42848
  • Alexease
    #402
  • Alexease
    #400
    Ez egy Lotus Formula cucc, ott van a neve is: Lotus EXOS 125 (gondolom nem 125ccm:DDDD).
  • lac coo
    #399
    Ez F1 vagy valami más ?
  • Alexease
    #398
  • Alexease
    #397
    Utoljara olyan info volt, hogy idojaras egyelore nem lesz benne. De valszeg tervezik, kesobb tuti lesz benne;) De egyelore legyen meg az uj engine (graf/fizika) es a tartalom.

    Hogy mennnyire lesz moderbarat, azt nem tudom, de az nKP szar volt;) Ha ugyanolyan kulsoablakos, vegtelen frame-es, kattintgatos lesz, akkor bukta:/ Bar nKP-hez is keszult (konvertalodott:P) boven palya, vannak megszallott emberek:))))

    Nincs semmi gond az rF2 modolassal, ugyanaz mint az rF1, van ami sokkal jobb, csak egyelore meg nincs kesz, bugos, folyamatosan valtozik stb.
  • lac coo
    #396
    Ha két jó autó lesz benne mint NKP Fiat vagy 1600 formula és 5 jó pálya, nekem már akkor főnyeremény ! :)

    NKP fizika , FFB számomra etalon, szóval nem kérdés ...:)))
  • Fehercsoki
    #395
    Tényleg időjárásról még nem esett szó, nekem ez fel sem tűnt, de most hogy megemlítetted...Nagy hátrányba kerülnének, ha nem lenne benne időjárás, de mivel a NetKar Pro-ban is volt, nem hiszem hogy ebből kihagynák. Szerintem az AC az rF1 helyét veheti át, mivel nagyon modder-barát lesz. rF2-ről többen írták, hogy nem lehet annyira moddolni, ha ez igaz akkor már könyvelhetik is a bukást...
  • Alexease
    #394
    De a legnagyobb kerdes az AC-val kapcsolatban az uzletimodell, eladhatosag, nepszeruseg (ami bevetelt is hoz).

    Mostanra 3-4 nagy reszre bomlott az autosok/szimesek tabora, nem tudom melyik be fog beferni.

    A GT/Forza-sok leszutykozzak, mert nem lesz benne latvany, karrier, millio tartalom, tunning stb.
    Az iR-eseknek a rengeteg liszensz es profin szervezett es szolgaltatott online resz fog hianyozni.
    A CARS irany ismet a tartalomrol (autok/palyak), extra latvanyrol es dinamizmusrol (napszkok, idojaras) szol (plusz konzolosodas).
    A stabil, regi bajnoksagoknak sorozatok kellenek autokkal, palyakkal (GTR2, RACE).
    Az rF1-nel a rengeteg sorozat-mod szamit (a bajnoksagok miatt), a sok Forma-1, a warez es a barkacs.
    Az rF2-t meg passzolom, de (termeszetesen) a jo fizika, gumi, ffb mellett, az idojaras lehet a meghatarozo (amirol nincs hir es/vagy nem lesz egyelore az AC-en).

    Persze folyamatosan jelentik be az uj dolgokat az AC-ban, igy lehet meg jonehany meglepetes a megjelenesig, de azert komplett sorozatok, tomeges bejelentesek nem varhatok:) Ahhoz penz kell es ember.
    Ha a modolasa jol sikerul, az sokat segithet.
  • Alexease
    #393
    Az nKP sokaig csak openwheel volt, most meg szinte csak dobozos;)
    Nem tudom mennyien dolgoznak rajta ("ismeretlen szamu kulsossel"), de jo lenne ha lenne meg kapacitasuk a tartalomra, kellene meg palya, nehany rovidebb, nKP-s klasszikus, es a regi formulaknak is orulnek.
  • lac coo
    #392
    Ezek tuti jók lesznek , hogy hiányoltuk az ilyen erősebb kasztnis autókat nkp-ből ...
  • Fehercsoki
    #391
    +1
  • pajti
    #390
  • Fehercsoki
    #387
    Ezen a képen az a szép kis moddoló eszköz ami igazán érdekes nem a rusnya BMW-k:D Jelenleg egyébként én is csak az AC-t várom, de azért még szurkolok a pCars-nak is.(bár amiket eddig mondtak AC-ról azzal biztosan nem lesz képes felérni)
  • pajti
    #385
    nice
  • Alexease
    #383
    Azert ez sem rossz, hhogy Kunos a garazsban kodolgat;)))
  • Alexease
    #382

    Nah, ez mar pofasabb BMW;)
  • cselt
    #380
    ?
  • lac coo
    #379
    LOL ! :)
  • lac coo
    #378
  • precise
    #377
    A busz kormányát lassan kell tekerni és jó benne a szervó. :D
  • Alexease
    #376
    Adat-halaszat :)
  • Fehercsoki
    #375
    Valamit nagyon tesztelnek most, remélem a demo-t:D
  • Alexease
    #373
    A buszt sportkormannyal tolja, bukosisakban;)
  • Nyilas Lehel
    #372
    és a busznak nem nagy a kormánya? vagy ott is a g25 kormányát használod? :)
  • cselt
    #371
    Na ja, öregedéssel nincs mit tenni :D
  • precise
    #370
    Ha így van attól még nekem nagy, öreg vagyok én már a valósághoz. :D
  • cselt
    #369
    Ha jól emlékszem, akkor ez pont akkora mint amekkorát talán a wtcc-s bmw-kbe raknak. Sőt asszem még kompatibilis is vele. Mintha lett volna egy videó, hogy leveszi a kormányt és beteszi a kocsiba.
  • precise
    #368
    Én egy kicsit nagynak találom a kerületét. G25-é pont jó nekem.
  • cselt
    #367
    Ez a bömös kormány eléggé tetszetős, F1-es nem kéne, de ez eléggé fasza, csak hát sajna az ára is olyan.
  • Alexease
    #366
    Kormanyok, pedalok, valtok. A monitorok, gepek nincsnek benne;)
  • Nyilas Lehel
    #365
    én csak 2 képet látok
    és mi a fél millió?
  • precise
    #364
    Az alábbi három képen félmillió forint látható. :D
  • santibi
    #362
    Sziasztok Srácok!

    Akit érdekel szívesen várjuk július 8-án.

    iRacers nyílt nap.
  • precise
    #361
    itt a cikk is:
    http://totalcar.hu/magazin/hirek/2012/06/24/jon_a_legorultebb_fiat/#
  • precise
    #360
    féloff:

    Fiat 500, Ferrari 458-as motorjával. 550paci. Ha kunos nem rakja be AC-ba, remélem egy modder kijavítja majd ezt a hibát. :D

    http://totalcar.hu/magazin/hirek/2012/06/24/jon_a_legorultebb_fiat/#gallery_3072288|3072288
  • precise
    #359
    Csak nehogy elkú*ja Kunos a fizikát mert akkor szivepilepsziát kapok.
  • cselt
    #358
    Tetszetős :) Tessék csak mondani kellett, hogy nagy a csendesség és jöttek a képek :)
  • Alexease
    #355
    Nah, ez szep adag, 4 Lotus! Egyet vartam, annak is orultem volna (jo auto, jo liszensz), de igy meg jobb! Es mukodik az AI;P
  • Fehercsoki
    #353
    Pedig nem rég hangzott el többször is a demo kifejezés, igazán kiadhatnának valamit.
  • cselt
    #352
    Tényleg jó lenne már valami friss infó, mert most nagyon csöndben vannak. Demót szerintem egyelőre nem adnak ki, de egy videó vagy pár kép jó lenne, esetleg egy megjelenési dátum...