24451
sybbf8.jpg
Hivatalos oldal :: Hivatalos facebook :: elderscrolls.hu :: Tamriel Történelmi Tudástár :: Magyar guildek @ ES HQ
TÖRLÉSRE KERÜLŐ HSZ-EK: TROLL, OFF, SPAM, FLOOD, SZEMÉLYESKEDÉS, KÖZÖSSÉGBOMLASZTÓ VISELKEDÉS

MAGYAR SZÖVETSÉG

ELDER SCROLLS ÚTMUTATÓ

  • Aloe Vera
    #366
    Létezik hogy minden rpg topikot telefosol a baromságaiddal Although ?
    Mi lenne ha az age of conan topikot gyarapitanád az iszonyatos okosságaiddal ?
  • Although
    #365
    Jó kis intro de ugyanaz a szuperhős feeling mint a skyrim ez nekem sose jött be :) A régi rpg-k nem erről szóltak :)
  • TDC Geronimo
    #364
    Most akartam betenni :)
  • PiszkosFred
    #363
    A specko beta "trailert" se felejtsd ki :)

  • TDC Geronimo
    #362
    Beta signup!
  • DasIsFuck
    #361
    Azzal a pici különbséggel, hogy ez egy TES mmo lesz.
    ami azért a fantasy játékok közül az eggyik legjobb univerzummal rendelkezik:)
    itt számomra inkább az lesz a mérvadó, hogy a sajátos TES feelinget,játékmenetet hogy tudják belecsempészni.
  • Nos
    #360
    Még soha nem szippantott be egyetlen mmorpg sem, utáltam, hogy több a szuperhős, mint a lakos egy-egy világban, meg azt is, hogy rajtam kívül hat millióan csinálják ugyanazt a questet, sőt, akár többször is kiírthattad ugyanazt az ellent. Számomra ezek elég nagy böszmeségek, de ez az én bajom. Talán ez lesz az első, ami miatt hajlandó leszek a kompromisszumokra.
  • Tommyr
    #359
    Ez az én játékom lesz.Már az se érdekel milyen a combat mert Tera Online-al is k..va jól elvagyok,nem zavar se a target rendszer.Ide vele!:)
  • Szaruman
    #358
    Zsír. Ha nem cseszik el a játékmenetet, még jó is lehet.
  • Torzonborz
    #357
  • Although
    #356
    Nos elolvastam a kérdésekre adott válaszokat és úgy tűnik az egyik kérdés amit nem értettem, mi les az frakciók közti határokkal úgy néz ki járhatatlanok lesznek. Ezek teljesen bebástyázták a pvp-t :) Le a kalappal előttük. Ez már tényleg arról szól lehetőleg mindenki élvezze a pvp-t. Azt tudom a conanba is aki utálja a pvp-t főleg a gank miatt az ostromoktól el volt nagyon sokan el voltak ájulva közülük is. Ez meg teljesen jól ráépül egy ilyen történettel. Nem gondolom hogy ez nem lesz sikeres abszolult nyerő lehet. Ha tényleg eltalálják a karakter mozgási sebességet, mint a lentebbi videóban is van, ami nem csak egy tps örült számára jó, akkor ez bizony üthet is. Még nem a dinamikus mmorpg kora de a statikus korszak egyik kiemelkedő darabja lehet. Ráadásul minden frakció saját destiny sztorival rendelkezik. Tehát minimum háromszor játszható solo szinten is. Kemény lesz :)
  • Although
    #355
    Abban biztos voltam, ez az a koncepció amely nagyon ki fog szúrni a gankerekkel :) Ez nem nekik lett kitalálva :) Kicsit úgy tűnik mintha az SWTOr és a Conan warzones gyakorlatát átültetnék a full pvp re is :) Persze ilyesmit is ígértek.
  • Although
    #354
    Na igen ez már pure akció játék szint :) Nem biztos hogy mindenki élvezni fogja :)
  • Although
    #353
    Kicsit kombinálnák ezt a lorét az SWTOr quest rendszerével az már közel ütős lenne. Csak el kell felejteni a TERa rendszert :) Alliances
    Bár tényleg van pár kérdés amit feltettek nekik eddig amire szokás szerint mellébeszélés lett. Pl a redguard meg nord kapcsolat azt hiszem. Ezt sose értettem miért nem mondják ki egyszerűen hogy jelenleg nem lehet másképp megoldani. :)
  • Torzonborz
    #352
  • PiszkosFred
    #351
    "Eddig csak egy újabb fantasy manóbaszós mmo."

    Nincs is azzal baj, csak legyen megtarto ereje. Bar a legujabb pletykak szerint, hiaba vizionaltak havidijas rendszert kb fel eve az elemzok, b2p lesz valoszinnuleg - bar hivatalos info/nyilatkozat meg varat magara.
  • Although
    #350
    Nem a saját szemszögből mondtam pocok. A tömeg zabálni fogja a látottak alapján. Egyszerre lesz jó valamennyi játékstílus kedvelőinek. Persze benne van hogy ők is bebukják ől. a TERA rendszert. De ha van eszük akkor tanulnak és lesz autotarget ha nem akkor nem hiszem hogy nyerő szisztéma lesz. De ez a jövő zenéje. Nekem spec nem tetszik ez a third personos TES verzió mivel ez már akció játék és nem rpg még jobban mint a TES játékok belső nézetbe még mókás tud lenni.
  • Nightlord
    #349
    Mint a Secret world-ba pl.ahogy most van az pöpec nagyon!Itt is így lesz majd?
  • Nightlord
    #348
    Most akkor lehet váltani akár harc közben is a Reticle-t,hogy tudjak target-et is és ne legyen only Tera stílus??
  • Fpocok
    #347
    "Az biztos ez mindent verni fog ha kijön."

    Miért? Én videóban nem hallottam semmi olyant, amitől le kéne ájulnom. Eddig csak egy újabb fantasy manóbaszós mmo.
    De persze lehet, hogy tényleg jó lesz, csak egyelőre nem látom.
  • Although
    #346
    Az biztos ez mindent verni fog ha kijön. Persze én maradok a Conanba :) de ez, hát igen mérföldkő lesz az mmo-k között. Talán az SWTOR lesz versenybe vele idővel csak ha tartalomban bővül.Főleg mivel annak egész egyedi groupso quest rendszere van. ÉS bármennyire nem szeretem ezt TERA-s harcrendszert, látszik a videok alapján is nagyságrendekkel jobb fejlesztés. És tényleg illik a TES világához. Persze mutathatnának már egy karakterlapot, de nem lep meg elég hogy nincs, világosan elmondták nem nagyon lesz benne karakter-fejlesztés.
  • Torzonborz
    #345
  • tutituti
    #344
    Kérdezz-válaszolunk nap volt

    http://www.elderscrollsonline.com/en/news/post/2012/11/13/ask-us-anything-ebonheart-pact-part-1
  • Teppik Amon
    #343
    Úhh, jól néz ki. Egyre kíváncsibb vagyok.
  • Belkar
    #342
    Ja értem és egyébként ki az a fő gonosz?
  • s0n1c
    #341
    hangulat
  • PiszkosFred
    #340
    Kozos ellenseg alatt ertem, hogy ok azok, akiket mindenki utal es harcol ellenuk, hiszen ok paktaltak le a "fogonosszal", akik miatt a draga jatekosok - frakciotol fuggetlenul - nem tul "lelkesek" :)
  • PiszkosFred
    #339
    Imperialt. Ok a kozos ellenseg :)
  • TDC Geronimo
    #338
    Ahhoz képest, hogy pre alpha még csak egész jó. Animációkon meg UI-n persze van még mit csiszolni, de ezek úgyis rengeteget változnak megjelenésig. Jobban néz ki, mint amire számítottam.
  • Belkar
    #337
    Azt mondják a videóban hogy 9 játszható faj lesz. Ez azt jelenti hogy valamelyik hagyományos fajt kihagyták de vajon melyiket?
  • Although
    #336
    Mondjuk lehet a mágussal teszek egy próbát majd, de szerintem mindenki azzal lesz :) Pedig a light class a favor...
  • Although
    #335
    Igen ez nagyon jó játék lesz valószínű de ez alapján a video alapján most már egész biztos nekem sajna ez kimarad. A harcrendszeréhez béna vagyok. Ez csak fps nézetben jó nekem.
  • Myston
    #334
    Nagyon jónak tünik.Mondjuk már első kis infók óta várok videót és ezt látva most még jobban várni fogom:)
    Siege-re jó lenne Mammut,Dragon
  • Adam5
    #333
    Szép :). Kicsit több in-game felvételnek jobban örültem volna, mint ezeknek a "külsős" jeleneteknek. De előbb vagy utóbb oda is eljutunk, szóval juhhé :D! Szépen alakul.

    Az UI tényleg szép letisztultnak tűnik, szóval arra semmi panasz nem lehet.

    Ráadásul jól hallottam, hogy Paul Sage uraság vérfarkas és vámpír perkekről beszélt 5:10 -nél :)?
  • tutituti
    #332
  • Panzeradler #331
    Lotro housing rendszert kellene lemásolni, vagy hasonlót csinálni ott jól működik.
  • PiszkosFred
    #330
    Vampirok es verfarkasok az elso perctol kezdve benne voltak a pakliban, viszont csak mint ellenfelek. A jatekos tovabbra sem valhat vampirra vagy verfarkassa.

    A player housingra se mondtak egybol vegleges nemet - mertek volna :) - csak irtak, hogy kurva nehez megoldani, es mas prioritasok vannak. Aztan persze jott a nyomas a "jatekosok" reszerol, es most ugy nez ki, hogy megis csak belekerul, zaros hataridon belul. Vagyis hja, a fanoknak koszonhetoen kerult bele sokkal hamarabb, mint terveztek, szinte biztos vagyok benne.

    A hype trainrol annyit, hogy erdemes olvasgatni a kommenteket a faszbukon vagy egyeb portalokon. Eleg sok primitiv es ostoba ember szidja a jatekot mar most, amikor fogalma sincs, hogy mirol beszel. Egyszeruen nem fogjak fel, hogy a jatek nem a "Skyrim folytatasa", hanem egy uj, mas stilusu TES jatekrol van szo.

    Altalanos beidegzodes a mai jatekosoknak nevezett agyhalott embereknel, hogy az "mmo" harom betut meghalva szidni es kopkodni kell. Teljesen mindegy, milyen vilag, milyen stilus, fantasy vagy vilaghaborus, sarkanyok ellen vagy tankok ellen, ami "mmo" az "szar, fos, nem kell nekem, en meg nem veszem, kurva anyjukat csak a penzemet akarjak" es tarsai. Na ebbe a legkorben fejlesszen az embert ma mmo-t. :)
  • Although
    #329
    *tps
  • Although
    #328
    Nézd meg a TERA, best mmorpg versenyen hanyadik helyen van, pedig látványra ami számít ott van, de ha megnézed a videokat a pvpről ami a TERA-ra készült 50-50% sokan utálják sokan szeretik. Szóval ami jó belsőnézetben az nem biztos hogy fps nézetben is jó. Remélem elgondolkodnak rajta, mert elhiszem hogy vannak akik szeretik de ez még azok számára is nehéz akik legszívesebben kisöpörnének mindenfajta statot az rpg-ből.
  • NightWarrior
    #327
    Nem biztos,hogy számítani fog.GW2-t is sokan vették pedig nem ismerték a játékot az első részét.
    Ahogy írtad mint MMO legyen jó,kis sztorival+TES world,ennyi elég.
    Quest legyen sok meg Raid:-)