1976
Dead Space 3
  • DarkSector
    #416
    Megvolt. :)
  • jarlaxxe
    #415
    A DS frencsájznál nagyon érezeti az EA, hogy magasan tesznek a pc platformra. Lehet örülni, hogy egyáltalán megkapják.
  • Pares
    #414
    A Dolog:



    DS3 Waster:



  • wedge31
    #413
    Én a Extraction-ról is csak jókat halottam és mint DS fannak kötelezö lenne csak hát pc-n erősen szopó ágon vagyunk.
  • DarkSector
    #412
    Pontosan én is erre gondoltam a 3 demoja végett ahogy a havas részen mászkálsz...:D
  • Pares
    #411
    Ja, egyébként emlékeztet bárkit is egy kicsit az egész DS trilógia, de legfőképp a harmadik része a Dolog c. klasszikusra? Ott is rekombinálta az emberi szövetet az a valami, mint itt, plusz jég meg hó meg rettegés és menekülés...
  • Pares
    #410
    Már nagyon várom!
  • DarkSector
    #409
    Hozza, a 2 rész közt lesz akció terén+sok extra dolog. craft, kicsit openworld.
  • Pares
    #408
    Na sikerült végigvinni egymás után legnehezebb fokozaton az első meg a második részt is. Eszméletlen jó játék mind a kettő, remélem a harmadik is hozza ezt a minőséget.
  • jarlaxxe
    #407
    A severed nagyon jó volt az megérte az árát.
  • DarkSector
    #406
    Ja bocs az nem volt.
  • wedge31
    #405
    Én a normális story dlc-re gondoltam nem a "lópáncélokra."
  • DarkSector
    #404
    Igen?
    DS2 -ből?
    Hát érdekes, mert nálam az update miatt beadja alapon a DLC ruhákat meg fegyvereket, elindulsz és alapon a tárgytárolóban lesznek.
    Origin-re neked kell peccselni manuálisan.
  • wedge31
    #403
    Tudtommal pc-re egy dlc se elérhetö.
  • broman191
    #402
    Az egyik szinglis videóból megtetszett a Star Wars-féle "force push" hatású fegyver is, így 2 slotnyi fegyvert muszáj leszek alakítani. :D Az fegyverek kezdeti tökéletlensége valószínűleg a fejlesztési rendszer velejárója lesz, majd kialakul a pontosság, sebzés stb. lassacskán....new game+ idejére biztosan. :)
  • Myselor
    #401
    hát a fúros rész kicsit genyó volt.de nem vészes,csak szar :D
  • Seth
    #400
    Itt meg majd megépíted a "fú-fú'" gépfegyvert ,plazmavágó feltéttel, oszt csak egy fegyvert használsz :D

    AMúgy én nem voltam igazán megelégedve a demóval, fura volt a lövölde része. Az előző részekben pontos volt, ahol meglőtted az tuti ott sebezte, itt mintha a hitbox 3x akkora lenne. Kb ilyen: lövöd a lábát ,lerobban a felsőteste vagy a karja.
    A fúrós teremben meg a kamera a hátamban filmezett, miközben valamik ütöttek ezerrel, lőni alig lehetett,mert a hülye sebzésanimáció lúpolódott egyfolytában :D Közben meg foglalkozzak a fúró kerülgetésével,leállításával. Remélem ezeket majd javítják. A kommandós nekrók sem hiányoztak, de az még hagyján, a rendes ,még emberi kommandósoknak 4-5 fejlövés sem volt elég, bár ez lehet a feygverem hibája volt. És ha már fegyverek...nincs erejük,hangjuk, de ez is lehet azért,mert rossz alkatrészeket használtam.
  • Myselor
    #399
    hiába szerintem most is így marad,próbálgattam a fejlesztést de az alap fegfyver akkor is jobb volt : d
  • broman191
    #398
    Lényegében ezért is dönthettek a részletes kusztomizáció mellett a 3. résznél, mivel nagyszerű volt a sok-sok fegyver megléte, csak sokan valószínűleg végigfejlesztgettek egyet-kettőt és öjöm', bódottá', a többi kihasználatlanul maradt. Én végigkaszáltam minden ellent a DS2 2. végigjátszásaim alatt a fú-fú' gépfegyverrel és plazmavágóval, a többinek szükségét sem éreztem. Biztosan jók voltak azok is.
  • DarkSector
    #397
    Hát igen. :)
  • Myselor
    #396
    én az 1-t és a 2-t plasmavágóval xd ezt is azzal fogom,sose tetszett a többi fegyver,1-2x használtam a hasonló fegyvert,aminek kicsit szélesebb volt a hatotávolsága nem tudom mi a neve.legjobb az egész játékban az alap fegyver:))
  • DarkSector
    #395
    Egyetértek, ami nem kötelező az nekem addig rendben is van.
    Régi DS2-őt is 2 fegyverrel vittem végig. nem tunningolt plazmavágó és körfűrész.
    Szóval nekem nem tudna akadályt építeni egy ilyen fizetős fegyvertuning.
  • Maxtreme
    #394
    ..és ez egészen addig rendben is van, amíg nem megy a játékélmény rovására a dolog.
  • DarkSector
    #393
    Nem fizetsz érte ha nem tetszik, vagy nem értesz egyet vele .... és ennyi. :D
  • DarkSector
    #392
    Hőja igen sajnos...ezt én is hiányoltam régen.
    Viszont 2.részben tudtommal minden DLC belekerült egy frissítésbe.
  • Maxtreme
    #391
    Következő majd az lesz, hogy a játékokban nem lesz lehetőség a "ingyen" fejlesztésre, hanem meg kell hozzá vásárolni valós összegért a cuccokat.
    Menjenek annyukba'.
  • DarkSector
    #390
    Hát egyrszt, a design szempontjából az, technikailag nem. :)

    Szerintem Harbinger arra célzott hogy az előző belső területes volt inkább és azt ugye sokkal könnyebb szebben berendezni mint egy a játék elején lévő nagy hegységet egy bázissal....de még így sem érzem hogy csúnyább lenne, sőtt szerintem hozták minimum ugyanazt.

    Ellenfelek is piszokjók.
    Semmi gagyulást nem érzek rajtuk.
    Fenetudja...

    Mindegy adja isten hogy ILYEN legalább ilyen csúnya horrorjátékokkal örvendeztessenek meg minket havonta.
  • DarkSector
    #389
    Hát nem tudom mire gondolsz én amivel játszottam demo-val az elejétől a végéig precíz, az egész környezet minden.
    Nemtudom mire gondolsz egészen pontoson, lehet az a gondod hogy most nem kis szűk helyek vannak és nem csak sötétség...azért ne keverd a .részben a szűk helyek kidolgozottságát egy ilyen nyíl világú résszel.

    mindegy én nem érzékelem hogy a 2. szebb lett volna.

    De főképp azt nem értem hogy először azt mondod hogy a DS sorozat eddig sem volt szép.
    Utána hogy szép volt, most meg hogy a 2. rész a szebb. :D
  • wedge31
    #388
    Amit eddig láttam sp gameplayt az mind hozza a második rész szinvonalát / az elsőét nem mert az volt a leghorrorosabb eddig /
  • jarlaxxe
    #387
    Dead Space 3 - New Single Player Gameplay.

  • wedge31
    #386
    Az első két rész is ilyen volt...
    Söt előre szólok, hogy valszeg semilyen támogatás vagy dlc sem fog jönni a pc-s verzióhoz az eddigi tapasztalatok alapján.
  • scomcomputers
    #385
    Na neeeee!
  • broman191
    #384
    A szépség mindig szubjektív... :DD
  • Harbinger
    #383
    A textúrák, egyes modellek és hátterek gyengék, érezhető a gyenge textúra ésa régi engine. De a karakter animáció - ami épp látszik a videó állóképnél is - az hibátlan. Mint egyes fény effektek.
    De nekem az elsőből pl. a bloom vagy bármilyen reflection effekt hiányzott. Az egész olyan matt. A 2 azért "szebb", mert sok a kidolgozott rész a Sprawl-on, mint a BioShock-ban is. Nem szép, nem high-tech engine, de az art designra oda figyeltek.
  • DarkSector
    #382
    Ez irónia akart lenni vagy mi? :D
    előző hsz-ban azt írtad hogy nem szép a ds...:D
  • Harbinger
    #381
    Játszottam pár nagy címmel, szép grafikával, cinemtic hatású játékkal, de mintha ez a régi Godfather engine-es játék mindet überelné.

    PS: csak én érzem így vagy Nicole a 2-ben tényleg sokkal szebb és élethűbb, mint az 1-ben?
  • DarkSector
    #380
    A DS2 eddigis baromi szép volt.
    és ez nem szubjektív.

  • Harbinger
    #379
    Hát eddig se volt szép a DS, de elment + remekül van optimalizálva. Ha hozza az 1-2 grafikáját akkor nem lesz baj.

    Az N7 armor miért baj? Zavar? Muszéj használni, aki nem ME fan? Nem értem. A mikrotranzakció se kötelező + ha nem használjuk csak nehezebb lesz tőle a játék - mindenk iattól fél "jaj, milyen könnyű lesz!"
  • DarkSector
    #378
    Pontosan, addig a bírom akkor valami mással játszom, habár előtte megyek el 3 napra németbe, vagyis mikor hazaérek 7.-én utána lesz csak. :D
  • tomas92
    #377
    De messze van még az a február 8 :(. Pedig már tolnám ezerrel :D.