges lett akkor nekik jó , meg a befektetőknek is. Gondolom hogy az lett mert a TSW-re csak előteremtették a pénz valamiből.
  • Although
    #198
    Nos nekem egy class volt, és akkor még elég sok időt öltem bele, kb 2 hónap nagyon nyugisan kb 4 hónap most.
    Aztán meg ne magadból indulj ki lehet rossz eredményre jutsz :)
    Nem tudom hogy hoztad össze ezt a postot nem is izgat, de annyit hozzátennék a funcom elég jól kereset az AOCal az előző évbe.
    És igen Két külön stílus az EVE meg a Conan de szerintem mindkettő jó.
    Végül a bukott szartól nagyon messze van. :) Te szeretnéd így gondolni de szerintem menj vissza a wowodhoz mert várnak a haverok :)
  • EnxTheOne
    #197
    Kicsit utána olvastam. Ilyen kattingatos szar lesz a harcrendszer. (nem azt mondom hogy a játék lesz az)

    Milyen fun lenne elugrani a nyilvesszök meg a tüzlabdák elöl.
    De ezek a köcsök high elfek kifejlesztették a hökövetö technologiát. :(
  • EnxTheOne
    #196
    A harc rendszeröl van már valami info?

    Remélem ne olyna lesz hogy rá kell kattintani a köcsögre, utánna meg a kép ernyö alján lévö ikonokra, amivel lehet löni a hökövetö spelleket.
  • Tababo
    #195
    áruld már el mi a szar olyan nehéz az aocba? egy bukott szar mmo amit állandóan bálványozol és más játékokhoz hasonlítasz.
    az már csak hab a tortán hogy az eve-el egy lapon emlegeted.

    "1 hónap alatt egy átlagos haver 3 classot felhúzott"
    mert nincs élete azért.
    végül is sokkal jobb volt aocban a helyzet...2-3 hét alatt 80-ra felmászhattál.
  • PiszkosFred
    #194
    Nezd, akinek nem jon be a TESO, az megvarja a par ev mulva erkezi kovetkezo TES reszt, addig meg kihuzza a Skyrim modokkal es az erkezo kiegeszito szintu dlc-kkel. Ez nem folytatas lesz, parhuzamosan folyik a fejlesztes tovabbra is a singplayer es az mmo kozott. Meg a fizetesi modelrol sem tudni semmit, sok elemzo azt mondja hogy havidijas lesz, de van aki azt mondja, hogy f2p. Semmit sem tudni egyelore a jatekrol, a pr cikkek es a GI cikkeken tul, nagyon a reszleteken ragodni, vagy aggodni, vagy leirni elore egyelore felesleges. Meg kepek sincsenek, csak par szkennelt verzio.
  • Although
    #193
    Igen ez mind szép. Én is nézegetem külföldi oldalakat. Sok egyedi ötlet van. Ezért is lettem szomorú hogy pont ilyen mmo-kat neveztek meg, de most már mindegy. :( Ha meg tudják oldani hogy a zónák több szintű belépést adjanak. Az minden réteg számára lehetővé teszi a neki megfelelő élmény elérést. A gond az hogy, és ezt már tényleg láttam, hogy aki alacsonyabb nehézségű belépést választ az reklamálni fog a nehezebb hard modok nerfje miatt.
  • Tomy Lee
    #192
    Az nincs már messze,thx.
    Zárt körü is jó az is valami
  • Although
    #191
    http://www.e3expo.com/
  • PiszkosFred
    #190
    Juni eleje. Mostansag jelentgetik be, ki megy es ki nem. Elvileg a Bethesda ott lesz a Dawnguarddal, es a Zenimax Online is a TESO-val, de a hirek szerint a TESO bemutatasa zartkoru lesz, a sajto kivalasztott kepviseloinek, es majd csak rajtuk keresztul kapjuk az anyagokat.
  • Tomy Lee
    #189
    Mikor lesz E3?
  • PiszkosFred
    #188
    Lesznek instanszolt highlvl dungeonok es instanszolt progress raidek. Ezen kivul lesznek random publikus bossok hatalmas romok es dungeonok melyen, akiket 10-20-50 ember fog megkeresni es beleverni a foldbe, X idokozonkent - termeszetesen ha a masik ket frakcio ezt hagyja. Ezen kivul lesz egy kozponti nagy pvp zona, Cyrodiil, amelynek elfoglalasa es totalis kontrolja a cel.

    Mivel a pvp zona eleg nagy hasonlosagot mutat a GW2-vel, siman el tudom kepzelni, hogy a tobbi zonaban is meglesz ez a skalazodas, erre utalnak egyelore a nyilatkozatok, vagyis a jatek megadja a teljes szabadsagot a kalandozashoz. Ezt mondjak legalabbis, meglatjuk.

    Mindenesetre phasing technika is lesz, vagyis a frakcionk altal elert sikereink es a jatekos dontese kihat a vilagra, es az valtozni fog. A kerdes csak az, hogy ez mekkora mertekben, mert a phasing jo dolog, de lenyegeben ez is szetvalaszthatja a zonaban jatszokat ugyanugy, mint ha instanszolva lenne. De okosan csinalva elsulhet jol is, es tenyleg a frakcio jatekosainak sikeressegen mulik minden. Mindez csak ha.. ha... ha..., E3-on remelem kiderul valami tovabbi okossag is.
  • Although
    #187
    Nos a conaba a T4 első bossát egy német guild 3/4 év után tudta le elsőnek a mitrán és nem azért mert nagyon el volt rontva vagy bugos lenne. Idő volt míg rájöttek hogy lehet megoldani. Nekünk, nem egy hülyékből álló csapatnak 1 év 3 hónap volt míg eljutottunk a T3 utolsó bossáig. És élmény volt minden egyes boss. De nem egy volt wow-ost ismerek mostmár magyart is, aki rákapott a conanra, nincsenek sokan minden 5-ből egy marad, de azt mondták kivétel nélkül az aoc raidjai őket a kezdeti wow-ra emlékeztetik csak az nem ennyire látványos mit a conan. Ennyi amit hallottam. És van egy wow-os aki elég részletes véleményt írt az sg-n is. De ízlések és pofonok akiket imserek wow-sokat azok a withc king-től eredeztetik a színvonal zuhanást. Nem emlékszem mikor próbáltam. Ami tetszet az a random event támogatás volt akkor az ügyes.
  • PiszkosFred
    #186
    Nem akarom a Wowot vedeni - bar closed eu beta ota jatszok vele, van nemi tapasztalatom -, de a konnyusegrol annyit, hogy a raideket es a fobossokat a szokasos nerfeket es a kovetoezo tierek megjeleneset megelozoen a guildek csupan 5, max 10%-a veri le. Vannak pro guildek, akik a megjelenes utan 1-2 hettel mar heroic contentet is kivegzik, de ezek profi, mar-mar esport jatokosok. Az atlagos jatekos hetekig, honapokig kuzd meg Ragnarossal, Deathwinggel (csak hogy friss peldat hozzunk), es nagyon de nagyon sokan csak a nerf es a 10-20-30% buff utan oli meg.

    Nem mindenkinek olyan konnyu az a wow content, ahogy azt gondolod. A statisztikak ellentmondanak neked.
  • Although
    #185
    Ok húúú visszaolvastam sorry mindenkitől :( Nem tudok gyorsan írni de erőltettem. Fejben már előrébb voltam mint amit le tudtam írni így hiányoznak szavak belőle :(((
  • Although
    #184
    Többet nem tudok segíteni..sorry :(
  • Although
    #183
    Ok sorry természetesen..nem ez az alap.
    De ha lesz benne araid az ne már két nap alatt letudható legyen mint a wow-ban. Márpedig pont a megnevezett mmo-k ide tartoznak Jobb lett volna ha nem neveznek meg mmot :(
  • Although
    #182
    Lehet akikkel beszéltem azoknak ez az egy gondja volt túl gyorsan végig lehet vinni. De mondom az SWTOR az kilóg mert Bioware és jó story és még sokminden biztos ki fogom próbálni. Önmagában a wow probléma tömegjáték. Aminél a jellemző az hogy az elérhető maximális nehézség. A kulcsszó az elérhető. gyorsan leküzdhető, mert az emberek 90% nem szereti ha nem tudd letudni valamit egyből. De igazából már a Skyrim elég nagy pofont adott már nem bizok a Bethesdába. Ráadásul nagyon rossz tapasztalat volt Tod-al is egy forumon történt beszélgetés után. A Bethesda már nem az én világom szerintem. Könnyű játékokat csinálnak..
  • Torzonborz
    #181
    "ahol egy év is kell egy jó raid leküzdéséhez"

    nagyon remélem hogy a TESO nem az insta/raid páros baromságról fog szólni.
  • Nephin
    #180
    Még mindig nem értem, hogy a cikkből hogy vezetted le azt, hogy ultrakönnyű lesz a játék.
  • PiszkosFred
    #179
    Aki egy honap alatt kepes 3 classt felhuzni a TOR-ban, annak nem valo egyetlen mmo sem, hanem valami orvos es megfelelo csaladi/barati segitseg :) Mar bocsanat, nem bantaskent irtam, de ez igy orvosi eset.
  • Although
    #178
    Ebbe egyetértünk csak én szeretem az AOc féle mmokat ahol egy év is kell egy jó raid leküzdéséhez nem kell másik játékot vennem....
  • Although
    #177
    Melyik részét? Hogy ha ezen mmo-k lesznek a célközönség akkor kb nehézségi szint a skyrimal megegyező lesz? Magyarul 1 hónap után unalomba fullad jó esetben 3 hónap. ok sorry túl hosszú voltam.
  • PiszkosFred
    #176
    Hat nem tudom. A cikkekre hagyatkozva inkabb tunik egy hibridnek. Barmerre mehetsz kalandozni mint a TES jatekokban, barkit olhetsz es fejlodhetsz barhol, de csinalhatod ezt akar kuldetesek utjan is. Nagyon kivancsi vagyok az elso tenyleges tesztekre, mert a cikkekben mindenki azt mond, amit akar, de az igazat a jatekos fogja tapasztalni.

    Mondjuk en elfogult vagyok, de rohadtul orulok annak, hogy "osszelopkodja" a jobb reszeket a TESO a tobbi mmo-bol, csak a kerdes mindig az, hogy ez hogy fog mukodni.
  • Although
    #175
    Előrébb járok...Ha ezen mmos rétegre építenek akkor nem lesz nehézségi szint és akkor az lesz amit azSWTOr-ba láthatsz 1 hónap alatt egy átlagos haver 3 classot felhúzott. Most nem az swtor a lényeg. Persze nincs jelentősége mert ebben a cikkben és ebbena három megnevezett mmo bevételt jelent. Saját szempont ettől még lehet nagyon népszerű lesz. Csak magam részéről ez most rossz hír. Már a skyrim jelezte a Bethesda már nem az morrowind idején volt. De még az oblivon. Egyáltalán nem vagyok meglepve. Nekem eddig semmi bajom nem volt vele se grafikailag se egyéb modon de ez nagyon nem az én világom, Kettő mmo kizárva, Rift, WOW, a z SWTOR meg azért nem illik bele mert Bioware ami még mindig jobb mint a Bethesda.
  • PiszkosFred
    #174
    Mar hozzaszoktam, hogy nehezen kovetketo a gondolatmeneted, de ezt most - pedig tobbszor is atolvastam -, abszolute nem ertem.
  • Nephin
    #173
    Nem tudom, nekem az jött le a cikkből, hogy kiemelte, melyik jó részt veszik át az egyes játékokból + keverik össze a TES-re jellemző elemekkel. Hogy jön ide a nerf? :)
  • Although
    #172
    Vay minden dungeonhoz kell csinálni HM modot de akkor meg azért fognak sírni hogy nerfeljék azt is ezt már ismerem a conanból. Mostanra már 100-ad részére lett nerfelve a dungeonok zöme és még nem elég nekik. Tehát ez veszélyes nagyon. inkább ne nevezzenek meg célközönséget. Mert a nehezebb mmok-ban mint AOc,EVE, etc a wow szitokszó.
  • Torzonborz
    #171
    hmm nekem ez alapján úgy tűnik hogy a sandbox TES-ből csinálnak egy theme park TESO-t ?
  • Although
    #170
    De sajna ez nekem elég ha ezek az mmo-k kerülnek megnevezésre és őket szólítják meg akkor felejtős lesz. Mert ezen népek ha egy hét alat nem letudható egy dungeon akkor odébb állás van. Namármost vagy ostobák hogy ezeket nevezik meg vagy befürdés lesz mert egy mmo-nnál nem állítható a nehézség. Pl. De ez hosszú téma....
  • Although
    #169
    Igen....
  • Although
    #168
    Sajnos a Bethesda átnyergelt a Blizzard, EA, stb vonalra. De majd meglátom ha ennyire könnyű lesz mint a skyrim akkor egy forintot nem adok érte...
  • Nephin
    #167
    Elolvastad a cikket?:)
  • Although
    #166
    Húú ez nagyon rossz. Ha ezek az mmo-k a célközönség akkor én valszeg kihagyom...
  • PiszkosFred
    #165
    Rovid osszefoglalo, hogy a TESO melyik mmo-bol kb mit vett at, illetve mit hogyan csinal maskent (WoW, SWTOR, Rift), illetve mi koszon vissza a Skyrimbol, vagy a korabbi TES jatekokbol.

    Mit nyújt(hat) a The Elder Scrolls Online a Skyrim fanoknak, vagy az mmo játékosoknak?

    Ugy nez ki, komolyan gondoljak az mmo vonalat, nem csak poenbol csinaljak :)
  • s0n1c
    #164
  • PiszkosFred
    #163
    Harcrol meg irtak egy olyan, ami erdekes lehet, hogy pl a magus lerak egy tuzoszlopot valahova, amibe a harcos a pajzsaval beleugrik/beleporog, es ezzel millio tuzlabda szeru kis szarsagot szor szet a teruleten.

    Sokban fog hasonlitani a GW2-re.
  • PiszkosFred
    #162
    De a legjobb, hogy a hirek szerint, aki az endgame PVP-ben a legjobban teljesit majd a gyoztes frakcio tagjakent, azt bizonyos idokozonkent csaszarra koronazzak :D Az elfoglalt Csaszari Fovarost (Imperial City) pedig kifoszthatja a gyoztes frakcio tagja a csata utan.
  • PiszkosFred
    #161
    Az valtozik, mert mmoban nehez lenne kivitelezni a lag miatt, viszont hasonlo lesz. Actionbarra lesznek kirakva a kepessegek, amelyek annak megfeleloen valtoznak, ahogy mas fegyvert kapsz elo. Pl duplakardrol(dualwield) ha atvaltasz kard+pajzsra, akkor ennek megfeleloen azonnal tudod aktivalni a vedekezo, blokkolo kepessegeket vagy akar nyomhatod a pajzs-charge kepessegeket. Ahogy egy battlemage is valthat staffrol (ranged) kard+pajzsra (melee), barmikor. Staminato fugg hogy mikor mit tudsz majd veghezvinni, illetoleg azt mennyire pontosan, vagy erosen. Es hangsulyt kap a "skill combo", amelyek hasznalataval lehet csak igazan nagyot irtani majd.

    A jatekban elvileg az a cel, hogy egyutt kalandozzon mindenki, es egyutt harcoljon, vagyis - az egyik pelda alapjan -, az tolvaj szetlocosl valami gyulekony anyagot a teruleten, amelyet egy mage langra lobbant a megfelelo idoben (lasd pl Skyrim dungeonjaiban az olajfoltok), stb. Elvileg minden akciod utan novekszik a finesse pontjaid szama (pajzs hasznalta, varazslatok kivedese, interrupt es egyeb cselekedetek), amellyel a harc kozben ujabb, erosebb tamadasokat/akciokat tudsz majd vegrehajtani, amennyiben eler egy adott mennyiseget. Errol pontosabbat egyelore nem tudni, csak felmondatok alapjan alakult ki ez a feltetelezes egyelore a TESO forumokon.

    Hamarosan lesz hivatalos feature lista.