36810
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #2208
    Ott a banner alatt basszus.
  • Bögyörő
    #2207
    Ha jól értelmezem akkor a DCS World valami olyasmi mint a MS Flight Simulator, vagyis ez lessz az alap és erre lehetlessz a különböző kiegészitőket, tájak, repülők, stb. Így ha fel akarod tenni mondjuk az A-10C-t meg a Ka-50-et, akkor nem lessz fent kétszer ugyan az a táj, AI modellek és nagyjából ugyan az a program, hanem fent lessz a DCS World ami tartalmazza mindezt és ezen kivül azok a gépek amiket külön felteszel. Ha esetleg rosszul tudom javítsatok ki.
  • hooah
    #2206
    Valaki elmagyarázná ezt a DCS World.
  • Papa01 #2205
    Értem, köszi az infót! :)
    Az FC3 vonalat nem értem.. Miért van rá szükség? A DCS World nem azért jön létre, hogy egyben tartalmazza az összes típust?
    Mi lesz a különbség az DCS World és az FC3 között?
  • LeonSilver
    #2204
    Nem Papa. Ducky keze munkája (ha volnál azon a tetves fbookon, akkor Te is láthatnád ott is)!!! Én csak elloptam miután engedélyt kértem rá.
    Éssss igen, lesz FC3 :)
  • Papa01 #2203
    Jaja. :) Nagyon szép a banner, Te csináltad? Illetve, lesz FC3 is?
  • LeonSilver
    #2202
    Igen. Az az "elválasztó" szar csinálta a gebaszt. Tudod a sok csillag, ami most csak *--*
  • Papa01 #2201
    Ügyködtél valamit, mert már nekem is jó! :) Szintén FF 12.0.
  • 59th Ducky
    #2200
    FF 12.0-ban rendbe van a banner
  • LeonSilver
    #2199
    Látom én is, de nemtudom mi okozza, nem értek hozzá.
    Ilyen center izé van a szkriptben, szóval passzolom :)
  • LeonSilver
    #2198
    Ja. De mindjárt megnézem foxal is. Én krómot használok és azzal fasza!

  • Papa01 #2197
    Sziasztok!

    Ara van lehetőség, hogy az FC2-ben elkészített konfig fájlt használjam a DCS World Szu-25-höz?

    Bemásoltam a Config\Input\Aircrafts\Su-25T mappát de semmi..

    @Leon: Nekem úgy tűnik, hogy a banner FF alatt el van csúszva. Nálad ok?
  • Sanyo
    #2196
    Innen kimásolhatod a DCS World részt nyugodtan.
  • macleody
    #2195
    Ha manuálisan indítasz nézd meg, hogy az első kerék kormányzás be van-e kapcsolva. Ha nincs akkor az "Insert" gombot nyomd meg a billentyűzeten.
  • 59th Ducky
    #2194
    DCS: World 1.1.2.1 frissítés

    http://www.digitalcombatsimulator.com/index.php?scr=product&ProductId=18&end_pos=135&lang=en

    CHANGES:
     Orange (missing texture) models.
     Crash on destruction of SAM units.
     Disappearance of payloads after game is un-paused game.
     Su-25T training link added.
     New music.
     Manual s added to installer.
     Crash on some missions start.
     Multiplayer login problems.
     Repair aircraft by player request only.
     Control surfaces synchronized over network.
     Improved P-51D cooling system.
     Crash after sinking IFV BMP-3.
     Sound crackling.
     P-51D purchase icon added to DCS: World.
  • LeonSilver
    #2193
    A DCS: World első, külső fejlesztésű gépe beczl MiG-21bisz mesterműve lesz!

  • Sanyo
    #2192
    Igazad van, bár én azt feltételeztem, hogy mindkét hajtány működik.
  • Kapido
    #2191
    Bocs, eltévedtem a P 51-re...
  • repvez
    #2190
    Egy kérdés biztos hogy mindkét hajtómü megy ? mert ha csak az egyiken mentél végig az inditási procedúrán akkor ha ráadod a gázt akkor az el fogja forditani a gépet.
  • Sanyo
    #2189
    Légcsavar??? :) Sem a földön, sem pedig a levegőben nem érezni a hajtóművek forgatónyomatékát, ilyen mértékű elhúzást csak rossz joy kalibráció vagy kidurrant futókerék okozhat.
  • Sanyo
    #2188
    Van oldalkormány pedálod? Lehet, hogy nincs rendesen bekalibrálva, a DCS pedig úgy érzékeli, hogy nyomod a pedált. Nézz körül a joystick beállításoknál.
  • Kapido
    #2187
    Szerintem a légcsavar forgatónyomatéka, oldalkormánnyal lépj ellen!
  • pengcso
    #2186
    Tiszteletem a pilóta uraknak!

    Volna egy alap kérdésem:
    Miután beindítom a repülőt, és elindulnék valamiért jobbra kanyarodik a gép, mintha be lenne kapcsolva a jobb oldali fék.
    Kérlek segítsetek, érzem hogy röhejesen egyszerű a megoldás, de sehogy sem jövök rá.

    Köszönöm
  • repvez
    #2185
    "Az árképzés nagy részben nem rajtam múlik. De 10$ termékenként nem fedezi magát az adott termék DRM-ét sem... nem beszélve az egyéb (licensz, tool) díjakról.

    - Csak Bisz. A régebbi típusokat nem lenne érdemes kiadni, mivel körülbelül azonos tulajdonságok mellett, erősen limitált a gépek alkalmazhatósága. Fegyverzet, hatótáv, stb...
    - Még nincsen tisztázva, mivel nem egyértelmű a termékben szereplő dolgok, így a fegyverek "Copyright-ja". Alapvetően a jogok az enyémek, de ha ezt a DCS:World-be más gépen is szeretné az ED használhatóvá tenni, akkor rendezni kell jogilag ezek használatát. Elég sok bürokrácia van amit még el kell intézni ezügyben.
    - Megmarad."

    4 kérdésre a válasz :
    -Árképzés
    -Milyen variációk lesznek repülhetők
    -Használhatóak lesznek e a fegyverek másik képeken
    -atombomba marad-e
  • repvez
    #2184
    itt az oldala a lap alján van a címe
  • Sanyo
    #2183
    Új rendszer szerint ED külsős fejlesztőktől is fogad jó minőségű modokat, egy szerződés és némi technikai segítség és kész az új DCS addon. :) Szerintem fizetős lesz, már túl sok meló lehet benne, hogy ingyenes legyen. Tudja valaki beczl elérhetőségét?
  • Bögyörő
    #2182
    Ez nagyon jó hír!! Nem erősségem az angol, valaki elmagyarázná ez végülis hogy jött létre, mert eddig úgy tudtam ED-k nem rajonganak a modderekért, ezért is nem lehetett sokmindent megvalósítani, de ez most mégis megvalósul. Meggondolták magukat vagy hogy jött össze? Ez most benne lessz esetleg a következő DCS World-ben vagy külön telepíthető lessz? Fietős vagy ingyenes? Esetleg magyar kéziköny vagy magyar feliratu fülke lessz? Az igazi magyar Mig-21-nek milyen felaratú fülkéje volt, orosz vagy magyar?
  • LeonSilver
    #2181
    Ezt beczl mondotta volt.
  • DonZorro
    #2180
    Laci bácsi mit nyilatkozik erről???
  • LeonSilver
    #2179
    Ha minden jól megy, még idén. Közelebbi dátum egyelőre nincs.
  • DonZorro
    #2178
    Mikor lesz elérhető az "átlag" emberek számára is???
  • Sanyo
    #2177
    DCS: MiG-21Bis Fishbed bejelentés és A-10C akció a steamen.
  • Sanyo
    #2176
    Szerintem sem lesz gond vele.
  • LeonSilver
    #2175
    Nem hiszem, hogy kellene. A DCS World-nek éppen ez a lényege.
  • repvez
    #2174
    Reméljük, hogy kevés dologban kell kompromisszumot kötni vagy jelentösen egyszerüsiteni a program sajátosságai miatt a gép rendszereit.
    Gondolok a kijelzök megjelenitésére
  • LeonSilver
    #2173
    Az. Én reggel óta keresem a pofám, merthogy leszakadt. Ami miatt qrva ütős lesz (többek között) az az, hogy pilóták (akik repülték) és mérnökök (akik "szerelték") segítik a munkát!!!

    Mondtam az 59-esek fórumán, hogy ezért nyugodt szívvel fizetnék is!!
  • Sanyo
    #2172
    Beszarás. :)
  • repvez
    #2171
    És az imáink meghallgatásra találtak :)

    Beczl DCS MIG-21Bis
  • Bögyörő
    #2170
    Hú hát csak most látom hogy már meg is jelent, levagyok maradva.
  • repvez
    #2169
    Egyébként aki ki akarja probálni nyugodtan töltse le a programot, mert legalább látja hogy megy a gépén, és voltak olyan kedvesek a fejlesztők, hogy a szu-25T-t ingyen repülhetővé tették benne.
    És ahogy nézem a menüben válaszható majd ki , hogy melyik egyéb DCS sorozat van még telepitve a gépen ( BS,A-10 )
    A mostani az 1.1.20-as verzió, igy gondolom jön majd egy kompatibilitási patch ezekhez is.