5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Nekrofil
    #316
    nemhinném hogy a netkóddal lenne, ha minden igaz 7 hónapja megy a belső tesztelés, és a legelső dolgok között volt a netkód optimalizálás.
    leginkább arra gondolok, szét van terhelve az egész gamescom
  • Fpocok
    #315
    Minimapon nem látszik semmi... azon még dolgozzanak.
  • Inv1sus
    #314
    Nekem nagyon bejön az interface. Végre nem az a csicsás, ratyi köves cucc. Minden játékba erőltetik...
  • petecz
    #313
    Passz. De azért az ciki lenne a Valvetól hogy ennyi idő alatt nem tanult meg rendes netkódot írni.
  • Fpocok
    #312
    Szerintem a netkóddal van a baj.
    Amúgy van benne lan?
  • petecz
    #311
    Nem hinném hogy a hang közvetítése a játékba lenne beépítve és ha a játék laggol az is. Tehát valószínű a game show nem bírj a sávszél igényt és a nem a játék hibája ez a jelenség. De ez csak egy hipotézis.
  • Santata
    #310
    Nagy a lag. Ezen még rengeteget fognak dolgozni.
  • Fallingstar
    #309
    év vége, ennyit tudni, de béta közeli állapotban jár, mert a nagy gameshowok utánra ígérték, hogy a játékosok hozzányúlhatnak
  • Nekrofil
    #308
    még nem tudni, év vége felé
  • Fpocok
    #307
    Vannak még gondok rendesen... mikor is jelenik meg?
  • setuh
    #306
    Huu venge de szarul nez ki :-S
  • ToCsEk
    #305
    kezdődik
  • Fallingstar
    #304
    könnyen átlátható formában itt van amúgy a mai verseny screenekkel meg mindennel
  • petecz
    #303
    0-11 Mirana. :(
  • petecz
    #302
    Nyugi én full lowon honoztam mindig is, nagy gammaval. :D
    Gépem se jó meg így jobban átláttam a dolgokat. De tudom hogy maxon annyira villogós hogy nehéz átlátni, persze ez is tud szubjektív lenni.
  • petecz
    #301
    Ellenben a venge debuffja nagyon szép effekt. Szerintem. :)

  • Aradebil2
    #300
    jah bocsi,sosem jutottam el addig h full grafon toljam:D úgy lehet tényleg átláthatatlan,sc2t se véletlenül tolják a prok lowon:D
  • ToCsEk
    #299
  • Aradebil2
    #298
    ez mi,nem lehet cc-zni group stage-ben???
  • Santata
    #297
    Nem a grafikával van bajom, az animációkkal. Mirana Leapje valami istentelenül csúnya. Ahogy a legtöbb kari animációja, ahogy mozognak az se túl szép.
  • petecz
    #296
    "Hat jah nekem ez pont jonak tunik...a lol az tul cartoonos a hon tul csicsa."

    +1. Csicsa nem a legjobb szó. Full grafikán túl csillogó.
  • Fallingstar
    #295
    a lol egyszerűbb grafika, könnyen átlátható, a hon szép de nagyon nem látni át. szerintem:)
  • Fpocok
    #294
    Így van. Ráadásul a kívülálló azt sem tudja, melyik hős melyik csapatba tartozik.
    Itt viszont nagyon rendben van.
  • setuh
    #293
    Hat jah nekem ez pont jonak tunik...a lol az tul cartoonos a hon tul csicsa.
    Rex-nek a malaca miert nyergel ugy mint egy lo?D:
  • Santata
    #292
    Kinek a pap, kinek a papné, de nekem a LOLtól folyik ki a szemem, ez még épphogy tűrhető, de nem tetszik.
  • Aradebil2
    #291
    *szivárvány hosszú í-vel au...
  • Aradebil2
    #290
    hát ízlések és pofonok,én konkrétan ebből a szívárvány cuccból nem veszek ki sok mindent...lesrac 2.skillje mint vmi pónis cucc:D
  • setuh
    #289
    De nezzetek mar meg egy hon-t,kifolyik a szemed mire eszre veszed mi tortenik,meg szep,hogy nem olyat akarnak.
  • petecz
    #288
    Szerintem ez a stílus pont a két klón között van félúton. Így a jó.
  • Aradebil2
    #287
    javulni biztos fog,de nem fogják a stílust már megváltoztatni,sztem egyértelmű h ezzel a designal a lolosok felé nyitottak ami teljesen érthető
  • Fallingstar
    #286
    lesz benne MI, de ő single playert kérdezett, nem igazán tudja szerintem mik ezek a dota-s gamek:)

    Az MI azt jelenti majd, hogy a hősök akikkel vagy akik ellen játszol majd gép által lesznek irányítva ha úgy akarod, tehát játszhatsz csak gépekkel is
  • Aradebil2
    #285
    de az nem arra van h szinglizz,hanem hogy gyakorolj:) akkor ennyi erővel UT is single:D
  • Nekrofil
    #284
    ha minden igaz lesz benne MI
  • Fallingstar
    #283
    szebbek mint lol-ban úgy értettem:) hon-t csak kipróbáltam, nincs időm sajnos sokat játszani vele, nem tudom melyiknek szebb a frag, de még béta sincs a dota2, lehet még javul:P
  • Aradebil2
    #282
    multi
  • grebber
    #281
    Nem ismerem az első részt sem abban volt vagy a 2ben lesz valami singel rész vagy ez only multi?
  • Aradebil2
    #280
    szebbek az effektek?nézz már meg egy hont,pedig 2 éves játék
  • Fallingstar
    #279
    sokkal szebb a grafikája és az effektek, az meg, hogy vannak hasonlságok természetes, mivel ugyanaz a műfaj. ami igazából az állítások szerint újítás azok ezek: Miben más Első hírek
  • Aradebil2
    #278
    hát ez eléggé lolos lett főleg a skillek,elég gagyinak hatnak
  • setuh
    #277
    Vagy mint egy festett buzi,de mira tetszetos