36812
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • repvez
    #2332
    hamár kérdezel megemlithetnéd , hogy mi a helyzet ha csak a sima van, azokkal mi lesz ?

    Köszi
  • repvez
    #2331
    Akkor ez a sokadik rókabőr ismét az ED-töl :(

    Mert semmiben sem másabb a BS1 mint a 2 akkor a serialját miért nem használhatom fel csak ugy mint az upgradelt változatnál .
  • LeonSilver
    #2330
    Én mindjárt kipróbálom, hogy mit reagálnak, mert nekem is BS1 + BS2 upgrade van. Aztán jelentek ;)
  • 59th Ducky
    #2329
    Ha csak BS1 kulcsod van akkor nagy valószínűséggel kell venned
    DCS BS2-t, ami most alább leírtak alapján 4000 Ft-ba fáj.
  • 59th Ducky
    #2328
    Nem találtam helyes választ rá az ED fórumon.
    A BS2 upgrade kulcsot tuti nem fogadja el,
    de én küldenék az ED oldaláról egy ticketet és
    beleírnám a BS1 és BS2 kulcsot és kérnék egy újat
    amivel megy már a DCS World Ka-50 modulja.
    Természetesen mindkét kulcsnak hivatalosan vásároltnak
    kell lennie !
  • repvez
    #2327
    Még egy kicsit hogy bonyolitsam a dolgot ha a dobozos BS1-van meg akkor annak a sorozatszáma is megfelel a wordhoz hogy használni tudjam a helit vagy akor azt dobhatom a kukába és mégegyszer ki kell fizetnem a pénzt érte ?
  • 59th Ducky
    #2326
    DCS World letöltése
    P-51D nem kell a lap alján hacsak nem akarsz vele repülni és veszel hozzá sorozatszámot.
    DCS World A-10C modul letöltése
    A lap alján lévő A-10C_1.1.2.1_EN.exe-t vagy az alatta lévő torrentről töltsd le.
    DCS World Ka-50 modul
    A lap alján lévő KA-50_1.1.2.1_EN.exe-t vagy az alatta lévő torrentről töltsd le.
    És ennyi. Csak azt telepítsd fel amihez sorozatszámod is van, mert különben állandóan dobogatja az aktivációs ablakot ami 3× cancel gombra kattintva ugyan átléphető, de egy idő után idegesítő :)
  • 59th Ducky
    #2325
    Na akkor tegyük ismét tisztába a gyereket.
    Szóval volt az ED-nek egy DCS A-10C és DCS Black Shark 2 különálló játékai.
    Vették a bátorságot és mivel közös alap magon (motoron) fut mindkettő pofoztak egy kicsit a közös magon és elnevezték DCS World-nek.
    Ez ingyenesen letölthető és kipróbálható benne a Su-25T amit az FC2-ből konvertáltak át alapszinten (nem kapcsolható kabinnal).
    Kiemelték a régi A-10C-t és Ka-50 kabint és a DCS World-höz igazítva 1-1 modulként (Mods) elérhetővé tették mint BÉTA hogy tesztelgessék.
    Mindkettő modul letölthető EDééktől és telepíthető, de csak akkor lehet repülni velük ha van hozzájuk sorozatszámod.
    Értelemszerűen A-10 és Ka-50-hez külön-külön kulcs kell.
    Ha jók az infók akkor a BS2 upgrade kulcsok még nem jók az új Ka-50 DCS World modulhoz.
    Összegezve a leírtakat a régi dobozos A-10C és Ka-50-ből Neked már semmi másra nincs szükséged csak a sorozatszámukra, maga a játék független a DCS World-től így ha fennhagyod játszhatsz avval is, de nem szükséges hogy fenn legyen.
    Remélem érthető volt a leírás ;)
  • DonZorro
    #2324
    Arra gondoltam, hogy nekem nem a full, önálóan telepíthető BS2 van meg, hanem csak az upgradet vettem meg, amihez kell a BS1 is...

    Elméletileg azt még nem lehet beleintegrálni a DCSWORLD-be.

  • Caterpillar
    #2323
    Szerintem az 1.1.2.1 -re gondol BS2 -höz... :)

    Igaz válaszolni én sem tudok rá... :/
  • 59th Ducky
    #2322
    Monitor beállításra mg egy beírás az ED fórumról a sok hasonló közül:

    I have just installed A-10C in DCS world.
    I have also exported from A-10C my monitosetup for my screens and it's fit perfectly !!
  • 59th Ducky
    #2321
    A BS2 patch alatt mit értesz ?
    DCS Black Shark 2 frissítést ?
    Mert ha jól vettem ki a beírásokat az ED fórumon,
    akkor a DCS A-10C és DCS BS2 vonal a DCS World megjelenésével
    nem fejlesztődik tovább.
    Már a modulos verziók futnak további fejlesztésben.
  • 59th Ducky
    #2320
    Ha futtatod a regedit.exe-t akkor a
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Eagle Dynamics\DCS World
    kulcsot (könyvtárat, sárga mappát) törölve a DCS World
    engedi telepíteni magát.
  • z0ty4
    #2319
    Black Shark 2.-t láttam a Media Markt szórólapján is.
    (nem reklám akart lenni)
  • Sidewinder
    #2318
    Ma megjelent Magyarországon a dobozos DCS:Black Shark 2.

    DCS:BS 2

    Szintén ma jelent meg a dobozos DCS:A-10C is. Ez is magyar kézikönyvvel kapható akárcsak a BS 2. A kézikönyv azonban valószínűleg úgyanúgy egy huszonpároldalas vékony leírás,mint annak idején a Black Shark 1 esetében,mert nem hiszem,hogy valaki lefordította volna a teljes több száz oldalas kézikönyveket,ráadásul mindkettő program esetében.
    A Black Shark 2 és az A-10C is 3990Ft-ért kapható.

    DCS:A-10C
  • ati05
    #2317
    Üdv!

    A dcs world telepítésénél ezt dobja ki:dcs world version 1.1.2.1. or greater should be installed,és kilép.Ahogy le lett írva először a world-öt telepíteném,utána pedig az a10-et.
  • DonZorro
    #2316
    Sziasztok Srácok! Két kérdésem lenne. Mikorra várható kb az upgrédelt BS2 peccs? Hogyan lehet az A10 és BS játékokat beállítani két monitorra? Amikor még külön voltak szépen ment mindkettő...
  • GaBika6
    #2315
    Hali!

    DCS a-10c-nél num0+num1 bill-nél a bal oldalon lévő rádiópanel jelenik meg. A world-ben e helyett a bal oldali monitor. Ezt hogy lehet visszacsinyáni?
  • 59th Ducky
    #2314
    Ha jól értelmezem akkor a füst az külön smoke effektes dolog és kapcsolódik a tűzhöz.
    Itt csak magát a tüzet állítgatod tehát a narancssárga lángok textúrájának láthatósági idejét és a rajzolt textúra nagyságát, sztem.
  • Caterpillar
    #2313
    A tűz = füst fajtája?

    Lehet hülye kérdés de ez nem feltétlenül ugyan az, ellenben ha igen akkor lehet nekiesni az előzőleg Wittman által mutatott smoke mod-nak és szépen customizálni az egységek égését.

    Már csak azt kellene megoldani hogy a 2. paraméter valamilyen módon random legyen.
    Márpedig ha jól látom ez valamiféle script nyelv aminek ismernie kellene a random számokat is, vagy tévedek? :)
  • 59th Ducky
    #2312
    Már az FC2-ben is lehetett állítani az egységek égésének idejét és a tűz nagyságát !!!
    DCS Worldben bemész a Bazar könyvtárban és ott találod a TechnicsTable.sht fájlt.
    Példa T-80-ra:
    {
    file = "t-80ud";
    life = 28;
    desrt = "T-80ud_p_1";
    fire = { 300, 2};
    username = "t-80ud";
    index = 35;
    },
    A 300 az égés ideje gondolom MP-ben, a 2 a tűz animáció nagysága, ahogy néztem az .sht fájlokban ez 0 és 5 közötti egész szám.
    A life értéke pedig a sebezhetőség, vagyis mennyi találatot kell bekapnia az sérülési animáció váltásához.
    Hogy melyik fegyónak mekkora a sebzési értéke az egyenlőre passz, de biztos megtalálom ;)
    És természetesen a statikus objektumok és reptechnikai eszközöket is így lehet állítgatni.
  • Caterpillar
    #2311
    Szép-szép, de valahogy meg kellene oldani a random faktort, ne minden égjen ennyire, és mondjuk bizonyos egységek nagyobb valószínűséggel égjenek görög tűz módjára. Kérdés meg lehet e...
  • wittman
    #2310
    itt a füst effekt topikja:DCS World smoke


  • wittman
    #2309
    Tegnap este teszteltem a DCS World-ben az orosz nem irányított rakétákat.

    S-8OFP2
    tökéletes repeszhatással dolgozik, persze könnyű páncélzattal rendelkező járművek ellen. Viszont T-80-ast hátulról elég egy pontos rövid sorozat a repeszesből is.

    S-8KOM ennek a rakétának telitalálat kell, viszont viszi a t-80-ast is.

    S-13OF - nagyon tuti még mindig

    S-25 - na ez lett az igazi kellemes csalódás! FC2-ben hanyagoltuk, mert eléggé pontatlan volt, de itt már újra súlyos károkat okoz.

    RBK kazettás bomba sorozat - hát ezt továbbra sem kell használni(sajnos)

    FAB-250 és FAB-500 - még mindig jó, de mint tudjuk telitalálat kell.

    Egyenlőre fegyverzetekről ennyi.

    Viszont van új füst effekt, ami űberállat lett. Ha van szél még jobban odabasz, még a kigyuladt járművek tüzét is helyes irányba fújja a szél(ez mondjuk dcs találmány). Az új füst effektet egy modder csinálta meg, ami tovább is(kb. 20perc), de cserébe nem eszik több FPS-t, hiába van egy helyen több égő roncs.
  • csolee
    #2308
    3D-s fa izgalmasnak hangzik
    1., nem lehet szabadon belesüllyedni a fákba helivel
    2., remélhetőleg az ellen rakétája se jön át végre
    :o)
  • Leon77
    #2307
    Kisebb hatásfokúnak tűnik. vagy, mint írtam, továbbképezték/fejlesztették az egységeket. :D Az első leoldása annak rendje és módja szerint megtörtént (ccrp), a becsapódás szintén. Egységek szélrózsa minden irányába vidáman el. A második fordulónál a leoldás pillanatában kifagyott, így be is fejeztem eme tesztelést.
  • Leon77
    #2306
    Köszönjük!
  • Sanyo
    #2305
    Friss Nevada térkép képek.
  • Leon77
    #2304
    Holnap igyekszem tesztelni, válaszolni.
  • GaBika6
    #2303
    CBU-87-ről mi a véleményed? Mert nekem a korábbi jobban tetszett...
  • Leon77
    #2302
    Tuti, hogy továbbképzésre küldték az egységeket (btr-80, t-72). Egy bombás rácsapásnál ementálivá lyuggatják a malacot. Nem hajlandóak passzívan jobblétre szenderülni... :D
  • Leon77
    #2301
    A javítás nálam nem működik. Parancsnoki jármű van a reptéren, ez elegendő a "sima" A10-nél, de a world-ben nem ír ki semmit, így meg nem várok. Ha új gépet kérek, kidob (jobb ctrl+jobb shift+tab).
  • Caterpillar
    #2300
    Trololol... xD
  • GaBika6
    #2299
    Jelentsél! Te vagy a katona...
  • Caterpillar
    #2298
    Akkor jelenteni kell...
  • GaBika6
    #2297
    Természetesen a megfelelővel pörköltem oda neki.

    A játékban megtalálható majdnem az összes fajta...
    Ezek:
    LAU-131 - 7 2.75' rockets MK5(HE)
    LAU-131 - 7 2.75' rockets M151(HE)
    LAU-68 - 7 2.75' rockets MK5(HE)
    LAU-68 - 7 2.75' rockets M151(HE)
    Ugyan ezek (WP) és (Parachute illumination), valamint gyakorló fejek.
  • GaBika6
    #2296
    Dicséretes, hogy a szerkesztőben külön csoportokba rakták a járműkategóriákat. (air defence, armor, stb...)
  • GaBika6
    #2295
    Éjjellátóban meg hasonló volt a a robbanás korábban. Most ilyen nincs, csak robbanás. Sztem ezért nem jó ez az újítás, ami még kiforhatja magát. De így nekem nem jött be...

  • Caterpillar
    #2294
    Itt látszik a végén, hogy nagy por, pukk aztán semmi.. :D

  • Caterpillar
    #2293
    Tetszik az ötlet... :D


    Egyébként most hogy utánanéztem, elég sokféle fejjel gyártják ezeket a raksikat, igaz azt nem tudom ebből mennyi került a szimulátorba.

    Ha esetleg HE raksival lövöldöztél akkor visszavonom az eddigieket és jelezni kell miszerint bug...