6420
2015 Július 14-én a játék bezárja kapuit.
  • Tomy Lee
    #128
    Ott volt egy banner #97 erre önkényesen beteszel sajátot ki se kéred mások véleményét.
    Így nem lesz "jóság"
  • Elektrofrombc2
    #127
    Én MG teszt videókról beszéltem. Mert az is volt a téma... hogy a normál MG nagyobbat sebez az ubertől.
  • Pra
    #126
    Egész pofás
    Kicsit minimál de jó.
    Majd azért csinálj valami extra faszát is mire beindul a játék.
    #97hsz-ben található banner is jó... ezt a két képet kéne ötvözni.
    Nekem hiányzik kicsit a logodról az élet.
  • Lupous
    #125

    Nah kicsit tettem a logóra egy "külső fekete ragyogást" így már látható lesz a kékes háttéren rendesen a dolog :D szóal ez lesz egy darabig a banner itt.
    nandor90 tanácsait követve írtam egy kommentet linkkel képpel mindennel. Remélhetőleg jóság lesz.
  • byzhouse
    #124
    tetszik a csatornatisztító ruha :D
  • SzLehel
    #123
    így már érthető
  • Grr1234
    #122
    Mert ha rá mész a videó beszúrás gombra, akkor annak a linkjét adja ki példának, és gondolom rosszul nyomtad a CTRL+V-t, azaz nem írta felül, és ezt adta be.
  • SzLehel
    #121
    ez a scooter videó miért jön be mindig?!:o
  • SzLehel
    #120






    meg lehet még keresgetni mert van még egy pár
  • Elektrofrombc2
    #119
    érdekes...én egy normálissat sem találtam
  • Drang
    #118
    Battlefield 1942 válogatott meccs ma este a Battlefield.hu TV műsorán!
  • Cat 02 #117
    Többet kritel és nagyobbat is sebez, legalábbis mikor én játszottam még így volt... azóta lehet változtattak
  • SzLehel
    #116
    a youtube tele van ilyen teszt videókkal.
  • Elektrofrombc2
    #115
    Hááát azért nem tudom hogy nagyobbakat sebez-e :) Ki kellene próbálni. Vagy ha van már ilyen videó ami bizonyítja akkor küld :P Kíváncsi vagyok, mert én nagyon ritkán veszek uber MGt viszont ha veszek sokkal jobban megy azzal. Ezt ha lehet inkabb SG BFHben folytassuk :P
  • davis98
    #114
    ott a pont !!!!
  • Pra
    #113
    Szerintem az alapfegyók heroesban nem sokkal gyengébbek a SUPER/UBER/Tier/BC2 fegyóknál. Sőt a gunner alapfegyó jobb mint a SUPER/UBER.
    Annyit tud a SUPER/UBER-MG ,h +10töltény van benne(120 vagy 130 töltény szerintem tök mind1)... hozzáteszem az alap MG nagyobbakat sebez mint a super/uber , a super/uber annyit tud ,h viszonylag sokszor ad kritikus sebzést. Soldiereknél már számít azaz 5 +töltény , de másban nem sobbak a fizetős SMG-k sem.
    Ezt most csak azért írtam le ,h ne is kezdődjön el a rinyálás ,h a fizetős játékosok megint milyen jól járnak majd az új Play4free-ben.

    Amikor valaki bosszankodik ,h őt fizetős fegyóval ölték épp le, az csak egy nevetséges próbálkozás arra ,h védje az egóját.
  • nandorb
    #112
    Ja csak a WARrockban nem volt pb es annyi csiter volt amugy is...
  • kabel15
    #111
    Mivel nem értesz egyet? Persze meg lehet ölni egy alap fegyverrel is az ellenfelet.
  • Suffering
    #110
    Ez a játék nagyon fog hasonlítani a Warrock nevü mmo háborus fps-re. Szinte egy az egyben a Battlefield 2-re hajaz. Ingyenes, extra cuccokért kell csak fizetni.

  • Elektrofrombc2
    #109
    Nem is tudod mekkora hülyeséget mondtál :D
  • davis98
    #108
    Uh.....:O 0:40-nél szépen megkínálja a csávókám buksiját :D:D
  • kabel15
    #107
    Maguk a ruhák nem adtak semmi pluszt. De a fegyverek már más tészta.
    Egy alap fegyveres hős semmit sem ér egy vásárolt fegyveres ellen.
  • atila4
    #106
    Igen. A Heroes-nál se adtak semmi extrát a megvett cuccok. Csak a kinézetet változtatta
  • Grr1234
    #105
    Értem. Szerintem jó játék lesz, csak meg ne ölje a pénz. Ahogy már említettem, azt mondták, hogy nem igazán lesz előnyük a fizetős játékosoknak, inkább csak kényelmi funkciók lesznek e módon elérhetőek. Bár ha jól emlékszem, Heroesnál is valami ilyesmi volt.
  • kabel15
    #104
    Pl: itt
    Jó ő már nagyon profi lehet. De tetszik hogy elé kell célozni meg fölé. Szóval van a golyónak röppályája.
  • Grr1234
    #103
    Milyen az olyan?
  • kabel15
    #102
    Remélem olyan lesz a sniper mint a BC2 ben. Imádtam mikor azzal toltam
  • Grr1234
    #101
    Ték...?
  • HUmanHunter
    #100
    ték
  • HUmanHunter
    #99
    +fav
  • Vaxi
    #98
  • berczely
    #97
    Bannernek ideiglenesen még nem kapunk több értelmes képet a játékról...
  • Snexi
    #96
    gondolom ez is 1-2 mappal indul,aztán majd jönnek hozzá
  • Vaxi
    #95
    giga fölött van
  • kabel15
    #94
    BFH mennyi? Az se több.
  • Grr1234
    #93
    Szerintem is.
  • Elektrofrombc2
    #92
    az elég kevés
  • Grr1234
    #91
    Legújabb infóim szerint köbö 500 MB lesz.
  • Cobra.
    #90
    Képek alapján ez a BF2, csak gondolom kap pár módosítást a micropayment-hez.
  • nandorb
    #89
    Nemtudjuk nem adtak bovebb infot rola.