425
  • IXEMGabeo
    #265
    nuu elakadtam picit a leveses résznél.

    időrendi sorrendben fordítva kezdtem el, mert a 2. részével kezdtem:D, ami qva jó volt, most az 1. részt tolom és nekem bejön, bár sokkal igényesebb kaland játékkal is játszottam már, de az alacsony költségvetés ellenére egész tűrhető lett, végeredményben egy ilyen filmadaptációnál a hangulat, a szinkronok hitelessége perdöntő és persze a story is, az irányítás és a játékmód az harmadlagos tényező, pláne a grafikát. (bár jobban belegondolva a grafika pont, hogy lényegtelen sztem ez megfelelő inkább ilyen Sam&Max féle animációs filingje van, de az nem baj...)

    történet és szereplők: 10/8

    nagyon jól kitalálták az egészet, de vannak hibák és fenntartásaim, amiket nem bírok kezelni. Kis összegzés:

    1986 után játszódnak az események láthatjuk a fiatalkori Emmettet, időskori is hirtelen előkerül Carl Sagan néven egy börtönben, aztán hirtelen a Delorian megjelenik a ház előtt, miközben a Doki cuccait leltározzuk. Beletették Strickland igazgató húgát Ednát is, akit előbb idősen majd fiatalon láthatunk. Kid Tannen, Biff Tannen apja is feltűnik egy bűnszervezet tagja, de először azt hazudja nekünk, hogy levesfőzdéje van khm. Artúr McFly Marty nagyapja az a kalap hatalmas rajta, de legjobb a fiatalkori Emmett tetszik:D 1931-es év az nagy ötlet volt, egész jól lett kivitelezve, a grafika hiába gyér a környezet remekül lett megvalósítva ennyi elég is...

    1. hiba, ill., amit nem értek. Fiatalkori doki kutyáját is Einsteinnek hívják és ugyanúgy néz ki? ez most azért fura, mert kb a kutyafajta ugyanaz, és mi lett pl az eredeti 1985-ös Einsteinnel? vagy az került oda a dokival 1931-be? és a fiatalkori mit babusgatja? ez sztem hiba, de végülis jelentéktelen...érdekes game, de most jelen pillanatban a leveses részt kell megoldanom nem tudok a konyhába bejutni, alkohol kellene a rakéta autóhoz...

    2. részt újra kinyomom aztán sztem arról is írok összegzést, annak nagyon EPIC befejezése lett, ahogy a doki eltűnt és Marty a reklámtáblán kötött ki:D
  • IXEMGabeo
    #264
    na ezt ki kell próbáljam...
  • Quantumleap
    #263
    Ezek amúgy kábé azok a bakikategóriák, mint az öreg Biff időgépellopása a második filmben. De nem lenne muszáj halmozni őket.
  • Quantumleap
    #262
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tehát valami őrült, aki uralja Hill Valley-t? És ő lesz a következő rész negatív karaktere?
    De ez már elég nagy ellentmondás, nem gondoljátok? Mert hogy kezdődik el az egész időutazós mizéria, ha ő másféle tudóssá válik, és fel sem találja az időgépet? Egy kissé gyatra, hogy a készítők ezt felrúgják, csak azért, hogy ütős fordulatot produkáljanak. Egy nagy ellentmondás már itt a második részben is van. Ugyebár Marty-nak rá kell venni a rendőr csókát, hogy jöjjön össze Jennifer majdani nagyanyjával, mert különben Jennifer meg sem születik, és létrejün egy időparadoxon. De könyörgöm, hiszen Marty már járt ennek a síknak a jövőjében (ahol a Tannenek voltak az urak)! Most akkor hogy van ez?
  • takysoft
    #261
    ehhez nem kell spoiler.
    nem is volt benne csattanó igazán, csak a következő rész reklámjában.
    de az meg elég egyértelmű.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A doki mondta már játék közben is h a Frankenstein film változtatta meg az életét. Mivel összejött a csajjal(marty miatt), így nem azt a filmet nézte meg, és másféle tudós vált belőle)
  • Carlos
    #260
    Rakd spoilerbe... (Makrók gomb)
  • xido
    #259
    értjük,csak hogy írjuk le,hogy ne legyen spoileres?:D
  • Quantumleap
    #258
    Ezek szerint más sem.
  • Quantumleap
    #257
    Hát én a csattanót egyáltalán nem értem. Valaki magyarázza már el nekem.
  • Zeller01
    #256
    áááá, a végén a csattanó! Nagyon jó! A 3. rész várós lett :)
  • xido
    #255
    én is köszönöm a fordítást,pár órás móka volt ez is,de kifejezetten tetszettek a csavarok benne és a csattanó is:)
  • bogyoka
    #254
    Köszönöm szépen a magyarítást.

    Még egyszer le kellett töltenem valóban és jó lett.:))
  • MerlinW
    #253
    Köszönjük szépen:)

    (ha már másnak nem jutott eszébe megköszönni...)
  • MerlinW
    #252
    Töltsd le még egyszer, semmi baja.
  • bogyoka
    #251
    Nekem nem csomagolja ki, mert hibás azt írja, nem lehetne még egyszer megcsinálni a becsomagolást? Hátha valami volt vele.
    Vagy mit csináljak?
  • Zeller01
    #250
    Az első és a második epizód között megnéztem a film trilógiát és így már sokkal jobban élvezem a játékot is. Köszönjük a fordítást is!
  • TSL16b
    #249

    Amíg ki nem kerül a Magyarítások Portálra, addig innen tölthető a Back to the Future - Episode 2 - magyarítás.
  • TSL16b
    #248
    >99%
  • Quantumleap
    #247
    Hány százalékon áll a magyarítás?
  • TSL16b
    #246
    54% körül, és ütemesen emelkedik. :)
  • Quantumleap
    #245
    Nyomon lehet valahol követni, hogy hol tart a magyarítás?
  • Carlos
    #244
  • Gideon Wieth
    #243
    HÁT EZ KURVA NAGY :D Bocsánat a kifejezésért :D
  • Viktor99
    #242
    Hát én is végigtoltam ma délután. Szerintem ugyan olyan mint az előző volt, csak szerintem picit rövidebb. DE a vége annál ütőseb lett. Alig várom a harmadikat :D
  • Carlos
    #241
    Azt énsem értettem...szerintem easter egg, de valahogy nem passzol a játékba...

    Más (egy kicsit(mielőtt belekötnél a címbe nézd meg)):

    So, why don't you make like a tree and get outta here?
  • Sephi
    #240
    Jobb volt ez a resz mint az elozo.

    Viszont mas is eszrevette a Forver Alone internetes meme-t a foteren? Kis poszterek a lampaoszlopokon.

    Na azt nem igen ertem miert lett belerakva...
  • Carlos
    #239
    Köszönjük. GTFO.
  • Malakai
    #238
    Epizódikusságához képest rövid, szerintem a ToMI és a S&M is hosszabb epizódonként, de ahogy az elsőnél is írtam régebben, ez valószinüleg elsősorban amiatt van mert a BttF könnyebb azoknál.

    Filmsorozattal meg ne hasonlítgassuk, hisz teljesen más médium a kettő, de mellesleg míg ott 13-24 epizód megy le egy 9 hónapos időszak alatt, álltalában 4 szünetidőszakot beiktatva, itt 6 epizód 6-7 hónap alatt, és most, hogy a Telltale ennyi játékot készít nem is lesz évente szezon, hanem inkább úgy 3 évente talán.
  • takysoft
    #237
    srácok, abbahagynátok már ezt a "rövid" baromságot?

    epizódikus.. mint a sorozatok. A Big Bang Theory is csak 20 perces, mégse panaszkodsz h nem másfél óra. Ha nem tetszik, meg lehet várni, míg lemegy az évad.
  • Malakai
    #236
    Nehéz megmondani, az első is nagyon rövid volt.
  • Burdi
    #235
    várok 1 kis magyarosításra és viszem is
    tényleg rövidebb?
  • DemonHunterW
    #234
    Bttf The Game - Episode 2 teszt!
  • Carlos
    #233
    Hmmm...
    Ezt a részt csak én éreztem rövidebbnek?
  • Gideon Wieth
    #232
    én is várom, :) Meg hát elvileg volt szó egy könyvről is az Advent Rising mellé de hát sajna abból se lett sok minden :(
  • Carlos
    #231
    Köszi, közben meglett. Végigpróbálgattam minden tárgyat mindenkin és egyszercsak "rájöttem". Köszi. :)
  • Malakai
    #230
    Próbálom anélkül, hogy lépésről lépésre elmondanám. :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha Parker azt mondja már, hogy "nincs szó ami segítene" vagy valami ilyesmi akkor a "I Don't care" vagy mijaszösz című dal kell, vagyis annak a módosított szövegű változata. :) Ha nem tudsz a módosított szövegről, akkor ki kell jussál. Kijutáshoz pedig meg van bent minden eszköz, emlékszel, hogy a megváltozott idővonalban kik voltak a főnökei Bifféknek? :)

    Sajna Parker szövegeire pontosan nem emlékszek. Vissza kéne nézni, de mivel nem mentetgettem játék közben, így most azt passzolom.
  • Carlos
    #229
    Üdv.
    Bent vagyok a bárban ahol a Parker rendőrt kéne összehozni a nővel.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A számokat cserélegettem már, de most annyira depressziós lett, hogy "nincs semmi a bárban amitől jobb kedve lenne". Kimenni viszont nem tudok, mert a tannen banda nem enged ki.


    Most mi tévő legyek?
  • The Protector
    #228
    Sztem kvajó 5let.Én nem játszok a játékkal viszont érdekelne a sztorija,bár nem tudom mennyivel másabb.

    Van egy topik ahol mások idióta logóin röhögnek,a tiedis ott volt.

    Sztem jó logo csak a faszparasztok azt nem tudják h micsoda gamenak a képe ez.Máig várom a folytatást.
  • balee4
    #227
    Yuppi, mát töltöm is.
  • Viktor99
    #226
    Érdekesen hangzik. Támogatom! :)