425
  • kjhun
    #385
    Vista/7 esetén ide ment??

    C:\Users\<Felhasználónév>\Documents\Telltale Games\Episode5
  • broman191
    #384
    Akinek gondja lenne az üvegházas résszel, itt egy savegame fix :)
  • broman191
    #383
    Az üvegházas rész bugos, nem lehet interakcióba lépni semmivel :(
  • MerlinW
    #382
  • zsozso29
    #381
    Aham! :D :P



  • kjhun
    #380
    Kinn az 5.-dik epizód!!
  • grebber
    #379
    Michael J. Fox az utolsó Vissza a jövőbe-epizódban
  • balee4
    #378
    Váó, ez jó hír.
  • BenShr
    #377
    Szerintem is Edna-ra jobb sor vár, a forgatókönyv szerint ugye sajnálni kéne....de hogy ebből mit hoznak ki, jó kérdés. Szerintem kicsit túlbonyolították a történetet.
  • Quantumleap
    #376
    Nyilván hepienddel, visszajön a régi doki, ismét együt lesz Klara-val (talán láthatjuk őt is, meg Vernét meg Gyulát), meg gondolom Edna Stricklandnek is jobb élet alakul ki az első rész elején látotthoz képest. Csak kérdés, hogy jutunk el ide ekkora kavarodásból? Na meg ezek után vajon hogy fog érezni a doki '55-ben, amikor Marty megérkezik hozzá '85-ből? Majd megjátsza, hogy nem tud semmiről, és begyakorolva nyomja a szöveget ("Időgép? Én nem találtam fel semmi effélét!", "Jó éjszakát, jövőfiú!" stb.)?
  • Malakai
    #375
    Einstein megment mindenkit!
  • BenShr
    #374
    Ki mit gondol, ki mit tippel, hogy fog végződni a történet?
  • MerlinW
    #373
    Igen, elvileg a lezárás "dupla epizód" lesz, vagyis legalább 2x hosszabb mint az eddigiek.
  • balee4
    #372
    Úgy tudom, hogy júniusra halasztódott a megjelenés.
  • kjhun
    #371
    Ma kijön az utolsó epizód? Vagy június első napjaiban? Egyik helyen a mai nap, máshol meg június szerepel a kiadás dátumaként.
  • balee4
    #370
    Mert a srácnak is csak másodszorra sikerült, egyébként nem tudom mi benne a nehéz: megnézed a fotókat, Marty megjegyzi, hogy mi van a képen és hogy ez pozitív vagy negatív hatással van-e a mintapolgárságra, ennek épp ez ellenkezőjét kell csinálni.
  • TheGrinder
    #369
    Az a poén, hogy pont ezt a videót néztem, és még le is írtam külön papírra, hogy mikor mit csinál és úgy sem lett jó. Nem baj úgysem kötött le a játék, csak a film miatt játszottam vele, de semmi köze a 2nek 1máshoz.
  • balee4
    #368
    Na befejeztem én is, sajnos ez nagyon rövid volt, az eddigi legrövidebb és sajnos leggyengébb rész is. Na de azért várom a befejezést.
  • balee4
    #367
    Ezért letörölni..., ha nem megy youtube:



    Meg azért annyira nem nehéz.
  • IXEMGabeo
    #366
    őő ott lett volna a youtube, ha nem megy az Emettes feladat:)

    10 pontban leírtam ott mikor melyiket kell alkalmazni:D
  • TheGrinder
    #365
    Ennyire még egy játék sem baszott fel... Borzalmas... Amikor Emettet kell rossz fényben feltüntetni azzal a géppel Edna előtt, hát ott 2órát szoptam és nem tudtam megcsinálni... 1000x megnéztem, hogy villog Emett fején az a szarfedő, és már kezdtem unni. Érthetetlen, hogy mit is kell csinálni, szal végül uninstall. Nem értem, hogy az előző 3 részt h tudtam végigvinni, talán azért, mert iszonyatrövidek a részek. Irányitás borzalmas, történet és a feladatok dögunalmasak.
  • Quantumleap
    #364
    Már le is nyomtam. Ami azt illeti, kíváncsi leszek, hogy miképp fognak a dolgok a végére megoldódni. Hisz elméletileg valahogy vissza kellene jönnie annak a dokinak, aki a 2 rész végén eltűnt, nem?
  • balee4
    #363
    No el is kezdtem, zseniálisan jó ez a rész is. :)
  • balee4
    #362
    Váó, királyság. :)
  • Quantumleap
    #361
    Kész a magyarítás!
  • szapor
    #360
    rendben van köszi szépen, sztem jó lesz, eddigiek is nagyon jók voltak. :P
    Nekem megfeleltek a feliratok, de felőlem mehet rá az a sötét háttér ha úgy könnyebben látható.
  • TSL16b
    #359
    Még nincs, de már nem sok híja. A hétvégén már minden bizonnyal magyarul tolhatod.

    Kérdés:
    Van itt más is, aki úgy érezte, hogy néha alig olvashatók a feliratok? Pl. a harmadik részben, a bíróság rácsos kapuján? Lenne értelme egy félig átlátszó sötét hátteret tenni a feliratok alá?
  • szapor
    #358
    még mindig nincsen kész a magyarosítás a 4.epizódhoz? :S
  • Optimus Prime
    #357
    Áh, csak adminisztrátorként kell futtatni.
  • xido
    #356
    nekem úgy rémlik,hogy ott valami regisztráció és ellenőrzés lészen,aki megvette előre az epizódokat,annak ingyenes..vagy valami ilyesmi..
  • kjhun
    #355
    Krekkeld ki, ha nem akarja az igazságot.
  • Optimus Prime
    #354
    Üdv!
    Én most szedtem le az ingyenes első epizódot, de hiába klikkelek a PLAy gombra nem történik semmi. Fent van a Silverlight, mert látom az kell hozzá. Mi lehet a baj? :S
  • Quantumleap
    #353
    Kábé egy hét.
  • szapor
    #352
    mikor lesz kész a magyarositás a 4.epizódhoz?
  • KG21
    #351
    még mindig te nem érted... mindegy
  • IXEMGabeo
    #350
    jó félreértettél, te nem értetted a mondandómat. Fél évnek el kellett telnie, amit Marty nem érzékelt a doki igen...

    doc szemszögéből a fél év alatt történhettek bőven események, arra gondoltam, hogy azidő alatt egyáltalán nem érintkezett Martyval, de, ha igen az is teljesen lényegtelen Marty szemszögéből, mert ő csak annyit érzékelt, hogy a doc megjelenik az óratorony előtt a Deloriannal...

    Marty szemszöge nem változott, de a doki öregedett fél évet ennyi a lényeg...
  • KG21
    #349
    nehezen megy neked ennek a filmnek a logikája :D Hogy érintkezett volna fél évig Martyval, hiszen már nem volt ott, 2 perccel később elment a fél évvel későbbi dokival 1931 októberébe
  • IXEMGabeo
    #348
    így végiggondolva érdekes, hogy a doki a fél év alatt nem érintkezett Martyval, vagy, ha igen akkor az felesleges volt a játék szempontjából hisz úgyis az volt a célja, hogy visszakerüljön a kiinduló pontra egy kis külső változással...

    mi lett volna, ha a doki meghalt volna a fél év alatt?:) gondolom az alternatív 1986 megmaradt volna és ezenfelül nem érkezett volna meg sose a doki...
  • IXEMGabeo
    #347
    értelek, értelek így már világos ez már reálisabb. csak a játék érdekesen szemléltette:) annyit igazán odatehettek volna, hogy 6 six months after, és mondjuk egy jelenetet, ahogy a doki visszamegy a Deloriannal ugyanoda a kukás jelenethez...
  • Davidka
    #346
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De eltelt a fél év, csak a doki megjegyezte, h mikor hagyta ott a Martyt (másodpercre pontosan.... :P ) és mikor kész lett a szereléssel, akkor beült a megjavított deloreanba és visszament az időben a kukához. és akkor a marty úgy érzékelte, h nem telt el semmi idő, mert csak a dokinak telt el az a fél év. talán még mondta is, hogy hol javította a kocsit, de nem vagyok benne biztos..

    amúgy ott énis néztem, h most lefagyott, vagy én vagyok béna, h nemtom hova kell kattintani? :)