1976
Dead Space 3
  • tutituti
    #296
    első rész tiszta horror,második kicsit akciódúsabb de ott vannak az ötletek.

    De figy,Cthulhu után nincs olyan, hogy félelmetesebb,max az amnesia.
    de ott a történet nem húz be annyira.

    Próbáld ki mert a sci-fi horror vonal élén van az biztos
  • DarkSector
    #295
    Itt nem arra megy ki hogy mit lehet hanem hogy miben van pénz.

    Szerinted miben van több lóvé egy Kinect-be vagy egy PC fülesbe?

    Ráadásul hangfelismerés konzolon megvan, míg pc-n valszeg van, de nem játékokhoz.
    És ezt újra megírni hát.
  • mester1987
    #294
  • Harbinger
    #293
    Az egyik legdurvább játék, amivel játszottam. És volt már dolgom pár sci-fi/horrorral.
  • wedge31
    #292
    Az első két rész durvább volt, gondolom ez a rész is hasonló lesz.
  • mester1987
    #291
    Még nem nyomultam a sorozattal, csak belenéztem. Enyhébb, mint a Cthulhu? :D
  • tutituti
    #290
    nekik se muszáj.megnyomhatják a gombot is.fícsörnek szerintem hatalmas:)
  • wedge31
    #289
    A család nem biztos, hogy örülne ha éjjel 11 körül elkezdeném üvölteni, hogy "tárcsere" meg hasonlók...
  • tutituti
    #288
    erre azt tudom mondani hogy elég szomorú hogy ezt nem képesek megoldani 2012-ben(gondolom nem három hét alatt dobták össze :F )

    nem hiszem hogy hangutasítással pc-n nem megoldható (volt már rá példa azért hogy működik)

    No mindegy,nem nagy probléma de valljuk be dobott volna a hangulaton.
  • DarkSector
    #287
    A legelszomorítóbb hogy nemrég írtam le a véleményemet 2 mondatba, hogy milyen a DS, nem szubjektívre gondolok, hanem hogy mennyire tünik akciósnak, van craft, csak a főbb paramétereket, és leírtam hogy olyan mintha az 1-2 rész közt lenne tempóban de sok újjítással.

    De nem játszott senki még a full-al szóval csak következtetni lehet.

    1 Biztos nem lesz soha Sandbox. Ne is legyen.
  • DarkSector
    #286
    Dead Space

    Nem helyénvaló a kérdés.
    Ne keverjük a szezonokat.
    ****
    A sandbox játékmenet és a kipörgetés után nyújt-e valami extrát, nem függ össze.
    -
    Valamint a csak single+coop-ra helyezték-e a hangsúlyt? Miért mire kellene helyezni?
    ****

    Válasz:

    1. Nem, attól hogy nem sandbox a játék, ez nem egy sleng, hanem egy meghatározás a játékoknál, a Túlélő horror-ok nem Sandboxok, a játék történetvezetés miatt.
    - igen nyújt még többet, főleg a craft miatt, nehézségi fokozatok, new game +

    2.
    Single a legfontosabb! Főleg egy sroty alapú játéknál.
    Aztán jöhet a multi avagy coop.
    Ezeken kívül mást nem találtak még fel.

    Talán vagy a crossplay, de az max 1-2 játékban ami lehet nem is került napvilágra.
  • DarkSector
    #285
    Nem is értem megérte-e válaszolnod erre a kérdésre. :P
  • DarkSector
    #284
    Nem megy pc-n.
    Csak poénkodtam, vagyis a Kinect-et eredeti rendeltetésszerű használatára értettem ha van Kinected (meg konzol hozzá) akkor.

    Az egy dolog hogy rá tudod dugni, én is rá tudom dugni az egeret xbox-ra csak éppen nem támogatja. :)
  • Harbinger
    #283
    Ez elviéleg túlélő horror lenne és nem GTA/sandbox/ME. Szóval kétlem. Lesznek alküldetések, melyek opcionálisak, de sokat tesznek a játékhoz és hosszabb is lesz maga a játék. Állítólag 50-70 órás is lehet.
  • Since
    #282
    Lehet hogy már volt róla szó, de azért megkérdezem.
    Az SP és a Coop mellett létezik-e egy sandbox mód ami ezeknek a kipörgetése után is nyújtani fog játékélményt, vagy csak erre a két módra helyezték a hangsúlyt. Kipörgeted és ennyi?
  • tutituti
    #281
    van kinect-em de pc-re kérdeztem vagy az nem probléma?
    mármint érted,tudom hogy ráköthető pc-re de azt hittem csak developer szintű.

    ÚGy értettem hogy pl mikrofonba mondom hogy open door és lőn ajtó nyílik :)

    de ezek szerint nem
  • DarkSector
    #280
    Ami nekem fura hogy a sisaknál a kék led elöl annyira nagyon fénylik a játékban már-már irreálisan hogy ha körbeforgatod a karaktert, szemből szabályosan megvakulsz...
  • DarkSector
    #279
    Ami nekem tetszik hogy a szörnyek is jók benne. :D

  • DarkSector
    #278
    Jah bocs ez mindig is így van hogy pc-n +felbontás+élsimitás több van, azt hittem konzolon csúnya. (félreérthető volt)
    Mert a tűrhető kifejezés ha valaki nem tudja mihez képest tűrhető akkor félreinformálódik.

    Valamint ettől még igaz hogy nincsen szebb, és nem tűrhető mivel nincs kategóriájában szebb. :)
  • grebber
    #277
    Már tudhatnád hogy a pc-s viszonylatban nézem a konzolos grafikát és ez nem nagy eresztés nem kimagasló, tehát elmegy/tűrhető.
    Az már egy jó dolog hogy nem ocsmányozom le!
  • DarkSector
    #276
    Grafika tűrhető? Mihez képest tűrhető? Nincs is hasonló stílusban szebb. :D
  • grebber
    #275
    Jó lesz ez! Grafika egész tűrhetőnek mondható.Remélem lesz majd benne valami parás helyszín ,mert a demóban semmi ilyen nem volt,de még hangilag sem.
    Azzal a monsztával amivel véget ért a demó nem kis harc lesz majd az is biztos
  • Evin
    #274
    Amennyire emlékszem, olyan színvonalú, mint a játék.
  • bluesfool
    #273
    Sziasztok,
    Bár nem mai dolog, de itt van újra a dead space láz , valaki végig vitte a dead space 2 severed dlc-t , jó ? érdemes beszerezni , vagy felejtős
  • DarkSector
    #272
    Van egy Weapon Craft is ami a Single és Coop mellett van.
    Ez is jópofa, amolyan aréna mód.

    El lehet szórakozni vele.

    Weapon Craft
  • DarkSector
    #271
    A demo alapján amit vázlatban érzek a játék iránt, stílusra akcióban az első és 2. rész köz van, de az előző 2 részekhez képest sok újítás van beleszőve.

    Így tudnám jellemezni a 3 részt ha a demo-t veszem alapul.
    Ha pedig a single nem lesz rövid, szerintem kurva sokat eladnak majd belőle, mert a palettán marhára nagy lyuk van és ez a játék betömi ezt a rést.
  • DarkSector
    #270
    Mondjuk eltekintve ettől.

    Én azért nem szoktam vleményt rendes pontozós formában leírni, és véleményezni mert a pontozos téma egy végletekig szubjektív dolog, bárki bármit állít, az hogy valaki egy játékra írja hogy hát adok egy 8/10-et ebben a saját érzete benne van másnak lehet rosszabb vagy jobb a játék.

    Én amiket a demo-ról-játékokról írok nem pontozom, nem skatujázom be mert más meglátja a pontot, és eltárolja elméjében hogy uh xy ennyit írt rá.

    És nem tesz próbát.

    Csak azt lehet szerény meglátásom szerint hogy egy kis leírást az élményekről, de soha semilyen metacritic meg faxomtudja hány oldallal nem értettem egyet, utálom a %-okat meg pontozásokat.
    Soha nem tükröznek semmit, mert a játékosoknak mindig egy kis %-át fedik csak le.
    Ezért jó Gamestar mert apont fölé röviden le van azért írva hogy pro és kontra.

    Lehet van olyan negatívum ami engem nem zavar és az miatt a pontozáskor mínuszolgatnak.10/10-es játék meg nem létezik.
  • DarkSector
    #269
    Láthattál összefüggőt, csak max nem figyeltél. :) (amennyire egy demo-ról lehet összefüggésben beszélni)

    Értem hogy ha így írod hogy Grebber-el egyezik a stilusod és ezért, nem tudtam.
    Egy demóról semmiféle NORMÁL értelemben vett értékelést nem fogok írni, max következtetést, ez meg leírva alantabb, meg mások írtak véleményt, azt hittem hogy azok nem elegek. :D

    Rendes véleményt Grebber is a full végigjátszása után tudna írni. Gondolom.
  • Prince23
    #268
    Grebber koma véleménye engem kifejezetten érdekel. nagyjából egyezik is a játékstílusunk is. Itt arra gondolok, milyen játékokat szeret leginkább :) Azt tudom, hogy van már videó is a demóról, de ha megnézném most, sejtem, sejteném előre, hogy az akció irányába terelődik :D Csak játékélménnyel keverve lehet más az egész összhatás, vagy a benyomás az illetőnek.

    Nekem a DS 2 kifejezetten tetszett (Xboxon kétszer, PC-n 3x játszottam ki, nagyon tetszett a többféle, választható nehézségi játékmódja, baromira), pedig ugye egy öszvér játékról volt már szó ott is. De a lényeg, hogy működött. Remekül adagolták az akciós, és paráztatós részeket, valamint ezeknek egyvelegét is egyszerre egy in-game belül. Így látatlanban a Ds 3-ról van némi elképzelésem, és ez nem más, mint hogy full akciójáték lett belőle. Na és ezért érdekel az ő véleménye , na meg mondjuk a tiéd is. :) Régről ismerlek titeket, s a véleményetek számít számomra.

    De amúgy is eddig tudtommal nem is a játékról beszéltünk, hanem magáról a coop játékmódokról és a survival akció műfajokról :D Annyira nem láttam hozzászolás formájában összefüggő véleményt a DS 3 demójáról.
  • DarkSector
    #267
    Nem értettél meg, nem az én véleményemre írtam, hanem többesszába, vagyis erről beszéltünk...többesszámban, nem csak én próbáltam itt közülünk nem?
    Vagy igen?:(
  • grebber
    #266
    De nem minden ember egyforma, és gondolom kiváncsi más véleményére is.

    Erre mindig azt szoktam felhozni hogy xy online sajtónak ami az év játéka választott sokszor arra sem méltatom hogy warezba letöltsem!
  • DarkSector
    #265
    Egész végig erről írtunk idáig az első benyomásokról. :P
  • DarkSector
    #264
    A második részben is kevés volt csak nem könnyű fokon kell vinni. :)
  • Prince23
    #263
    Várjuk az első benyomást...
  • grebber
    #262
    Na megérkezett a demo warezboxra is majd edzés után meglessük.

    Mivel hamarosan jön a teljes is most már végig kéne vinnem a 2. részt is,mert egyszer sem sikerült még.(Az elsőt 5x végigtoltam)
  • jarlaxxe
    #261
    Az első részben kevés löszer és eü csomag volt igy az ember jobban meggondolta minden lépését, ezt már hiányoltam a második részből is.
  • wedge31
    #260
    Az első rész az tényleg survival-horror volt a második már nem de még igy is messze a legjobb volt ebben a ketegoriában.
    Ez a craft nagyon jól hangzik.
  • DarkSector
    #259
    Azért az első rész sem volt sokkal kevesebb harc mint ebben szerintem, ez a mostaniban mindenképpen a craft lesz nagyon időtálló, hogy magadnak rakhatsz össze fegyvereket, apró tulajdonságokat is adhatsz nekik.
    2x tár, 2x sebzés, 2 sebesség...stb.
    Nagyon állat, én egy gépfegyverbe építettem egy plazmavágót, nagyon cool.

    Kicsit úgy kell elképzelni a fegyó craft-ot, mint a Ghost Recon FS-ben, darabokból áll a fegyver, asszem 8 alkatrész kell hogy összeálljon a fegyver.
    Ezekhez elhullajtott cuccokat kell felszedni, 3 alapanyag van a demo-ban, és ezeket használhatod fel craftolásra.
  • wedge31
    #258
  • DarkSector
    #257
    Demo-t lenyomtam, ha abban az ütemben adagolják az elemeket-mászkálás-harc-feladatok-craft (ez a legfaszább a játékban!).
    Nyugtatok mindenkit, hogy ha nem is lesz kevéésbé akciós mint a DS2 de nem is lesz több, és Látványosabb-Craftosabb-jobb lesz mint a 2. rész.

    Pedig én magam érzése szerint merem állítani hogy pár lövöldözős részt leszámítva a 2.rész is kurvajó volt összeségében, mert le is nyomtam majdnem minden fokozaton...megvettem a collectors-t is a kis műanyag plazmavágóval.