42848
  • Alexease
    #184
    Engem meg az izgatna a programmal kapcsolatban, hogy mintha ugy olvastam volna, hogy csak DX11 tamogatasa lesz, DX9/DX10 mar nem?! Errol tudni mar valamit?
    Bar most egyaltalan nincs gepem, de talan egy alaplap cserevel kesobb meguszom (±10E Ft), de egy uj videokartya mar tuti nem fer bele.
  • Alexease
    #183
    Az auto valoban ronda;) Ez a sedan-nak kinezo coupe nagyon gazos:/ A regi 3 ajtos teljesen jo volt.
  • lac coo
    #182
    Mi a ronda a BMW-s képben ? :)
    Leszámítva, hogy az a BMW eleve ronda és kissé fura színe van ...
  • Alexease
    #181
    Az utobbi 2-3 evben ujrairtak az egeszet, vagyis hozzanyult egy kicsit;) Elrontani talan nem fogja;)
  • cifcuk
    #180
    Kunosnak ffb, fizika készen van. Ha a netkaréhoz hozzá sem ér akkor is üti a jelenleg piacon lévő szimeket ezen a téren. Sőt én annak örülnék ha nem is nagyon bántaná, mert még elrontja. Szóval ha felépít pár pályát autót már toppon van.
  • cifcuk
    #179
    ez a bmw-s kép csöppet tényleg ocsmány lett. mármint a külsőnézetes.
  • Fehercsoki
    #178
    Elvileg még 2012ben, de még egy videó sincs róla, csak ezek a képek.
  • lac coo
    #177
    Ezt mikor is adják ki ? Jó lenne már végre valami ütős szimulátor újdonság :)
  • pajti
    #176

    Szépen kidolgozott a belső
  • Fehercsoki
    #175
    Nem érdekel a BMW és az sem, hogy ki mennyit költ rá.
  • Alexease
    #174
    Meg veletlenul sem azt velemenyezed, hogy „nulla forintbol” liszenszeltek egy BMW-t:/
  • Fehercsoki
    #173
    0 élsímítás, low res textúrák:S:S
  • Alexease
    #172
  • Fehercsoki
    #171
    Az új képek amiket facebookra raktak fel valami hihetetlen ocsmányok:S Olyan konzolos hatása van:S (pedig csak PCre jelenik meg nem?)
  • cifcuk
    #170
    jöhetne már valami videó is. Vagy béta :D
  • cifcuk
    #168



    s a többi
  • Debilon
    #167
    hát, lehet VGA-t kell majd cserélnem :(
  • cifcuk
    #165


  • cifcuk
    #164
  • Alexease
    #163
    Ezek eleg jok!:)
  • cifcuk
    #162
  • cifcuk
    #161
  • Alexease
    #160
    Igen, a magazinbaN :)
  • GPx8
    #159
    -ban? ;)
  • Alexease
    #158
    Az AutoSimSport egyik szerkesztoje kiprobalta a cuccost, cikk a magazinba.

    http://issuu.com/autosimsportmediallc/docs/autosimsport_v6i2_march2012/1


  • cifcuk
    #157
  • Alexease
    #156
    Meg tobb kep;)

    http://www.virtualr.net/assetto-corsa-tatuus-fa01-previews

  • GPx8
    #155
    Jó lesz ez.
  • Alexease
    #154


    http://www.tatuus.it/abarth.php
  • Alexease
    #151


  • lac coo
    #150
    Kezelő felülethez már hozzá edződtem NKP-val, annál elvetemültebbet úgy sem tud csinálni :)
  • Alexease
    #149
    A kinezet miatt mar nem kell aggodni szerencsere, beerte a tobbieket.
    Valszeg a fizikaval, FFB-vel sem lesz gond.
    Csak a menu, kezelofelulet, online es bugossag a kerdeses;) De ha valoban nullarol ujrairtak, es tobben foglalkoznak vele, ezekkel sem lesz gond.
  • lac coo
    #147
    jól néz ki !
  • Alexease
    #146
  • Alexease
    #145
    Sokszorosara gyorsitja a munkat, foleg ha pontosat szeretnenek csinalni:)

    De a pontossag is szamit. Ha versenyzo iskolaknak (is) szanjak, es valoban jo a fizika, akkor fontos hogy pontos legyen a palya.

    De valoban, csak dobozos jateknak, otthonra, teljesen mindegy, annyival nem jobb, ott valoban csak a munkat gyorsitja meg.
  • Alexease
    #144
    Itt most nem az a lenyeg, hogy milyen minosegu es honnan van egy-egy modolt palya, hanem az hogy lesz ra lehetoseg boviteni a kinalatot.

    Termeszetesen a mod palyak nagyon ritkan vagy soha nem erhetik el az ilyen gyari palyak minoseget, de ha mar lesz nehany igenyes, mar megerte.

    Sajnos nincs kapacitasuk, se penzuk, hogy tucatjaval tomjek tele palyakkal. Foleg ilyen minosegben, mert ha trening software-t szeretnenek ismet, es hasonoo bevetelforrast mint az nKP-bol, akkor kenytelenek ilyen minosegu (scannelt) palyakkal dolgozni.

    Raadasul, mas programokban is fejlodnek a palyak (ISI, SMS, SB). Szerintem ha az rF2-bol, a CARS-bol vagy majd a GTR3-bol atkerul nehany palya, az mar eleg jo minosegunek szamit;)
    Eddig az nKP konverzioknak a legnagyobb baja a nagyon regi es fapados engine volt, de elnezve a AC-t, ezzel mar nem lesz gond;)
  • lac coo
    #143
    Pedig pontosan ezt fogod tenni ...:)

    Lézerszkenn meg nagy parasztvakítás, attól nem lesz jobb egy modell ....Legfeljebb megkönnyíti a munkát.
  • unrealnoise
    #142
    Ott a pont. :) Valamint nekem nincs kedvem minden héten, hónapban a különböző teamek weboldalait nézegetni, hol mikor mit frissítettek a pályáikon, aztán letöltögetni, újak közt igényeseket keresgélni... blabla.
  • unrealnoise
    #141
    Hát ez azért nem igaz. :) A gyári tartalmak évekig lehet bőven a legjobbak között lesznek kivitelezés szintjén, pláne, hogy ma már rohadt részletesen kidolgozzák a pályákat a játékfejlesztők. Egy barkács team nem tudom mennyi idő alatt dobja ezeket össze majd az alaptartalom minőségi szintjére...
  • Timbu
    #140
    Ezzel egyáltalán nem értek egyet... Szinte az összes pálya mod más játékokból származó konverzió. A modderek egy-egy autót ugyan meg tudnak jó minőségben csinálni, de a pályákhoz (egy-két kivíteltől eltekintve) kevesek. A laser-scanelt pályák pedig egyébként is más színvonalat képviselnek.