1976
Dead Space 3
  • wedge31
    #256
    Teljesen hozza a második rész hangulatát. Az elsőét persze nem de azt már nem is várhatjuk.
  • DarkSector
    #255
    thx. :)
    ma lehet kiválasztok egy másik gémet azt csinálok ahoz.
  • jarlaxxe
    #254
    Már láttam, engem is ez a gameplay nyugtatott meg valamelyest.
  • Fpocok
    #253
    Szerintem jó lett!
  • wedge31
    #252
    Ilyen lesz a sp játékmenet szerintem ezzel minden rendben van.

  • DarkSector
    #251
    Ez amúgy tetszett valakinek?
    :D

    #198
  • DarkSector
    #250
    Ja mondjuk ha valaki coop-ozni akar tény hogy a kampány rész rész jobb coop-ban, viszont akkor ha először cop-ba mész megölöd a single-t, vagyis ha coopozni akar valaki előbb single-ben érdemes, viszont az a baj hogy utána meg már tudod mi van szóval sajnos mindenképpen egyik üti a másikat.
  • Fpocok
    #249
    Akkor ezért +1 pont a játéknak!
  • DarkSector
    #248
    Igen...érdeks mert ha nem coop-ba mész akkor csak náha találkozol a pirosszeművel...mintha singleben amolyan rally-ba mennétek mindig előtted jár.
  • Fpocok
    #247
    Pontosan így van.
    Amúgy ds3ban a főkampány lesz a coop? Ugye nem lesz külön neki.
  • DarkSector
    #246
    Ha van Kinect-ed.
    Mivel az csak Kinect-el megy.
  • wedge31
    #245
    Jó a coop ha van kivel, pl a Borderlands szériát csak ugy tolom, egyedül még nem is játszottam vele. De a DS-t egyedül jó játszani, szvsz.
  • Shep
    #244
    Mert kópban egy szar játék is jó és ez nem a játékok érdeme hanem a haveroké :)
  • Myselor
    #243
    a coop játékokkal az a gond,hogy én személy szerint utálok másra várni,vagy pedig ha valaki rohan előre.ugye nincs mindenkinek ugyanakkor annyi ideje játszani,és akkor addig ne játszak vagy mi?ha a másik 2 napig nincs?:) nem ez nem jó.vagy pedig tényleg rohan előre.nem mondom lehet jó társat szerezni,de az egészet együtt valakivel.nagyon sok időbe tellik,mert mindig összekell hozni azt hogy mindenkinek jó legyen:) én inkább egyedül tolom
  • tutituti
    #242
    pc-n is lesz ez a hangutasítós cucc amúgy?
    open door,switch weapon stb
  • jarlaxxe
    #241
    DS-be eleve nem kellett volna coop-ot tenni, bár ha marad az sp ugyan olyan jó mint eddig engem nem érdekel.
  • wedge31
    #240
    Igen a nyomasztó hangulathoz egyértelmüen kell hogy egyedül játsz mert coop-ban már a csapatjátékon van a hangsúly egymást támogatásán, fedezésén.
  • DarkSector
    #239
    Az nem horror játék, én nem általánosságban írtam ezt a coop-multi-t, hanem kizárólag az ilyen játékokra értem....RE-SH-DS-stb.

    A többi játékokban jó a coop persze.
  • grebber
    #238
    Az egy dolog de pl a Far Cry 3-at is kimaxoltam és semmi kedvem már a singelbe belépni de bármikor bárkivel letolnám a coopot akár 1000x is!
  • DarkSector
    #237
    Nem. Nem azért horror meg jó egy játék mert survival szót ráütik, hanem a játékélmény....
    Ha sötét, nyomasztó a hangulat, mert nem tudhaod milyen elmebeteg tocsogó véres monszta ugrik a nyakadba a sötétben vagy kint a hófúvásban, amiben megintcsak kicsi a látótávolság a nagy vihar miatt.

    Ezt játsza tudni meg.

    A ME sorozat mikor játszom az unalom nyomaszt, nem a rettegés.
  • DarkSector
    #236
    Hát a multit lehet, de a coop ugyanannyira hosszú mint a single.
    És nekem a single és coop között a single többet nyújt játékélményben. A multi más, az valóban nem nyújt semmit, max haverokkal játszva buli.

    Nekem nem ez kell.

    persze a SH6 köröket ver erre is de azt már végigvittem, ezt meg még nem, és a palettán egy a következő darab ami single-ben még korrekt élményt ad.
  • Prince23
    #235
    Akkor ilyen alapon a Mass Effect 3 Survival coop módja is egy túlélő-horror :D
  • Prince23
    #234
    Nálunk a coop véresen komoly, nem szoktunk hülyülni :D Arra törekszünk, hogy X játékot lehetőleg kimaxoljunk, ha netán coopba tolnánk.
  • DarkSector
    #233
    De még az, nem olyan mint régen de az.
    Számomra az. Ez a The Thing-es környezet meg feeling, még mindig összeségében megőrizte a horror hangulatot, nem olyan mint az ősrégiek, de a mostaniakhoz képest nem olyan akciós.

    Sokat kell gyalogolni a hóba mire itt-ott előugrik egy monszta, mikor nem számolnál rá.

    De a coop-multi ezt teljesen 0-ra redukálja.
  • grebber
    #232
    Coop az nálunk mindig az is ökörködésről szólt amit sosem lehet megunni ellenben az mai játékidőket figyelembe véve az 5-10 órás single rész meglehet unni.
  • Prince23
    #231
    Ez már messze nem Survival horror :D
  • DarkSector
    #230
    Ja a 99%-a, nem a survival horror, lehet maradi vagyok, de nekem még mindig az egyedüllét az izgi egy horror-ban, ha többen vagytok a horror -ijesztős rész 0.
    Hiszen nem fogsz megijedni annyira vagy szorongani mint mikor a társad beszél hozzád és ott sürög forog körülötted.
  • Fpocok
    #229
    Pedig coopban a játékok 99%a jobb.
  • DarkSector
    #228
    Hát engem az ilyenekben a multi nem nagyon köt le...:P
  • grebber
    #227
    Ha lesz benne system link akkor haverokkal szénné coopoljuk magunkat
  • DarkSector
    #226
    Szerintem bűn ezt coop-ba játszani.
    Vagyis ahhoz kötni hogy játszol-e majd vele.

    Én biztos nem fogok ezzel coop-ozni.
  • Fpocok
    #225
    Tényleg nagyon jól nézett ki a videón. Ha majd lemegy ára és lesz partner, belenézek.
  • DarkSector
    #224
    Valóban annyi az akció mint a 2.részben, az első rész volt inkább Horror.

    De ahoz képest mérföldekkel jobb mint a RE6.
    Mindkettővel játszottam már.

    Ebben egyrészt szebb a környezet, sokkal sötétebb, meg is lehet illyedni pár helyen ha kellő audió mellett nyomod.

    Kibaszott jó ez a fegyver craft. Lassan olyan lesz mint a Borderlands, vagy Darksiders 2.
    Tetszetősek és van pár kreatív ellenség, pl a katonák, amik egy részét képezik az ellenfeleknek, senki ne arra gondoljon mint a RE6-ban vagy ORC-ben hogy kommandózni kell, vannak kis lények (mint a HL2-ben a kis 4 lábú) amiket ha nem őlsz meg néhaány másodperc után beugrik egy halott emberbe, és uralma alá vezsi, tud lőni, DE NEM TUD CÉLOZNI...amolyan VAKON lőnek összevissza, vagyis nem egy Gears of War ez.

    Nagyon ötletesnek tartom, mert ugye halottakról lévén szó a beleköltözött kis lény miatt nem tanulnának meg célozni, ha meg kilövöd a lábait megint kijön a kis lény, majd ha nem sikerül kilőni megint belemegy a maradék csonkba, vagy rádugrik.
    Ha belemegy, akkor a felső csonk a földön kúszik és onnan lövöldözget.
    Nekem ezzel még nincsen nagy bajom nem vitték túlzásba.

    Környezet az szerintem nagyon látványos független hogy a régi rész milyen volt, lehet nem uppoltak a grafikus engine-en, lehet mind csak a koreográfia és tervezés alkotás miatt tűnik látványosnak.

    Eleve megéri a játék, ilyen havas hófúvásos környezetben nagyon kevés horrorjátékot látni, és abból a párból meg pláne minőséginek számít.

    Jópofa minden ahogy a hóba mászkálsz és a lábaddal dobálod a havat (ezt csak olyan helyen ahol vastag a hó.)

    Remélem lesz vagy 10 órás a single, és sok ilyen külső helyszín mint a demo-ban!
  • Fpocok
    #223
    Bár ahogy elnézem, jobban néz ki, mint bármelyik now-gen RE.
  • Fpocok
    #222
    Bár nem játszottam előző résszel, de ahogy látom, ugyan úgy elkúrták, ahogy a resi sorozatot: Coop, kevesebb horror, sokkal több akció... SZŐRNYEK, AKIK GÉPFEGYVERREL LŐNEK.

    /facepalm.
  • Fpocok
    #221
  • DarkSector
    #220
    #195. :)
  • Rayden02
    #219
  • Rayden02
    #218
    Egy kis demo játékmenet!

  • DarkSector
    #217
    Nézd meg ezt.