6420
2015 Július 14-én a játék bezárja kapuit.
  • Grr1234
    #7
    Nyugi, nincs harag (csak egy pici)! :P
  • Rotyoka
    #6
    Kabbe, most akartam topic ot csinálni neki :D
  • Grr1234
    #5
    Képek:









    Interjú Ben Cousins-al:



    Interjú James Salt-al:

  • Lupous
    #4
    Az EA bejelentette a legújabb Battlefield-játékot, mely hasonlóan a Heroeshoz, szintén ingyenesen játszható.

    A Battlefield Play4Free névre keresztelt felvonás jövő év tavaszán fog megjelenni, s mint ahogy a neve is sugallja, ingyenesen játszható, de a jobb fegyverekért és felszerelésért természetesen fizetni kell, hiszen az ilyen típusú játékok életben tartó tényezője a mikrotranzakció.

    Az EA egyelőre még nem jelentette be, milyen gazdasági taktikát alkalmaz majd a 32 játékost támogató, a Battlefield 2 pályáit és a Bad Company 2 felszereléseit, kasztjait, illetve fejlődési rendszerét használó FPS-ben, ám óvatosnak kell lenniük, hiszen egy esetleges rossz megközelítés felboríthatja a játékosok közötti kényes egyensúlyt, ami a játék vesztét is jelentheti.
    (PC GURU online)


    (Mit én?...logikus az érvelésem, ha nem tetszik a moderátoroknak akkor meg jól beszoptam, ez van :S)
  • akyyy
    #3
    Használd a keresőt, van már ilyen topik. Előtted nyitották. Szted az üzeneteket nem lehet törölni?
  • Grr1234
    #2
    Jajj te... :D
  • Lupous
    #1
    Nos megnyitom életem első topikját!
    A Battlefield Play4Free-nevű vadonatúj "ingyenes" EA játékhoz!
    A játék még csak ma lett bejelentve a nagyközönség számára és várhatóan jövőre lesz elérhető! Addig is lehet jelentkezni a zárt bétára ami november 30-án kezdődik!
    Link!

    (Már létezik egy hasonló nevű topik, de mivel ott némiképp Offolás és undormányság folyik...szóval csináltam még egyet :P...azt pedig jó lenne TÖRÖLNI!!!)