1976
Dead Space 3
  • DarkSector
    #376
    Hát ha 50-70 orákat irnak kimaxoláshoz az több azért, van az a 4x-ese is, csak JÖJJÖN már. :D
  • DarkSector
    #375
    Hátja.
    Az sem baj ha valaki a grafra gyúr, persze vesz egy csúcsgépet akarja használni, de arra még várniuk kell.
    Én pont az ilyenekre lőttem be a konfigomat, ezek még mennek a Crysis 3 talán low-on.
  • tomas92
    #374
    Körbenézegettem közben a neten, és találtam egy érdekes infót, ami szerint 19 fejezetből áll majd a játék, és kb 2x olyan hosszú lesz mint a dead space 1 vagy 2. Ez azért nem egy rossz ómen, ráadásul nincs benne a co-op végigjátszás. :D
  • tomas92
    #373
    Mondjuk nálam mindig is szépnek számított a dead space, szóval ez csak azoknak fontos hír, akik a crysis-en nevelkedtek.
  • DarkSector
    #372
    Ez kinek új hír? :D
    Eddig sem volt több változás (csak nem vallották be) csak felnyomtad a felbontást, de most biztos mindenkit sokkol és nem fog vele játszani.

    Amúgy nem értem akkor ezekután milyen dx11 van a gépigényben.

    meg halkan megjegyzem hogy mert nincs grafikai tunning az nem egyenlő a dx11 jelenlétével.
  • tomas92
    #371
    Újabb infók:
    Nem lesz jobb a PC-s Dead Space 3

    A PC-s Dead Space 3 port semmilyen előnnyel nem indul a konzolos változatokhoz képest, még a textúrák felbontása is ugyanaz marad, tudtuk meg a fejlesztőktől. Pápá, DX 11-es álmok!

    A mai nap nem a Dead Space 3 rajongóké, hisz ez már a harmadik megosztó jellegű hír a játékkal kapcsolatban. Először a Mass Effectből importált N7-es páncél csapta ki a biztosítékot pár fanatikusnál, majd kiszivárgott, hogy a fegyverek nemcsak a játékban talált tárgyak segítségével lesznek fejleszthetők, de valós pénz befizetésével is erősíthetjük őket.

    Nos, ha ez még nem lett volna elég egy kellemetlen fintorhoz, íme egy újabb rúgás a gyomrunkba: a Dead Space 3 PC-s változata az ég világon semmivel sem lesz jobb a konzolos portoknál. Persze, a felbontás emelhető lesz, és nyilván kapunk néhány grafikus opciót, de DirectX 11-es effektek nem lesznek, és a textúrák sem élesebbek PC-n, mint a sokéves játékgépeken. Összefoglalva: a bivalyerős játék-PC-ink az égvilágon semmilyen előnnyel nem járnak a Visceral akció-horrorjában.

    Ez persze nem kifejezetten rossz hír, hisz maga a játékmenet a kipróbált demó alapján nagyon rendben van, és tulajdonképpen a látványvilág is biztató, köszönhetően a Visceral Games tehetséges grafikusainak. Ugyanakkor tény, hogy örültünk volna neki, ha legalább a textúrák felbontását feltornásszák, hisz egy PC sokkal erősebb, mint bármelyik most kapható konzol.
  • DarkSector
    #370
    Hát elbaszni el lehet, de azért mg korai ez a 2 dolog miatt összevetni más részekkel :P
  • Myselor
    #369
    nem én már elhatárolodtam a demotol csak lehet nem értettél.pl az elsőrészt is felhoztam példának.de tényleg semmi bajom na csak igazából remélem nem lesz elbaszva a nehzéség ennyi :D
  • DarkSector
    #368
    várj-várj-várj, te azt nézed hogy könnyű a demo.

    Ezt mondom te a full-ban egyszerűen feltolod a nehézséget és megoldva, nem klell alap vagy easy fokon menned...ezt nem vágom hogy ez miért probléma? :D
  • Myselor
    #367
    jó ebben lehet igazad van,de viszont van egy balansz,amit szeretek egy játékban ha van,nem az hogy mondjuk van egy rész ahol egy 5éves is boldogul van ahol vért izzadsz mert szopatnak xd bár ez a játék nem volt ilyen ,de volt 1 genyó rész az 1ben még azthiszem amikor tologatni húzni kellett a markert,kicsit frusztráló volt .amúgy meg full könnyű az egész.na de csak azt akarom mondani hogy remélem teljesen normálisan nehéz lesz mindenhol:)
  • DarkSector
    #366
    Persze de nem azt kell írni hogy túl könnyű hanem a demo könnyű.
    A végleges játék egyik sem könnyű, nincs olyan hogy könnyű játék, csak olyan hogy könnyű fokozat. :D
  • tomas92
    #365
    Még egy Spoileres videó:
    Isaac a Földön is nekrókkal küzd?

  • Myselor
    #364
    nem csak a demo alapján mondom mindezt,de igen most hogy én játszottam vele így éreztem:) igazából semmi gondoom a játékkal.de am a hardcore-on nem tolom.normal nehézségen játszok mindent,max másodszor nehezebben,de ez is ritka,annyira nem élvezem ha vért kell izzadni xd
  • DarkSector
    #363
    Nem lesz microtranzakciós.
    mivel Xbox live ezt nem engedi.
  • DarkSector
    #362
    Ha müködnek, ha nem vírusosak, ha vagy akkora gées hogy le tudod szdni, ha a trainer fejlesztője belerak ilyeneket.
  • Fpocok
    #361
    Amúgy most jövök csak rá: Ha mikrótranzakciót akarnak, akkor nyilván tiltani fogják a trainereket... tehát akkor FOLYAMATOS INTERNET KAPCSOLAT FOG KELLENI A JÁTÉKHOZ? Csak mert máshogy nem tudom elképzelni.
  • tomas92
    #360
    Figyelem Spoileres videó:
    Bepillantás a Dead Space 3 első fejezetébe, csak akkor tekintsétek meg, ha nem féltek a spoilerektől.

  • Fpocok
    #359
    Nem azért, de nem ilyenek miatt vannak a trainerek? Hogy plusz cuccokat adjanak?
  • DarkSector
    #358
    Hát első végigjátszáskor nem igazán akar ilyen könnyítéseket az ember, de 2x-ra fun-ból már lehet hogy kell valakinek, és ha opcionálisan választható akkor olyan mintha nem lenne, vagyis baj csak azzal van amit a játékosokra erőltetnek. :)
  • DarkSector
    #357
    Én kicsit másképpen látom azért.

    "Kevesebb a horror."
    Ezzel várj, ez csak egy demo. :)

    "Több az akció és túl könnyű"
    A demoban egyeltalán nincs sok akció, több része azzal megy hogy csak barangolsz előre a hóba.
    Nehézségi fokozatot meg megintcsak a FULL-ban találod a Dead Space minden csak nem könnyű.

    DS2-ben Hardcore mond valamit? :)
  • Myselor
    #356
    srácok megvolt a demo nekem is:) aztmondom én is hogy kevesebb a horror.több az akció.van ahol túl könnyű de pl a drillnél annyian jönnek néha hogy húúú :d kellemes volt bár majdnem kiesett a contorrel a kezemből annál a résznél xd nem vagyok hozzászokva és amúgyis rég lövöldöztem.nekem nagyon tetszik a játék,várom a teljes verziót.a történet érdekesnek tűnik.kiváncsi vagyok Ellie-vel mi történt.kicsit baromság az hogy a coopos társunk a végén ott van velünk a boss fightos cinematic alatt,előtte pedig csak 1x ugatott le egy platformról hozzánk,tulajdonképpen ki a szar ez:) erre is kiváncsi leszek
  • Harbinger
    #355
    Szerintem se. Nem kötelező és különben is mit is veszítesz? Spécibb cuccot, ami könnyítené a játékot. Így csak jobb lesz.
  • DarkSector
    #354
    Nemgond ne fizess és kész. :D
    Amíg nem kényszer hogy letérj a fő story-ról, hanem amolyan opcionális lehetőség, addig szerintem nem baj.
  • Jaka923
    #353
    Az, hogy egy túlélő-akcióhorror játékban alapjában véve nincs helye mikrotranzakciós rendszernek, arról nem is beszélve, hogy ilyen extra sebzés és hasonló dolgokért kérnek pénzt.
  • DarkSector
    #352
    hadd ne kelljen forditgatni.
    Vázlatában mi a legalja? :D
  • Jaka923
    #351
    Legalja...
  • wedge31
    #350
    Inkább csak arról lehet szó, hogy az elöző részek kötött játékmenetéhez képest lesz nyitott a világ. Ha már össze-vissza lehet mászkálni lehetne respawn is, rpg-ben utálom de itt jó volna ha nem csak üres területeken lehetne vissza menni.
  • jarlaxxe
    #349
    Szerintem az open-world és az open-enviroment között van különbség ezért írtam, hogy ne egy oblivion vagy skyrim szintü nyitott világra számits.
  • DarkSector
    #348
    50-70 óra, na ez majd kiderül, ez baró lenne kellemest a hasznosal összekötni mert open-world horror-t még nem láttam, kivéve a Silent Hill-ben a város miatt.
    Az komoly mert ott is sok apró challange van meg secret a városban....

    Ha itt is ez lesz leszopom magam, csak nehogy elbasszák.
  • Harbinger
    #347
    Valahol én is olvastam/hallottam az open world, sub-mission részeket a játékba. Hog yplusz cuccotkat, ifókat és sztori elemeket találhatsz. mint az ME side questjei pl. Azt is írták tán, hogy 50-70 óra is lehet az idő így.
    Nekem az 1 cirka 12 óra volt elsőre, most 6-8 Hardon, mentés nélkül és plasma cutterrel. :D A 2 kicsit szívósabb, legutóbb Zealot-on 8 óra volt. Az utolsó két fejezet szivatós.

    Lehet mégis jobb, hogy az Aliens-t válaszottam, ennyiért egy 8-10 órás játék... Az elsőt 5 euróért vettem steam, a kettőt ingyen a GMG (trade, voucher).
  • DarkSector
    #346
    Hát szerintem nagyzolnak nem kicsit a hírekben.
  • DarkSector
    #345
    Jól hangzik hogy mehetsz visszafelé, de azért nekem ez nem nyitott világ, a fejlesztők még nem játszottak olyan játékkal ami nyitott világú szerintem.

    De ha ez igaz akkor legalább 20-30 óra a single..
  • wedge31
    #344
    Még egy link, itt talán érthetöbben leírják.
  • jarlaxxe
    #343
    A bejelentéskor már elmondták, hogy össze-vissza lehet majd mászkálni de ne egy olivion szintü open world-re gondolj.
  • DarkSector
    #342
    Te konkrétan melyik bekezdésben olvastad?
    Azért majd kíváncsi leszek erre.
    Mert a Demo az demo, de abból ez nem így jött le...az meg hogy mehetsz egyik helyről a másikra, az a 2.részben is így volt.
  • Myselor
    #341
    jah értem:) na mindegy akkor erről lemaradtamm?:)
  • DarkSector
    #340
    Volt már aznap este 15.-én. Nekem sem volt kódom. :)

    #13069

    Máskor ha kell valami demi nézz be a topikba vagy írj. :)
  • wedge31
    #339
    Pl itt de ez nem volna újdonság ha követnéd a játék hireket.
  • Myselor
    #338
    tudom de csak kóddal volt elérhető sajna olyat nem kaptam.haveré nem működött.de publik demo mára volt azthiszem.de nincs liveon.na mindegy:)
  • DarkSector
    #337
    15. óta volt demó eddig vártál, nemhogy szóltál volna. :D